Aktuálně: 4 943 inzerátů174 397 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů

Odkup diskuze iFauny - vyrozumění

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 01.06.2023, 13:00:41 xxx.xxx.0.1
Anonymní:
mastnacekk:

malochov.cz byl odmitnut pro maly pociet uzivatelu a za nulovou castku, tak si to muzete kdo chcete prebrat, co potrebujete vic, jestli inzerci nebo komunitu a letite zkusenosti chovatelu. Je me to jasny, penezenka vede.

Anonymní (neregistrovaný) 01.06.2023, 13:02:08 xxx.xxx.177.125

mastnacekk:

To me je ale uplne sumak co si anonymni osoba mysli. malochov je od roku 2018 bez reklam a inzerce pouze formou koupim prodam a pokud by ifauna kyvla, tak by se zrusili i tyhle kategorie s nekolika desitkama prispevku.


Kecy v kleci frajere

megi-the-pes
megi-the-pes (2215 příspěvků) 01.06.2023, 13:09:48 xxx.xxx.210.64

S mastnackkem šlo o výborně vymyšlený "obchod", jednalo se i s SE týmem. Jiné fórum to v pohodě mohlo dostat, nechtěli za to právě peníze. Vtip je v tom, že oni ty info potřebují.

Co myslíte, že se stane s dalšími fóry, až budou mít dost lidí? Co má inzerci, dostane nabídku... dočkej času. Já bych to taky prodala :D Ale nechala bych DB lidem.

mastnacekk: to je týden, co... asi to za ty nervy ani nestálo :-) ale udělal jste obří kus práce, Švédi teď jen kroutí hlavou, co to tady máme za lidi :D ...a já děkuju :)

PS: kašlat na to ;-)

PPS: my jsme s mastn. o nic nepřišli, vše máme ještě s akt. nicky, a protože iF má nevýhradní licenci, můžu si to po získání smluv s uživateli vyvěsit, kam chci :)

mastnacekk
mastnacekk (523 příspěvků) 01.06.2023, 13:15:00 xxx.xxx.0.1
Anonymní:

mastnacekk:

To me je ale uplne sumak co si anonymni osoba mysli. malochov je od roku 2018 bez reklam a inzerce pouze formou koupim prodam a pokud by ifauna kyvla, tak by se zrusili i tyhle kategorie s nekolika desitkama prispevku.

Fikovnice
Fikovnice (4302 příspěvků) 01.06.2023, 13:28:16 xxx.xxx.20.198
zbynek:

Dobrý den,

Píši příspěvek aby bylo zamezeno nejrůznějším spekulacím. Jednali jsme přímo s novým švédským vedením iFauny o případném přesunu diskuze na tento web. Poslali jsme velmi zajímavou cenovou nabídku a dnes po několika dnech přišlo vyrozumění. Zatím se historie diskuze prodávat nebude, ani k nám ani jinam. Oficiálně tak nemůže být nikde zveřejněna. A k nahlédnutí nebude ani na nové verzi iFauny, tak to vypadá, že jsme o celou historii nadobro přišli. Naopak na nové verzi iFauny zůstanou články, které tam nyní jsou. Je to smutná zpráva.


Dobrý den.

Právním ani IT věcem nerozumím. Prosím, máte info, co přesně tedy s těmi diskuzemi bude? Nechají si je oni někde uloženy, ale nepřístupné pro veřejnost, pro diskutéry, kteří tam psali? Nebo je nějak úplně sprovodí ze světa? Možná víte, že jsme se bavili o tom, aby naše diskuze plné rad a zkušeností nebyly novými majiteli v budoucnu využívány pro placené poradenství.

Fikovnice
Fikovnice (4302 příspěvků) 01.06.2023, 13:30:01 xxx.xxx.20.198
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 01.06.2023, 13:09:48

Megi, prosím, to je to, jak jsem Vám já (a řada dalších) dali souhlas? Já Vám to posílala formou SZ. Že samozřejmě souhlasím.

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
01.06.2023, 14:00:30 xxx.xxx.40.76
Fikovnice:
zbynek:

Dobrý den,

Píši příspěvek aby bylo zamezeno nejrůznějším spekulacím. Jednali jsme přímo s novým švédským vedením iFauny o případném přesunu diskuze na tento web. Poslali jsme velmi zajímavou cenovou nabídku a dnes po několika dnech přišlo vyrozumění. Zatím se historie diskuze prodávat nebude, ani k nám ani jinam. Oficiálně tak nemůže být nikde zveřejněna. A k nahlédnutí nebude ani na nové verzi iFauny, tak to vypadá, že jsme o celou historii nadobro přišli. Naopak na nové verzi iFauny zůstanou články, které tam nyní jsou. Je to smutná zpráva.

Saga
Saga (337 příspěvků) 01.06.2023, 14:07:36 xxx.xxx.167.183

Zbyňku a to je právě otázka! Já jsem to ze začátku pochopila úplně stejně, prostě diskuse šlus a ende. ALE! Nikdo nezaručí nikomu, že archiv diskusí zůstane novým majitelům, potažmo těm placeným "rádcům", kteří z ní pak následně budou čerpat, dostávat za to peníze a ještě ty rady vydávat za své!! Přesně chápu, jak to Fíkovnice myslí. To by byla prakticky nepostihnutelná zlodějina duševního vlastnictví na entou. A mám obavy, že proti tomu nejde bojovat...

zbynek
zbynek (918 příspěvků) autor webu
01.06.2023, 14:52:09 xxx.xxx.40.76
Agnes1:

Díky za snahu. A vstřícnost. Věřím, že pokud se tu uživatelům zalíbí, časem se forum zaplní i užitečnými radami. I pro chovatele ovcí, koz, a pod. Mohu se zeptat zda se plánuje trochu rozdělit Hospodářská zvířata? Přežvýkavci jsou hodně specifičtí, jejich potíže , chov apod. také. 


Hospodářská zvířata máme rozdělena v popisech druhů takto:

https://www.chovzvirat.cz/zvirata/hospodarska-zvirata/

v diskuzi to zatím není nutné, pokud by se více rozjela, dalo by se nad tím uvažovat. Každopádně kdybyste měl zájem o napsání nějakých článků do této sekce pro náš web, budeme jen rádi.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.