Aktuálně: 4 929 inzerátů174 553 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů
lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 30.04.2024, 11:47:55 xxx.xxx.81.248

My jsme včera večer s mamkou a bráchou oslavili společné narozeniny, takže jsem se přežrala, necvičila a mám špatné svědomí😔 Dneska budu asi o vodě😜 Je tu vodo-topo na tu bezdotykovou baterii. Jel sem 100km, zjistil, že to, čím si mysleli, že to bude a vyměnil to…to není a budou z kolegy dumat, co s tím dál. No…jen doufám, že nevyhodnotí, že jistota bude nová baterie za 25tisíc. Tahle oprava měla být za 4. Jsem celkem nasr…, i když tenhle kluk za to nemůže, nerozumí té elektrice, má se to také nějak programovat a o tom vůbec nemá šajn.  Jsem tedy zvědavá, co konzilium vymyslí🙄

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 29.04.2024, 17:44:41 xxx.xxx.85.120
»
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 29.04.2024, 16:37:52

Však jsem Bobče psala, že Niki na nás kašle, výletuje😉 Krásně jsi si užila víkend👍Niki, já jsem se dneska dívala ve skleníku na rajčata a taky mě napadla myšlenka, že je hodíme už ven, ale dobře si pamatuju pak ty strachy a manévry, jestli zmrznou či ne…dlabu na to, těch 14dní ještě vydržím😉mám je kde mít. Zapomněla jsem se zeptat, jak ti jdou ty lísky, co jsi vysadila, rostou, poporůstly? U nás by teda špekáček žádná s koček nežrala, vrchol je trochu šunky, co si občas vezme Viktín. Teď se chytnul na jogurt a zakysanku…v životě nic takového nechtěl, zkusila jsem mu onehdá dát na lžičku zbytek jogurtu a spapal to. Víc mu nedávám, jen občas malou lžičku. Ale jí i to masko, ne nějak jo moc, ale jí. Gucci skoro vůbec, ta si ale občas chytí myš. Večer šla ven, na spaní nepřišla. Přišla někdy v noci, měla jsem otevřené balkonovky. Co ta tam zase dělala za cirkus🙄 Asi chtěla dolů na jídlo, ale já jsem spala. Tak začala škrábat křeslo😠Zařvala jsem na ni, že jestli jí tam utekla myš, tak ji zamárním. Nakrkla se a asi šla do garáže. Nad ránem přišla znova, to už vyskočila na postel, řvala jak pominutá, jen jsem na ni houknula, že kuva spím a ať si doprčic někam lehne a spí taky😏 Ráno jsem ji našla spát v křesle. 

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 28.04.2024, 12:29:44 xxx.xxx.85.120

Pořád čekám, říkám: ne, nenapíšu, dokud někdo jiný…hmm a prd🙄 Včera jsem měla ,,úžasný den"🙄 Před obědem jsem si vysadila hortenzie do nového živého plotu(buxusový šel👎) Chyběla mi zemina na dosypání, tak jsem si sbalila kolečko a nářadí a vyjela před barák na ,,hnojiště" Do toho zavolá Tom, že je 15h pryč a on má hlad a jedem na oběd. Tak jsem to zase sbalila, bez zeminy s tím zajela za branku. Včera fučelo jako kráva, branku mi to skoro zabouchlo, než jsem projela, takže aby nepráskla do kolečka, vrazila jsem tam honem ruku. Blbý nápad, reflex, no. Takže mi to seklo nevím čím, asi zobáčkem od kliky do hřbetu ruky. Mám to seklé, bouli, bolí to…ale ono to přejde. S nadáváním jsem šla domů. Ještě jsem to chtěla zalít, ale to už jsem nestíhala doufájíc, že nepřijedem a nebude to viset, bylo sluníčko. Na obědě jsem se chytla s tchánem o politiku, následně vypěnil Tom a seřval ho, protože mu pořád opakoval dezinfo kecy starých dědků. (a to mi vždycky říká, že se s ním dohadovat nebude, že je senilní a nemá to cenu😎)Přijeli jsem domů a letěla jsem zalít ty hortenzie. Natáhnu jednu hadici - krátká. Odhážu krabic0e na spálení z vozíku, abych se dostala k dalším hadicím…ta nejdelší je zaházaná úplně vespod. Tak vezmu další, připojím, táhnu to k hortenziím, zadrhne se mi o živý plot, tak to nadhodím, aby se to oháknulo (jak jsem vzteklá, tak pořádně😏) vyletí koncovka a parádně mě trefí přímo do rypáku, do té kosti uprostřed nosu. Myslela jsem, že ho mám rozseklý, zlomený…byla to pěkná prda. Myslím, že ten řev a nadávky slyšeli až na druhém konci vesnice. Na razanci tomu přidalo to, že mi chybělo dalších asi 10m hadice😛Dotáhnula jsem nadávajíc další(kupodivu jsem ještě pořád měla spojky) slavnostně to pustím, zaliju první a vystřelí hadice z objímky. To už jsem ale vzteky nevěděla, s čím praštit😏 Házela jsem hadicí, skákala po ní(jako, že zadupu hada🤪) a řvala nadávky a to prosím asi 4x po sobě…se opakovalo🙄 Neměla jsem daleko od toho, aby mě trefil šlak😛 Jestli mě někdo sleduje…normálně groteska😎 Přišla jsem domů skoro ve 20h, na Toma zavrčela, ať na mě raděj ani nemluví a šla veslovat do sklepa😛

