Aktuálně: 4 872 inzerátů174 738 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Odkup diskuze iFauny - vyrozumění

assil
assil (1509 příspěvků) 02.06.2023, 10:30:33 xxx.xxx.121.3

Já taky děkuju majitelům tohohle webu, že se alespoň snažili odkoupit databázi. Stejně nějak nechápu proč to Švédové neprodali, mohli prodat kopii s tím, že si originál nechají k vlastnímu použití. No a ty zálohy megi a spol. myslím, že jsou stejně k ničemi, i kdyby někde visely, běžní lidi začátečníci se k tomu nedostanou, indexovaný to asi moc nebude a nám stálým uživatelům je to celkem k ničemu.

A ad megi - ono tohleto My jenom naznačujeme nikdy na lidi nefungovalo a ukočírovat desítky lidí se dá jen tak, že se jim dají přesné a jasné instrukce.

Zrzavci
Zrzavci (2878 příspěvků) 02.06.2023, 10:32:25 xxx.xxx.226.6
Anonymní:

@Fatia:

Máte pravdu, svět se neustále posouvá a tak některé rady staré 25 let......O svém předchozím příspěvku bych zdůraznila, že ta "kronika" má význam jen pro mě. 


ale jsou rady platné pořád, pořád, chápete? A nejen pro nás, ale i pro ty lidi budoucí. Ne každej je metrosexuál z Prahé, kterej bude žít novým životem, jsou lidi, kteří začínají a já doufám i začínat budou s poctivejma věcma  a tady se mohli "zeptat" mohli najít odpověď. Teď už se zeptat nebudou mít kde, chápete? Když se třeba teď rozhodnu, že budu chovat husy a vím o tom prt a budu si chtít nastudovat dopředu - zkušenosti těch, kteří si prošli stejnou cestu, jakou půjdu já, tak nebudu mít kde. A nebo ne já, aby to neznělo sobecky, ale někdo jinej. Třeba klidně Pražák, nebo Brňák, kterej od malička touží žít jinej život, začít jinak a ví úplný kulový co a jak se má dělat, ale chce to dělat dobře.Tady by byla studnice vědomostí. Pamatuju si, jak jsem byla ráda, když jsem se chystala pořídit si domů svýho prvnho ohaře - tehdy server Můj pes- ohaří fórum - neskutečně jsem si tam pročetla a zjistila, co na mě čeká, mohla se tam posléze ptát, lidi mi radili.... pak to zrušili,zmizelo to a všechny ty cené info a rady jsou fuč. 

Zrzavci
Zrzavci (2878 příspěvků) 02.06.2023, 10:33:54 xxx.xxx.226.6
megi-the-pes:

Kronika má význam pro všechny, co si tam něco čtou, protože návaznost a historie toho rádce.

orionka? tipuji... přihlašte se znovu zde a zatrhněte "přihlásit trvale" ;-)

Co myslíte, budou tady, kdekoli jinde lidé odpovídat na už tisíckrát psané? Jsou to často skoro romány. :-) Podrobné návody. Nikdo se s tím znovu psát nebude. Můj tip. Ale třeba se hrozně pletu. :)


No tak možná, že se hecneme, měli bychom. I s ohledem na to, že si nás sem admini implantovali.

mastnacekk
mastnacekk (524 příspěvků) 02.06.2023, 10:42:11 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 02.06.2023, 10:36:13

Pak si zalohujte celou ifaunu, nebo celou psi sekci, vzdycky zalezi na tom, jakej odkaz se vlozi. Celo nedoporucuju, bezi to i nekolik dni a je velka sance ze vam spadne net, vypnout proud, ze vas admin ifauny odstrihne. 

Chci psi diskuzi? Prokliknu se na https://www.ifauna.cz/psi/diskuse/ a zadam do programu

Chci clanky o psech? jdu na clanky o psech https://www.ifauna.cz/psi/clanky/r/

Chci cokoli jinyho? Prpoklikam se tam. 

To co jsem psal s adresou profilu znamena, ze to stahne komplet vsechno, co jste zalozila nebo tam neco napsala. neznamena to, ze to vynecha "keci" ostatnich. Proste komplet vse, kde je nekde vase jmeno. Me to treba osobne staci, protoze co jsem hledal, tak jsem tam vetsinou i neco napsal. 

