Aktuálně: 4 319 inzerátů190 585 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů
lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 01.07.2024, 23:49:59 xxx.xxx.90.48

Sem teď večer normálně musela vyhodit Viktína. Natvrdo letěl za dveře, i zapištěl. První pořád skákal v jídelně po kožených židlích(jak budou podrápané, tak nás chlap zabije oba, teprve dva roky zpátky jsme je dali nově přečalounit) Snažila jsem se odvést pozornost balonkem - to vydrželo chvilku. Pak semlel Gucci a to už letěl👎

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 01.07.2024, 23:34:28 xxx.xxx.90.48

Ha, ha Bobi, v tom bych rozhodně umřela, vždyť spím nahatá! Ani nevíš, když se teďka zchladilo, jak se těším do ložnice, jak se zachumlám do těch studených peřin, hezky si je zahřeju a vyhodím nohy ven…vlahý vzduch z venku na ksicht…

Ronjo, já jsem tam byla 8hodin, jednou jsem na WC fakt musela😏 Navíc bylo horko a pila jsem jak kobyla😛 Jééé, zrovna nedávno jsem muži říkala, co udělají s člověkem krásné vlasy! Nebudu říkat, koho jsem dávala za příklad, ale říkala jsem: koukej, jak je život jednoduchý s tak krásnýma vlasama. Žádná krasavice, přesto z ní ty vlasy udělají prostě atraktivní ženskou. Já se s těma pár plchama na hlavě můžu snažit a zbytečně prostě…Ale přeju vám to❤️ třeba se příště taky narodím s takovým hárem😎

A zapomněla jsem to: je do půli stehen😉 Já mám všechno krátké, do půli stehen, protože jsem prcek a ve všem delším jsem vždycky vypadala nějak…jak selka, divně prostě. I se mi líbily jedny šaty, obléknu je, do půli lýtek je délka prostě děsná a mamka zrovna: jo, šaty jsou to hezké, ale spíš tak na Kubelkové😛 ty v nich vypadáš nějak divně😏 No a teď jsem si koupila tu plisovanou sukni, co je moderní, ale já ji mám takřka po kotníky, to je lepší teda. Všechny šaty mám ale minimálně 10cm nad kolena. 

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 01.07.2024, 16:09:14 xxx.xxx.90.48

Ale však já neříkám, že se občas ze sebe nesnažím udělat člověka…musím a snažím, ale jde to ztuha, je to těžší a těžší, protože ,,je špína zažraná"😏 Nohy dorasované atd. No po tom, co jsem hledala Viktína v těch kytkách a poleptala jsem si nohy na třech místech a poškrábala ostružinama….bych v botkách terno neudělala🙄 Ale občas jedem do té Prahy, měli jsme festival a měla být dovča. A když jsem botky viděla…ty prostě musely být moje👍 takové ,,hromnice"😉 Podpatky už taky moc nedávám, už jsem odvyknula, ale na klínech se chodí výborně👍 Jinak…nejsem nějaká sběratelka bot. Mívala jsem vždycky jedny kozačky, jedny podzimní, botasky a jedny sandály. A trekovky se psy. Poslední dobou jsem si koupila několikery boty, protože vyšiluju, když si chci něco obléct, co jsem si koupila taky, že se mi moc líbilo a ztroskotá to na tom, že k tomu nemám vhodné boty. Ještě musím hodit do placu😉 Koupila jsem si overal, takový letní, byl v akci. Dvakrát jsem ho nesla s ostatním k pokladně a dvakrát ho vrátila, že je to asi hloupé a muž mi řekne, jestli jsem se nezbláznila. Nakonec měl nebývalý úspěch, i cizí lidé mi říkali, že mi sluší. I Tomovi se kupodivu líbil, i když jsme mu pracovně říkali ,,dupačky", protože jsem chtěla jít na WC a přemýšlím: jak se s tímhle doprčic jde?!?😲 No musíte se prakticky svléknout celá😛

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 01.07.2024, 12:02:12 xxx.xxx.90.48

Téééda Buggyro, v tomhle do lesa? Ty voe, to by snad nešla ani Krainová😛 Do lesa bych si dala maximálně tričko a tepláky, v topu bych teda nešla, i tak přijdu vždycky doškrábaná. No u nás je v horku zbytečné do lesa chodit a v době kdy by mohly růst nějaké houby, už jsme poměrně navlečení😉 Jasně, že do turistických bot bych taky měla ponožky, protože mě teda sedere snad každá bota. A když jsme u těch bot, zapomněla jsem napsat, že jsem neodolala a koupila si krásné sandály. To jsem si tedy ještě myslela, že pojedem na dovolenou😏 

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 01.07.2024, 11:06:39 xxx.xxx.90.48

