Aktuálně: 4 319 inzerátů190 585 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů
Daja
Daja (462 příspěvků) 11.07.2024, 05:20:56 xxx:xxx.b0b2:e74f
Doron:

Tak to má Vaše známá vlastně kotec, ale v interiéru . To už dejme tomu. I když já to nedělám. 

Všichni svá zvířata nějak omezujeme, ale musí to mít nějaké meze. On i ten pes by měl docela velký perimetr. Tuhle nám zloději zase prostříhali plot, Gučka utekl , už měl ale GPS,byli jsme mu v patách, ale nakonec dorazil dom dřív než my a vítal nás, ten blbec.  

Uběhl za nedlouhou chvílí 18 kilometrů , pak se šel vykoupat do řeky a domů. Kdyby mohl, dělal by to každý den. Ráno a večer. 

Framík,  když se natáhne,  často tak spí, má na délku tak  180 cm.  Co by si počal v kleci?

Pozoruju to na cvičáku,  psi věčně zavření v klecích v autech, šlachy jim praskají,  jak pouťový balónky. Je to prostě nezdravý.

A určitě,  psi u mě mají privilegia, jako přátelé mívají.

Pes je pro mě vic než rybička a člověk je pro mě  víc než pes. 

Tak to prostě mám. 


Tak tohle a od Balu dávám prst 👍nahoru. 

Moc hezky napsáne.

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 11.07.2024, 05:12:01 xxx:xxx.b0b2:e74f

Počasí u nás hmm celou noc 21°. Tady vše živé zachraňuje ranní rosa v které si můžete umýt nohy. 

Jinak stále hic, fuj už.

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 11.07.2024, 05:08:59 xxx:xxx.b0b2:e74f
Orionka:

Jasně, že je dobrá. Však na to 6 let studovala za dělnické peníze 👏🙆🙋🥂


Dobré ranko,

😠.

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 08.07.2024, 16:51:14 xxx:xxx.b3a9:752b
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 08.07.2024, 16:20:59

Ano hurá není to trefné👍a to teď hledím na Pitkyna ( je to obličejová   socha neboli urna pro moje ho, má totiž dutou hlavu).

Dája 

Daja
Daja (462 příspěvků) 07.07.2024, 05:11:08 xxx:xxx.fc2b:87ca
Repta-A-Repta:

Uvítala bych, kdybyste dokola nevytahovala na světlo boží svou nepéči o Worku. I tak je to nezapomenutelné….😟


Dobre ranko,

už jednou bylo tady zmiňováno, že nechte toto vlákno tak i holky zde , totiž tohle je jejích drbárna. Ať píšou co chcou, je to jejich vlákno👍a nás to nemusí trápit ani číst.

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 06.07.2024, 04:45:17 xxx:xxx.136f:c8e5
impact:

A proč bych Vám to měla vysvětlovat? Abyste mi zas nadávala, že vylejvám děti do kanálu? Díky, ale nemám zájem. Mezi námi dvěma diskuze na toto téma skončila. 🙃 


Dobré ránko impact🐶,

prosím😘 se mnou nejste na kordy , že jo😛. Tak by i mě zajímalo proč i pejskové kulíškove? Já vím, že máte nějaké zásady a pravidla, ale kulíšci by se nemusely kastrovat a nebo se pletu?

Děkuji Dája.

Daja
Daja (462 příspěvků) 03.07.2024, 08:20:38 xxx.xxx.69.111

Dobré ránko 😉,

tak my se venčily pracovně. Dokonce se mi podařilo vyfotit Chulimu očí.

Na první fotce Chuli nácvik nekradení jídla. Holky on fakt krade a je ke všemu Hudyny🤫.

Jo a hřbitovy mě nevadí, ani tajemné, ani večer😉.

Dája

Obrázek Obrázek Obrázek
Daja
Daja (462 příspěvků) 01.07.2024, 10:20:37 xxx:xxx.2596:317e
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 01.07.2024, 09:08:09

TY vado to je humus. i když já jsem zastáncem, že i ta čistota se nemá přehánět, tak tohle bylo fakt na humus, fuj, blé.

