Aktuálně: 4 897 inzerátů174 657 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů
assil
assil (1509 příspěvků) 13.06.2023, 09:14:18 xxx.xxx.121.3

Aby měla PP i štěňata, musí rodiče splnit podmínky do chovu, obvykle zdravotní testy a výstavu nebo bonitaci, aby se zjistilo, zda odpovídají standardu, pokud mají nějakou vadu a podmínky nesplní, nemohou mít štěńata s PP.

assil
assil (1509 příspěvků) 12.06.2023, 14:27:21 xxx.xxx.121.3
lupus4:

Nazdar lidi, posílám pozdrav ze Šumavy. 8.6. první hřiby - kováři. Píšu z vimp. knihovny - takže hooodně občas.


No to závidím, u nás v lese ani prašivka, to zas bude jak poslední roky že akorát budu závistivě sledovat fotky. 🙂

assil
assil (1509 příspěvků) 09.06.2023, 13:09:54 xxx.xxx.121.3

https://www.denik.cz/z_domova/denik-proti-fake-news-evropa-vzdusny-prostor-cviceni-nato-cerven2023.html

Tyhle fejky to je u nás tradice bo co, tipuju, že ve Skandinávii si to tak neberou

Ve dnech 24. května až 9. června 2023 se uskuteční ve vzdušném prostoru severských států Norska, Švédska a Finska jedno z nejprestižnějších pravidelných cvičení ARCTIC CHALLENGE EXERCISE (ACE)

assil
assil (1509 příspěvků) 08.06.2023, 14:29:28 xxx.xxx.26.200
chvd:

budne radi, ze ti, co tahaji za spagatky pro tentokrat obetovali ukrajince a ne treba nas ,,


Tak nás už jednou obětovali, teď byl na řadě někdo jinej. 😄

assil
assil (1509 příspěvků) 08.06.2023, 09:55:23 xxx.xxx.26.200
Quash:

No, pěkné. Nenávist, to je to, co je cílem...  Pak snadná manipulace k dosažení kýženého.

Historie se stále opakuje. Kdy už lidé budou moudřejší. 

A dokud nebude skutečně nezávisle vyšetřeno,  budou to stále propagandistické řeči vedené stejným dílem z obou stran. Tak se  vede válka.


Lidi nezmoudří nikdy, lidi jsou jen stádo opiček, které musí provozovat války aby udrželi populaci na životaschopné úrovni, protože prostě příroda jim dala do vínku naddimenzované rozmnožovací schopnosti. 😉

assil
assil (1509 příspěvků) 08.06.2023, 09:26:56 xxx.xxx.26.200

No a hlavně: Ruská vláda před výbuchem v Kachovské vodní elektrárně přijala zákon, který umožňuje nevyšetřovat havárie, k nimž došlo v důsledku „vojenských akcí a teroristických činů“.

A za druhý Ukrajina fakt není tak blbá, aby si na takhle rozsáhlé území spláchla ty kvanta min, tak bezohlední jsou akorát Rusáci.

A to ještě pomíjím, že jsem slyšela pár rozhovorů s vojenskými experty a všichni se víceméně shodují, že Ukrajinci ani neměli technické možnosti to udělat takhle jednorázově, že i loni sundat most tam poblíž jim trvalo měsíc. A takhle přehrada že byla stavěná v 50.letech tak, aby přežila 3.světovou, víceméně se shodují, že buď to Rusové tak poškodili, že to prasklo samo a nebo pravděpodobnější, že to odpálili neb že měli už nálože uvnitř od loňska se ví.  

No a známe to, jak Rusové začnou říkat, že oni nic... oni nic v Buče, oni nic v Irpini, oni nevybombili Mariupol a divadlo, ani to nádraží, to všechno Ukrajinci sami... ohraná písnička

assil
assil (1509 příspěvků) 08.06.2023, 08:55:57 xxx.xxx.26.200
Sarah01:

Jani, ale i Novinky dokonce píšou, že vůbec není jasné, kdo to odpálil a jestli vůbec to někdo odpálil. Pro Rusy je ta přehrada dost důležitá a byla právě přeplněná z toho důvodu, že potřebují vodu pro Krym. 


