Aktuálně: 1 943 inzerátů283 372 diskuzních příspěvků20 179 uživatelů

Jak se vám venčí?

Ph (neregistrovaný) 22.06.2026, 11:46:05 xxx.xxx.16.85
»
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 22.06.2026, 11:39:37

oni jsou v praci dost zvykly…vsechny sluzebky se planuji tak, abych bud mela psy sebou nebo byla sance je dat na hlidani. 😇

Plus - neni zadna vyjimka, ze uprostred porady na temsech prijde Vaclav, polozi hlavu na notas a - usne. A ne, on nespi tise, umi chrapat jak drevorubec. A ja pak vysvetluju, ze jsem si nehodila sloficka 🤣

Nebo se zpoza rozostreneho pozadi vyloupne vovcacka hlava, protoze me nutne mui prijit pozdravit

Ten pes v boude by je asi uz fakt nezaskocil, ale me uz to bylo blbe

Sarah01
Sarah01 22.06.2026, 12:14:01 xxx.xxx.217.40

Tak jestli to máte k vodě blízko, tak je to paráda. 👍My pěšky cca 4 km, to když půjdeme zpátky, tak zdechneme všichni cestou. Jinak autem na Hartu cca 8 km, ale plno lidí. Budu muset pohledat na mapě nějaký rybníček v lese, kam se dá přijet autem. Loni jsme sice jeden našli, ale bylo to nové a zatím spíš kaluž než rybník.

Tenurri
Tenurri 22.06.2026, 12:30:24 xxx.xxx.22.64
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 22.06.2026, 12:14:01

taky musíme k vodě zajet autem, nebo jít ráno/večer…protože bychom museli kus po sluníčku a rozpálených chodnících/asfaltkách a to nedáme ani jeden. A je to teda jen poměrně mělká řeka  vedle louky…i když se dají najít i trochu hlubší místa a ve stínu…jen je to často už obsazené.

kometa
kometa správce
22.06.2026, 12:50:19 xxx.xxx.224.101
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 22.06.2026, 12:14:01

Budu muset pohledat na mapě nějaký rybníček v lese,

Jenom pozor na sinice a zdravotní nezávadnost vůbec.

acher (neregistrovaný) 22.06.2026, 13:28:25 xxx.xxx.222.196

Ještěže mám psa co vodu nemusí a stačí mu namáchat přední nohy v misce na vodu a v tomhle vedru ani nikam nechce.To je pohoda.

Sarah01
Sarah01 22.06.2026, 13:35:46 xxx.xxx.162.253
Tenurri:

taky musíme k vodě zajet autem, nebo jít ráno/večer…protože bychom museli kus po sluníčku a rozpálených chodnících/asfaltkách a to nedáme ani jeden. A je to teda jen poměrně mělká řeka  vedle louky…i když se dají najít i trochu hlubší místa a ve stínu…jen je to často už obsazené.


My zase cesty k potoku máme mezi pastvinama a není tam jediný strom, nic, kde by se člověk mohl schovat do stínu, autem se tam nedostanu, je tam brod, to se projet bojím. Sice se dá zastavit za žel. mostem u silnice, ale to zas nechci, když tam jezdí auta. Obecní rybník je taky u silnice. Ale určitě něco najdeme.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.