Aktuálně: 4 874 inzerátů175 147 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů
impact
impact (412 příspěvků) 24.06.2023, 16:18:20 xxx.xxx.26.240
chvd:

Procpak? To se preci bezne pouziva. Kdyz se nejakej keyboard hero nemuze dockat, az zas natuka nejaky zlosti na klavesnici, svrbi ho prsty. To jste nevedela?


😄😄😄

impact
impact (412 příspěvků) 21.06.2023, 07:58:04 xxx.xxx.26.240
Kure:

Maji se štěňata mezi kojením nechávat u feny?Nebo je dávat stranou aby si fena odpočinula?Neztratí mateřský pud.


Proč množíte psy, když nerozumíte ani úplným základům? 🤦🏼‍♀️

Štěňata se feně v žádném případě neberou. Ona jim taky masíruje bříška, aby se mohly vyprázdnit, víme?

impact
impact (412 příspěvků) 16.06.2023, 11:06:17 xxx.xxx.26.240
chvd:

Holky to mají často hooodně těžký

Kazdy to ma tezky, pokud odmita odpovednost za sebe sameho nebo ji neni schopen.

 


No tě pic mrtvolo. stars

impact
impact (412 příspěvků) 16.06.2023, 07:08:20 xxx.xxx.26.240
Joachym:

ja mam jeste jiny dotaz....je riziko uspat psa s epilepsii a operovat ho? vydrzi narkozu?


Někdy nemáte na výběr operovat prostě musíte..

impact
impact (412 příspěvků) 02.06.2023, 07:29:43 xxx.xxx.61.72
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 01.06.2023, 22:58:54

Pořád je to jen jedno jediné negativní hodnocení na diskuzi iFauny a úplně bych teda chtěla vidět, jak se tím jedním komentářem nový majitel zaobírá a na jeho základě zruší celou diskuzi. 

impact
impact (412 příspěvků) 01.06.2023, 22:46:25 xxx.xxx.61.72

honzapm:

Jinak - pro nezávislé pozorovatele - je asi zajímavé hodnocení iF na některých hodnotících webech. Píší tam např. že diskuse je zklamala, že za svůj dotaz byli lynčováni. A je tam přesně několik případů, kdy vámi zbožňovaná Bodlinka píše - prostě vám to chcíplo a podobné její neempatické reakce (neempatické z pohledu dnešní doby naivních začínajících, zkušení top chovatelé vědí).  No, Švédi tyhle "recenze" hodně řešili, hodně debatovali. A uznali, že je to pravda - že dotazující (třeba vrcholně drze nepřihlášený) čekal nějakou obsáhlou odpověď a smršť reakcí - že kolem něj bude skákat tisíc lidí a sepíšou mu román Jak poznat slepičku od kohoutka a Jak vyléčit slepičku, když nevíme, co jí je. No a nikdo kolem něj neskákal, případně dostal odpověď Prostě chcípla, případně se dozvěděl - už se to tady řešilo, najděte si to.

A to byl primární důvod ke zrušení diskuse.

Jejich dotazující se klient, jejich nový uživatel, nedostal, co si přál a ještě získal negativní náhled na jejich web + přidal někam nega recenzi.

A to přece oni nepotřebují. Takže diskuse konec.

 


Našla jsem JEDNU takovou negativní recenzi:

https://www.firmy.cz/detail/13171340-ifauna-praha-vinohrady.html?sortReviews=worst

Můžete mi sem prosím postnout ty další negativní recenze? Protože upřímně doufám, že se Vaše argumentace o uzavření diskuze nezakládá na tomto JEDNOM hodnocení.

impact
impact (412 příspěvků) 01.06.2023, 10:57:56 xxx.xxx.195.92
Leithian: Tak sem nelez když tu nechceš bejt a my tě nezajímáme.