Kvůli Krymu fakt nemusela být přeplněná, takhle přehrada dodávala i bez přeplnění vodu na Krym už od 50.let, zatopení vojensky pomohlo Rusům, do nitra přehrady byl přístup pouze z ruské strany. Ať si to každý přebere sám.

assil
assil (1509 příspěvků) 08.06.2023, 08:52:08 xxx.xxx.26.200
Bobca:

Už jsem taky zjistila,jak najdu "čerstvé" příspěvky a kde...Nemám nikde žádné "očko"(to máte asi na mobilech-já mám klasický "počál")To mi chybělo..děkujired-flowerthumb-upsmile


Mám očko a počet nových příspěvků normálně na pc.

assil
assil (1509 příspěvků) 07.06.2023, 09:06:44 xxx.xxx.26.200
keriton:

Takže takhle - jednou za čas vypnu adblock a kliknu na pár reklam (zvážím i nákup). Pak zas vypnu adblock. Podpořeno loughing


No ono hlavně tyhle google reklamy jsou vtipný v tom, že zobrazujou reklamy podle jakože umístění uživatele a zkuste si pracovat v nadnárodní firmě, kde je hlavní server v tramtárii na druhým konci světa. 😄

assil
assil (1509 příspěvků) 07.06.2023, 09:02:38 xxx.xxx.26.200
zbynek:

Ten počet reakcí tam naskočí až přibudou nové příspěvky, takže na tento můj by vás to mělo upozornit už ve výpisu témat, je to tak?


Jj, už se mi ukazuje červený očkoa počet nových příspěvků pod názvem, tak je to už OK, asi to trvalo než se to načetlo, protože fakt ráno nic.

assil
assil (1509 příspěvků) 07.06.2023, 08:03:16 xxx.xxx.26.200
zbynek:

Očičko značí, že uživatel téma navštívil a když v něm přibude nová reakce bude tam očičko + počet nových příspěvků. Viz. přiložený snímek obrazovky. Skákání diskuze na poslední zobrazený příspěvek už by také mělo fungovat, vyzkoušejte.

  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();">

No tak já mám modrý očko vedle názvu diskuze, žádný info o počtu nových příspěvků, ale to mě osobně nevadí. Ale to očko tam zůstává pořád, i když diskuzi otevřu.

Jinak na poslední nepřečtený příspěvek to skáče.

Jo a ještě jestli by se nemohlo dát dolů někam k tomu číslování stránek odkaz na výpis diskuzí něco jako Zpět na seznam diskuzí odkud člověk přišel, buď všeobecný výpis nebo daná kategorie nebo tak něco neb takhle člověk dočte na konec a nemá jak dál jedním klikem.

assil
assil (1509 příspěvků) 07.06.2023, 07:47:58 xxx.xxx.26.200
Fikovnice:

No ale to je fakt divný... Já chodím na diskuzi taky jen z NTB a nic nevyjíždí. Teda dnes možná poprvé se zobrazila na chvíli reklama na BonPrix. Jinak zatím nic...hushed Hlavně, abych to nezakřikla...


Tak to máte taky asi adblock, já mám doma na pc a taky bez reklam, ale na služebním noťasu to mám v plný parádě.

assil
assil (1509 příspěvků) 06.06.2023, 22:23:02 xxx.xxx.121.3
Fikovnice:

Přátelé, co říkáte odpálení Kachovské přehrady??

Mám pocit, že přituhuje víc a víc. Záporožská JE, Krym...ach jo.thumb-down


Je to tragédie nejen pro lidi, teď jsem zrovna viděla fotku smečky psů plavajících ve vodě a psali všechna zvířata v zoo někde utopená.

assil
assil (1509 příspěvků) 06.06.2023, 22:17:53 xxx.xxx.121.3
Buggyra:

Tak já nevím, zda tady na pracovní síti máme nějaký adblock nebo co, ale já tady reklamy žádné nemám, natož vyjížděcí. Resp. měla jsem, než jsem se přihlásila, ale jako přihlášená nemám. Nikde, vůbec. Natož aby mi něco překrývaly. Zajímavé, no a možná inspirace pro ty, které reklama otravuje.


To máte adblock, bez něj jsou reklamy kolem po stranách, ale ty nijak nevadí a ta vyjížděcí reklama, která na noťasu teda vadí hodně. Jakože chápu, že reklama musí být, ale když mi pokaždý překryje celou diskuzi, je to k vzteku.

assil
assil (1509 příspěvků) 06.06.2023, 15:39:31 xxx.xxx.234.147
Zrzavci:

https://www.kukacka.cz/rucnik-s-vysokou-abs-v-plastovem-obalu-66x43cm-tr/144860v?gclid=EAIaIQobChMI2fLN2vKm_wIViuvtCh3Q2gGDEAQYASABEgIO1PD_BwE&utm_campaign=prc_campaign&utm_dscnt=66218551448602887&utm_medium=prc&utm_source=google-merchant

 

a koukám, že ho mají v akci, náš už dosluhuje, tak koupím dva - i do auta


Já už ho snad objednám taky, ale tohle mi přijde docela velký, existujou i menší nebo to je nějaká standard velikost?