Aktuálně: 4 943 inzerátů174 400 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Odkup diskuze iFauny - vyrozumění

zvedavec
zvedavec (230 příspěvků) 01.06.2023, 16:57:13 xxx.xxx.183.76

Aj ja veľmi ďakujem za všetky sympatické snahy majiteľov a adminov vyjsť novopríchodzím z Ifauny v ústrety, aj za túto iniciatívu o odkúpenie diskusií z Ifauny, aby sa mohli ďalej využívať. 

Leithian
Leithian (538 příspěvků) 01.06.2023, 17:58:26 xxx.xxx.28.5
Tak proč všechny urážíš a prudíš? Vcetne zdejších vedoucích? Nevšimla jsem si že bys něco udělal nebo dokázal ty. Krom velkých keců. Nikdy neradis. Jen urazis nadáváš a chováš se jak vožralý hovádko. Jak jsi psal holkam od psů. Nikdo tě tu nezajímá, nechceš tu bejt nehodláš se namáhat. Tak prospěj tý svý žilce na čele a jdi dělat něco užitečného.
balu
balu (1545 příspěvků) 01.06.2023, 19:40:57 xxx.xxx.72.176

megi-the-pes:

...

PPS: my jsme s mastn. o nic nepřišli, vše máme ještě s akt. nicky, a protože iF má nevýhradní licenci, můžu si to po získání smluv s uživateli vyvěsit, kam chci :)


Pokud spolupracujete s mastňáčkem, tak je mi líto, ale můj souhlas nedostanete. 

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2023, 20:01:59 xxx.xxx.177.125

balu:

Pokud spolupracujete s mastňáčkem, tak je mi líto, ale můj souhlas nedostanete. 


Ještě že zde mast.inacek je bez něj bychom byli úúplně ztracený.

Leona76 (neregistrovaný) 01.06.2023, 20:18:35 xxx.xxx.52.211
Já nechápu o co Vám jde ? Ikdyby nabízeli 20 milionů,Vám to může být úplně jedno,přeci se snaží aspoň nějakým způsobem pro nás obyčejné chovatele zachránit co se dá... Nebo vy nejste chovatel
megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 01.06.2023, 20:54:11 xxx.xxx.210.64

A co myslíte, že celou dobu dělá?

Kdyby v tom nejelo víc lidí, tak k dnešnímu dni nemáme nic. Protože co udělala hromada lidí na protest? Deaktivace, plevelení vláken, bombardování admina. Co si stáhnete dnes? Na rozdíl od těch, co zareagovali okamžitě (Varaxi, mastnacekk & já), budete mít diskuze, kde jsou samé deaktivované nicky, což je dost k ničemu. Souhlas je potřeba, aby diskuze mohla na světlo, není to dárek ani pro mě ani pro nikoho jiného, samozřejmě zůstane uložená v soukromí, když svolení nebude; v propadlišti dějin u mě a v případě iF ji pravděpodobně budou prodávat platícím v poradně, souhlas váš všech mají. Leithian, co pourážela polovinu osazenstva, vyhodil tě někdo? Necháš se lehce vytočit a mluvíš jak dlaždič. No a co. Kdo jsem, abych soudila kohokoli, když jsem v jeho botách neušla ani metr? Nechte toho. Měli jste se spojit a napsat jeden požadavek s pořádnou nabídkou, což šanci mělo, na rozdíl od vlastníků různých webů. A co se stalo... jen zloba... pejskaři. 

Peace a spánembohem

Terven
Terven (102 příspěvků) 01.06.2023, 21:12:17 xxx.xxx.110.191
megi-the-pes:

A co myslíte, že celou dobu dělá?

Kdyby v tom nejelo víc lidí, tak k dnešnímu dni nemáme nic. Protože co udělala hromada lidí na protest? Deaktivace, plevelení vláken, bombardování admina. Co si stáhnete dnes? Na rozdíl od těch, co zareagovali okamžitě (Varaxi, mastnacekk & já), budete mít diskuze, kde jsou samé deaktivované nicky, což je dost k ničemu. Souhlas je potřeba, aby diskuze mohla na světlo, není to dárek ani pro mě ani pro nikoho jiného, samozřejmě zůstane uložená v soukromí, když svolení nebude; v propadlišti dějin u mě a v případě iF ji pravděpodobně budou prodávat platícím v poradně, souhlas váš všech mají. Leithian, co pourážela polovinu osazenstva, vyhodil tě někdo? Necháš se lehce vytočit a mluvíš jak dlaždič. No a co. Kdo jsem, abych soudila kohokoli, když jsem v jeho botách neušla ani metr? Nechte toho. Měli jste se spojit a napsat jeden požadavek s pořádnou nabídkou, což šanci mělo, na rozdíl od vlastníků různých webů. A co se stalo... jen zloba... pejskaři. 

