Aktuálně: 5 145 inzerátů172 431 diskuzních příspěvků17 714 uživatelů

Odkup diskuze iFauny - vyrozumění

Anonymní (neregistrovaný) 05.06.2023, 12:14:58 xxx.xxx.8.88
Odpověď na příspěvek uživatele mastnacekk z 05.06.2023, 12:11:09

Jako, celkem jednoduchý právní prostředí, programů na zálohování mraky, jenom to chování ke zdejším diskutujícím pokulhává.

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 05.06.2023, 12:23:45 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 05.06.2023, 12:14:58

Neni duvod chovat se k nekterym jinak. Timto tady koncim s vama debatu, chovzvirat beru jako nevyhovujici misto a jen cekam, az admin vyslisi muj nekolikrat sdeleny pozadavek na smazani. Prece nejsme jako ifauna...

Lenacia
Lenacia (119 příspěvků) 05.06.2023, 12:25:06 xxx.xxx.63.126
mastnacekk:

Anonymni + ta slepicka: lidem, ne cloveku, nechapu proc resite neco, cemu ani za mak nerozumite? Jste uplne mimo to, oc se tady kdo snazil, ale chytrejch kecu mate ze by to zastavilo vltavu. 


zato co ste dokázal vy? Tak třeba zařídit aby vám několik lidí řeklo, že s vaším chováním vám prostě souhlas nedají...  

Fikovnice
Fikovnice (4079 příspěvků) 05.06.2023, 17:39:12 xxx.xxx.63.10

Nu, mně to přijde jako trochu silnější káva...

Někam se ve velkým nakvartýrujeme a neuběhne ani týden a už se tu začneme hádat...?!! Podle mě přece stačí napsat buď ANO, souhlasím nebo NE, nesouhlasím. Já si pořád stojím za tím svým ANO. Pokud se to nezadaří/nezadařilo, svět se bude točit dál, to je jasné...

 

Ale, s dovolením, byla bych možná i vděčná, kdyby se zdejší admin vyjádřil k tomu, co psal Mastňáček, tj., že kontaktovali adminku Malochovu s prosbou o odkup...? Nebo tak nějak jsem to četla... Pokud se admin rozhodne, že mi nevyhoví a nestojím mu za to, aby mi na to odpovídal, tak i to je pro mě přijatelné. Svět se i v tomto případě bude točit dál...🙂

Edit: Jsem prostě ráda, že jsem zde, kde je řada známých... I když se mi pořád ještě po IF stýská, to přebolí. Co mi vadí, je to, že druhá skupina je na FB a já FB prostě odnepaměti nijak neprožívám...

zbynek
zbynek (916 příspěvků) autor webu
05.06.2023, 17:52:49 xxx.xxx.230.164
Fikovnice:

Nu, mně to přijde jako trochu silnější káva...

Někam se ve velkým nakvartýrujeme a neuběhne ani týden a už se tu začneme hádat...?!! Podle mě přece stačí napsat buď ANO, souhlasím nebo NE, nesouhlasím. Já si pořád stojím za tím svým ANO. Pokud se to nezadaří/nezadařilo, svět se bude točit dál, to je jasné...

 

Ale, s dovolením, byla bych možná i vděčná, kdyby se zdejší admin vyjádřil k tomu, co psal Mastňáček, tj., že kontaktovali adminku Malochovu s prosbou o odkup...? Nebo tak nějak jsem to četla... Pokud se admin rozhodne, že mi nevyhoví a nestojím mu za to, aby mi na to odpovídal, tak i to je pro mě přijatelné. Svět se i v tomto případě bude točit dál...smile

Edit: Jsem prostě ráda, že jsem zde, kde je řada známých... I když se mi pořád ještě po IF stýská, to přebolí. Co mi vadí, je to, že druhá skupina je na FB a já FB prostě odnepaměti nijak neprožívám...


V podstatě je to jak psal Mastnacek, prvně jsem napsal jemu, zda by se nedala najít nějaká forma spolupráce s malochovem, ale jelikož mi neodepsal, jak sám píše, tak jsem zkusil oslovit přímo majitelku. Ta mi sdělila, že chcou jet po svém, nic špatného, tím komunikace skončila.

Fikovnice
Fikovnice (4079 příspěvků) 05.06.2023, 17:59:39 xxx.xxx.63.10
zbynek:

V podstatě je to jak psal Mastnacek, prvně jsem napsal jemu, zda by se nedala najít nějaká forma spolupráce s malochovem, ale jelikož mi neodepsal, jak sám píše, tak jsem zkusil oslovit přímo majitelku. Ta mi sdělila, že chcou jet po svém, nic špatného, tím komunikace skončila.


Děkuji moc za odpověď, navíc tak rychlou!🌹

Agnes1
Agnes1 (49 příspěvků) 05.06.2023, 18:48:01 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele zbynek z 05.06.2023, 17:52:49

Ráda bych tu uvedla na pravou míru, že Malochov má majitelku. Malochov od samého počátku patří jeho uživatelům, všem. Mastnáček se věnoval tvorbě a chodu webu, my jsme vytvářeli postupně obsah a tvář Malochovu. Pak jsme si nějak neporozuměli, mastnáček odešel. Někteří z nás uměli s webem, nebo někoho objevili. Na jeho provoz se částečně skládáme , reklamu jsme odmítli, a částečně na něm někteří pracují zdarma. 

Je otevřený všem kdo přicházejí s dobrou vůlí.

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.