Aktuálně: 1 990 inzerátů283 969 diskuzních příspěvků20 216 uživatelů

Drbání (u stolu, ne to na zádech)

Plaka
Plaka 26.06.2026, 21:08:14 xxx:xxx.1987:cd34
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 26.06.2026, 20:07:49

👍🍀 Atˇje ti brzo lépe!

Plaka
Plaka 26.06.2026, 21:12:47 xxx:xxx.1987:cd34
Fiona.Praha:

Já jsem razantní? Já tady prosazovala, aby ten, kterému vadí hrubka, šel “žalovat” do jiného vlákna a neupozornil na to pisatele ?  Tak jo, jsem razantní a znovu opakuji, že mně hrubky vadí a když na ně upozorní někdo jiný, udělám to klidně já. Ať se to ostatním líbí nebo ne. 

Neříká se náhodou čus, bus, autobus? 😉


A já něco takového snad prosazovala? 😀 Začínáte mě bavit. Psala jsem, že by se mi líbilo… A ano, říká. Tak  bagr s vámi (žiš, snad pochopíte pokus o vtip). 😎

Sarah01
Sarah01 26.06.2026, 21:13:03 xxx.xxx.162.253
Fiona.Praha:

Na tom rtg plic jste nebyla? Kašlání bez teploty, bez zánětu a jako bez důvodu? 


Ne, nebyla, musela by mě dr poslat na plicní. Prostě řádí chřipky z vedra, prý. Dcera a syn ji mají taky, dcera dnes už horečky.

Kilian
Kilian 26.06.2026, 21:14:39 xxx:xxx.71dc:d810
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 26.06.2026, 20:07:49

🍀


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.