Aktuálně: 4 709 inzerátů176 625 diskuzních příspěvků17 781 uživatelů
JardaPecival
JardaPecival (355 příspěvků) 05.06.2023, 09:20:11 xxx.xxx.228.63

Buggyra:

Co asi dělá, když potká podobně přátelského psíka navolno? A když vyletí ptáček, zajíček?

 


No co asi.. Dá si jarních 100m pod deset vteřin 😄

JardaPecival
JardaPecival (355 příspěvků) 02.06.2023, 10:50:24 xxx.xxx.37.169

Kdyby je sama nechala, bylo by to fakt to nejlepší, ale zatím to ani v nejmenším nevypadá, že by je chtěla opouštět 😄  Přídávání spíš plánuju obě skupiny do novýho najednou, aby neměla jedna skupina výhodu domácích. Ono těch 5dní rozdílu už není zas tak moc vidět, jako v prvních tejdnech.. Proto je mám takhle "blbě" odděleně..

JardaPecival
JardaPecival (355 příspěvků) 02.06.2023, 10:28:23 xxx.xxx.37.169

Zdravím, mám takový dilema.. Mám 4týdenní dvě kuřátka pod kvočnou a o 5-6 dní mladších 11, který jsou od začátku ve vyhřejvaný odchovně. Stavím a budu mít dodělanej druhej kurník a chci je všechy sloučit právě do toho kurníka(mimo dospělý hejno), kam můžu umístit dle potřeby i výhřevnou desku nebo keramickou žárovku. Tzn. mohl bych ty kuřata tam přesunout kdykoliv, bez ohledu na stáří a potřebu tepla. Ale teď právě nevim, jestli ty dvě mám odebírat takhle brzo tý kvočně(už jenom kvůli ní, užívá si to viditelně je spokojená), ale zas podle mě čím dřív(mladší) budou, tim líp si na sebe zvyknou. Jak to vidíte?

JardaPecival
JardaPecival (355 příspěvků) 01.06.2023, 22:38:59 xxx.xxx.228.63

Předně díky adminům za ochotu a aktivitu. Mobilní verze taky super. Ale měl bych jednu prosbu, a to možnost si zablokovat/schovat příspěvky určitého uživatele. Tolik hlouposti a ubohosti co tady jeden uživatel předvádí je na moje nervy příliš. Kdyby se to podařilo, bylo by to fakt supeř 👍

JardaPecival
JardaPecival (355 příspěvků) 31.05.2023, 14:30:22 xxx.xxx.37.169

Po třech tejdnech jen v odchovně je část týmu klabzubovy jedenáctky na svojí první průzkumný cestě v životě ve volným světě. Tu krvelačný včelky se bojej, tráva je nebezpečně lochtá na pupíku, ale i tak maj pro strach uděláno a už se pomalu otrkávaj. Zatím jsou jen v provizorním oplocení, původně jim určenou ohrádku zabavila neplánovaně kvočna a dva bráškové a tak čekáme na dodávku další ohrádky, aby bylo možno rozjet průzkum naplno 😈

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
JardaPecival
JardaPecival (355 příspěvků) 30.05.2023, 09:19:19 xxx.xxx.37.169

Nejlepší jako odpuzovač klíšťat je pít pivo. Čim víc piva, tím líp. Já to praktikuju celej život a nevim co je klíště. Bohužel to má i vedlejší účinky, že pak člověku třeba nedojde, že dvouhlavá můra bez pat může bejt vlastně oddávající se páreček štětconošců vořechovejch 😄