tak do hlavnich zprav se nedostal 😇
31.05.2026, 07:41:31 xxx.xxx.147.163
Já teda nevím, ale mně ten bača připadá pokousaný. I ta poloha do klubíčka, taková obranná. Opilci takhle většinou nespí.
Já teda nevím, ale mně ten bača připadá pokousaný. I ta poloha do klubíčka, taková obranná. Opilci takhle většinou nespí.
tak do hlavnich zprav se nedostal 😇
jinak staci rozkliknout komentare
Ph:jinak staci rozkliknout komentare
Děkuji. Takže bača v pořádku.
Já nerozkliknu, nemaje FB.
kometa:Děkuji. Takže bača v pořádku.
Já nerozkliknu, nemaje FB.
rozklikneš - já to udělala (taky se mi ten ležící člověk moc nelíbil) a bez problémů viděla popis (na FB nejsem)
Nemajíc, ne? 🙂
Xerxova:rozklikneš - já to udělala (taky se mi ten ležící člověk moc nelíbil) a bez problémů viděla popis (na FB nejsem)
Tak to jenom neumím. 🙂
Varaxi:Nemajíc, ne? 🙂
Jo, asi jo.
Na pastvině ve Žďárských vrších se narodilo kolem dvou set jehňat, farmář je chrání i před vlky.
https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-na-pastvine-ve-zdarskych-vrsich-se-narodilo-kolem-dvou-set-jehnat-farmar-je-chrani-i-pred-vlky-40580631
To už tady je - dávala jsem to na předchozí stránce s citací z článku.
Tak v Pá u nás sekali - nechávali v pruzích ležet a odváželi v So a Lůďa hned označil dvě “čerstvě posekaný” srnčata asi tak na 300m tak do 50m od cesty… kolik jich bylo na těch všech hektarech ani nechci vědět…jak kravám chutná tráva s příměsí rošmelcovaných srnčat netuším
To je v pohodě, kravám chutná. Sice pak můžou chcípnout na botulotoxin, ale tak to už je naprosto bezvýznamný detail.
To myslím ironicky, jen jako narážku na to, že samotným zemědělcům by se hodilo ta srnčata nesmotat do balíku.
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-na-slovensku-utocil-medved-zraneny-muz-skoncil-v-nemocnici-40581246
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-po-utoku-medveda-na-slovensku-se-snazi-zdravotnici-zachranit-muze-k-ranenemu-se-nelze-dostat-40581543#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest302_asistent_url_varAA
Nevím proč, ale šakal je mi mnohem sympatičtější zvíře než vlk:
https://www.novinky.cz/clanek/veda-skoly-sakali-nezadrzitelne-tahnou-evropou-zabydleli-se-uz-na-jihu-moravy-40581437
Protože je menší a nedělá se kolem něho takový humbuk, jako kolem vlků, kde je polovina národa červená karkulka.
Už před dlouhou dobou se usadili v krčským lese.
Anonymní:Nevím proč, ale šakal je mi mnohem sympatičtější zvíře než vlk:
https://www.novinky.cz/clanek/veda-skoly-sakali-nezadrzitelne-tahnou-evropou-zabydleli-se-uz-na-jihu-moravy-40581437
Kde je šakal tam není Liška. A narozdíl od Lišky si tolik nevšímá domácích zvířat. Takže s touhle logikou mě je taky celkem sympatický
Nase pracovisko je oproti patole.
Za posledny tyzden som, kedze to vozia ako odpadky na korbe, ledva zamotane do cierneho vreca, videla 6 zastrelenych medvedov.
No, medvedov, strielaju a nosia sa k nam iba medviedata, cca 1,5 -2 rocne. Rozstrielane su na kasu, crci z toho krv, je to mrdnute na smradlavej zasratej palete a ti ludia na to sahaju holymi rukami.
Ked su zo zasahoveho tymu, tak este Hiluxu zaparkuju krizom cez ulicku a zacnu hadicou striekat tu krv smerom k nasim stajniam.
Cloveka zo zasahoveho tymu poznate tak, ze ma bradu a je to uplny kkt.
Dnes prisli najprv chlapi z TANAPu a ti podla mna mali celu cestu erekciu, ze mohli rozmrdat medvieda, lebo “chodilo do zahrady a ludia boli nervozni”. Nenavist a odpor z tych ludi srsala na 100 metrov, kolegyna, ktora prisla nakuknut a zila v domneni, ze v NP ludia miluju prirodu a zvierata sa z toho zrutila.
To kazdy videl, ze by to najradsej vzali samopalom a este poistili Napalmom.
A z Fatry je na ceste dalsia medvedica, zastrelena.
Tipujem, ze kedze je ruja, tieto pocty este stupnu.
Prestanu utoky?
Jasne, ze nie, kedze sa evidentne vo velkom strielaju minulorocne mladata. To sem vozia ako odpad, vacsie medvede asi koncia inde, alebo si ziju z nejakeho dovodu dalej.
Dpc, tento stat je strasny grc a vsetky SOPky a Narodne Parky a Zasahovi picusi a samozejme straz prirody, to je take cosi hnile, ohavne a nenavistne, ze mi je z toho velmi, velmi tazko.
Co sa tyka ochrany prirody, sme ako krajina v uplnej pé….
Baca na svojich 6 promile, bez obav 😂