To je jak když jedeš na koni do terénu a pořád kolem tebe krouží otravný hovado, viď? Bzzzzzum bzzzuuuum.  😄 😄 😄

impact
impact (412 příspěvků) 01.06.2023, 10:46:39 xxx.xxx.195.92

Zrzavci:

Ale jo, jasně. No já si pořád říkala, že když jsem se domluvila s chvd - mimochodem mám pozdravovat nazpátek-psala jsem mu SOS jak mě vyblokováváli a pak už to vypli úplně, takže nebylo co řešit, že jo - , tak že tady to taky půjde, když jinak v SZ je ten projev velmi normální a byla velká snaha ten obsah uhájit  a přesunou. Tak nechci bejt úplně nějak todlencto- odsuzující.


Mě nejde kurnik uložit celá odpověď. Už jsem to zkoušela dvakrát a vždycky je jen půlka. Zkouším z PC...

Psala jsem tam puvodně ještě, že to, co tady píše jaksi vůbec nic nevypovídá o nás, jako spíš o něm. Nicméně mu nelze upřít naprosto fascinující schopnost uvést se hned první týden na novém foru jako ten největší blb. 😄

A taky že každopádně děkuji za podporu. 😘

Jinak u Chorcheho to podle mého názoru pramenilo spíš z nadprůměrné inteligence. Trochu asociál, ale inteligentní. To tady u Mažňáka bohužel nemůžeme očekávat, protože tam je to na opačném pólu stupnice. Ono když je někdo hloupej, tak to se prostě nedá nic dělat. Ale kombinace hloupého a ještě zlého člověka je bohužel smrtící...

impact
impact (412 příspěvků) 01.06.2023, 10:35:11 xxx.xxx.61.72

Zrzavci:

Tak Vás vyvedu z omylu, protože  min. za Impaktem "pár" těch dobrých rad mezi psy jde, víte? To, že si to nemyslíte Vy, neznamená, že to tak skutečně je. Pokud si to doopravdy myslíte, tak to svědčí o Vaší neodbornosti na poli psího žití.


Hele já myslím, že nemá vůbec smysl mu odpovídat. To je typickej troll. Dokud ho krmíme, bude mlít máčku pořád dokola. Myslím, že naše psí sekce se zná dost dobře na to, abychom se akorát tak pousmáli nad těma jeho blitkama.

impact
impact (412 příspěvků) 01.06.2023, 08:10:04 xxx.xxx.61.72

Já myslím, že drtivá většina majitelů psů chodí normálně do práce. Záleží samozřejmě na tom, kolik času pejskovi věnujete mimo pracovní dobu. Protože i čivava je pes a potřebuje chodit ven.

impact
impact (412 příspěvků) 31.05.2023, 22:39:55 xxx.xxx.61.72
Espiro:

Mastnacku, vy máte na to vylučování nějakou obsesi? Jste vulgár, cholerik a vlastně netuším, proč tu s námi ztrácíte čas, když vás tak vytáčíme? Bylo to na fauně, je to tady. Táhnete se za zdejšími jako smrad a jste zbytečně sprostej... já vám akosi nerozumím. Proč sám sebe tak týráte komunikací se zdejší osádkou, která vás očividně ukrutně rozčiluje?


Kvůli němu já ten souhlas nedám a urychlím žádost o smazání mých příspěvků z iFauny. Nemám zájem o to, aby dál disponoval něčím s mým jménem. Ten člověk je opravdu blázen.

impact
impact (412 příspěvků) 31.05.2023, 10:52:38 xxx.xxx.112.20
Rezzzy: Impact, zkusím a uvidím, koupím pytlík a umotam i dětem, uškodit to nemůže a když to bude fungovat, tak super

Tak my už máme hotový od MonsterDog. V neděli mi ho kamarádka doveze. ❤️

Obrázek
impact
impact (412 příspěvků) 28.05.2023, 09:48:36 xxx.xxx.48.159
Já si vyhledala na fejsbuku příspěvky, kde to lidi tak nějak veřejně řeší a napsala jim to do komentáře. :-D