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 01.07.2024, 08:00:07 xxx:xxx.2596:317e
N:

Problém je úplně jinde. Jen jsem vyjádřil svůj názor nebo snad pohled na danou problematiku . Jenže spousta z vás jiný názor nerespektuje.😐 

Vždyť píšu, že obvinění ze znásilnění může mít dvě strany mince. Někde jsem napsal, že nevěřím ve znásilnění? Nebo že všichni si to vymysleli? A jak se na dané téma bude koukat člověk, co byl křivě obviněn a nakonec vyšla pravda najevo? Myslíte si, že to podezření se z něho smyje samo? Tak se nic nestalo a že si to dotyčná celé vymyslela je přeci fuk.. Dostala pokutu.😐 Dájo alespoň vy u toho trochu myslete a pokuste se pochopit u tu druhou stranu a uvědomit si, jak křehká je hranice mezi dobrovolným a nedobrovolným. Nevím jak vy, ale v mém případě jsme u toho vždy byli jen dva.😐 V pohodě Dájo?🙂 

Hezký den.


Dobré ránko Nevrle,

jak píšete mám přemýšlet hmmm tak Vám něco napíšu . Saraach má absolutní pravdu nečtu, neotvírám, ale když se něco takového dovím tak bych vraždila a proč? Mám s tímhle zkušenost ( nebudu se rozepisovat) v 9letech, pak ve 12letech a nakonec chycení cecku na ulici v 17letech a myslíte, že se to nepodepíše na človíčku!!!! PODEPÍŠE a kdybych byla schopna bodnu toho chlapa.

Jo a není to v pohodě🤮takové myšlení chlapa je fat na odstřel. Jen si dejte do statistky kolik bylo znásilnění opravdové a kolik pak je jen falešných, fuj.

Daja
Daja (462 příspěvků) 30.06.2024, 05:15:37 xxx:xxx.1e0d:f1fc
»
Odpověď na příspěvek uživatele N z 29.06.2024, 22:44:39

Dobré ránko🤔,

to co tady zase a opět vypisujete je opravdu myšlení jen muže. Nikdy nepochopíte dítě jako holku a ženu, jen vy a vy a vy muž. Holky Vám to tady vysvětlují a vy zase jen to svoje🤮. 

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 29.06.2024, 18:38:23 xxx:xxx.1e0d:f1fc
Sarah01:

Ty moje by to v lese bavilo, ale oni by byli schopni se v tomto vedru uštvat, musím mít rozum aspoň já. Jinak my jsme v podhůří a v noci je to strašné, všechno dokořán, jen teda vchodové dveře si netroufnu, a nedá se vůbec spát. Dnes ve stínu 31, nepamatuju, kdy naposled tady bylo takové vedro.


Hmm Jindřichov 34,8 stupňů ve stínu. Udělalo se mi zle  až mdlo. 

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 29.06.2024, 05:48:03 xxx:xxx.96f6:862d
lesnizinka:

Nevím, co jsou pro vás konkrétně blbosti, ale tak jako všichni ostatní: auta, zahradní techniku atd. V naší ulici máme dvorky bez plotů, co vím a chodím k sousedům ve staré zástavbě, málokdo zamyká branky. 


Dobre ránko😜lesní žíňko,

holka zlatá tak to buďte ráda, že to tak máte. Podle mě by to takhle mohlo fungovat, vypadá to, že jsme frí obě dvě, ale mám manžela který je obezřetný a ten kontroluje i zamčenou branku.  Prostě to tak má a to jsme na vesnici nezjistili za 8let, že by se tady něco ztrácelo ( uf snad to nezakřiknu). 

Pokud by soused měl velké hlídací psy co upozorní na nazvané lidičky , tak bych byla ráda. Dokonce moji dva pišišvoři dokáži upozornit, že se někdo blíží po cestičce.

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 28.06.2024, 09:56:35 xxx:xxx.1043:7245
»
Odpověď na příspěvek uživatele Tenurri z 28.06.2024, 08:16:21

Dobrý den,

nebojte vše se naučí a bude to pán pes. Ono mu dojde co je pro něho nej a hlavně kouká po okolí a nabírá zkušenosti. Zatím je to malé štěndo, ale uvidíte jak se spolu sžijete a budete nej parťáci. Jen mu nechat volný prostor, aby mu to došlo i samo.

