Aktuálně: 4 818 inzerátů175 604 diskuzních příspěvků17 768 uživatelů
Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 21.02.2024, 01:20:21 xxx.xxx.62.63

Jo tak to se s vámi shodnu, já jen zírala asi i s otevřenou pusou, když mi to ta kolegyně říkala. V podstatě se rozhodly nevědět, že tu nemoc mají, aby mohli mít děti.  Přitom viděli, jak ta nemoc vypadá a že nikoho s ní dlouhý kvalitní život nečeká. Fakt děsivý. Jo a taky mi to přišlo tehdy velmi sobecké a teď, když mám vlastní dítě, ještě sobečtější.

Edit.: hrozně se omlouvám za OT.. Já že tu někdo nemoc zmínil, tak mi to nedalo. Hodím vzpomínku na štěňátko.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 21.02.2024, 01:12:58 xxx.xxx.62.63
Aluška:

Tak se mi je podařilo posadit všechny na jednu lavičku v lese 😀

Obrázek

napravo Mireček, vedle lidožravá bestie a dál ani nevím, jaké máte…

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 20.02.2024, 00:59:02 xxx.xxx.62.63
Zrzavci:

Taky ščénátko. Takový něžný. Milý, úplně ňuňu 😄

Obrázek

Nepoflakovala jste se minulý týden v Jeseníkách? Potkala jsem tam pána s dvěma prošedivělýma ohařema…ale já vlastně nevím, kolik jich teď aktuálně máte 😏.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 20.02.2024, 00:54:14 xxx.xxx.62.63
Verun:

OT: Hm, tak zrovna Huntington se projeví v produktivním  věku a to už většinou děti máte(dědičnost 50na 50? nechce se mi to hledat) Měli jsme klientku s Hunt. , ta  měla 4 děti, 3 to zdědily…samozřejmě se nechaly testovat až po propuknutí příznaků onemocnění matky. Hrozné… 


Taky ot: Měla jsem kolegyni, jejíž muž to měl, stejně jako jeho bratr a jejich matka. Dětem té mé kolegyně bylo nabídnutou, že jim provedou testy, ale odmítly to s tím, že to raději nechtějí vědět. Oba si potom pořídili své děti. Takže vědomě to teda nešířily, ale ano doktoři té mé kolegyni řekli, že je to 50 na 50 a je tedy skoro jisté, že jedno z jejich dětí to má. 

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 20.02.2024, 00:25:08 xxx.xxx.62.63

Tak mopy, mám ráda parní mop a pak plochý. Ten s provázky mi přišel, že nezaberu správně u kraje. Nejhorší mop, jaký jsem kdy měla, byl takový, co se připevňoval suchými zipy hadr k násadě. Urvala jsem to už při druhém mytí podlahy.

A další téma moniliová spála…ta mi zničila už dvě třešně. Jedna z toho byl obr strom se skvělými třešněmi, na které můj muž neměl alergii. Tak jsem vydedukovala, co to mohlo být za odrůdu. Koupili jsme to a když teda byla první sklizeň asi pěti třešní, tak vím jistě, že to ta odrůda není a můj muž na tuhle novou tu alergii má. Pořád jí opečováváme, aby jí taky nezabila ta spála. Když už nic, tak my s dítětem ty třešně jíst budeme moct a navíc mi hezky kryje lavičku a není na mě pak vidět z ulice, když tam sedím.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 15.02.2024, 09:59:14 xxx.xxx.16.130
Sarah01:

Já bydlím tady kousek. Včera jsem si říkala při pohledu na sjezdovku v KS, že je ten sníh už dost mokrý, tak lyžování asi nic moc. V lese občas bahno, ale na nějakou túru už by to šlo, tak asi v sobotu taky vyrazíme.


Lyžování docela šlo. Zažila jsem i horší. Dneska zkusíme Ostružnou a zítra jdeme na Praděd, když už jsme tady. No a v sobotu domů a hlavně pro Malinu.  

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 15.02.2024, 00:19:07 xxx.xxx.16.130
Sarah01:

Dnes jsme se potkaly v Karlově Studánce  s fenečkou z našeho odchovu.

Obrázek

V Karlově Studánce? Tak to jsme se včera motaly ve stejné oblasti. My šli den před tím z Vidle ke Královskému vodopádů, dnes jsme byli ve Filipovicích lyžovat.

Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 11.02.2024, 11:53:51 xxx.xxx.16.130
Vahine:

Se Vám musí stýskat po těch krásných očích😍…takhle zblízka v detailu tu Malí snad ještě nebyla. Je to fešanda👍


Takhle pěknou fotku z blízka jsem jí opravdu ještě nepořídila a stýská se mi teda dost. Zrovna máme jít na vycházku a bez ní to nebude ono.   

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 06.02.2024, 15:04:45 xxx.xxx.62.63
Kilian:

…..on to dělá velmi hbitě a hlavně to nikdo nečeká…  


Takže stačí obrážet hospody, ani do práce nemusíte, a Keliš vám vydělá 🤣. Živě vidím ty titulky “Po českých hospodách řádí fantom”  

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 05.02.2024, 23:11:57 xxx.xxx.62.63
Sarah01:

Takovej krásnej pes, vždyť ho ta ženská mohla někomu dát, když ho nechtěla. 


Mně prostě tohle trhá srdce. Já vždycky, když vidím, svého psa, jak čeká ode mě něco fajn a někdo tomu psovi udělá tohle. Nechápu.

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 05.02.2024, 21:47:27 xxx.xxx.62.63

Já venčila o víkednu opět v okolí Prahy.  V sobotu jsme šli z Vonoklas na Karlík a zpátky. Zajeli se kouknout na Ameriku. V neděli jsem pak prošla zase Modřanskou roklí. 

Malina na procházce vlítla do křoví a na ta chlupy na zádech se jí nabalily bodláky a než jsem stačila zareagovat, rozhodla se to orvat tlamičkou a nabalili se jí na chlupy na na tlamičce 😂. No ale jsem houby akční fotograf, místo toho, abych to nejdřív vyfotila, tak jsem jí to pomohla sundat. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 30.01.2024, 20:56:40 xxx.xxx.62.63
Zrzavci:

No a dyk to řikám!! Voni ty chovatelé je to učej! A voni ale nechtěj, nechtěhm dyk je to vidět přímo na tom nebožákovi v popředí, jak je neščastnej, že musí bejt největčí prase v rodině!!


Myslíte,  že se štěňata namáčí do kaluže a hrozně se jásá, jací jsou šikovní? 😂

Vzhledem k tomu, že všichni mí psi se kaluži vyhli obloukem, tak si taky moc nedovedu představit psa, co tam skáče placáky. 😄

Trickyvoo
Trickyvoo (397 příspěvků) 30.01.2024, 01:13:57 xxx.xxx.62.63
Trickyvoo:

Úplně mě hanba fackuje, že dneska, když Malina prošla louží, jsem jí řekla, “ ty budeš teda vypadat”. Holčika moje čistotná…jedno je jisté, Malina retrívra v genech nemá a jestli, tak to hodně přebylo něco jiného 😂.


Přebilo. Já to vedu.

Nicméně z diskuze vyplynulo, že správný retrívr je od hlavy až k pacķám od bahna 🤣