Peace a spánembohem


Tak to si beru trochu osobně...měli jsme se spojit a napsat požadavek s nabídkou? Jakej požadavek a s jakou nabídkou? 

Oceňuju, že vy, mastňáček a varaxi jste zareagovali okamžitě, ale upřímně, jelikož nejsem ajtý a ani jinak od fochu, vůbec netuším, jak jsem případně měla reagovat a jaký kroky podnikat. Pokud by mi někdo, kdo ví vo co go řekl udělej tohle a tohle, tak udělám...píšete, že to mělo šanci, jen já netuším, co konkrétně.

Profil jsem nedeaktivovala, čekala jsem na povel, kterej jsem nikde nenašla...je to jedno, nemám potřebu deaktivovat. 

Jen jsem chtěla říct, že pokud někdo měl vizi, měl plán, tak to měl neznalým tupcům jako jsem já a x dalších přetlumočit a ne si pak ex post vylívat srdce, že se snažil jedinej a ostatní na to kašlali. 

 

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 01.06.2023, 21:40:11 xxx.xxx.0.1

Osobně si nemyslím, že iF bude využívat diskusi pro placenou poradnu.

Kdo by to jako dělal? Kdo z nich, z toho pidi týmu, by vyhodnocoval, která rada je dobrá? Dívám se na to samozřejmě z pohledu sekce Drůbež. Tou Šárka políbena není ani za mák a nemůže nikomu radit, ani s využitím 22leté historie. 

Proto jsem dával foto toho týmu - jsou to děti.

Možná se na to díváte z pohledu těch ponechaných sekcí, tam jsem skoro nic nepsal. 

 

Jinak - pro nezávislé pozorovatele - je asi zajímavé hodnocení iF na některých hodnotících webech. Píší tam např. že diskuse je zklamala, že za svůj dotaz byli lynčováni. A je tam přesně několik případů, kdy vámi zbožňovaná Bodlinka píše - prostě vám to chcíplo a podobné její neempatické reakce (neempatické z pohledu dnešní doby naivních začínajících, zkušení top chovatelé vědí).  No, Švédi tyhle "recenze" hodně řešili, hodně debatovali. A uznali, že je to pravda - že dotazující (třeba vrcholně drze nepřihlášený) čekal nějakou obsáhlou odpověď a smršť reakcí - že kolem něj bude skákat tisíc lidí a sepíšou mu román Jak poznat slepičku od kohoutka a Jak vyléčit slepičku, když nevíme, co jí je. No a nikdo kolem něj neskákal, případně dostal odpověď Prostě chcípla, případně se dozvěděl - už se to tady řešilo, najděte si to.

A to byl primární důvod ke zrušení diskuse.

Jejich dotazující se klient, jejich nový uživatel, nedostal, co si přál a ještě získal negativní náhled na jejich web + přidal někam nega recenzi.

A to přece oni nepotřebují. Takže diskuse konec.

Plus potřeba admin dohledu - pracovní pozice navíc, ideálně taková, která pozná slona od veverky). A tu prac. sílu nemají.

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 01.06.2023, 21:44:50 xxx.xxx.27.248
Co jste udelal(a) vy a ostastni ugdakany slepice? Co jste mohli? Sepsat petici a pomoci sz na ifaune rozesilat vsem. Jedna slipka si vezme vsechny nicky od A,druha od B.... A tak dale. Kdyby zapojily trosku kury, do emailu prijde predmet zpravy, telo ne,takze v predmetu odkaz na petici. Byl jsem uz rozhodlej,ze se pokusim o trosku spamerstvi a pomoci myho uctu v 5 min intervalech pomoci scriptu budu rozesilat zpravy s zadosti o souhlas se zverejnenim prispevku. No kaslu na to riskovat zaloby kvuli sebrance co tady postekava. Umite jen plasit a kdyz jde do tuhyho, tak max utyct pod kridylka nekomu jinymu. Nepochybuju, ze az za par let duo Pokornos dostane nabidku od Sveda, tak ze se napakujou. A pak potahnete kam???
Lenacia
Lenacia (119 příspěvků) 01.06.2023, 21:48:32 xxx.xxx.0.1
megi-the-pes:

A co myslíte, že celou dobu dělá?

Kdyby v tom nejelo víc lidí, tak k dnešnímu dni nemáme nic. Protože co udělala hromada lidí na protest? Deaktivace, plevelení vláken, bombardování admina. Co si stáhnete dnes? Na rozdíl od těch, co zareagovali okamžitě (Varaxi, mastnacekk & já), budete mít diskuze, kde jsou samé deaktivované nicky, což je dost k ničemu. Souhlas je potřeba, aby diskuze mohla na světlo, není to dárek ani pro mě ani pro nikoho jiného, samozřejmě zůstane uložená v soukromí, když svolení nebude; v propadlišti dějin u mě a v případě iF ji pravděpodobně budou prodávat platícím v poradně, souhlas váš všech mají. Leithian, co pourážela polovinu osazenstva, vyhodil tě někdo? Necháš se lehce vytočit a mluvíš jak dlaždič. No a co. Kdo jsem, abych soudila kohokoli, když jsem v jeho botách neušla ani metr? Nechte toho. Měli jste se spojit a napsat jeden požadavek s pořádnou nabídkou, což šanci mělo, na rozdíl od vlastníků různých webů. A co se stalo... jen zloba... pejskaři. 

