Aktuálně: 4 871 inzerátů174 737 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Odkup diskuze iFauny - vyrozumění

Lenacia
Lenacia (120 příspěvků) 04.06.2023, 23:30:38 xxx.xxx.63.126
Odpověď na příspěvek uživatele mastnacekk z 04.06.2023, 23:06:43

tohle si říkáte každé ráno před zrcadlem? Já obvykle říkám "Ahoj bohyně!"

 

Leithian
Leithian (542 příspěvků) 05.06.2023, 04:25:09 xxx.xxx.49.122
Leithian:

Ifauna je vtipná


Pulka textu. Grrr. Tak ifauna je vtipná. Ještě včera večer 28700a něco chovatelů. Dneska najednou 34000 a něco. Tady si někdo hrake s číslíčkama

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
05.06.2023, 05:45:35 xxx.xxx.156.19

Useknutí textu způsobovali smajlíci vložení z klávesnice telefonu. Nyní jsem to už vyřešil, ale místo smajlíků se ukáží otazníky. Zkusím ještě vyřešit i to, ale používejte prosím raději smajlíky přímo z našeho editoru 🙂.

Daja
Daja (421 příspěvků) 05.06.2023, 05:53:39 xxx.xxx.227.17

Dobré ránko 🙂,

a mě se docela líbí, že při ranní kávě mám na tabletu všechny diskuze najednou . Pomalu pročítam a učím se i o jiných zviřátkach, informace k nezaplacení. Docela vtipné i to, když si lidičky vyměňují názory, to si vždy říkam, že jim praskne cévka v mozku a budou tahat nohu za sebou.

Dája

megi-the-pes
megi-the-pes (2224 příspěvků) 05.06.2023, 06:57:43 xxx.xxx.210.64
Odpověď na příspěvek uživatele Lenacia z 04.06.2023, 20:44:25

Já od Vás žádnou otázku nezaznamenala. Asi neumím číst. Tak se omlouvám. :-) Ale spíše to vypadá, že chyba bude jinde... Zpráva se odeslala každému jedna, aby všichni věděli, co se děje a kam jít. Takže protože neumíte číst, obvinila jste mastnackka ze spamu a mě z nevímčehoani, protože si neumíte přečíst, že šlo o zastavení deaktivací, abychom měli případně co přesunovat, publikovat. Pokud byste si přečetla autorský zákon, zjistila byste, co je potřeba. O čí příspěvky je zájem, ti informace dostali.

My jsme chytrý přes počítače a vydavatelství, to uznávám, ale takové veřejné osočení z podvodu a spamu je úplně vedle. My respektujeme licenční zákon, Vy respektujte § 184 t.z. a chovejte se v diskuzích jako slušně vychovaný člověk.

Přemýšlejte nad sebou. Takhle se přece dospělý člověk nechová.

A mějte krásný den. :) 

Buggyra
Buggyra (3228 příspěvků) 05.06.2023, 07:41:53 xxx.xxx.198.226
Lenacia:

"Byl jsem uz rozhodlej,ze se pokusim o trosku spamerstvi a pomoci myho uctu v 5 min intervalech pomoci scriptu budu rozesilat zpravy s zadosti o souhlas se zverejnenim prispevku." máte pocit že spamovat lidi co 5 minut žádostmi o souhlas není podvod? Vzhledem k tomu, že ste hned v další větě sám řekl, že nechcete riskovat žalobu a tak na to kašlete odpověď sám znáte nejlépe....


Leni, musíš číst všechno... Mastňáček psal, že pomocí účtu NA iF by ty zprávy rozesílal (podmiňovací způsob), a protože iF blokuje každé podezřelé pohyby na soukromých zprávách (jakože například rozesílání identických zpráv v krátkém časovém úseku), tak by tam nastavil automat, který by to rozesílal RŮZNÝM UŽIVATELŮM po časovém intervalu. Aby to prostě iF protispamové mechanismy hnedle nezablokovaly. A o klikání omylem na nějaký link nebyla vůbec řeč. Prostě a jednoduše to mělo rozesílat žádost o souhlas se zveřejněním příspěvků - transparentní. Což mi přijde jako dobrý počin. Já jsem souhlas Megí též dala, a kdyby bylo potřeba, udělám to jakkoli standardizovaně znovu.

