Aktuálně: 4 817 inzerátů175 582 diskuzních příspěvků17 767 uživatelů
Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 02.03.2024, 23:59:13 xxx.xxx.62.63

Malina byla v uterý na přeočkování proti leptospiróze a dalším nákazám a dneska jsme jí nahmátli fakt velkou bouli. Jak tak čtu, mohlo by to být potom?

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 02.03.2024, 00:19:54 xxx.xxx.62.63
Fikovnice:

Tak jen hlásím, že i můj Fido měl včera první klíště…a já je samozřejmě přetrhla!☹️

Ale pak se mi podařilo vypreparovat i kusadla…

Takže ty mrchy už jsou aktivní!👎


Malině jsem klíště ještě nenašla, ale už mám pro ní tabletku, tak jí to zkusím večer dát. V neděli se chystám na procházku a můj styl houští, bažina by mohl už vymést nějaké to klíště.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 29.02.2024, 23:18:22 xxx.xxx.62.63
orionka-2:

Ti psi nebyli toulaví. Pro toho prvního si doběhla majitelka, toho druhého si majitel odnesl za nohy. Takže buď popelnice a nebo majitelé, kteří neumí zavřít vrata.


Majitelé, ani nenechali pejsky očuchat. Chlap odnes tak ošlivě svého psa, místo toho, aby ho nechal tomu druhému na “hraní”…

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 29.02.2024, 00:39:56 xxx.xxx.62.63

Efe, mě taky loni pomáhali s výběrem postroje pro Malinu a spokojenost. Poradili, doporučili a myslím, že jsme vybrali dobře. Malina ho i ráda nosí, třeba do postroje do auta se jí nechtělo, ale do tohohle jsme jí oblíkli a příště už sama nastrkávala hlavu.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 25.02.2024, 22:59:38 xxx.xxx.62.63
Xerxova:

a ještě vzpomínka na venčení v Ploužnici taky v únoru - už jsou to dva roky… Jen tedy Yoda trochu vyrostl a Efe pro tentokrát zaměnila morgáně za psí slečnu

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

V podstatě by se dalo říct, že předtím šla Efe s koňem a vy s malým psem a teď to bylo obráceně 😄.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 25.02.2024, 00:04:14 xxx.xxx.62.63
lupus4:

jj, je to skladnej a veselej pes, mladá dostala za úkol nastudovat Šustu, tak snad ji zvládnou, bydlej u Stromovky, takže jen obcházení “bloku” nehrozí…

1. foto celej vrh, 2. foto Emilka 🙂

Obrázek Obrázek

Tak to jsou krasavci. Dřív  bylo tohle plemeno docela populární, ale teď jsem kokra už spoustu let neviděla. Americkej se mi nelíbí, ale ten anglickej jo.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 24.02.2024, 23:15:21 xxx.xxx.62.63

Tak dneska jsem si našla hezkou trasu cca 9 km. Tak jo, bude tam bláto, nevadí. S Malinou jsme vyrazily. Sakra není tu cesta, co tu měla bejt, nevadí, krosnem to přesto podmáchaný pole. Aha ten potůček, kde je ta cesta, je spíš bažina a je přesto mokrá kláda, nevadí, najdeme místo, kde ten potok přeskočíme. Jdeme dál, aha, tak tady ta cesta vede přes loukou, kterou má někdo ohrazenou elektrickým ohradníkem. Nevadí, objedeme to tady tím lesem, mlázím, přeskočíme potok, projdeme bažinou a hurá, já to říkala, že to půjde obejít 😂. No zbytek cesty pak už byl v pohodě, když opomenu bláto. To jsem viděla, že teda Malina fakt není ráda, že si umaže tlapky a snažila se chodit trávou dámička. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 23.02.2024, 22:17:49 xxx.xxx.62.63
efe:

A teď už zas můžu přispívat… aneb když na mě na fotce koukly ty její oči, tak už nebylo cesty zpět…❤️

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Je boží. Fakt se mi moc líbí a nedivím se, že jste těm očím neodolala.❤️

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 23.02.2024, 20:58:12 xxx.xxx.62.63
efe:

Dnes kolem Hradčanského letiště ❤️

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Fousatá tlamička, zakroucený ocásek, bílá naprsenka, bílé špičky nožiček. Odkud ten pejsek je? Vždyť je to béžová verze mé Maliny.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 23.02.2024, 01:09:09 xxx.xxx.62.63
lupus4:

moje mladší dcera (32) s přítelem mají zadané štěndo AK s PP, samozřejmě byla instruována jak postupovat, jaká vyšetření mají rodiče mít atd. .. a byla chovatelkou pochválena, že je vůbec první ze zájemců , kdo se o to zajímá (chs. jsem samozřejmě prolustroval a mimo krmení (grancle) neshledal závad) 😉


Předpokládám, že se jedná o australskou kelpii a to je  nějaká zkratka, kterou každý zná? Já že anglický a americký kokršpaněl by mohli mít stejnou zkratkou.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 23.02.2024, 01:01:08 xxx.xxx.62.63
kometa:

jinak taky ze života, musela jsem kdysi jednou, jedinkrát na stk s autem já, mechanik chtěl, abych zajela do dílny rovnou nad díru, no tak to ani náhodou a podala mu klíče, že já po něm taky nechci upéct štrůdl nebo bábovku. 

A proto mám mechanika, který tyto věci řeší za mě. A když si pro auto dojdu, je vždycky zaparkované čumákem dopředu. Ví proč.🙂


Na to byla super ta covidová opatření. Předtím jsem asistovala na STK a dost mě to prudilo, koukat, jak mi přetáčí motor a podobně, i když tam pracovali samí fešácí. No a pak covid a měli jsme dát u okénka paní klíče,  tam nám sdělila, kdy se zhruba máme stavit, kousek nakupák, tak jsem šla obejít obchůdky a vrátila se, vzala si klíče, technickou a odjela a pokračuji v tom dál, i když už žádná opatření nejsou. Tudle jsem to prozradila muži, který s nechutí na tu technickou jel, protože se objednal na termín, kdy jsem já nemohla. Tak to zkusil, jak to dělám já a byl nadšený. Ještěže mě má, on by dál čuměl na chlapa, jak nám obchází a leze pod autem 😄.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 21.02.2024, 22:28:01 xxx.xxx.62.63
Doron:

Místama to jde a místama ne.

Dneska jsem v lese vyzkoušela koloběžku, byla to fraška páč jsem naposledy jela před padesáti lety, ale zase se za mnou ohlíželi chlapi, to se mi dlouho nestalo. 🤣

Je zajímavý, jak se psům ten rychlej organizovanej přesun líbí .


Malina to má taky ráda. Asi 3x jsem zkoušela běhat a úplně mě překvapilo, jak se přeorientovala z módu “ňufám si, čumím co kde lítá” na mód “nevím sice, co děláš, ale vypadá to dobře a jdu s tebou do toho” a fakt se na mě napojila a blaženě běžela se mnou a to zklamání, když jsem po pár metrech odpadla. Myslím, že koloběžka by se jí taky líbila.