Aktuálně: 4 533 inzerátů179 097 diskuzních příspěvků17 818 uživatelů
sutrik
sutrik (335 příspěvků) 10.06.2023, 20:40:31 xxx.xxx.65.61

Tenhle týden bylo zase několik poprvé. 

Bonnie dostala první "dospělácký" pelech. Doufám, že vydrží. Slaví úspěch - u kočky... 

Po delší době jsme protáhly domácí procházky. Prvně jsme šly přes státovku k Chrudimce. Jestli pojedete přes Nasavrky (Chrudim) a budete si chtít od řízení odpočinout na krátké procházce, doporučuju rezervaci Krkanka a Strádovské peklo.

Malá prvně plavala. V rybníce.

A dnes Ratloraptor ulovil první myš. Doplatila na nevzdělanost. Zjevně nečetla historii plemene trpasličí pinč a napadlo ji těsně před námi přeběhnout přes cestu. Pitomý nápad. Za dvě vteřiny byl konec.

 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sutrik
sutrik (335 příspěvků) 04.06.2023, 17:04:34 xxx.xxx.27.205

Tento týden je pro Bonnie plný novinek. Prvně dovolená - prvně hory, kameny, spaní s psí kamarádkou v jedné místnosti, lanovka (a rovnou otevřená sedačková)... A dnes mě prvně viděla "v sedle". První fotka je hned po nasednutí. Bonnie byla fakt překvapená.

Obrázek Obrázek
sutrik
sutrik (335 příspěvků) 01.06.2023, 19:46:42 xxx.xxx.31.34

Tento týden jsme jely s kamarádkou na první dovolenou s pesankami. Do Jeseníků, jen na tři dny včetně příjezdu a odjezdu. Denní celková délka procházek nepřesáhla obvyklý průměr. Ale protože štěňata šla mnohem těžším terénem než obvykle a v noci jsme se žádná moc nevyspala (jedno štěkanátko štěkalo přes den venku, druhé v noci uvnitř), byla ke konci utahaná. A dokonce holky nakonec i usnuly a neřešily, že nejsou v restauraci na Šeráku samy. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sutrik
sutrik (335 příspěvků) 27.05.2023, 21:21:26 xxx.xxx.23.126

Dneska jsme se s kamarádkou a štěňaty jely podívat na blízký dogtrekking a přidružené závody. A střihly si kočárkovou trasu na 5 km. Byly jsme u Řeky, Moře, vlastně u rybníka - jasné?

Obrázek Obrázek
sutrik
sutrik (335 příspěvků) 26.05.2023, 13:31:42 xxx.xxx.161.25
Anonymní:

Hamaku hodně vytáhnout do rovna a stejně vás budou bolet záda. Já spala několik nocí v hamace kdysi a teda... zlatá tvrdá zem. Nejsem zvyklá spát na zádech, jenže v hamace to pohodlně moc jinak nejde... A už vůbec nejsem zvyklá spát na zádech v oblouku... 


Na to radí ležet trochu šikmo. Tak uvidím. Láká mě to.

sutrik
sutrik (335 příspěvků) 26.05.2023, 11:36:28 xxx.xxx.161.25

Pěkně. Já to plánuju na červen. Pod širákem jsem spala naposled před... no... je to hooodně dlouho 😄 A pro štěndo to bude úplná premiéra. Jen váhám (už druhý rok), jestli zkusit hamaku. Asi do toho půjdu.

Včera jsem u nás za vsí potkala nutrii. Hodně mě to překvapilo. Dost let jsou v Pardubicích, v Hradci. Ale že doputují přes Chrudimku a potoky až k nám, to jsem nečekala.

Obrázek
sutrik
sutrik (335 příspěvků) 25.05.2023, 22:54:48 xxx.xxx.161.25
zbynek:

Dobrý večer, registrujeme zvýšený zájem o nás web a rádi budeme pracovat na odstranění některých chyb. Založil jsem pro toto téma zvláštní diskuzi, do které pište vaše připomínky co nefunguje, co vám zde chybí apod. Děkuji, správce. 


Připomínky můžeme psát sem: Reakce adminů na vaše žádosti

PS: odkazy na prolinky a jak koukám výše, tak i na videa, fungují perfektně.