»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 26.06.2026, 20:07:49👍🍀 Atˇje ti brzo lépe!
👍🍀 Atˇje ti brzo lépe!
Fiona.Praha:Já jsem razantní? Já tady prosazovala, aby ten, kterému vadí hrubka, šel “žalovat” do jiného vlákna a neupozornil na to pisatele ? Tak jo, jsem razantní a znovu opakuji, že mně hrubky vadí a když na ně upozorní někdo jiný, udělám to klidně já. Ať se to ostatním líbí nebo ne.
Neříká se náhodou čus, bus, autobus? 😉
A já něco takového snad prosazovala? 😀 Začínáte mě bavit. Psala jsem, že by se mi líbilo… A ano, říká. Tak bagr s vámi (žiš, snad pochopíte pokus o vtip). 😎
Fiona.Praha:Na tom rtg plic jste nebyla? Kašlání bez teploty, bez zánětu a jako bez důvodu?
Ne, nebyla, musela by mě dr poslat na plicní. Prostě řádí chřipky z vedra, prý. Dcera a syn ji mají taky, dcera dnes už horečky.
🍀