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 27.04.2024, 11:14:16 xxx.xxx.85.120
megi-the-pes:

To mi teda reknete, z ceho chcete poskladat granuli, aby drzela pohromade a prosla extruderem.

Delate si legraci, ze jo? 

Uz ste nekdy delali nudle do polifky?

Mimochodem pokud kocka potrebuje probiotika, aby fungovala, tak je nemocna.


Neberte to jako rýpání, jen tak přemýšlím, nakopla jste mě s těma nudlema právě. Vajíčka? To je přece pro kočku přirozené, ne nějaký hrách a cizrna, to by prostě v životě kočka nežrala. Ale ve výrobě granulí se nevyznám. 

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 27.04.2024, 10:58:03 xxx.xxx.85.120

Bobi, já ale tu večeři nemůžu najít, naposled jsem našla nějakého jeleňa😜😲 U nás bylo dneska v noci 8st! Tak snad konečně ruším topení ve skleníku😏 Včera jsme byli večer na Slovensku na koncertu děcek s Cikánskýma diablama. Našich školních děcek tedy. Zpátky jsme jeli před devátou a…co kdyby jsme to vzali na nějakou dobrotu přes hotel? (poslední slovenské město, někdy tam jezdíme) Ve 21h!?😲 Ta tam moje dieta, cvičení…🙄 No dobře, tak vyjímečně. Dali jsme si předkrmy(měli chřestové speciality) a dezert s kapučínem😉 Domů je to přes hory, takže jsme jeli doslova krokem, protože momentálně máme jen muže auto, nemohli jsme si dovolit nějakou srnku zase🙄 Poslední vesnice před hranicí, první domky a…tři obr laně v příkopu u silnice😲 Asi vyšly vedle z lesa, přešly přes cestu, jenže tam plot, takže naštěstí! zůstaly stát v příkopu a asi přemýšlely, kudy dál.

Když jsem ráno vycházela na obchůzku, bylo už 12st. Dala jsem si jen nátělník a triko s dlouhým. Jenže doproti fučel studený(jižní😜 - u nás to tak je) takže moc vedro mi nebylo, než jsem těch 800m proti přešla. Do zad je to už pohoda, nakonec se to dalo. Pak mi volá mamka, že chodí s Mandy za humny a uhrnuje botama bláto, aby svedla vodu z cesty do příkopu(teče tam potůček a někteří lidi to rozjedou autem tak, že to do příkopu neteče a valí po cestě, polňačce) A že už si musela i rozepnout bundu. Ty máš bundu, jakovou prosim tě bundu? (vím, že jarní nemá) Tak normálně prošívanou zimní, však ještě fučí ten studený vichr. Mamko, já jsem šla v triku!😲 Však už jsem si ji rozepnula, už je celkem teplo😛

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 26.04.2024, 07:29:18 xxx.xxx.85.120
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 26.04.2024, 07:11:22

