Echm…Zorana oholili…este neviem ako vyzera, ale isto mu bude bez tej hnusnej srsti lepsie.
Vcera v noci som k nemu musela priletiet, ze ma cez 100 pulzov, 39 TT a dychci a je nafuknuty…kym som prisla, uz bol ok, ale…uf…UF.
Echm…Zorana oholili…este neviem ako vyzera, ale isto mu bude bez tej hnusnej srsti lepsie.
Vcera v noci som k nemu musela priletiet, ze ma cez 100 pulzov, 39 TT a dychci a je nafuknuty…kym som prisla, uz bol ok, ale…uf…UF.
Prednison mi pomohol, hmm.
Rano som si po navsteve obchodu dala jednu 5 mg tabletu a zatial super.
Mam aj Degan, predsa len, kortikoidy netuzim zobat dlhodobo, ale citim sa ako znovuzrodena!
Tak kiez to vydrzi 💪
bassrock- ten sen, no co dodat 🤪
Cyril je uzasny ❤️
Hm, typek co mi mal doniest seno, Leonu a pobagrovat pozemok vyhorel, je popaleny, chjo…
Strasna je tato jar. Nebude seno, obilie, nic…chjooo…
Leonu mi donesu v nedelu, do prace zatial. Uplne sa necitim na noveho kona, ale co uz, radsej u mna, nez by ju dreli v jazdeckej skole a potom niekde pomaly skapinala od hladu…
No, uvidime, aspon bude mat Nonanko kamku do vybehu, dufam.
A dufam, ze moje drahe koniky ju budu akceptovat, chudaciky male autisticke…
Buduci tyzden pride typek na korektury, Garonika mozno nakujem, nech uz konecne mozme vyrazit na nejake pekne prechadzky.
Dnes rano som vstala velmi svieza, vcera som sa ale napchala kortikoidmi, hmm.
No nic, nejako to vsetko prezijeme. Kym mi nie je bluvno, vsetko je ok.
Ako sa vlastne mate vy?
Cipisek pribera?
JanaJana kobyla uz ok?
Vecer to nastastie vzdy ustupi.
Lenze clovek potrebuje fungovat cez den, zeano…
A z celodenneho boja z bluvnostou som tak unavena, ze namiesto padajucich hviezd padnem max do postele, nah 😔
Jop, to ma dnes dost nastvalo, ked som takmer v kazdom laickom clanku citala, ze pohyb na cerstvom vzduchu je vseliek na problemy v menopauze…
No ja prave kastrovana som, od 1.12.
Sice zbytok ostal, ale…zimomrivost mierne ustupila, trochu, ale prislo toto potesenie.
A je to fakt zle, lebo tak tyzden dozadu to bolo iba v obchode s potravinami, teraz uz staci, ze niekto spomenie nieco “hnusne” a uz to ide.
Trochu pomaha popijat colu, ale iba trochu. Skusim si predpisat Degan a zajdem za Mudrou buduci tyzden.
A k tomu ochromujuca unava, ale tak clovek velmi nejucha, ked je mu na zvracanie.
Ja som v zivote zvracala asi 10x, mam k tomu odpor odjakziva a aj slabo vyvinuty reflex zvracania a tak je to o to horsie…chjo…😢
Prisiel Fox a ohlasil sa tiez nejakymi grcavymi zvukmi, aj vyzera ubito ako ja, heh.
Chcela som pockat, kym sa zotmie, ze popozeram Lyridy, ale asi na to kaslem…
Listy su, hoci neprsalo, ani nebude…uz asi nikdy…
To je kozuch 😂
Echm, netrpel niekto nauzeou, v peri-, ci menopauze?
Dost sa mi to rozbehlo a neviem, co s tym.
Dnes na vizite kolegovia zacali rozoberat, kolko hmyzu clovek za zivot poje a ja som musela vybehnut von, inak by som sa poblula…
Pravidelne sa mi to stava v obchode, pri sekcii s masom a rybami, tam nemozem vobec…cez vikend som videla zdochnutu jastericu a koniec…
Clovek s tym velmi produktivny nie je, lebo to trva hodiny…a je to dost hnusne 🤮
Tak nejak to bolo 😂😂👌
Dokaz, ze Mr.Fox je ok 🙂
To asi ano.
Dali sme k nemu vcera nasho sladkeho valacha menom Enjoy, malicky sa z toho zrutil, lebo Enjoy je velky a dost tam lietal.
Maly iba mlel hubou a postaval pri vchode, ze ho mame zachranit.
Ked ho Enjoy hravo stipol do zadku, to bol koniec sveta, dobre mu tak.
Ale Enjoy mu aj ovoniaval a olizoval rany, to bolo zaujimave. Velmi jemne a nezne.
Ano, Zorvanko zneuziva privilegia, ktorych sa mu dostavalo a dostava…
Ale aspon s iskrou v oku 🤗
Jj, no, musim dievcatam povedat, nech ho trochu uz skusia usmernit, lebo…ehm..no, vieme svoje, ako to moze skoncit, ze….
Jasne, budem rada.
A ake stranky, odkaz nejaky?
Nic nestiham, ale vecer ked odkvecnem si pozriem, jupi.
Je to mustangomulica.
Alebo mulicomustang.
😂
Rano som ho pristihla, ako zuje seno, ha!
Ked nahodou vyplzne cely, zda sa, ze to bude tmavy rysiak ❤️
Zo srdca dakujem vsetkym, ktori sa podielali na jeho zachrane. Uz myslim bude len lepsi a lepsi, dufam!
Zazraky sa deju🙂
Partaka asi dostane valacha, ktory zatial bol ok s kazdym konom.
A snad uz o par tyzdnom posupajdi z veteriny prec.
Ci ku mne, ci ku kamoske, to uvidime.
U mna ale musi respektovat elektrinu…
Zistil, kade sa da dostat z vybehu, tak je nasraty, ze mu brania v rozvoji odobnosti 😂
Nuz, Zoran je postrach stazistov, odmietaju ho brat von.
Prvacky sa neboja, ale uz asi trochu chapem tych stazistov 😛
Dik 🥹