Aktuálně: 4 817 inzerátů175 577 diskuzních příspěvků17 767 uživatelů
Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 17.01.2024, 23:23:30 xxx.xxx.62.63
Fikovnice:

Prosím, o jakém vtipu tu diskutujete? Já vlastně asi ani žádný nenašla.😕Ale neprocházela jsem vlákno nějak extra pečlivě.


No N napsal, že si nenašel ženu, protože nevěří něčemu, co týden krvácí a neumře to. Když jsem ten vtip slyšela v tom South parku, tak jsem se mu smála celkem dlouho a Doron má pravdu. Vlastně to ani není urážlivé. V podstatě by nám to mělo lichotit, jak jsme silné. Nezapomenu, jak kamarád popisoval, že měl hrozný zánět močových cest a co ho bolelo a jaká to byla hrůza a jestli si to s kamarádkou dokážeme představit a ta kámoška se na něj tak podívala s takovým despektem a jen řekla “dovedeme, my to máme každý měsíc”.  Na mužskou “rýmičku” je taky spousta vtipů a drtivá většina mužů si z toho dělá srandu sami.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 17.01.2024, 20:55:03 xxx.xxx.62.63
Anonymní:

Asi ne, není. Čtu si tu tady delší dobu poté, co není diskuze na IF. Mám něco odskákané, od středního věku typicky mužské prostředí (vojenské gymnázium a …).  Něco málo misí (ZO) mám od IFOR přes další na Balkáně, AF, Sinaj a Mali.  Chápu ho a i ne. Tyto vtipy jsme dělali x let zpátky. Je to tady typicky ženské prostředí. Doby je, co se týče vnímaní je jinde. Však si z vás stejně dělá prdel.


Jo taky si ten vtip pamatuji tak 20 a víc let zpět. Je to ze South parku a tam padlo drsných vtipů nepočítatelně a i jsme se tomu smáli. Tehdy. Dnes mi není náct a mám raději laskavější humor.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 15.01.2024, 21:40:21 xxx.xxx.62.63
impact:

Blbouni na nedělním výletě. 🥰

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Hele, vy máte nějakýho příbuzného mého Timíka. Ta šestá fotka, zrzavý pes. Copak je to?

Jinak krásná smečka.  Prej blbouni, i vy jedna 😄.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 14.01.2024, 21:39:45 xxx.xxx.62.63
lupus4:

Zítra půjdeme i s dcerou a budeme kešovat, ale trasa bude muset být kratší.

Kolik je jí?

na fotce Junior  (8O) a 9ti letá holčina,  oba po 94 km dogtrekku, rozdíl pouhých 71 let,  Junior byl rychlejší 😀

Obrázek

Tak to má ještě dva roky čas. Je jí teď sedm.  5 km dneska dala bez reptání, ale s tím kešováním nám to zabralo asi 3 hodiny 😄.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 14.01.2024, 00:06:22 xxx.xxx.62.63

Malina není štěně, ale sem se ty její lumpárny budou hodit asi nejlíp. Včera mi někdo ukradl modrou gelovou barvu (potravinářskou). Muž jí našel na gauči, krásně obarvený potah, Malina koukala, že teda neví, kdo to byl. Jen nevíme, jak došlo k tomu, že měla modré packy 🤗.

Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 14.01.2024, 00:02:31 xxx.xxx.62.63

Dnešní venčení super. Za celou cestu jsme nikoho nepotkaly. Šly jsme asi 13 km. Muž  měl práci doma, na dceru by to bylo dlouhé, tak jsme šly sami. Zítra půjdeme i s dcerou a budeme kešovat, ale trasa bude muset být kratší. 

Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 13.01.2024, 23:54:18 xxx.xxx.62.63
Sarah01:

Je mně to líto. Nám se bohužel kdysi dávno stalo něco podobného, jeli jsme z veteriny a pod auto nám vběhnul pejsek, na tu veterinu jsme se s ním vrátili, ale bohužel už mu nešlo pomoct. Je to těžký, jako řidič nestačíte tak rychle zareagovat. Proto bych já v obci nikdy nešla bez vodítka, člověk nikdy neví, čeho se pes lekne nebo za čím vyběhne, i kdyby chodil ukázkově u nohy.


Přesně to se nam stalo s tím prvním psem. Lekl se auta, který si hrál ve vesnici na závodníka, mladík slečnám předváděl jak rychle se umí rozjet a pes se leknul a vlítl mu do cesty. Pes to přežil, ale pár dnů dost trpěl. Přitom právě chodil krásně bez vodítka, poslušný.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 12.01.2024, 00:23:46 xxx.xxx.62.63
Fikovnice:

❤️😉

Jen kéž to vydrží… Pravda je, že fakt zase víc pije… Ale Prostřední také, Elsa také…ale Fido zřejmě z nich tří nejvíc.


