Aktuálně: 5 015 inzerátů173 878 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Čím odměňujete?

Míša Kral. (neregistrovaný) 19.11.2018, 21:41:03 xxx.xxx.17.34

Ahoj, co dáváte vašim pejskům za odměnu? Potřebovala bych sehnat nějakou supr konzervu nebo pamlsky, když se vrátím občas později z práce, abych si to u nich nějak kvalitně vyžehlila za to čekání :-D :-D Díky moc!

TerezaRezz (neregistrovaný) 20.11.2018, 17:38:37 xxx.xxx.116.16

Já se přiznám, že vždy když příjdu do zverimexu, nevím co mám malému vybrat.. Nakonec vždy zvolím podle vzhledu atd, myslím takové ty pamlsky co se prodávají na kusy… takže bych nějaké tipy taky uvítala, tyhle mu sice chutnají, ale složení nevím nevím :-D

Juliett (neregistrovaný) 22.11.2018, 21:17:48 xxx.xxx.51.78

Já za odměnu dávám doma vždycky konzervu - kupuju hovězí od Britu a co se složení týče, je to za mě jednička! Když jdeme na cvičák nebo procházku, beru s sebou trochu salámu. 

Mahulena Ketková (neregistrovaný) 24.11.2018, 22:32:19 xxx.xxx.129.91

Já jako odměny dávám takové ty piškotky pro psy, našim psím holkám chutnaj a někam na procházku jsou praktický, co se značky týče, moc to neřeším, mají nějaké skoro v každém supermarketu..

Dita232 (neregistrovaný) 25.11.2018, 11:48:11 xxx.xxx.230.73

Ahoj, my s přítelem za odměnu kupujeme taky konzervy, našim psům hrozně jedou a je to pro ně dobré zpestření jídelníčku od granulí, nejčastěji beru taky Brit, to je prostě osvědčená klasika :-)

Gabriiella (neregistrovaný) 07.12.2018, 13:46:46 xxx.xxx.25.165
Odpověď na příspěvek uživatele Míša Kral. z 19.11.2018, 21:41:03

Ahoj, já nejraději kupuji sušené maso https://www.reedog.cz/pamlsky-pro-psy/ :)

Karin (neregistrovaný) 10.12.2018, 21:37:25 xxx.xxx.157.8

Ahoj/dobrý den, odměňujeme granulemi, kterými jinak krmíme a které náš pes zbožňuje, jsou to Taste of the wild, nejradši má variantu High praire. Složení je velmi dobré, i na dlouhodobé krmení. Kupujeme odsud (charitativní obchůdek, a teď mají na malé balíčky akci!):

https://www.eshop-tlapky.cz/taste-of-the-wild/taste-of-the-wild-high-praire/

Janča (neregistrovaný) 05.01.2019, 14:45:27 xxx.xxx.39.3

já davala jako pamlsek psovi kloubní výživu Canvit, žral to s mnohem větší chutí, než když jsem mu to zkoušela dát jen tak

Lucasice (neregistrovaný) 24.09.2019, 21:18:48 xxx.xxx.126.100

Já můžu doporučit pamlsky od Britu, je to super kvalita za super peníze. 

Anonymní (neregistrovaný) 05.10.2023, 12:24:23 xxx.xxx.62.202

Díky za vaše tipy, taky to teď řeším 🙂

keriton
keriton (468 příspěvků) 05.10.2023, 12:32:56 xxx.xxx.80.204

Odměňuju vším možným, většinou vezmu nějaké náhodné granule menší velikosti (popravdě moc neřeším kvalitu). A když jdeme mezi psy, na cvičení, nebo trénovat něco náročnějšího, přimíchám do toho směs “odměn vyšší hodnoty” - kostičky salámu, sýra, vařené maso, apod.

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 05.10.2023, 12:53:53 xxx.xxx.226.6

Často mívám v ledvince směsku, vč. zmiňovaných nějakých granulí (značku taky neřeším, jako keriton, psi jsou na mase) ,protože mi tam většinou něco zbyde z předchozího dne a doplním to tím, co mě pro ten den zrovna napadne a po čem sáhnu. Odměny střídám. taky často. 

 Mám tři psy, takže i ty preference jsou různé. Kupř. útulková bábdlína se může nejvíc zbláznit z obyč piškůtů, který jí udělají víc radost, než kousek sušeného masa, zatímco flekatý pometlo má nejdradši tvrdý a křupavý věci - nejvíc jsou kousky tvrdýho chleba a jediný mužský člen smečky je jemný pán, ten nejradši měkkouše - maso, párek, sýr. 

V létě byla vítaná odměna nakrájený jablíčka  na kousky, neb je to ve vedru osvěžující. 

Já si občas i pamlsky vyrábím -peču sama. A z průmyslových mám ráda Caniland, protože jsou malý, měkký a dá se to ještě dobře dělit. Což je třeba na naše domácí vyčmucháváníčko v přírodě supr.