balu
balu (1549 příspěvků) 05.06.2023, 08:16:05 xxx.xxx.72.176

Docela se divím, že dáváte souhlas, aniž byste věděli, kde bude diskuze ifauny vystavena, v jakém režimu bude přístupná... A když se mastňáček chová jak se chová, tedy jako hulvát, urážející lidi jak na běžícím pásu. Z čeho pramení vaše důvěra?  

mastnacekk
mastnacekk (524 příspěvků) 05.06.2023, 08:20:00 xxx.xxx.0.1

Tak jednou pro vzdy. Ja uz o presun diskuze z ifauny neusiluju. Z moji strany zadna akce s zadosti o souhlasy neprobiha. Presun na malochov nedopadnul, tim to pro me zhaslo. Takze si laskave prestante o me otirat "usta". Nejsem mamonar... jsem srdcar.

Buggyra
Buggyra (3228 příspěvků) 05.06.2023, 08:21:48 xxx.xxx.198.226
balu:

Docela se divím, že dáváte souhlas, aniž byste věděli, kde bude diskuze ifauny vystavena, v jakém režimu bude přístupná... A když se mastňáček chová jak se chová, tedy jako hulvát, urážející lidi jak na běžícím pásu. Z čeho pramení vaše důvěra?  


U mě je to jednoduché. Píši na internet vždy příspěvky s vědomím, že budou vystavené veřejně na internetu. Takže mi fakt nedělá problém dát souhlas, že je někdo vystaví na internetu. Nebo že je rozešle kamarádům. Nebo whatever.

Bobca
Bobca (948 příspěvků) 05.06.2023, 08:22:46 xxx.xxx.20.192
[p][strong]Fikovnice[/strong]:[/p] [p]Ano, to jsou vlákna stálých diskutérů Chovuzvířat, ne ifauňáků.[/p]

ano Jani..sypu si popel na hlavu😎..Jo,to jsou ty nejdiskutovanější..."Pepo já se spletla"...Už vím,že ty čerstvé jsou výš😇Omlouvám se..Musím si zvyknout..

Anonymní (neregistrovaný) 05.06.2023, 08:55:32 xxx.xxx.226.6

Ježiš Balu - a to že byly a budou na Ifauně, kde navíc taky nevíte, co s nimi budou dělat - to Vám  jako nevadí? Jo jasně, mastňáček se chová, jak se chová, ale tohle dělal s tím vědomím, aby se neztratilo všechno to, co se za ty léta nashromáždilo. protože si je vědom ceny těch informací - ne ve smyslu peněz, aby nedošlo k mýlce. Vadí mu to stejně jako nám osatním, kteří jsme si uvědomili, že jak to Ifauna zahaftne, bude to v nenávratnu. To radši chcete? Aby se to ztratilo? Co jako si myslíte, že by s tím dělal? Vytisknul to a vydal bez Vašich souhlasů? Proboha, doteď jste neřešila, že to někde je a najednou to bude vadit,? 

Stejně jako mastňáček se  o totéž snažila Varaxi, Megí a i zdejší admini - to by vám všem mohlo snad ukázat, že jim všem jde o stejnou věc - všichni jsou si vědomi toho, že takhle se ztratí spousta znalostí, zkušeností.To je vám všem jedno? nestačí vám ten počin, že to i zdejší admini zkoušeli, jako nástin toho, že nejde o nic špatnýho?

balu
balu (1549 příspěvků) 05.06.2023, 09:39:49 xxx.xxx.72.176

Ze začátku, po tom šoku - oznámení, že diskuze na ifauně končí, jsem si myslela, že by bylo fajn, diskuzi zachovat. Především tak, aby byla kontinuální, tedy historie diskuze s možností dál diskutovat. Což  nelze. Jako archiv mi to moc smysl nedává, ve všech těch diskuzích a vláknech je krom rad celkem dost balastu, prostě diskuze, mnohdy zcela odchýlená od původního tématu. Alespoň tedy na psech, jinam jsem nechodila. Ifauna se k nám, diskutujícím, zachovala jak k onuci, jak k otravnému hmyzu, a podobný pocit mám i z projevu mastňáčka a megi. Mastňáček si nevidí do úst, a od megi bych např. tuto aroganci nečekala "Upřímně, jakou hodnotu to má pro Vás, pro mě nemá žádnou hodnotu. "

