Aktuálně: 4 318 inzerátů190 577 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Štěně kouše a dělá loužičky

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 11.12.2023, 01:03:42 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 10.12.2023, 22:15:08

To Floček paní vetku také nesnášel a jakmile se zastavilo u její ordinace, začal dělat vlka z Jen počkej, zajíci! Zapřel se všemi čtyřmi tlapami a jako by je nadzvedl (prsty myslím).

Ale při jedné návštěvě se pro změnu zlobila paní vetka. Flokyho tam příbuzní nějak dostali, ten ale v ordinaci neomylně zamířil ke stolu paní dr., zvedl nožku a cvrk cvrk cvrk…🤫😲

balu
balu (1879 příspěvků) 11.12.2023, 09:57:44 xxx.xxx.152.98

Já jsem ještě negratulovala. Chtěla jsem, až tu bude fotka, až to bude “hmatatelné”. Ale fotka zatím nikde, takže Plako, gratuluji a přeji, aby se vám spolu dobře a dlouho žilo. 

Mi
Mi (228 příspěvků) 11.12.2023, 17:18:59 xxx:xxx.bc56:6b1b
Doron:

Tak to mě mrzí… A jaké psy jste mívala ?

Moji jsou každý úplně jiný.

Gučák je takový hodně sociálně zdatný , výborně čte lidské i psí signály , každého si obtočí kolem prstu , umí dělat vtipy, po Praze může chodit úplně navolno, chodí se mnou do práce a spí v posteli, na procházkách má opravdu velký rádius  ( s tím se nedá nic dělat), je výborný hlídač, jdou mu obrany, vášnivě a špatně plave , rád by lovil . Je opravdu inteligentní, možná nejchytřejší pes, co jsem měla , ale takový hodně soběstačný, jsou na něm vidět ty geny polodivokých psů.

Doron je taková Lisa Simpsonová, snaživý, poslušný , pečoval o mojí umírající mámu, pečuje o Framíka, mazlivý , strašně závistivý🙂, výborný běžec,  plavec a aportér, taky dobře hlídá ale není tedy žádný drsňák, hodně rozlišuje svoje a cizí lidi, s cizíma kontakt nevyhledává , je to taková oddaná a na rodině závislá duše. Miluje být k někomu přitulenej .

A Fram, ten se teprve vybarví, zatím vypadá, že bude moc fajn. Je klidný, vyrovnaný, vstřícný, něžný k malým dětem a psům, lehce vychytralý a tvrdohlavý, jeví vlohy pro pasení a stopy, určitě mu půjde obrana , miluje plavání a sníh, je ve všem takový uměřený , ryzí flegmatik, můžu pod ním luxovat ani se nehne 😅, má v sobě určitou nezávislost a smysl pro povinnost, třeba se  rozhodnul, že  někdo musí v noci hlídat vchodové dveře, když zbytek smečky spí🤣


Krásně jste je popsala.Je vidět že žijete se psy a ne jen vedle nich. Já teda když to vezmu od svého mládí tak to byl kokr,pinč,mops,brabantík a poslední japončík. Krátce jsme měli čivavu,ta ale v roce umřela na blbě léčenou demodikózu. Ono to vypadá jako spousta psů,ale je to za  50 let.V době kdy byl kokr,tady nebyli ještě mopsové,až dlouho po nich se tu objevil grifonek,jinak by byly od začátku ty placatky. A Japan byl můj sen dlouho,tak jsme si ho pořídili na důchod k stařičké brabantici.

