Čím odměňujete?

Ahoj, co dáváte vašim pejskům za odměnu? Potřebovala bych sehnat nějakou supr konzervu nebo pamlsky, když se vrátím občas později z práce, abych si to u nich nějak kvalitně vyžehlila za to čekání :-D :-D Díky moc!

neregistrovaný Míša Kral. neregistrovaný

Já se přiznám, že vždy když příjdu do zverimexu, nevím co mám malému vybrat.. Nakonec vždy zvolím podle vzhledu atd, myslím takové ty pamlsky co se prodávají na kusy… takže bych nějaké tipy taky uvítala, tyhle mu sice chutnají, ale složení nevím nevím :-D

neregistrovaný TerezaRezz neregistrovaný

Já za odměnu dávám doma vždycky konzervu - kupuju hovězí od Britu a co se složení týče, je to za mě jednička! Když jdeme na cvičák nebo procházku, beru s sebou trochu salámu. 

neregistrovaný Juliett neregistrovaný

Já jako odměny dávám takové ty piškotky pro psy, našim psím holkám chutnaj a někam na procházku jsou praktický, co se značky týče, moc to neřeším, mají nějaké skoro v každém supermarketu..

neregistrovaný Mahulena Ketková neregistrovaný

Ahoj, my s přítelem za odměnu kupujeme taky konzervy, našim psům hrozně jedou a je to pro ně dobré zpestření jídelníčku od granulí, nejčastěji beru taky Brit, to je prostě osvědčená klasika :-)

neregistrovaný Dita232 neregistrovaný
Odpověď na příspěvek uživatele Míša Kral. z 19.11.2018, 21:41:03

Ahoj, já nejraději kupuji sušené maso https://www.reedog.cz/pamlsky-pro-psy/ :)

neregistrovaný Gabriiella neregistrovaný

Ahoj/dobrý den, odměňujeme granulemi, kterými jinak krmíme a které náš pes zbožňuje, jsou to Taste of the wild, nejradši má variantu High praire. Složení je velmi dobré, i na dlouhodobé krmení. Kupujeme odsud (charitativní obchůdek, a teď mají na malé balíčky akci!):

https://www.eshop-tlapky.cz/taste-of-the-wild/taste-of-the-wild-high-praire/

neregistrovaný Karin neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 7 (celkem 7)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Kolik je dva krát tři?
Fotografie:
  Přidat další fotografii »