Aktuálně: 4 864 inzerátů175 081 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů
Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 08:27:54 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 31.05.2023, 08:23:09

Přesně tak, najde se tam dost cenných rad a bez toho, že se v tom budu moci zorientovat, to dost ztrácí. 

Fajn, takže jim mám napsat přes SZ?  Právě nechci se deaktivovat dříve, než tohle vyřídím, nechci, aby tam po mě zbylo co není nutné. 

A předpokládám, že můžu každý rok požádat o výmaz roku předcházejícího, že? To půjde emailem, ne?

edit a ještě- nějaká rychlá cesta, jak zjistit, že skutečně udělali to, co chci? 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 08:18:01 xxx.xxx.226.6
mastnacekk:

Pro me za me se deaktivujte, me zajima obsah, ne kdo to psal. K tomu vedeni ifauny. V roce 2018 jsem byl s tehdejsi myslim ze majitelkou v komtaktu i po telefonu. A byla dost zaskocena sprostotou hlavne "damicek" z diskuze. Vidim to i ted ty sklony. A to delali jen ten soucasnej vzhled a funkce!!! Baby jim sproste nadavaly a histercily. Ani bych se nedivil, ze si s prodejem oddechli. Lidi umi bejt totiz pekny ***** kvuli kokotine. ****** kvuli malichernostem, ze? Js em programator 17 let, vim jak lidi tezce nesou zmenu fontu v tlacitku a taky vim, ze si za chvili zvyknou na cokoli. Z programatorskyho hlediska je nejvetsi umeni udelat vec jednoduse a srozumitelne i pro inzenyry.


Já si nemyslím, milý mastnacku, že by báby hysterčily kvůli nesmyslům. Ta vlna se zvedla a i vy sám jste v té vlně byl - kvůli nejpodstatnější věci - zkušenostem, informacím a radám. A kvůli neprofesionálnímu jednání adminů. Toť gró celýho tohodle příběhu. Nějakej fontm vzhled a třeba i smysluplný omezení by pro mě osobně bylo naprosto fučík. Tohle je, řekla bych trochu jiná záležitost a není se co divit, že se dámičky a nejen dámičky zvedly a ozvaly.A kdyby paní adminka nejednala tak jak jednala, nikdo by se tu o ní nezmínil. Ale může to být jedno, ne? Nepředpokládám, že někdo z ifauny chodí za těmi, které vypnuli, proč by to dělali.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 08:12:06 xxx.xxx.226.6
megi-the-pes:

Můžem. :-)


Dobře jdu na to, ale jak to mám udělat správně prosím? Když deaktivuju  ve svém profilu pod informací, kdy jsem byla naposledy přihlášená - stačí to?

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 31.05.2023, 08:09:00 xxx.xxx.226.6

Doron, když jsem četla Vaše zadání  úplně mi přišlo, že jste majzla hřebik po makovici. Nemám až tak velké zkušenosti s tímhle plemenem, znala jsem jen čtyři jedince- vše feny, ale z toho, jak jsem je poznala mi to přijde, že to bude to, co hledáte. Všechno co píšete, podle mého ty čubiny splňovaly. 

Určitě přijde časem někdo fundovanější, ale za mě - laicky - opravdu trefa na hřebík. Milý, inteligentní zvířata, se skvělou poslušností, dobře fungující v civilizaci a nic zbytečně neřešící. Se psy taky žádný problém. Pro mě  by bylo jen pracný to česání, ale to proto, že nejsem česací člověk. 

Dejte pak vědít, jak jste se rozhodla a pokud to klapne, budu zvědavá, jak povaha splní Vaše očekávání.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 30.05.2023, 15:04:27 xxx.xxx.226.6
Tassia:

Přestože jsem roky byla hlavně tichý pozorovatel IF, tak pro mě byly příspěvky zdejších diskutujících neskutečně cenné. Jsem ráda, že se v takovém počtu zorganizoval přesun sem a atmosféra této komunity nezanikne. A snad se u mě do roka se zadaří příchod psího člena rodiny a budu mít také čím přispívat do diskuze.