Kruciš Bobi, ale vám to uteklo😟 To je hrozné, jak to nepříjemné je tu raz dva a to krásné je pryč, než se člověk nadechne🙄 Já si myslím, že za pár let ,vědci zjistí" to, o čem všichni mluví už dávno, že ten čas je nějak ,,pokazenej"a zrychlilo se to. Je jinovatka, byl mrazík, ale už svítí slunko a je +6st, takže zpětně nevím kolik. Včera jsem dělala tak nějak milion věcí a nic pořádně😎 Tam jsem ještě postříkala plevely, něco jsem vyplela, něco přesadila, odryla jsem si kus na ten obrubník, abych ho tam vyzkoušela strčit. Moc to nešlo a ještě musím dneska rýt, včera se mi už nějak nechtělo, respective bolí z toho záda. Ve skleníku jsem zachraňovala okurku. Pořád visela tak, že ji přesadím na druhou stranu, protože pod ní, už když jsem ji sázela, byla díra od nějakéjho hryzce. Teď ji vykopnu a ona totálně bez kořenů, ukousnutá. Zakopala jsem ji naležato víceméně a uvidím, jestli se chytne, pustí si kořínky, nebo tam půjde náhradnice. Přesadila jsem si balkonové přenosné, které ještě pořád živoří doma a zedník, který u nás momentálně bydlí v budce před barákem (má tam nastěhované nějaké věci)  mi nalepil konečně na překlad polystyren a zatáhnul to lepidlem. Nechalo se to tak, že tam půjde roleta, ale zatím tam není a vypadalo to jednak blbě, za druhé to ochlazovalo obývák…si myslím. V květnu mají přijít ohliníkovat ta okna, tak jsem to potřebovala udělat před tím. Mamce jsem k narozkám objednala ta kurníková dvířka konečně(pořád mě všichni odrazovali, že je to zbytečné) brácha tu bude, o víkendu slavíme, tak je ,,slavnostně"😉 namontuje. On dostane tu ,,montáž"😛 (my si nic nedáváme, jen sladkosti)

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 25.04.2024, 22:18:19 xxx.xxx.85.120

Jak tak na tu ,,výřivku" koukám, kurňa, nijak to do očí nebije, určo bych to naťukala stejně blbě. Ano vím, že výr je od ptáka, ale prostě tu mi to nějak nenaskakuje🙄

Na ostatní vlákna jsem nekoukala dlouho, tuším je na jedno ...nějak není čas😏

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 25.04.2024, 20:22:44 xxx.xxx.85.120

Nóó Reni, až Jana napsala jsem si uvědomila, že nějak moc nechodíte, teda sem, jinam nevím. Jste OK? 

A teď čumím na telku, teda nečumím, jen je to puštěné: na Primě je super reklama s poníkama, hned jsem si Buggyro vzpomněla na vás, u jsem ji viděla o víkendu a i jsem Tomovi říkala, že tady máme jednu😉 která dělá s dětma poníkové závody….viděla jste?  Na Českou spořitelnu to myslím je😀Já tak koukám na ty poníčky, že zapomenu sledovat, o čem ten příběh vlastně je😛

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 25.04.2024, 16:35:24 xxx.xxx.85.120

Bobi, kurňa, ale to ti závidím, nemuset se starat o jídlo je super👍 Leze mi dost na nerva pořád přemýšlet, co budem obědvat dneska, zítra…🙄 Kdyby mi to někdo servíroval, budu šťastná jak blecha😛

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 25.04.2024, 16:24:47 xxx.xxx.85.120
orionka-2:

Medvědího česneku jsou lány snad všude. Taky jsem viděla podnikavce ho prodávat. Jen jsem si myslela, že lidem z města. S konvalinkami prosím nezaměnit.


No on někde neroste, pokud vím. Ano, pak jsou takoví, co na něj někam vyjedou a sežerou konvalinky😜 Ne, opravdu nevypadá stejně a hlavně smrdí jako česnek. Zamění snad jen úplné pako, či někdo, kdo si zapomněl brejle😎 Ale oni to mění spíše s ocůnem, což je pro mě už úplně nepochopitelné🙄 Předevčírem jsem si trhala v zahradě konvalinky do vázičky a zjistila, že prolezly pod plotem a rostou tam teďka i sousedům, na hromadách ornice, co vyhrábnuli před stavbou. 