Plaka
Plaka (447 příspěvků) 11.12.2023, 22:48:25 xxx:xxx.3364:6347

Jak jsme si zde již dříve všimly/i, nabytím nových kukadel jeden nemá čas. Čas fotit, čas se v klidu najíst, čas se vyspat - všechno je v prázdnu, novým vesmíru, který se teprve seskládává. Ven meteleskum bleskum, bacha na uši (sundej si náušnice, tele), baterku si vem ven, ať to nezašlápneš, má to mimikry dokonalý, eště tomu radši dej reflex obojek. 
Jak nám to pěkně papá a jakej bobeček to udělalo kvalitní - štěstí, že to hovno neudělal na gauči, to bylo taktak. Pořád ve střehu, tak bych to definovala po necelých 9 letech od posledního štěněte (dneska fouká, nemusím být v tenzi, protože tenhle Vořechus to neřeší. Stýská se mi…). Člověk zapomene, jaká to je fuška. Bolí mě záda a nohy, cvalda se i na kraťoučký poponášení pronese. 
S fenou se sžívá dobře. Ještě se bez omezení ve smyslu zábrany ve dveřích nebo klícky (ano, “týrám” odmala štěně klecí. Přesunu tam spícího nebo hodně unavenýho líbezníka, lehne a chrní. Probudí se = letíme ven.) nepotkali. Prcek by si šel hrát, fena potřebuje svůj prostor a čas. Ale jde to fajně. 🙂
Doma to je jak po výbuchu atomovky, akorát jdu aspoň zamést největší bordel. Fotky? Mám jednu z útulku a pak jednu z hnusodeky od nás, ekl psí, ideál pro štěně. Který se ale líp nafotit zatím nedá. Jo, a ještě teda jednu se spícím štěnětem, který je totál tuhoš ve svý noře i s tím reflex obojkem, povšimněte rtw rypáku vpravo. 🙂

Tyjo, já tenhle krátkej report sepisuju, nekecám, víc než hodinu. Nacvakat, odběhnout, nechat se pohlodat, vyběhnout… 😀 Tádydádydá, to je zatím všechno. 

Obrázek Obrázek Obrázek
Doron
Doron (2200 příspěvků) 11.12.2023, 23:28:43 xxx.xxx.162.126
Odpověď na příspěvek uživatele Plaka z 11.12.2023, 22:48:25

Moc se mi líbí ! 

Vypadá inteligentně 👍😊

A asi to nebude úplný drobeček ?

A ta druhá fotka vystřihuje situaci 🤣

Plaka
Plaka (447 příspěvků) 12.12.2023, 00:34:24 xxx:xxx.3364:6347
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 11.12.2023, 23:28:43

Doron, já nevím, co z něj vyroste (kindr-puppy vejce), chytrej je jak opice, umíněnej a už teď si umí stát za svým názorem. A je hlavně moc dobře vymazlenej z útulku, kontaktní a fajnej živočich. Kříženec kříženkovatej pruhatej. Každopádně odvolávám, co jsem napsala. Teď v noci došlo k blízkému setkání dvou druhů. 🙂 Ospalý štěně vylezlo z klícky, viděla jsem reakci feny, no tak teda jdeme čůrat. Pospolu na zahradu. Oumajgad, nevím, kdo byl víc šťastnej. Feně se to během dvou dnů! porovnalo v hlavě a už má svý mimi. Mimi má svou kámošku. Já zůstávám zdrojem potravinovým. Pěkně se nám to protnulo.❤️

Dafi (neregistrovaný) 12.12.2023, 05:50:36 xxx.xxx.136.20

Plako-já su tááák,ščastná,že ti to tak hezky vyšloo.fakt moc,moc moc ráda🙂))

se tu tlemím,jak kdyby bylo moje🙂

Xerxova
Xerxova (936 příspěvků) 12.12.2023, 06:34:28 xxx:xxx.7c34:95a5

tak tedy už si to sedlo. Já si myslela, že to Růža zvládne rychleji, než jsi plánovala. Neb je to holka šikovná a nikdy sama bez psího kámoše nebyla. A on zase tak rozbitný nebude

Hlavně zdraví !! 

Zrzavci
Zrzavci (3271 příspěvků) 12.12.2023, 09:22:22 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 12.12.2023, 09:20:40

tak teď znovu? Ahaaa? :o obrázek tu je - když se klikne do příspěvku vlevo dole, ale jinak není vidět? :o 

Vidíte ho někdo? 😀 to je jak císařovy šaty 😀

Obrázek
efe
efe (1343 příspěvků) 12.12.2023, 10:10:21 xxx.xxx.199.5

Plako a ví se, čeho to je křižovatka? Že je to pruhovatý - nějakej picbum bo co? Ale bude to teda pan pes, to bude super dvojka s Žůžou 😍

Vahine
Vahine (664 příspěvků) 12.12.2023, 10:45:22 xxx.xxx.179.11
Zrzavci:

tak teď znovu? Ahaaa? :o obrázek tu je - když se klikne do příspěvku vlevo dole, ale jinak není vidět? :o 

Vidíte ho někdo? 😀 to je jak císařovy šaty 😀

Obrázek

Jasnéé, je to v detailu vidět a Vy umíte tedy nejen psát, ale ještě i čarovat…co tam máte dál, v rukávu? 😀😁


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.