Aktuálně: 4 852 inzerátů175 005 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů
Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 11:28:32 xxx.xxx.226.6

Narazila jsem na tenhle článek

https://neviditelnypes.lidovky.cz/zviretnik/slepa-kocka-jako-domaci-mazlicek.A230529_144129_p_zviretnik_kosa

A protože obdivuju silný osobnosti v jakémkoliv těle, řekla jsem si, že třebas touhle cestou můžu malinko postrčit hledání nového domova pro tuhle kočenku. Co já vím, třeba se to odtud někam posune i dál a tam bude zrovna někdo, kdo ocení takovýhle boží stvoření. A nebo se třeba najde i tady.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 11:18:30 xxx.xxx.226.6

assil

Tak teď nevím, nebyly na ifauně citace jen na poslední příspěvek? Tohle se mi zdá tak nějak zbytečně dlouhý a nepřehledný, co myslíte?


Máš možnost citaci upravit, či úplně smazat, já nechala jen to Tvoje poslední

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 11:15:31 xxx.xxx.226.6
Doron: Děkuju moc za reakce. :). Já si psy vybírám takovým intuitivním způsobem , vždycky, hodně mi jich přišlo do života tak nějak řízením osudu a teď jsem se doslechla o tomhle štěníkovi... Pojedu se tam podívat a uvidím. Ona se povaha pozná brzo. . Nejvíc mi dělá starost malý věkový odstup, který by měli s Doroušem, za ideální považuju tak pět let. Ale zase nemyslím, že bych je nedokázala porovnat. No, chce to teď hlavně udržet na uzdě emoce a zapojit rozum, protože jsem se už na dálku trochu zamilovala :)))To dokážu :)! Budu rozumná, budu rozumná, budu rozumná.....!!!

Jistěže, jak ho uvidíte, budete nejrozumnější na celým vesmíru a v přilehlým okolí.

Ten věkový odstup, pokud máte Dorouše zpracovanýho, tak čeho se bát? Já jsem třeba po odchodu Bubinky, když osiřel Rumíček taky chtěla fenku cca kolem pěti let třeba, ale nakonec i když je Taliprdnice hrozný dílo, je fajn, že si jsou blízko. Můžou se rubat jako idiojeti, můžou si povídat a funguje to hezky. Jen pak je tady jedna věc- člověk bude mít v podstatě psí domov důchodců. To jako jo.

Máte štěníka daleko? Můžete tam pak zajet ještě třeba i s ostatníma, abyste viděla chemii?

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 10:21:00 xxx.xxx.226.6
mastnacekk:
Zrzavci:

mastnacekk:

Pouziju citaci. Nemam rad, kdyz nekdo dela soudce. Myslim ze jsem to napsal jasne aby to pochopil i majitel stranek. 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 10:12:02 xxx.xxx.226.6

mastnacekk:

Pouziju citaci. Nemam rad, kdyz nekdo dela soudce. Myslim ze jsem to napsal jasne aby to pochopil i majitel stranek. 


Píšete že nemáte rád, když někdo dělá soudce a sám tak činíte, když tady odsuzujete ostatní. Je moc fajn a myslím, že to ostatní taky třeba ocení, že se snažíte o zachování tý diskuze a její převedení, ale tak snad se dá komunikovat normálnějš, ne? Aby ostatní věděli proč a co mají, nemají za kroky udělat. Takhle to nefunguje. 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 09:57:42 xxx.xxx.226.6
mastnacekk:

Jedna vec je deaktivace, to me je sumak, ale druha vec je otravovat ifaunu s mazanim prispevku. Rozlisujte. Ale potvrzuje se, ze lidi si zaslouzej akorat tak nas... do dlani.


Proč to musíte takhle hrotit? Megí se do toho pustila hned souběžně s Varaxi, okamžitě a bez prodlevy, protože aby byla jistota, stejně tak s přesunem - první padl Chov zvířat. Já chápu i váš argument, že malochovu nehrozí, že ho někdo koupí, ale ono se může stát cokoliv, kdykoliv a kdekoliv a nikdy nemáte úplnou jistotu.( Tady nás přijali v tý velký vlně a myslím, že jsme jim tu všichni vděční). Megí to vzala komplet, Vy jste tuším uvažoval čistě jen o ovcích a hosp. zvířatech. To že něco někde vyjednáváte-pokud jsem to pochopila - většina lidí vůbec netuší. Není proto nutné, hned jim kálet na hlavu. Nebo jo?