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 25.04.2024, 11:42:59 xxx.xxx.85.105

Jo Nikiš zpomněla jsem😊 K tomu medvědímu česneku….proč ho kupuješ sakra? Mám ho tu všude kolem, kdyby jsi pípnula, že ho chceš, vyrýpnula bych ti cibulky😏 Stejně tak konvalinky. 

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 25.04.2024, 11:18:29 xxx.xxx.85.105

No, pravda je někde uprostřed, jako vždy. Chodí k nám už dva roky žrát kocour, pracovně ,,Macek" Mých sousedů co vím, cca vedlejších 8 baráků není. Mohl by být z Pálenice o kousek dál ještě. Ale už jsem uvažovala o tom, aby mi neterorizoval Viktorka(myslím, že to nedělá, ale dobře to není) že ho odchytím a dám vykastrovat. Jenže…to už bych z něho udělala ,,našeho" kocoura a to ani nechci. Ale já bych ho ani nedokázala někam dopryč odvézt. V neposlední řadě ani nemám komu. Mé kočky venku za ploty necourají, ale kdyby náhodou předpokládám, že by lidi poznaly, že tyhle někomu patří. Viktík má čip, takže označený je, ale tu to nikdo nezjistí, tudíž tak nějak zbytečné. Obojek mu nedám, nevidím to vůbec na kočkách ráda, nechci si to na nich ani jen představit. Auto ho přejede i s obojkem, lidí se bojí. 

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 24.04.2024, 22:54:16 xxx.xxx.85.105

Aha úspěšná lovkyně Nikča👍😛 Tak to máš za sebou, teda oba😏 snad zase na nějakou dobu klid🙂

S jídlem nemlich to samé: k jidlu jen colu, jinak si ho nevychutnam a sladke ani nemluv, po obede musim sladke met, dneska pul nanukáča😊

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 24.04.2024, 20:06:43 xxx.xxx.85.105

A copak já vím, jakový účinek mají amfetaminy? Jediné co beru je antikoncepce😛 A pozor, td jsem to hooodně rozšířila. Ascorutin - hodně mi praskají cévky a trochu křečáky - máme to rodové. A momentálně ještě rybí tuk, kvůli cholesterolu. Protože mamka ho má vysoký, brácha ho má vysoký, já jsem ho měla vysoký už v 18ti a 45 kilama🙄 takže jsem si řekla, že jako stará, bych měla začít s nějakou prevencí😉

Jani vím, že ti tam v penzionku dávají super slevy a tak, ale i bez toho: je to tam pěkné a já jsem taky konzerva která, když si zvykne na nějaký hotel, těžko jde jinam. V Maďarsku jsme se v zimě přesunuli právě do jiného, hezčího, lepšího a hlavně proto, že tam mají ten plavecký krytý bazén. A taky je to dojezdově skoro o 100km blíž👍 Prostě samá pozitiva, jenže mám prostě takový blbý pocit, že jsme hotel, ve kterém už jsme byli zvyklí, jako doma, bylo nám tam dobře a hezky a okolí je suprové…zradili😔

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 24.04.2024, 17:41:58 xxx.xxx.85.105

Nikiš, však už jsou ty injekce, tablety myslím budou co by dup. Teda vlastně houby, tablety byly dřív, ale asi ne tak účinné, jak injekce. Pro mě asi ani jedno řešení. Injekce bych si 100% nepíchala(dneska jsem málem vyblila snídani díky reportáži z transfuzní stanice🙄) a prostě žádná dieta na mě nefunguje, protože já nevydržím nežrat, omezovat se v jídle. Já bych určo přežrala i bypass žaludku😜 Já bych přežrala i ty injekce. Jsem se musela usmívat, jak Bobča s Buggyrou napíšou, že nesní dětskou porci😲 V sobotu u tchánů? Polívka je vždycky, hlavní chod normální porce(teda ne se 6😉 knedlíky si dávám dva, ale třeba brambor sním hodně) Potom jsou buchty. Pokud jsou to nějaké kynuté vdolky apod, něco co miluju, jsem schopná stláskat klidně 8ks, polovinu jablkového štrůdlu atd) Je fakt, že domů se přežraná sotva vleču😏 Vím, že tohle je absolutně blbě, hlavně na ten můj pupek, ale já jsem prostě fakt nenažranec. Radši budu cvičit do zdechnutí, abych normálně vypadala, ale jídlo si neodepřu. Jak někde píšou, že s cvičením to člověka donutí stravovat se racionálně, střídmě…no jak koho teda🙄😜 No a v neposlední řadě: nepotřebuju dietu, abych vypadala vychrtle, já chci vypadat sice štíhle, ale sportovně, ne vyschlá zdechlina. Občas dost tvrdě pracuju, potřebuju sílu, svaly, což ty stejně. Máš akorát tu výhodu, že ti to cvičením dolů jde ještě mnohem rychlej, než mě, takže do dovči ty to ještě stíháš😉👍