Buggyro😄 a to si myslím, že jsem ve skutečnosti celkem zmrzloň😉 V kraťasech a tričku chodím už nejmíň dva měsíce. Pak mě někdo potká: jéé, vy už jste byli na dovolené(všichni tu víme, že jsme nebyli 16let) že jsi tak hezky opálená? Áno, na ,,maltě"😜

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 01.07.2024, 10:37:54 xxx.xxx.90.48

Ahááá, tak ,,prase století" vyhrává paní z kravína (a já, že já😉) Tak jako ale nehty si ostříhat mohla, ne? 😎

Včera…všechno vedle, jak už jsem psala👎 Byla šance z posledního mraku, takže jo, z toho napršelo 4,8mm přesně🙄 Naštěstí je alespoň dnes zataženo a zchladilo se, je 20,3st. Zajedu mamce plotostřihem ostříhat tisovou kouli před barákem - to se může jen při zatažené obloze, jinak to hnusně ohnědne. Musím začít i naše tisové ploty, ale ty si nechám až na zítra. Odpoledne mají přijet elektrikáři opravit osvětlení před barákem. 

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 30.06.2024, 17:16:04 xxx.xxx.90.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 30.06.2024, 14:16:47

Ha, ha děkuju, ale to jsou geny, to není moje zásluha. 20let ,,práce v zemědělství" ti fakt na půvabu nepřidá. Zestárne a zhrubne ti kůže, nehty prakticky nemám, ruce sedřené jak stařena a nohy…ty jsme probraly. Jako jo, udržuju se jak se dá, abych nestrašila lidi, ale tohle v kombinaci s věkem je vražedná kombinace krásy, i když tam nějaká byla😏

Sardullah, mě teda klíšťáci nevadí dá se říct vůbec, na mě nelezou. Vadí mi jen to, že je denně vybírám, teda teď už jen z koček. Áno, stačí napsat a jelikož očkovaná samozřejmě nejsem, budu mít jistojistě zítra klíště s encefalitidou👎 A jelikož jsem psala vedle, že se tu nekrade, taky budem vykradení😛

Teď jsem se probudila v obýváku po obědě. Už mám pocit, že v tomto horku jen jím a spím, víc nedávám. V obýváku je 32st. Měla jsem pocit, že jsem asi už mrtvá, pečená. Vikťa od rána chodí a neví kam zalézt (stejně jako já) a funí s otevřenou hubou(stejně jako já😛) Koukám, že v Brně je bouřka, jak jinak že?!?🙄 To je ta bouřka, co není a nebude u nás, ale bude v Olomouci🙄 Ostatně jako vždy. 

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 30.06.2024, 14:11:37 xxx.xxx.90.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 30.06.2024, 13:11:18

A ještě to vypadá dobře👍 jenže já bych to právě nedala😏 Mě se dělá mdlo jen při té představě ponožek na nohách. Dneska ani nemluvě, nebe je stále zastřeno, no 31st. I ten výlet dozadu pro zeleninu byl hnusný👎

Chodidla jak princezna je hezká představa, no pro mě nerealizovatelná. Navíc, mám i celé nohy hrozné, kůži jak hroch odjakživa, ne, princeznu z toho nevyrobím, jsem celá po tatínkovi😉 Naštěstí tu vizáž po mamce🙂

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 30.06.2024, 11:42:05 xxx.xxx.90.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 30.06.2024, 11:25:22

Jéžíš, ale některé ty výpady jsou hodně zákeřné, oboustranně😎

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 30.06.2024, 11:24:04 xxx.xxx.90.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 30.06.2024, 09:27:29

Jéé město, já nevěděla, moc si nepamatuju, kdo kde bydlí. Tak to jo, to je něco naprosto jiného, teda něco, co znám akorát z té TV😉

Ha, ha Bobi, na slovácku ano, tam jsou ,,svatí" všichni. To už ale nejsme my. Tady jsou lidi tvrdí a rázní, ohlídají se(a vyřeší) efektivněji než policie😜

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 30.06.2024, 11:14:48 xxx.xxx.90.48