Peace a spánembohem


tak prvně... něktreré z diskuzí mají již deaktivované uživatele už celé roky. Ty plánujete dohledávat jak?  Druhak, vpodstatě veškeré věci na internetu se ukládají včetně dat, a mám pocit že jsou tyto věci normálně dohledatelné (wayback machine)... Takže si myslím že technicky vzato by měly data zůstat.  V neposlední řadě... coby jeden z aktivních uživatelů ifauny na koňské diskuzi po pročtení zdejších konverzací právě v případě pana mastňáčka... Tak souhlas též nedám.  toť k tomu co... vypustím z držky

Sarah01
Sarah01 (1533 příspěvků) 01.06.2023, 21:58:15 xxx.xxx.162.253
Já vlastně vůbec nechápu, o čem to dohadování tady pořád je. Už cca před měsícem jsem věděla, že diskuze končí, není žádná možnost je zachovat, natož archivovat a už vůbec ne prodat. Sem jsem šla, protože sem odešli skoro všichni a jde mně jen o to být s těmito lidmi v kontaktu, na FB pořádně nepoznám, kdo je kdo. Víc nepotřebuju.
mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 01.06.2023, 22:01:08 xxx.xxx.27.248
Tak to si dejte praci a overte si to kde co lezi a jestli to nemusi provozovatel na vyzadani odstranit. K souhlasu.... Strcte si ho kam se vam to nejvic libi. Lidi, jste vazne jak decka... Nedam nedam. Jako by ch to delal pro prachy jako nekteri nejmenovani. Ve vysledku si vsimam, ze o ty letity zkusenosti ani nejde, plkacove a plkacky maji pocit, ze uz vsechno znaji a predaji to dal. No, ukZazte se. Ja znova nebudu ucit cechy a slovaky strihat ovce nuzkama, starat se o nuzky a krizit ovce tak, aby dostali 90kc/kg. Troufnu si rict, ze se minimalne tech nuzek nikdo dalsi nechopi.
Lenacia
Lenacia (119 příspěvků) 01.06.2023, 22:12:27 xxx.xxx.0.1

já si myslím, že vůbec nechápete pointu toho. Že by nás tak moc štvala ta ztráta informací? Jako z části ano... Ale o co šlo mě nejvíce byla ztráta komunity. Já na Ifauně netrávila i hodiny času denně kvůli 4,5,6,7 let starým znalostem, které ač velmi hodnotné, nebyli mým důvodem proč sem tam byla... jednoduše ta komunita a konverzace s lidmi byl ten hlavní důvod. kam se to přenese? Možná sem? možná jinam.... Kam půjdeme či nepůjdeme. Komu to kdo prodá nechám ve hvězdách. Koneckonců... jsem jen ugdákaná slepice. 

impact
impact (409 příspěvků) 01.06.2023, 22:46:25 xxx.xxx.61.72

honzapm:

Jinak - pro nezávislé pozorovatele - je asi zajímavé hodnocení iF na některých hodnotících webech. Píší tam např. že diskuse je zklamala, že za svůj dotaz byli lynčováni. A je tam přesně několik případů, kdy vámi zbožňovaná Bodlinka píše - prostě vám to chcíplo a podobné její neempatické reakce (neempatické z pohledu dnešní doby naivních začínajících, zkušení top chovatelé vědí).  No, Švédi tyhle "recenze" hodně řešili, hodně debatovali. A uznali, že je to pravda - že dotazující (třeba vrcholně drze nepřihlášený) čekal nějakou obsáhlou odpověď a smršť reakcí - že kolem něj bude skákat tisíc lidí a sepíšou mu román Jak poznat slepičku od kohoutka a Jak vyléčit slepičku, když nevíme, co jí je. No a nikdo kolem něj neskákal, případně dostal odpověď Prostě chcípla, případně se dozvěděl - už se to tady řešilo, najděte si to.

A to byl primární důvod ke zrušení diskuse.

Jejich dotazující se klient, jejich nový uživatel, nedostal, co si přál a ještě získal negativní náhled na jejich web + přidal někam nega recenzi.

A to přece oni nepotřebují. Takže diskuse konec.

 


Našla jsem JEDNU takovou negativní recenzi:

https://www.firmy.cz/detail/13171340-ifauna-praha-vinohrady.html?sortReviews=worst

Můžete mi sem prosím postnout ty další negativní recenze? Protože upřímně doufám, že se Vaše argumentace o uzavření diskuze nezakládá na tomto JEDNOM hodnocení.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.