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 24.04.2024, 16:21:27 xxx.xxx.85.105

Jsem tuuu😛 Od rána nestíhám, hned po snídani přišel kámoš přepojovat telku, je stará a nechtěla s novým O2 spolupracovat. Musel k ní přidat nějaký bazmek. A místo jednoho ovládače ji musím pouštět dvouma, ale neva. Je v kuchyni a vyhrožovala jsem půl roku muži, že jestli mi tam nepůjde telka, se.u na vaření😛 Ano, super by bylo koupit novou, co spolupracuje, jenže Samsung malé televize nedělá a mě tam kvůli otevírání skříněk nevleze větší😕

V plánu jsem měla zkrátit si ty nové kalhoty, jenže muž ráno hlásil, že na odšťavňpvači nejak zalepilo pant, ať to umyju. Je blbě udělaný, když se zvedne ta páka lisu, tak zbytek po ní odkapává právě na ten pant a ne zpátky do nádoby. Prostě se otevře moc. Už jsem se dávno na to dívala, že by to chtělo něčím podložit, něco tam nalepit, aby se to o to opřelo. Jenže to nedrželo. Druhý pokus - nedrželo. Tak jsem se nasr…a normálně jsem tam zavrtala šroubek 😉 Zavrtáním, nebo vyšroubováním se to dalo vyštělovat na ,,akorát"😉

Přišlo mi nové zapínání na perlový náhrdelník, tak jsem si ho tam montovala. Vybrala jsem si a objednala nové plavky, abych pořád nemusela hned sušit jedny dokola. Měla jsem cuky koupit si ty co mám a mi perfektně sedí(ty modré, co jsem dávala tu fotku z Balatonu) že si je vezmu v jiné barvě a nebudu riskovat jiné, když to, jestli sednou je dost sázka do loterie😏 Jenže je měli v takové divně růžové, spíš starorůžové a nelíbily se mi. Tak jsem risknula úplně od jiné firmy a uvidím. Střihově ale dost podobné. No vybrat si plavky z milionu je děs a zabere to moře času🙄 Doufám, že narozdíl od Bobiny nezůstanu trčet doma, protože na dovču od koček…no nevím prostě🙄

Bobi, aby tě to neožralo prosáknutím🤪 Hele, ta česnečka, byla dobrá? Jako jo, všechno z toho mám ráda, ale ne teda k česnečce, celá ta kombinace se mi zdá podivná teda. Vajíčko do koprovky, klobáska do fazolové a tvarůžek…hm, to ani netuším, kam bych ho šoupla😏 Ten pokoj v hotelu je hezký, moderně zařízený, můj šálek kávy. Onehdá jsme byli v hotelu, drahém, ale zařízeném v tom barokním stylu, blééé, pro mě hnus, vůbec jsem se tam necítila a nikdy už bych do takového nejela, ani zadarmo ne😎 Výra jsem si vůbec nevšimnula a jak už jsem psala několikrát: rukou bych to blbě nenapsala, ale takhle naťukám taky perly. A jen některých si všimnu a opravím🙄 Jako by mozek s tímhle tiskacím automaticky nespolupracoval či co. 