Ha, ha dobré téma, akorát pro nás čuníky😛 Ale začnu tou tropickou nocí…když jsem otevřela dveře do ložnice myslela jsem, že umřu, že tohle prostě nejde dát. A to jsem preventivně zavřela okno, protože na terase se rozpaluje guma, kterou je pokrytá. Pořád se řeší, jestli se tam dá umělá tráva, aby to ochránilo tu gumu a nebo kolektory. Původně to měla být zelená terasa. Ale praží tam půl dne slunko, v létě se tam stejně nedá vlézt, takže zbytečnost. Takže jsem vlezla do ložnice, otevřela balkonovky dokořán, což vzhledem k té terase nijak nepomohlo. Odvedle jsem si vzala velkou kancelářskou vrtuli na stojanu, co se ještě i natáčí, nainstalovala ji vedle postele, aby na mě hezky fučela a usnula jsem snad do pěti minut, jak jsem z toho fučení byla nadšená. To, že fučí jen ten teplý vzduch už jsem neřešila hlavně, že se hýbal😜 Ráno se probudím, sice 25st ale zataženo! A vichr! Jak já byla nadšená, i to cvičení bylo s radostí. Jen jsem se teda modlila, aby slunko nevyšlo, než udělám okruh. Trochu se dralo, ale pořád bylo zastřené. Teď je 28st a svítí, ale taky trochu přes pošmourané nebe(jinak by bylo 33) Dnes ven stejně půjdu maximálně nakopat brambory k obědu. Když si dám do zahrady ponožky, do večera je mám tak od hlíny, kterou si u kopání apod. nafrncám do bot, že je to blééé. Takže si dám ,,crocsy" od ťonga a když jdu domů, cestou omáchám nohy v jezeře, vysypu z bot hlínu, vypláchnu je taky a nohy jdu rovnou pořádně umýt do sprcháče (teda většinou celá se osprchovat teď, v tomto počasí) do bazénové místnosti, kde jsem i koupávala psy. Příštěéé…se ten sprcháč musí udělat v mé pracovně! Vlezlo tam jen WC, co slouží jako výlevka a příležitostné WC. Pravda…máme malý barák😏 Pokud se jdu jen domů napít, dát jídlo kočkám atd, nohy si nemyju, jenže pak si vzpomenu, že jsem se chtěla na něco kouknout a NETu, takže sednu na gauč, jak prase, ale na gauči mám deku tam, kde mám to své ,,lehátko", takže případný binec, co ze mě opadá, jde na deku. Přijde Viktík a lehne si vedle na sedačku. Odejde a zůstane po něm na gauči ,,druhá kočka". Když ležím na gauči, přímo přede mnou jsou ty tři schodky do jídelny, obývák je oproti zbytku domu snížený. Schodky jsou oblíbené místo, kde dělají kočky binec, nahání a rvou se, takže jsou na nich neustále chuchvalce a ty pěkně vidím i na té podlaze v jídelně, kterou mám ze sedačky rovno očima.  

Netrpím na praskání pat, ale když jsem si teď musela dát na slávu sandálky, drhla jsem špínu zažranou na chodidlech hodinu🙄 Udělat s tím dámu je problém a o rukou ani nemluvím. A to bez rukavic rozhodně nepracuju, ale nepomůže to. 

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 29.06.2024, 22:01:59 xxx.xxx.90.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 29.06.2024, 17:57:34

Jako…., že je znáte, víte kdo, někdo místní, když na kole? Si myslím, že u nás by daleko nedojel, někdo by si ho podal. 

Ronjo, třeba u nás žádná policie není, nejbližší ve městě 17km. Prostě vesnice, musíme si poradit sami. Troufnu si říct, že tu jsou lidi všímaví, nejsou lhostejní k tomu, co se děje u sousedů atd. Kdysi ve vsi někoho vykradli, ale chytli je do dvou dnů, protože si lidi všimnuli auta se slovenskou značkou, nikdo místní. 

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 29.06.2024, 21:34:18 xxx.xxx.90.48

Ponožky?!?😲 Kecala bych, kdybych napsala nikdy, protože je musím mít ráno do sportovních bot, by mě brutálně odraly(odraly už dvakrát)  ale normálně jsem na sobě ponožky neměla někdy od jara, určitě minimálně dva měsíce. Nesnesu absolutně teplo na nohy, takže si je nedám ani v době, kdy už bych je normálně měla mít😉

Ronjo, dnes jsem to zrovna říkala muži. Nevím, jak to léto přežiju, musím odjet někam, kde je maximálně 25st😛 Já tady budu na horko frflat až do podzimu.

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 29.06.2024, 19:43:53 xxx.xxx.90.48

Bodlinka👍 měli jsme to podobně😛

Sago, dělá se mi mdlo jen z toho výčtu činností a hlavně z té představy v tom horku. Pro mě bylo peklo ranní obchůzka, popadala jsem dech cca dvě hodiny po ještě. Pak už jsem nevytáhnula paty z baráku, utrpení bylo i přejít do auta, klimatizovaného, když jsme jeli ke tchánům na oběd. Slunko už konečně zalézá za obzor tak je šance, že zaleju skleník a vynesu zbytky na kompost. Měla bych si pořídit novou čelovku, protože to vypadá, že letos v létě budou jen noční směny😜

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 29.06.2024, 11:45:11 xxx.xxx.90.48