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 09:33:34 xxx.xxx.226.6
hmn:
Zrzavci:

Hmm - já jsem teda znala asi trošku jiný kousky - byly to všechno, jak jsem psala -feny  a z toho jak jsem je poznala právě dobře zapadly do toho, co vyhovuje Doron. Všechny to byly sídlištní feny, žijící v paneláku se vším, co k tomu patří, tedy neměly problém s okolím a kontaktem s cizími lidmi. Chodily navolno, svou majitelku poslouchaly. 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 09:25:48 xxx.xxx.226.6
Thielli:

Do ifauny jsem naskočila víceméně, když už motory byly vypnuty. I tak jsem se záhy po svém dotazu dozvěděla kvalifikovanou odpověď, ke které přibylo příjemné popovídání. Dovoluji se tedy přistěhovat rovnou do "novostavby" již s registrací a myslím, že budu radostným čtenářem a pokud budu disponovat validními informacemi, také se ráda podělím. smiley


Jé! Velkopůdli! Ešivá teda vídím dobře profilovku, jsou to velkopůdli? Mám pro ně slabost.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 09:20:43 xxx.xxx.226.6
Doron: Panebože :! Pán prost poranění ?

Pán "pouze" pobit, pomlácem, podkolení "prohnuto" poranění pořádného prost (nic neurváno, nezlomeno, kost žádná netrčela, nechápu, jak to tělo dokázalo při tom pádu do dvou metrů v úzkým prostoru v doprovodu karisítí😲, mohly ho potrhat,)

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 09:18:07 xxx.xxx.226.6
bambule: Add. Zrzavci: Poskytla paní pánovi první pomoc? Jinak smrtelné vážně, můj strýc se před 14dny pořezal karbinou, zaškrtil si to, obazal, zavolal záchranku, zabalil věci do nemocnice a ještě tetě nechal vzkaz, že ji z nemocnice zavolá. Ta byla totiž v práci a jak napotvoru nechala mobil doma.

Pán paní prvopočátkem prt pravil protože pako převeliký. Posléze přestal popocházet, pak paní přestože prt povoznice, přepravila pána, pohotovost ponavštěvovali. Paní pánovi posluhuje, pán polehává /jeho jediný štěstí!!!/ psi pečují, paní pracuje. 

(mimo soutěž - uděalo se mi mdlo při popisu toho, co se stalo strýci, můj muž funguje stejným způsobem¨)

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 09:11:51 xxx.xxx.226.6
Anonymní: ANO napsat, ale kam? Prstem do písku, nebo Megii do SZ na Fauně? (píšete si s prababičkou)

Jojo, Orionko, do SZ - ale tady - takže až budete asi?? zaregistrovaná Orionka a ne anonymní Orionka, tak stejně jako na Ifauně, máte možnost-  vedle svého jména nahoře na stránce vpravo uvidíte obálku. Kliknete a stejně jako na ifauně napíšete meg..a ono s to už nabídne samo. 

 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 08:59:26 xxx.xxx.226.6

Hmm - já jsem teda znala asi trošku jiný kousky - byly to všechno, jak jsem psala -feny  a z toho jak jsem je poznala právě dobře zapadly do toho, co vyhovuje Doron. Všechny to byly sídlištní feny, žijící v paneláku se vším, co k tomu patří, tedy neměly problém s okolím a kontaktem s cizími lidmi. Chodily navolno, svou majitelku poslouchaly. 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 08:52:13 xxx.xxx.226.6
Anonymní: Orionka je tady. Zatím neregistrovaná. Mám se deaktivovat na fauně už ? Nebo napsat ANO ? Taky někdy musím pracovat a neviset furt......na telefonu. V práci nemám internet.

Hurá.

Napsat ANO už můžete,

s deaktivací - jestli jsem pochopila - předcházet by tomu měl krok, že jim napíšete, aby vše o Vás vymazali - viz. dnešní  odpověď Megí pro mě.  a deaktivovat se až poté, co to udělají.