Teď jsme doobědvali, já vařila dneska brokolicový krém z hovězím(rozmixovaným v něm) s krutonky a lžičkou zakysanky😉 Až odfuknu, budu muset vytáhnout tu mašinu na ty kalhoty. Koupila jsem si k nim i vestičku, která by se taky měla trochu poupravit, ale když se mi nebude chtít, nechám ji tak, nositelná je. Od rána prší a je 5st. Napršeno je na to, že prší od 9h teprve sice 10mm, ale pršelo dva dny zpátky, takže super, jsem spokojená. Jen ta zima je děs😲 Já vím, ještě na ni budu ve 40kách se slzou v oku vzpomínat a nadávat si, že jsem raděj nedržela hubu. Ale ani to ranní nevlékání si na sebe x věcí mě už fakt neba😏 Kočky si sedly mezi dveře, jako, že by šly ven. No po chvíli vyhodnotily, že ven asi těžko, že zůstanou na tom tepichu ve dveřích. V 5st?!? No to děcka ani omylem! Nejdete, zavírá se, čučte doma😉

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 23.04.2024, 10:21:45 xxx.xxx.85.105

Fuj -7😲 Kristepane, by mi už jeb.ulo👎 U nás ,,jen" těch -2 a vypadá to, že jahody(tedy květy) to daly. Ono bylo hodně mokro, napršeno, to taky asi pomohlo. Jak jste psala Buggyro, že brambory kaput…tu to bývá skoro každý rok, že ti co spěchali a vysadili brzo, si nijak nepomohli, protože jim je sejmuli Pankrác, Servác a Bonifác😏Brombory si vyženou nová očka, jen pak budou zpožděné o něco oproti těm, co vyraší až po mrazíkách. Trošénku se dere ven sluníčko, tak snad to bude příjemnější než včera, už je 7st. Včera taky svítilo, ale bylo 5st. celý den. Aha, koukám na radar, tak ještě na nás nějaký mráček posílají, ale i tak má být dnes 9st. Asi vyrazím i tak pracovat ven, zítra má pršet celý den. 

Bobi, byla jsem ráda, že jsi mi to poslala, díky😀 jen jsem si vymyslela tu akci s novým záhonem a řešila a řešila kytky😇 A teď si uvědomuju, že mi měli posílat hortenzie, už týden a ticho, jestli nebude avízo zítra, musím to zaurgovat(psali, že odesílají každé úterý.

lesnizinka
lesnizinka (1545 příspěvků) 23.04.2024, 07:38:17 xxx.xxx.85.105

Čau holky, jsem zde😉Než jsem přelouskala akce Buggyry😜už jsem nezvládala odepsat😜 Nééé😉 Ono to bylo jako vždy: přijeli jsme domů pozdě, naházeli do sebe mekáče, takže jsem se přežrala a odpadnula. Vzbudila jsem se v 19h. Ve 20h jsem se dokopala jít do posilky(do sklepa) a někdy po 22h jsem usnula znova😊 Ale veeelká motivace ke cvičení, se dokopat i když se mi fakt nechce - zkoušela a koupila si (konečně mám něco na jaro) kalhoty velikosti 34. Pravda, mám je na fest, ale je to ,,něco jako riflovina" (bílá) ony se trochu povolí. No a v tom pase stejně…ten špek ještě musí dopryč😉 Takže jsem si koupila zmrzlinku z mekáče (karamel-čokoláda) a burger a taštičku a nažrala se jako prase😛 No jo, dieta…ta mi nejde prostě😇

V těch 23h se probudím a venku jasno a -0,6st. Hned jsem volala mamce, jestli ještě nespí, ať si jde přikrýt kytky. Prý je má přikryté, ale naposled a už na to kašle. No já se na to vykašlala opravdu, nepřikryla jsem jahody a po půlnoci už byly -2st. Mělo se zatahovat, nějak nic, zataženo jsem viděla ve 3h, ale kolik bylo už v té době mínus…ani nechci vědět😟

Bobi, já jsem si teprve uvědomila, že jsem ti vůbec neodpověděla na ty maily doprčic! Jsem se na to chystala a pak mi do toho něco vlezlo, nějaké objednávky jsem řešila a tohle zazdila😲 Tašky super, všechny. A nejvíc ze všeho se mi asi líbí ten taburet👍 A ty knoflíky na tašku jsi všechny fakt rukou přišívala? Bléé, to by se mi teda nechtělo😏 Ale je to pěkné, to je fakt👍