 

Ted to dojelo a prispevky v diskuzich to nestahlo, takze by se muselo zadat odkaz na https://www.ifauna.cz/profil/mastnacek/moje-diskuse   nejspis, zkousim to. Muzu pak sepsat navod nez to uplne utnou. Neni to nic nelegalniho, vscko je na vlastni nebezpeci a zakaz poskytovat dalsim osobam.

Agnes1
Agnes1 (49 příspěvků) 02.06.2023, 10:50:17 xxx.xxx.0.1

Chovám ovce dvanáct let, prošli jsme všemi počátečními potížemi. Rady jsem našla na ifauně, v historii dávno minulé, a také v současnosti od přispívajících zkušených členů. Postupně jsme vyladili náš chov cca šesti bahnic berana a každoročních jehnat k naší spokojenosti. Díky radám přispěvatelů na ifauně. Přemýšlím, že popíšu způsob našeho chovu detailně v článku, co a jak děláme po celý rok a zveřejním ho tady. Prostě své zkušenosti. 

Nejhorší je ovšem doba porodní, tam je dobré mít někoho po ruce skoro online.

Agnes1
Agnes1 (49 příspěvků) 02.06.2023, 10:52:21 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Agnes1 z 02.06.2023, 10:50:17

Starý bača zemřel, a mnoho jeho příspěvků se nedá identifikovat, ale některé ano, uložím si je z ifauny. 

Zkušení chovatelé ovcí a koz se jistě postupně najdou tady, na face i na malochovu. Stále žijem přeci.

megi-the-pes
megi-the-pes (2224 příspěvků) 02.06.2023, 11:23:13 xxx.xxx.210.64

odkaz "moje diskuze" funguje (ale já httrack zatratila, jedu s jiným, pro běžného uživatele je moc složitý a pojede jim hrozně pomalu + bude stahovat milion odkazů, prostě složité nastavení)

megi-the-pes
megi-the-pes (2224 příspěvků) 02.06.2023, 11:29:45 xxx.xxx.210.64

Indexované to je. Umí hledat výraz v názvu vlákna i v obsahu vlákna.

No, naznačovat, a co kdyby nás admin odstřihl? Oni vidí, kdo tam leze. Tak buď neměli čas, nebo to neumí, nebo zavřeli oči.

Však já to nikomu nenutím. :-) Tvořte obsah.

Zrzavci
Zrzavci (2878 příspěvků) 02.06.2023, 11:41:22 xxx.xxx.226.6

Fatia:. Ano, na ifauně byla spousta velmi praktických rad v diskuzích, co radili lidé, zkušení chovatelé, kteří teď už možná neporadí. Ale budou zase jiní, zkušení chovatelé, kteří třeba poradí, nebo taky ne a diskuze tady se zadrhne a odumře, jako spousta jiných v minulosti


Fatio , ale o to právě jde, že tam je toho spousta a dostupné teď a tady. když se za půl roku bude někdo potřebovat zeptat, protože má psa s ledvinovou dietou, tak se mu prostě zcela logicky těch informací dostat nemusí a když, tak ne v plný míře, protože odpoví ti současní, ale ti, kteří psali před 15 lety, sotva. a přes to už to bylo napsáno, mohl by odněkud čerpat, zvlášť když je v zoufalý situaci, tak se tohle hodí, jak kdo co vyzkoušel, co fungovalo, co ne,  a to už dohromady všechno, co tam bylo, kdy napsáno,  prostě nedáš, protože tam jsou i letitý zápisky těch, kteří už na žádný diskuzi nejsou nebudou a přesto řešili tu stejnou věc a x lidí, x zkušeností, tohle všechno bude prostě f čudu. Už se to historický nepotká s tím novým. 

megi-the-pes
megi-the-pes (2224 příspěvků) 02.06.2023, 11:47:38 xxx.xxx.210.64
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 02.06.2023, 11:32:34

Já tam teda vidím můj profil. Ale kdo ví, co vidíme. :-) :-) Vtipné. Původně je tam totiž vložené video z YT, ne žádný screen profilu.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.