Aktuálně: 4 797 inzerátů175 477 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů
Chingis
Chingis (43 příspěvků) 29.12.2023, 12:39:17 xxx:xxx.9d9c:3cd7

Sušená játra, ledvinky, plíce, srdce... Z pečených pamlsků kupodivu nejvíc boduje kombinace brambory, červená řepa a vejce. Teď jsem udělala i rybu s batáty a taky jim to chutná. Výhodou domácích  pamlsků je, že jim to můžete ujídat. Divili byste se jak moc tohle zvyšuje v očích psa hodnotu pamlsků. 🙂

Oblíbené jsou i granule - ledvinová dieta. 

Obrázek
Chingis
Chingis (43 příspěvků) 21.12.2023, 20:15:30 xxx:xxx.f18:b65c

Krokve jsou, pokud se nepletu, ty šikmé trámy na střeše, to co v podstatě dělá tvar střechy. 

Jinak se teda přiznám, že těch slov nevím docela dost. 

rapír, antoušek, cidlina, dlab, tyl, hrma, jupka, lorna, mluno, ornát, rek, sak, váda, parazol, svat, próba, cvikr, hučka, kvelb, firhaněk, škapulíř, verpánek, klaka, ráčna 

Chingis
Chingis (43 příspěvků) 07.12.2023, 23:07:34 xxx:xxx.ef28:f1ca

Ano. Když okusuje zespodu nějaký list a u toho usne, tak spadne dolů a zůstane tak. 😅 

Chingis
Chingis (43 příspěvků) 09.11.2023, 09:43:46 xxx:xxx.ff36:ad28

S tou kastrací je to nesmyslný překlad, psi kterým bude na konci ledna míň než rok musí být kastrovaní do konce příštího roku, zbytek už v červenci. 

Přísná pravidla: 

Registrace za poplatek 92 liber

Na veřejnosti jen na vodítku a s náhubkem

Zabezpečení pozemku aby pes nemohl utéct 

Majitel musí být starší 16 let a musí platit pojištění za psa pro případ, že někomu ublíží 

Chingis
Chingis (43 příspěvků) 14.09.2023, 06:17:51 xxx:xxx.993a:73d
Fikovnice:

Chingis, VŽDY, opravdu vždy, si na Vás vzpomenu v souvislosti se záchranou Tori Rose.👍👏

Jak se jí daří?


Torinka zdraví do Čech. Má se v rámci možností dobře, jen už hodně špatně chodí, podle veterinářů degenerativní změny, nic moc se s tím dělat nedá. Předepsali chondro a gabapentin. Straně ráda chodí ven s Balúem, jenže pak s ním chce běhat a honit se, a následně nemůže chodit. A to je jí jen 8. 

Obrázek
Chingis
Chingis (43 příspěvků) 14.09.2023, 06:04:41 xxx:xxx.993a:73d
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 04.09.2023, 09:15:10

Díky moc za hezká slova. 🌷 Mně přijde, že ta moje práce je vždycky moc málo, moc pozdě.

Chingis
Chingis (43 příspěvků) 14.09.2023, 05:51:29 xxx:xxx.993a:73d
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 03.09.2023, 19:36:22

Vahine, byl mu asi rok a půl. Umřel na psinku. Hnusná nemoc, bohužel jsem ho našla příliš pozdě. Navíc ho měsíc předtím srazila motorka, takže možná i proto měl oslabený. Kromě toho nádherného úsměvu měl i suprovou povahu. 😔

Chingis
Chingis (43 příspěvků) 14.09.2023, 05:13:21 xxx:xxx.6bfa:97e4

Děkuji moc všem za podporu, moc si toho vážím. 🌹🌹🌹 Neměla jsem vůbec sílu reagovat. Kevin byl pejsek souseda, co vždycky přinese štěně a pak se nestará. Umřel na psinku, bohužel jsem ho našla už moc pozdě. Byl to strašně milej pejsek, pokaždé na mě dělal psí oči ať si ho vezmu. O to víc jeho odchod bolí. Navíc den poté, co umřel Kevin tu porodila kočička pod autem sousedů. Podařilo se mi najít tři koťátka ještě naživu, vyplašenou kočičku (sama ještě malé kotě) jsem nalákala na jídlo, ale bohužel jakmile jsem ji nechala na noc samotnou, začala plašit, o koťata se nestarala, což jsem zjistila až druhý den ráno. Musela jsem ji pustit a jediné přeživší kotě jsem se pokusila zachránit. Chvíli to vypadalo dobře, pak dostal průjem a konec. 😢A protože “misery likes company”, do pátku musím splatit kontokorent a nemám jak. Jestli mi zruší tuhle kartu, tak jsem totálně a úplně v háji. 

Chingis
Chingis (43 příspěvků) 16.08.2023, 00:31:25 xxx:xxx.d4d8:74ad

Dřív jsem sociální sítě doporučovala jako dobrý způsob jak se učit cizí jazyky. Blbej nápad. 

By jste/by jsme už je pevně zakořeněné, zvyklí podle vzoru jarní už je taky ohrané. Je na čase zatočit se skloňováním a dlouhými a krátkými samohláskami. Vždyť kdo to potřebuje? 

Obrázek Obrázek
Chingis
Chingis (43 příspěvků) 23.06.2023, 22:24:10 xxx.xxx.0.1

Pokud nejste cizinec, imigrační se o vás zajímat nebude a pes je nebude zajímat už vůbec. Je to zkušenost deset let stará, ale my s imigračním a cizineckou policií neměli vůbec problém, jednání velice vstřícné, rychlé, žádné fronty. 

Psa jsem vezla z Mexika. Ve Frankfurtu je jim to evidentně úplně u zadele, co kdo přiveze. Psa jsem pokaždé vyzvedla u nadměrných zavazadel a šla ven hledat, kde by se mohl vyvenčit. Papíry nechtěli vidět ani když jsem ve své naivitě šla veterinární kontrole zaklepat na dveře. V Praze u východu požádali o papíry, jen to zběžně prohlédli a šli jsme ven, zdržení ne víc jak půl minuty. Co potřebujete k dovozu psa máte v odkazu od Bodlinky.

 

Chingis
Chingis (43 příspěvků) 30.05.2023, 22:55:26 xxx.xxx.0.1

Chce to vyzkoušet. Moje kočky třeba vůbec nechtěly používat záchod s otvorem nahoře. Nakonec mají krytý záchod v rohu a vchod je proti zdi tak aby se tam kočky vešly ale pes ne.