Aaa bude nový ščenátko? A už máte vybráno?

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 30.05.2023, 14:54:38 xxx.xxx.226.6
Sarah01: Jako nevím, kdo měl na iFaune inzerci zdarma, já tedy za ni musela zaplatit.

No a potažmo, tím, že člověk musel neustále odhrnovat reklamu, aby se dostal k samotnýmu, co ho  zajímalo, tak jsme svým způsobem "platili" tou reklamou, v který to plavalo.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 30.05.2023, 13:28:05 xxx.xxx.226.6

megi-the-pes:

A co myslíte, že by se stalo s jejím pracovním místem, kdyby se té diskuzi nevěnovala, jak má nařízeno? Chápu, že to vytočilo hodně lidí, ale

vy se v dnešní době necháte vyhodit? Pro princip?

Tak to smekám. Já ne. Mám na krku nějaké závazky.


Ale jo jasný, já chápu, že nezačne třeba točit výpovědí nad hlavou, jako bych to udělala já, protože tohle jsou věci, který neumím pokousat, každopádně ta smrš´t je její aktivitka. Von ten švédskej tendlencto česky neumí. Jsme Češi, vždy si cestu umíme najít, nebo min. držet kušnu.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 30.05.2023, 13:23:59 xxx.xxx.226.6
mastnacekk:

Je hezke, jak jsou vsichni chytry jako radia a vycitaji sebereflexi a svedomi teamu ifauny a pritom by to u nich clovek pohledal marne. Roky jste tam stastne psali, plevelili citacema, plkama a fotkama o nicem, zdarma. Nezastavam si nikoho, ale, uz by to trosku chtelo vychladnout a ubrat plyn. Kdo jste kdy byl v podobny pozici jako team ifauny?  


Já si třeba dovolím říct, že ano. A vlastně do puntíku.  A protože jsem - a že to byla vysněná práce - nesouhlasila s tím, jaký trend nový majitel zaváděl a jak se choval na trhu a k zaměstnancům, potažmo i klientům, dotlačila jsem ho svým jednáním k tomu, že mou pozici musel zrušit, aby se mě mohl zbavit. Na to jsem hrdá.  Nebudu se podílet na něčem s čím nesouhlasím. A tučně mi to musel ještě zaplatit. 

A jak jsem psala výš - máme pozemky o které je neustále nějaký zájem. Nejsou na prodej, nejsou. Udělali jsme tam malý ráj pro volně žijící zvířata a řepku tam nikdo dávat nebude.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 30.05.2023, 13:20:04 xxx.xxx.226.6

zbynek:Fikovnice:Sarah01:Fikovnice:assil:

A odpověděla ti, Jani?

Ne, ale asi jsem to ani nečekala...

Já jsem si s ní psal, ale výsledek je stejně nula. Samé nejde, neexistuje, není možné. Paní Šárka je jen postava nových majitelů a nezmůže vůbec nic, tam už jsou karty rozdané.


No já jsem chtěla napsat, že rozdaný to ta pani má, ale........ ne to psát nebudu přece. Nicméně - admini a původní majitel měli a mohli vysvětlit kupujícímu o čem tento web je - majitel nemusel prodávat zrovna těmhle. Kdyby to někomu za to stálo. Já svoje pozemky taky neprodám šmejdům, co na tom chtěj pěstovat řepku. Ať si narvou prachy do trenek, prachy nejsou všechno. Vybudovali jsme tam za stejných 20 let (shodou okolností) důležitou oázu pro zvířata a tak to taky zůstane.

Ešče že já nejsem šárka! To se mi ulevilo 😄

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 30.05.2023, 13:03:40 xxx.xxx.226.6
honzapm:

Ano, na iF mohou kamkoliv. Ale vzhledem k tomu, že poslední měsíce nestíhali vůbec nic - ani diskusi, ani inzerci, a jejich tým je fakt malý (možná dva lidi), tak bych se uklidnil a nemyslel si, že oni teď řeší nějaké nedůležitosti.

