Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 22.06.2026, 11:39:37
oni jsou v praci dost zvykly…vsechny sluzebky se planuji tak, abych bud mela psy sebou nebo byla sance je dat na hlidani. 😇
Plus - neni zadna vyjimka, ze uprostred porady na temsech prijde Vaclav, polozi hlavu na notas a - usne. A ne, on nespi tise, umi chrapat jak drevorubec. A ja pak vysvetluju, ze jsem si nehodila sloficka 🤣
Nebo se zpoza rozostreneho pozadi vyloupne vovcacka hlava, protoze me nutne mui prijit pozdravit
Ten pes v boude by je asi uz fakt nezaskocil, ale me uz to bylo blbe
Tak jestli to máte k vodě blízko, tak je to paráda. 👍My pěšky cca 4 km, to když půjdeme zpátky, tak zdechneme všichni cestou. Jinak autem na Hartu cca 8 km, ale plno lidí. Budu muset pohledat na mapě nějaký rybníček v lese, kam se dá přijet autem. Loni jsme sice jeden našli, ale bylo to nové a zatím spíš kaluž než rybník.
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 22.06.2026, 12:14:01
taky musíme k vodě zajet autem, nebo jít ráno/večer…protože bychom museli kus po sluníčku a rozpálených chodnících/asfaltkách a to nedáme ani jeden. A je to teda jen poměrně mělká řeka vedle louky…i když se dají najít i trochu hlubší místa a ve stínu…jen je to často už obsazené.
taky musíme k vodě zajet autem, nebo jít ráno/večer…protože bychom museli kus po sluníčku a rozpálených chodnících/asfaltkách a to nedáme ani jeden. A je to teda jen poměrně mělká řeka vedle louky…i když se dají najít i trochu hlubší místa a ve stínu…jen je to často už obsazené.
My zase cesty k potoku máme mezi pastvinama a není tam jediný strom, nic, kde by se člověk mohl schovat do stínu, autem se tam nedostanu, je tam brod, to se projet bojím. Sice se dá zastavit za žel. mostem u silnice, ale to zas nechci, když tam jezdí auta. Obecní rybník je taky u silnice. Ale určitě něco najdeme.