»
Odpověď na příspěvek uživatele JardaPecival z 22.01.2026, 11:37:16Aha, dobře👍, mám v nich plecko a bůček. Můj řekl, že spíš by bral krkovičku a bůček, pro nás plecko, kotleta je moc suché maso , my musíme mít tlusté maso😉.
Aha, dobře👍, mám v nich plecko a bůček. Můj řekl, že spíš by bral krkovičku a bůček, pro nás plecko, kotleta je moc suché maso , my musíme mít tlusté maso😉.
Super volba.. Krkajda je lepší na řízek, nebo smah na grilu, tady by jí byla škoda.. Kotleta tak kočkám, to se nedá polknout, to je jak roští 😄 já si poslední dobou oblíbil plecko, koupím celý, naporcuju na plátky horší na kousky a šup do mrazáku.. tuhle sem z 3cm silnejch plátků(nešly vůbec naklepat) vobalil řízky, osmahnul na pánvi a šup s tím do trouby na 20minut.. co mám povídat 😄