Oni teď hlavně řeší tu jejich novou verzi, novou podobu.

S tím mají absolutně hodně práce a celý ten předčasný exodus 

a vše tomu odpovídají - prostě nemohli ve dvou (nebo v jednom?)

hlídat všechnu tu nadálou debatu, tak to vypnuli celé. 

Oni teď přechází na vše nové, ladí. 


No doteď stíhali hlídat a vytvářet pošahaný dotazy , aby se rozproudila debata a inzerenti byli spokojení a najednou nestíhají? Prtky, jen jsou milé paní Šárce proti srsti naše reakce. Mně vypla poté, co jsem se jí zeptala, zda se jí bude dobře spinkat s vědomím toho, že se podílí na tom, že zmizí neskutečné množství znalostí a informací a hodila jsem jí tam odkaz na úplně čerstvý dotaz člověka  s ochrnutým psem, kde mu bylo odpovězeno někým, kdo si tím se psem prošel taky. Za tohle, ne za diskuzi jako takovou, doufám, že až oni budou potřebovat se ptát, budou mít prázdný ruce. A ta madam nesympatická, místo, aby - ale no nic, to nemá cenu, se budu zbytečně rozčilovat, čůza jedna nepříjemná. A není to z osobního hlediska, je mi baba fučik. Vadí mi ten princip.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 30.05.2023, 12:57:33 xxx.xxx.226.6

Já jsem druhý! Metálal. Díky za inspiraci, já si toho červeného tlačítka vůbec nevšimla. Mě je do téhle digitální doby vyloženě škoda.smiley


Nebojte, já bojuju z posledních sil 😄

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 30.05.2023, 12:14:22 xxx.xxx.226.6

Drůbežáříí,dobrý den, já jsem ráda, že jste tu, páč až to přinde - času dost  zatím- tak budu mít kam chodit se ptát, to mám radost převelikou. A zase jdu, jen jsem se musela zaradovat, zcela dětinsky. 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 30.05.2023, 11:43:19 xxx.xxx.226.6
Phorum:

Buggyra:

Ale admini se toho chopili s vervou a jsou úúžasnýý a dělají vše pro to, aby to tady těm požadavkům přizpůsobili. Metál pro ně :-)

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 30.05.2023, 11:40:30 xxx.xxx.226.6
keriton:

Tybrďo ale jen si to představte, to si tak vedete poklidný web, a najednou se vám tam ze dne na den nakýbluje pár desítek nováčků a mají spousty představ, co by mělo jak vypadat a fungovat, aby se jim u vás líbilo :D


No právě, proto já mlčim a nemám žádný požadavky.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 30.05.2023, 10:38:49 xxx.xxx.226.6
honzapm:

Pane Pokorný, oba, moc děkujeme za vaši aktivitu a snahu.

Kdyby bylo potřeba udělat sbírku, rádi přispějeme na chod a fungování.

Ano, bylo by dobré nastínit vizi do budoucna - zda má smysl investovat čas, know-how, fotky tady.

K vylepšení - prosím, bude-li možné - možnost editovat příspěvek. Třeba 15 minut po odeslání (i když náhodně přispěje někdo další). Někdy se nenahrají všechny fotky, otočí se, pořadí nedává smysl, odkaz nefunguje nebo je potřeba něco doplnit. Nahrávání fotek - prosím, bude-li možné, možnost nahrávat více fotek najednou. Ne postupně po jedné. Možnost označit fotky v PC a přetáhnout je sem najednou. Moc děkuji.

Bude-li možné, zobrazit miniatury právě nahraných fotek - vidíte, co jste přesně nahráli, co se bude odesílat jako příspěvek, možnost změnit pořadí nahraných více fotek. Děkujeme moc.


JO! A tohle mi celou dobu běží hlavou taky - že kdyby bylo zapotřebí nějakých financí, tak myslím, že odhaduju, že každý z nás přispěje.