Aktuálně: 1 892 inzerátů281 895 diskuzních příspěvků20 124 uživatelů

Vlci v české krajině – zdroj sporů mezi farmáři a ochránci

kometa
kometa správce
31.05.2026, 07:41:31 xxx.xxx.147.163
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ph z 30.05.2026, 23:40:10

Já teda nevím, ale mně ten bača připadá pokousaný. I ta poloha do klubíčka, taková obranná. Opilci takhle většinou nespí.

Ph (neregistrovaný) 31.05.2026, 08:17:58 xxx:xxx.c27:c1b3
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 31.05.2026, 07:41:31

tak do hlavnich zprav se nedostal 😇

Ph (neregistrovaný) 31.05.2026, 08:23:36 xxx:xxx.c27:c1b3

jinak staci rozkliknout komentare

Obrázek
kometa
kometa správce
31.05.2026, 12:30:24 xxx.xxx.147.163
Ph:

jinak staci rozkliknout komentare

Obrázek

Děkuji. Takže bača v pořádku.

Já nerozkliknu, nemaje FB.

Xerxova
Xerxova 31.05.2026, 15:03:23 xxx:xxx.f5cc:44b5
kometa:

Děkuji. Takže bača v pořádku.

Já nerozkliknu, nemaje FB.


rozklikneš - já to udělala (taky se mi ten ležící člověk moc nelíbil) a bez problémů viděla popis (na FB nejsem)

Varaxi
Varaxi 31.05.2026, 15:23:31 xxx.xxx.129.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 31.05.2026, 12:30:24

Nemajíc, ne? 🙂 

kometa
kometa správce
31.05.2026, 15:50:01 xxx.xxx.147.163
Xerxova:

rozklikneš - já to udělala (taky se mi ten ležící člověk moc nelíbil) a bez problémů viděla popis (na FB nejsem)


Tak to jenom neumím. 🙂

Zrzavci
Zrzavci 01.06.2026, 09:24:24 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 01.06.2026, 09:03:58

To už tady je - dávala jsem to na předchozí stránce s citací z článku.

Lupus4
Lupus4 01.06.2026, 10:36:22 xxx.xxx.125.74

Tak v Pá u nás sekali - nechávali v pruzích ležet a odváželi v So a Lůďa hned označil dvě “čerstvě posekaný” srnčata asi  tak na 300m  tak  do 50m od cesty… kolik jich bylo na těch všech hektarech ani nechci vědět…jak kravám chutná tráva s příměsí rošmelcovaných srnčat netuším

Varaxi
Varaxi 01.06.2026, 16:53:20 xxx.xxx.129.250

To je v pohodě, kravám chutná. Sice pak můžou chcípnout na botulotoxin, ale tak to už je naprosto bezvýznamný detail. 

To myslím ironicky, jen jako narážku na to, že samotným zemědělcům by se hodilo ta srnčata nesmotat do balíku. 

Zrzavci
Zrzavci 05.06.2026, 08:06:15 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 05.06.2026, 07:44:55

Protože je menší a nedělá se kolem něho takový humbuk, jako kolem vlků, kde je polovina národa červená karkulka.

Doron
Doron 05.06.2026, 18:39:52 xxx.xxx.167.147
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 05.06.2026, 08:06:15

Už před dlouhou dobou se usadili v krčským lese.

Horsana
Horsana 08.06.2026, 14:12:31 xxx.xxx.49.13

Nase pracovisko je oproti patole.

Za posledny tyzden som, kedze to vozia ako odpadky na korbe, ledva zamotane do cierneho vreca, videla 6 zastrelenych medvedov. 

No, medvedov, strielaju a nosia sa k nam iba medviedata, cca 1,5 -2 rocne. Rozstrielane su na kasu, crci z toho krv, je to mrdnute na smradlavej zasratej palete a ti ludia na to sahaju holymi rukami.

Ked su zo zasahoveho tymu, tak este Hiluxu zaparkuju krizom cez ulicku a zacnu hadicou striekat tu krv smerom k nasim stajniam.

Cloveka zo zasahoveho tymu poznate tak, ze ma bradu a je to uplny kkt.

Dnes prisli najprv chlapi z TANAPu a ti podla mna mali celu cestu erekciu, ze mohli rozmrdat medvieda, lebo “chodilo do zahrady a ludia boli nervozni”. Nenavist a odpor z tych ludi srsala na 100 metrov, kolegyna, ktora prisla nakuknut a zila v domneni, ze v NP ludia miluju prirodu a zvierata sa z toho zrutila.

To kazdy videl, ze by to najradsej vzali samopalom a este poistili Napalmom.

A z Fatry je na ceste dalsia medvedica, zastrelena.

Tipujem, ze kedze je ruja, tieto pocty este stupnu.

Prestanu utoky?

Jasne, ze nie, kedze sa evidentne vo velkom strielaju minulorocne mladata. To sem vozia ako odpad, vacsie medvede asi koncia inde, alebo si ziju z nejakeho dovodu dalej. 

Dpc, tento stat je strasny grc a vsetky SOPky a Narodne Parky a Zasahovi picusi a samozejme straz prirody, to je take cosi hnile, ohavne a nenavistne, ze mi je z toho velmi, velmi tazko.

Co sa tyka ochrany prirody, sme ako krajina v uplnej pé….

Horsana
Horsana 08.06.2026, 14:18:31 xxx.xxx.49.13
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 31.05.2026, 07:41:31

Baca na svojich 6 promile, bez obav 😂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.