Aktuálně: 4 886 inzerátů174 996 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů
Daja
Daja (421 příspěvků) 28.05.2023, 11:52:41 xxx.xxx.227.166
Daja:
Sardullah:
Daja:

Dobré ránko ,

určitě na 200% bych se nevrátila, za žádny zlatý prase. 

To co i-Fauna provedla je opravdu prasárna a tohle se mezi slušnými lidmi nedělá.

Zustanu tady a nic mě odcuď prozatím nevyžene, správci se snaží nám rozmazlencum vyjít v stříc a zato mají mojí poklonu. Pomalu, ale jistě ( chce to čas) je poprosíme, navedeme na to co jsme byli zvyklí. Mě už osobně nej vadí jen to, že se mi neotevře na posledním příspěvku, tam kde jsem ukončila čtení předešlý den, složitě dohledávam. 

Nevadí, teď mají toho moc a já si počkám, po čáse začnu proudit a škemrat já.

Dája

P.s moje smajlíky nechce brát, dělá mi to neplechu.

Daja
Daja (421 příspěvků) 28.05.2023, 06:57:09 xxx.xxx.227.166
Sardullah:
Daja:

Dobré ránko ,

určitě na 200% bych se nevrátila, za žádny zlatý prase. 

To co i-Fauna provedla je opravdu prasárna a tohle se mezi slušnými lidmi nedělá.

Zustanu tady a nic mě odcuď prozatím nevyžene, správci se snaží nám rozmazlencum vyjít v stříc a zato mají mojí poklonu. Pomalu, ale jistě ( chce to čas) je poprosíme, navedeme na to co jsme byli zvyklí. Mě už osobně nej vadí jen to, že se mi neotevře na posledním příspěvku, tam kde jsem ukončila čtení předešlý den, složitě dohledávam. 

Nevadí, teď mají toho moc a já si počkám, po čáse začnu proudit a škemrat já.

Dája

P.s moje smajlíky nechce brát, dělá mi to neplechu.

Daja
Daja (421 příspěvků) 28.05.2023, 06:16:08 xxx.xxx.227.166
impact:

Hele zobrazují se vám smajlíky klepnuté mobilu? 

Jakože ne místní smajlíky, ale z klábosnice na mobilu.


Dobrý den,

píšu s tabletu a smajlíky moje se nezobrazují, když je použijí, nenačte se text, někdy zmizne a nebo musím smajle vymazat.

Dája

Daja
Daja (421 příspěvků) 28.05.2023, 06:08:09 xxx.xxx.227.166

Dobré ránko ,

určitě na 200% bych se nevrátila, za žádny zlatý prase. 

To co i-Fauna provedla je opravdu prasárna a tohle se mezi slušnými lidmi nedělá.

Zustanu tady a nic mě odcuď prozatím nevyžene, správci se snaží nám rozmazlencum vyjít v stříc a zato mají mojí poklonu. Pomalu, ale jistě ( chce to čas) je poprosíme, navedeme na to co jsme byli zvyklí. Mě už osobně nej vadí jen to, že se mi neotevře na posledním příspěvku, tam kde jsem ukončila čtení předešlý den, složitě dohledávam. 

Nevadí, teď mají toho moc a já si počkám, po čáse začnu proudit a škemrat já.

Dája

P.s moje smajlíky nechce brát, dělá mi to neplechu.

Daja
Daja (421 příspěvků) 28.05.2023, 06:04:01 xxx.xxx.227.166
Sardullah:

Nevím, jaký na to mají názor ostatní. Já teda za sebe musím říct, že i kdyby fauna svoje rozhodnutí přehodnotila, tak by se mi teda vracet nechtělo. Tady jsme byli přijati, adminové se nám snaží vyhovět, protože my, rozmazlený fauňáci chceme svoje "pohodlíčko"...Prostě utli jste to, tak si celou faunu strčte teda do zadele. Jako nebyla jsem tam 20 let jako někteří, ale 8 let na fauně teda mám za sebou, takže k prostředí na fauně mám vztah, vyhovovalo mi, ale teď mě napadá jen to, že kdyby jste tu Faunu udělali zlatou a diamantovou, tak nemám zájem, to zklamání je prostě veliké...Ukončení diskuzí nejdřív šok, že to končí, pak šok, jak rychle to utnuli ...teď už spíš "tak teda sbohem a máte co jste chtěli".

Nejvíc mě štve, že jsme opravdu byli komunita, což dokazuje i to, kolik lidí z fauny se tady zaregistrovalo a že nám prostě nedali moc času na to se domluvit co dál, ...teda snad se to povětšinou stejně podařilo, ale byl to teda fofr.   

 Účet na fauně jsem zatím nedeaktivovala jen proto, že jsem profilovou fotku změnila za info, že jsme se přesunuli sem.. ..jinak už bych byla deaktivovaná.


Dobré ránko

Daja
Daja (421 příspěvků) 26.05.2023, 10:18:59 xxx.xxx.46.62
květen11:

Prosím už nejdou na IFauně přidávat příspěvky? Jde to někomu? díky 


Dobrý den,

koukla jsem a ani mě, hmm....konec a zvonec.

Dája

Daja
Daja (421 příspěvků) 25.05.2023, 16:19:17 xxx.xxx.46.62

👍 ano palec nahoru oba příspěvky jsou na 100% pravdivé i já mám problém v obou případech.

Dája

Daja
Daja (421 příspěvků) 25.05.2023, 16:14:48 xxx.xxx.46.62

Dobře počkám. Holky stále psané slovo mi blbne, málo kdy jde dobře odeslat. Nevím, nevím jestli jsme to tady nezahltil. 

Dája

Daja
Daja (421 příspěvků) 25.05.2023, 11:52:09 xxx.xxx.46.62

Tak nakonec bude v profilové jen Batuly. Když už se mi profilovka nahrála nešlo šoupat a roztahovat čtverec, jak by byl na pevno.

Dája

Daja
Daja (421 příspěvků) 25.05.2023, 11:03:58 xxx.xxx.46.62

Tak jsem celé přečetla ohledně profilovka a jako, že jdu na to ( popis jak to udělat jsem se snažila už včera i dnes ) no a kouknu tam obrovská fotka, nejde sní hnout, budu ji muset smazat. Nějak to tady u mě blbne na tabletu.

Prozatím děkuji budu zkoušet. Dája

Daja
Daja (421 příspěvků) 25.05.2023, 08:31:13 xxx.xxx.0.1

Dobré ránko ,

prosím potřebují nutně pomoc s profilovou fotkou, nejde mi nahrát už od včera a sama si neporadím. Jsem PC neználek.

Předem moc děkuji za radu Dája.