Malina taky nyní víc pije. Ono jak se topí, tak je doma suchý vzduch a nyní se venku nenapije. Tak zatímco během roku, vylévám každý den misku s vodou a dávám čerstvou, nyní musím běhěm dne doplnit.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 10.01.2024, 22:01:40 xxx.xxx.62.63
Sardullah:

A to já klidně jo, já mám auto na prasátka zařízený… horší to je, když mám svézt nějakýho čistýho člověka.


Jo copak pes, to už je to auto zvyklý, ale lidi taky do auta moc neberu. Leda v modrákách 😂.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 09.01.2024, 14:45:20 xxx.xxx.62.63

Malina se na procházku celkem hrnula. Navíc dneska lovila bobříka poslušnosti. Teď bylo venku nádherně, bylo i docela teplo. Jen mínus 3. Jak to měla Malina, šla nějak strojově, jako první pes, když zjistil, že to bude asi delší a začal šetřit síly, ale Malina má síly vždy dost, tak spíš jestli jí netuhly klouby nebo co.   

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 09.01.2024, 14:37:19 xxx.xxx.62.63
Xerxova:

my teď byli v lese něco přes půl hodiny - sluníčko svítilo, potok byl krásně orampouchovaný… sluníčko vytáhlo teplotu na jen mínus šest. A to už šlo.

přihodím ilustrační fotku dva roky starou… zamrzlou psí vílu… nebo ji vidím jen já??

Obrázek

Nádherná psí víla. Vidím jí též.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 09.01.2024, 03:17:56 xxx.xxx.62.63
balu:

Lesnížínko, nechtěla jsem to téma otvírat. Kdybyste o Workovi nepsala v souvislosti s délkou dožití, já bych sama nezačala.  Napsala jste nám toho tehdy dost na to, abych si udělala svůj názor. A stejný názor mělo  víc lidí…


A komu tím prospějete? Ta diskuze je v propadlišti dějin, nejde ani dohledat a nechala bych to tam. Mně osobně je nepříjemné, že to sem taháte. 

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 08.01.2024, 21:12:57 xxx.xxx.62.63

Jani, mám radost, že je na tom Fido tak dobře, ať se daří dál. 

Nejsem odborník přes zvířata, ale pokud to srovnám s člověkem cukrovkářem, tak pokud by ten Lantus nepotřeboval, asi by měl nízké hodnoty, ale určitě bych taky zkusila snížit 

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 06.01.2024, 20:30:23 xxx.xxx.62.63
Doron:

Taky takhle tvrdě spinkal ?😂


No jejej. Jednou jsme mu máváli šunčičkou u čumáčku a bylo vidět, že se mu o ní zdá, ale vzbudil se až za dlouho 😄.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 06.01.2024, 00:52:37 xxx.xxx.62.63
Doron:

A ještě foto Dorouše, když konečně spočinul.😅

Obrázek Obrázek

Oblíbená poloha mého prvního psa. Dělali jsme si z něj srandu, že právě hlída nebezpečí ze vzduchu 😂.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 03.01.2024, 23:58:38 xxx.xxx.62.63
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 03.01.2024, 23:04:29

Vítám vás a ráda vás zde čtu. Jo tak já jsem taky pro zahradníka požehnání. Každý rok nakoupím trvalky a pokud vůbec to léto přežijí a omylem je nevyryju na podzim, tak půlka v zimě pomře a na jaře jdu zas nakupovat trvalky. Kdyby si mě v zahradnictví pamatovali, mysleli by si, že mám buď obrovskou zahradu nebo to pořád někomu dávám jako dárek. Už jsme i zkoušela trvalky označit viditělnou tyčkou, ale někdo mi je krade. Myslím, že je to naše černá psí bestie, ale ona tvrdí, že neví, kdo to dělá a je schopná se tvářit velmi nevinně i s tím klackem v hubě 😄.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 03.01.2024, 23:18:12 xxx.xxx.62.63

Co se týče pravopisu, na základce jsem ho uměla. Jenže já se právě neučím věci nazpamět, ale spíš mám fotografickou pamět a s množstvím pravopisných chyb na netu, ztrácím svou schopnost poznat na první dobrou, co je špatně a co je dobře. Musím už přemýšlet a někdy i gůglím, jak to má správně být. 

Brácha ve škole dokonce z češtiny propadal, psával příšerné hrubky, ale pak chtěl psát příspěvky na net a ke každému mě zpočátku volal, ať mu to zkontroluji a později si sám hledat pravidla. Dnes je vzládá sám velmi dobře. Má poruchu soustředění a na základce to prostě bylo nad jeho síly dávat pozor. 

Jinak momentálně se peru s psaným textem na mobilu a tabletu, pořád mi přepisují slova a já pak kolikrát vyprodukuji blbost, že to ani mně nedává smysl.