Aktuálně: 1 988 inzerátů283 894 diskuzních příspěvků20 214 uživatelů

Drbání (u stolu, ne to na zádech)

Sardullah
Sardullah 26.06.2026, 15:10:44 xxx.xxx.221.235

Jinak moje spolužačka se vdala … a tedy se z ní stala paní Grospičová… jako upřímně, tak tohle bych svým dětem neudělala, to bych si nechala svoje příjmení a jmenovali by se po mně…. 

Irma19
Irma19 26.06.2026, 15:29:06 xxx.xxx.173.223
»
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 26.06.2026, 11:14:17

Proč, když název rostliny je ginkgo?

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba)

Buggyra
Buggyra 26.06.2026, 15:56:33 xxx.xxx.198.226

Taky jsem roznášela obědy v jídelně a jak jsem od těch zvířat zvyklá, zahlaholila jsem “už vám nesu to krmeníčko!”  - hosté byli tolerantní, dokonce ocenili, jak jsem dokázala vystihnout kvalitu předkládaného… 😄

Varaxi
Varaxi 26.06.2026, 15:59:22 xxx.xxx.129.250

Na Lamerovi lítá krásná hláška:

<ona> ty slepice mě fakt už štvou!

<on> ty mě taky

<on> ty slepice

<ona> tos to moc nezachránil


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.