Aktuálně: 1 908 inzerátů282 967 diskuzních příspěvků20 165 uživatelů

Příspěvky uživatele

Horsana

Horsana
Horsana 04.05.2026, 08:45:56 xxx.xxx.234.58
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 04.05.2026, 07:40:28

No, bud je na natocenie uz sero, alebo nemam mobil.

Gustav ho akoze nahana a Fox ho akoze lovi. A naopak 😜

Keby Gustav chcel, zabije ho, ale Gustav sa proste hra.

Vsetky poklady, co drahy Fox poskryval kade tade teraz hniju a vydavaju mrtvolny puch, mmmm 🦊

Horsana
Horsana 04.05.2026, 08:42:07 xxx.xxx.234.58

Zrzavci, ten clanok je uzasny a stranky tiez.

Pripada mi, ze je to strasne davno, co prisiel a ono to budu len tri mesiace. A hoci s jeho stavom nie som spokojna, tak vidim, ked je to takto pekne zosumarizovane, ze veru spokojna byt musim. Nadmieru.

Dakujem ❤️

Leona- nuz, bolava je, no uz chodi ok. 

Co Fox dokaze robit, to je uzasne. Naposledy privliekol nejaku handru a hral sa s nou ako pes, ked akoze ulovi plysaka a zahryzne ho a zacne s nim trepat.

Ja som robila ohradnik, Fox prisiel za mnou, bolo uz sero, tak som si myslela, ze ulovil nieco.

Nuz ano, ulovil handru😂

Potom som ho neskor videla, ako lezi dole pri borovici, v hline, co kone rozdrvili na piesok a pozera dolu. 

Vzdy mam pocit, ze spomina na matku a na surodencov, tam sa totiz hrali.

V liskach je vzdy nieco trochu smutne, vzdy mi to tak pripadalo.

Ale aj nieco macacie a hrave a psie.

Horsana
Horsana 03.05.2026, 08:49:23 xxx.xxx.234.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 01.05.2026, 19:14:30

Ryzovky, to chce ryzovky na ten chrbat.

A testnut Cushinga…

Ale zmenu vidiet 🙂

Leona uz nechodi o troch, ale je bolava, chudera.

A ma Cushinga, si myslim…njn, starce….

Horsana
Horsana 01.05.2026, 08:12:40 xxx.xxx.234.146

Hm, vcera som sa cosi ako psychicky zrutila.

Nastastie vecer prisiel Fox a robil tu take veci, ze sa hral s kamienkami, lovil rysavky, zakradal sa, potom skakal do krikov, asi aj dve dal, lebo sa ozvalo take trochu ine schrapcanie.

Sada a laha si stale blizsie ku mne, cisti si packy a dokonca mi chcel ukradnut z nohy topanku.

Najuzasnejsie je, ze sa hra s Gustavom.

A tak som sa vecer chtia-nechtiac musela usmievat.

No a dnes je uplne novy den, dobre som sa vyspala, tak mozem celit novym vyzvam (kktinam sk#rvenym vy@ebavym, co zivot s konmi prinasa).

Njn.

Majte krasny den 🥰

Horsana
Horsana 30.04.2026, 15:03:44 xxx.xxx.234.149

Ociarka, drsna typka, povedala, ze za 2 tyzdne bude ako novy.

Uveitida neznamena automaticky mesacka…

Leone, zda sa, pri rozluckovej jazde rozmrdali medzikostak…

Cista radost, fakt.

Horsana
Horsana 27.04.2026, 10:39:02 xxx.xxx.234.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 27.04.2026, 09:20:21

Preboha, aby si ju nestrhala, chuderku 😂

Horsana
Horsana 27.04.2026, 09:05:40 xxx.xxx.234.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 27.04.2026, 06:18:51

Usi robia kona 😂

Horsana
Horsana 27.04.2026, 09:05:13 xxx.xxx.234.3
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 27.04.2026, 08:14:40

7 ??

Nie, to je urcite chyba 😛

Ale vyzera teda….ze sa priestorovo nejak zobjemnila 😍

Je krasna ❤️

Horsana
Horsana 26.04.2026, 19:00:23 xxx.xxx.17.137

Zoran biele kobyly rozhodne moze.

Biela kobyla jeho zatial uplne nie 🤭

Sluzka sa tesi 😂

Leona vyzera trochu Cushingovo a kase sice zerie, ale velmi pomaly, no celkovo je pomerne cula a ziva.

Fotka skresluje, v skutocnosti vyzera horsie, ale uplna traga to nie je.

Obrázek Obrázek
Horsana
Horsana 26.04.2026, 15:06:31 xxx.xxx.17.137
»
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 26.04.2026, 13:03:01

Krasna koby a ten oslnivy lesk 🤩

Horsana
Horsana 24.04.2026, 21:47:13 xxx.xxx.17.137
»
Odpověď na příspěvek uživatele Verun z 24.04.2026, 20:25:07

Tak na to mame studentov a do papule Novasul, ak sa neda dat cosi iv.

Ale uz som pocula o tej paste, musim prestudovat zlozenie.

Kolko stoji, cca? 

Horsana
Horsana 24.04.2026, 21:44:48 xxx.xxx.17.137
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 24.04.2026, 21:26:47

Bez nas, ani bez vas 😇

Este nas caka odcervenie, to zas bude stresov…

A hlavu ma teraz kraaasnu, len bol veelmi hladny. Trochu vacsiu, ale krasnu 😉

Ako chladas nevyzera, ktovie, ci niekedy bude. Ale to je jedno.

Horsana
Horsana 24.04.2026, 17:42:48 xxx.xxx.49.13
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 24.04.2026, 17:36:08

Okej 😂

Ja som to prvy krat ochutnala nedavno na planine, lebo ma smadilo a bolo to super.

Odvtedy to pijem, hoci nikdy v zivote mi to ani nenapadlo, ani som to nikdy nemala v plane vobec ochutnat.

Horsana
Horsana 24.04.2026, 17:34:10 xxx.xxx.49.13
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 24.04.2026, 17:27:32

Lyridy, alebo co.

Aj jedna skolska kobyla mala koliku..

Rozmyslam, ake hormonalne dysregulacie privedu zenu k tomu, ze nielenze zje ako bonbony flasu kyslych uhoriek, ale ze aj vypije ten lak…coz som prave urobila.

Mnam 🤗