Verun
Verun (718 příspěvků) 05.10.2023, 13:02:24 xxx.xxx.220.12

Naší psici je to jedno, i jablíčko nebo mrkev, chlebík ….momentálně mám sušené maso nastřihané na kousky..ale bylo zadarmo, já bych ho nekoupila, protože právě je jí jedno ,co do tlamičky maminka dá. Jinak mám oblíbené měkké granule-kroužky, dají se přepůlit. Jediná nevýhoda, nenosím pamlskovník a granule mi mastí kapsu u riflí….

keriton
keriton (468 příspěvků) 05.10.2023, 13:04:40 xxx.xxx.80.204
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 05.10.2023, 13:02:24

Já pamlskovník nosím a sice teda nemám mastnou kapsu, ale vždycky mám od toho pamlskovníku flek na kalhotách. Tak mě to štve a říkám si, že bych si měla koupit nějakej lepší, kterej si tu mastnotu a špínu nechá pro sebe a nebude se o to dělit s mými kalhotami…

Zrzavci
Zrzavci (2875 příspěvků) 05.10.2023, 13:10:01 xxx.xxx.226.6

Mně vyhovuje ta ledvinka. Mám v ní všechno - hračky, telefon, tašku na houby /asi dlouho nebudu potřebovat 😀/pytliky, toale´ták, kapesník, klíče,složenýho plnící dummíka, píšťalku, klikr a v tý největší asi tak tunu pamlsků. Ledvinka mi vlastně jako pamslkovník vyhovuje nejvíc. 

Mám tudle mysliveckou 

https://www.decathlon.cz/p/lovecka-ledvinka-7-l-x-access-zelena/_/R-p-10059?mc=6028998

nepromastí se

Sardullah
Sardullah (957 příspěvků) 05.10.2023, 13:11:03 xxx.xxx.189.104
Míša Kral.:

Ahoj, co dáváte vašim pejskům za odměnu? Potřebovala bych sehnat nějakou supr konzervu nebo pamlsky, když se vrátím občas později z práce, abych si to u nich nějak kvalitně vyžehlila za to čekání :-D :-D Díky moc!


Tak ale to, co je pro pejska SUPER ODMĚNA neurčujete vy, neurčíme ani my, to si určuje pes.

Takže vy svého pejska znáte…co má nejraději, po čem se může tzv. utlouct….tak to potom zvolte, abyste si to u pejska vyžehlila. Naše čuba má za TOP pečený kuře a svíčkovou s knedlíkem. Když potřebuju, aby šla ze zahrady domů a ona zrovínka leží na dvoře, tak vím, že bez argumentu v ruce s ní nehnu, takže rovnou doma beru párek a jdu pro ní. Když jí potřebuju vyčesat, tak používám sušená střívka. Předchozí psi zase milovali konzervy od Sokol Falco…nynější psi říkali, že si tu konzervu můžu strčit do zadele a nebo když tááák voní a je tááák dobroučká, tak ať si jí laskavě spapám sama.

Když přicházím z nákupu, tak musím odevzdat rohlík…když přicházím z nákupu ze zveráče, kde kupuju maso pro psy, tak rovnou odevzdávám sušený vepřový ušiska.

Taky sušené plíce jsou u psů povětšinou oblíbenou záležitostí.

A taky ten TOP nemusí být jídlo…pro předchozího psa byl TOP pískací hračka, u nynějšího psa vede s velkým přehledem plyšové zvíře.

No a největší odměna za dlouhé čekání je potom samozřejmě pozornost a aktivita, kterou pejskovi věnujeme….😉

keriton
keriton (468 příspěvků) 05.10.2023, 13:11:42 xxx.xxx.80.204
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 05.10.2023, 13:10:01

Díky za tip, při nejbližší návštěvě dekáče omrknu! Já hrozně ráda chodím jen tak bez zavazadla, věci poschovávám do kapes. Ale je fakt, že někdy je těch věcí víc a taky se mi nikam nevejde taška na houby 😛

janaa
janaa (382 příspěvků) 05.10.2023, 13:12:08 xxx:xxx.ede6:e589
Zrzavci:

Mně vyhovuje ta ledvinka. Mám v ní všechno - hračky, telefon, tašku na houby /asi dlouho nebudu potřebovat 😀/pytliky, toale´ták, kapesník, klíče,složenýho plnící dummíka, píšťalku, klikr a v tý největší asi tak tunu pamlsků. Ledvinka mi vlastně jako pamslkovník vyhovuje nejvíc. 

Mám tudle mysliveckou 

https://www.decathlon.cz/p/lovecka-ledvinka-7-l-x-access-zelena/_/R-p-10059?mc=6028998

nepromastí se


Já začala používat výcvikový kilt. I na procházky. Nechápu,jak jsem mohla bez něj žít😀 ale taky k tomu došlo,až když jsem si od mastnoty zničila kalhoty


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.