(Odpověď na příspěvek uživatele Koloma z 03.06.2023, 22:12:55). To, co udělá ifauna s archivem diskuzí, neovlivním. Ale tady se žádá o souhlas, aniž by bylo jasné, co už jsem psala, tedy kde bude diskuze vystavena a v jakém režimu. Místní admini, kteří se snažili získat archiv legální cestou, odkupem od majitelů ifauny, jednak o této snaze informovali zde na webu, a druhak by zřejmě tento archiv vystavili zde. To je jednání diametrálně odlišné.

megi-the-pes
megi-the-pes (2224 příspěvků) 05.06.2023, 09:43:06 xxx.xxx.210.64

Registrací na iF jste všichni dali souhlas, že Vaše výtvory budou

1) online

2) online jen s placeným přístupem

3) prodány do reklam, časopisů, webů, ...

a teď vadí, že by někde byly online zadarmo? Tak na mám teda příliš nízký IQ. :-)

A to právě vůbec nevíte, co s tím iF udělá. Ale dali jste jim souhlas k čemukoli. :-)

Několik tisíc lidí dostalo zprávu, že jste utekli jinam. Abyste se někde sešli.

To je vše. 

Zrzavci
Zrzavci (2878 příspěvků) 05.06.2023, 09:51:57 xxx.xxx.226.6

Odpověď na příspěvek uživatele balu z 05.06.2023, 09:39:49

Mastňáček si nevidí do úst, a od megi bych např. tuto aroganci nečekala "Upřímně, jakou hodnotu to má pro Vás, pro mě nemá žádnou hodnotu. " (Odpověď na příspěvek uživatele Koloma z 03.06.2023, 22:12:55). To, co udělá ifauna s archivem diskuzí, neovlivním. Ale tady se žádá o souhlas, aniž by bylo jasné, co už jsem psala, tedy kde bude diskuze vystavena a v jakém režimu. Místní admini, kteří se snažili získat archiv legální cestou, odkupem od majitelů ifauny, jednak o této snaze informovali zde na webu, a druhak by zřejmě tento archiv vystavili zde. To je jednání diametrálně odlišné.

 

Takže klidně pro svou nevůli k někomu, se přidáte k tomu, že se ty informace ztratí - a věřte tomu, že tam krom toho plkání - když chcete, najdete dost toho, co může někdo potřebovat. NE VY sama, ale NĚKDO JINÝ, kdo neví, nezná, chápete to? nedělají to pro sebe, ale proto aby se to neztratilo. I proto napsala megí tohle.

"Upřímně, jakou hodnotu to má pro Vás, pro mě nemá žádnou hodnotu. "

protože to, že to nezajímá někoho jako jste Vy, nebo Koloma, není v tomhle případě prostě relevantní, dobře  Vy si v tom hledat nebude, Koloma si v tom hledat nebude a pan Xy a paní ZW taky ne, ale přijde někdo jako ten člověk s ochrnutým psem,který je díky tomu úplně v háji,  zadá heslo POLYNEUROPATIE  a najde jak si tím kdo prošel, že to nemusí být konečná, co kdo dělal, neděla, osvědčilo se..........chápete to? My , vy, nejsme v tuhle chvíli vůbec podstatní. TY INFORMACE, o ty jde. Čtete jen co chcete /pardon, to je prostě Váš způsob, nechci rýpat, nevidíte prostě hloubku/ proto je jim jedno, jak na to někdo nahlíží, jde jim o to uchovat to pro  TY KTEŘÍ TO BUDOU POTŘEBOVAT, mastňáček už svoje zkušenosti asi xkrát na ifauně napsal,takže on sám je má, nepotřebuje je, ale chce je uchovat pro ostatní, stejně jako megí rady ostatních. Nic jinýho v tom kruci není., proč je nutný za vším hledat něco špatnýho? nemůžeme kurnik aspoň jednou nebejt negativní, když je negace fšade tři řitě?


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.