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 28.06.2024, 05:06:59 xxx.xxx.68.168
N:

Ono jestli vůbec nějaké volby ještě budou..Rusko se chystá k útoku na satelity na orbitě a USA chce vyslat asi 300 000 vojáků na Ukrajinu. 


Dobré ránko 😉 Nevrle,

tak to si počkám, zvědavá jsem jak kšandy napnuté a víte co? Myslím si, že máte v tomhle pravdu a ještě jednou víte co? Se*u na tento svět 😡.

No jo já se asi moc nudím po ránu🤫.

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 26.06.2024, 07:20:59 xxx:xxx.ed94:4225
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 26.06.2024, 06:52:56

Dobré ránko😉,

hmm jak si človíček musí dávat pozor co kde napíše, aby náhodou se to neobrátilo proti němu🤫.

No já mít pole vedle a nebo po cestě tak taky udělám samosběr, kradu i kukuřicí, kytičky, rostlinky a to když vidím oddenek, hmm vlastně si udělám🤭 samosběr.

Dája  

Daja
Daja (462 příspěvků) 24.06.2024, 05:17:43 xxx.xxx.68.109

Dobré ránko 😉,

tak já taky před a po.

Černý Chuli s ADHD tak to se prostě nedá fotit, jen černá šmouha a nebo flek🤣, ale je náš a mám co jsem si přála povahově.

Hnědý Gigoušek, tak to je pán s velkým P👌.

Dája

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Daja
Daja (462 příspěvků) 22.06.2024, 04:57:03 xxx:xxx.e160:cf72

Dobré ránko😉,

tak teď jsem prožila intenzivní déšť a půl hodiny blesky od Zlatých Hor přes Polsko až k nám a to Vám povím to tak buřilo, že jsem musela  vylézt z baráku a čučet . Teď je klid a to fakt klid a ticho.

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 19.06.2024, 04:56:12 xxx.xxx.71.244
Bobca:

Holky…smutná zpráva…Fordík je mrtvý……😢😢..Dopoledne jsme si volaly se Zdenkou..Taky další  jobovka..Příbuzní(Zdenky bratranec) v Pěčíně v Orlických horách v noci vyhořeli…zjišťuje se od čeho…začlo to prý od vrat stodoly-o půl 10večer..Paní byla v práci..Mají 2 holky-dvojčata.myslím 18-19let..Měli pospravované podkroví..3pokojový krásný byteček..…Dole bydlela Zdenčina teta-máma od majitele..Bydlely jsme tam rok ,jak jsme chodily do Kostelce N.Orl. na SZTŠ…Všechno lehlo popelem…To mi volala asi v 11hodin..Odpolko jsme v 5 s Petrou,že budem grilovat-poprvé letos..V 5 volá Zdenka,že Fordík asi vběhl pod kola bagru,nebo čeho,spravují tam silnici..a on jí utekl pod plotem…a…Našla ho,a už nebylo pomoci..do třetice-přítel si našel babu😟..Mě ráno přišel mejl,že umřel kamarád-muzikant-hasič..60 let-po těžké dlouhé nemoci…vitální,usměvavý, veselý,velitel hasičů-myslím dokonce krajský…Hrávali jsme spolu v Mašince-Olomoucká sejšn kapela…Obrečela jsem ho😢…

Grilovaly jsme kuřecí paličky,přišli i kluci..fučelo zas hrozně…V 8 hodin se ztišil vítr…byl krásný večer..Poslouchaly jsme písničky na přání…


Dobré ránko 😉,

Bobčo co to čtu😢 takové dvě hnusné zprávy, no teda…….ani to ranní kafe mi nechutná.

Dája

Daja
Daja (462 příspěvků) 12.06.2024, 16:23:15 xxx:xxx.d9e3:54dc
Anonymní:

Spící vnučku své partnerky nejprve osahával na prsou a následně si její rukou začal třít svůj penis do doby, než se 11letá dívka začala probouzet.

https://www.novinky.cz/clanek/krimi-jednani-ojedinele-a-nenasilne-soud-zmirnil-muzi-trest-za-znasilneni-11lete-divky-na-podminku-40475895


Hmm nechápu😟asi si stojím na vedení. Jakou to má spojitost s mým komentářem?

Dája