Jadran ať zůstane v Chorvatsku prosím…tu je 30.8st🙄 Ráno jsem na okruhu málem zdechnula nevím, jak dál, tohle nezvládnu. Šla bych dřív, ale vzbudit Toma o dvě hodiny mě zabije😎 Asi si celou kosmetiku budu muset přestěhovat do své koupelny😏 Záhada sedraného zadku vyřešena🙄 Vím, nepsala jsem. Měla jsem před pár týdny takový jako strup na zadku, od kostrče mezi půlky, přes 5cm se to táhnulo, taková čára. Myslela jsem, že jsem si na něco dřepnula, zavadila o nějakou haluz v zápalu boje s květenou. Většinou ani nevím a úrazy objevím až ve sprše. No muž se nad tím neustále pozastavoval, strašilo mu to v hlavě😉 Po pár dní pauze jsem veslovala a vlezu do sprchy. Jako by mi po zadku někdo přejel žiletkou, když jsem si tam pustila vodu. Zjistila jsem, že to je spálenina od toho sedátka! Ani moc nevím jak a proč, ale prostě je. Včera jsem si vzala místo šortek plavkový spodek a vrazila si mezi půlky papírový kapesník, vložku nemám. Moc to nepomohlo, dneska ráno jsem to pořádně na obchlůce cítila👎 Asi si budu muset(kolo nemaje😜) pořídit ty vypolstrované cyklistické kraťasy!

Niki, včera jsem sledovala na zahájení karlovarského festivalu nějaké studentky ve stanovém městečku a říkala si, když nepíšeš, jestli ty tam taky náhodou nejsi😉 Jo, jo, radši se běž koupat, nebo se taky upečeš…u toho sena určitě🙄 Nepřeválcujte čivinku!

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 28.06.2024, 18:00:12 xxx.xxx.90.48

Ha, ha asi jako Bobča😛 Já si to teda neuklikávám kozama, ale tím dotykovým kurzorem🙄Bobi, bouli pod kolenem měla mamka asi rok, když spadla s kaprem z kola😏 Ono se to i nějak jmenuje, ale nevzpomenu si. Pak to nějak zmiznulo, samo. 

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 28.06.2024, 17:56:46 xxx.xxx.90.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele eva z 28.06.2024, 16:28:43

Omlouvám se, ano spletla. Původně jsem psala 7m, pak jsem uvažovala, že tolik mít nemůže a opravila to na 5. Kde sem tam vzala tu jedničku nevím, pořád se tu uklikávám🙄

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 28.06.2024, 15:26:09 xxx.xxx.90.48

Koukám, že jsme si dneska vybraly samé veskrze ,,příjemné"🙄činnosti. Já jedu do zásilkovny, tak se zastavím u mamky hodit Mandy na uvaření králičí kosti, které už mi tři dny smrdí v lednici😎 Mamku jsem potkala u Pekárny, jak jede teprve na kole ze hřbitova. Hlavně, že mi tvrdila, že teď tam tak k poledni už nejezdí. Jenže prý zaspala, tak nestíhala. A hned: jedeš na ty meruňky? Ne, však jsi říkala, že je vítr omlátil, tak až někdy, až dozrajou další. Už dozrály, ráno jsem jich rozpláclých nasbírala zase kýbl, musíme dát žebřík a obrat to. Brácha má žebřík 11m, meruňka cca 15m. Klepala jsem se na předposlední šprušli a doufala, že se žebřík nesloží, jak se nám to právě kdysi stalo u třešně - to je hrozný patent🙄 Mamka ho držela, ať nesletí do stran. Povedlo se nám obrat ten velký kbelík od fasádních barev, cca 20litrový. Šla to zavařit, konečně snad budu mít na buchty i já (už jsem neměla tři roky, co nebyly, nebo si je obrala teta) Onehdá na hotelu jsem si vzala meruňku k snídani a to byl teda hnus, kdybych zavřela oči nemám šanci poznat, že jím meruňku. Tahle po dědovi, má meruňky naprosto skvostné chuti, bohužel, každý rok odejde jedna větev, už má jen dvě velké😢 Taky má asi 60let, byla tam odjakživa, když jsem se narodila, už byla velká, je na fotkách. Málem jsem se tam upekla. Jedu konečně domů zbrocená potem a u mlýna, cca 500m od nás šlape paní, cca 70let, s velkou krabicí ze zásilkovny, sotva se vleče. Neznala jsem ji. Stálo tam auto, myslela jsem, že čeká na ni. Zastavila jsem za zatáčkou a čekala, jestli vyjde. Vyšla. Tak jsem na ni počkala. ,,Dobrý den, kam vy s tou krabicí šlapete?" Vedle do vsi(to je cca 2km ještě, kilometr už ušla ze zásilkovny) ,,Já vás hodím, pojďte nasedněte" Ježíš, to ste hodná, trochu jsem to s tou krabicí v tom horku podcenila… Vystupuje pak u sámošky:  a jak se vám odvděčím? ,,Nijak, stačí když si řeknete, že jsem udělala dobrý skutek, třeba se mi to někdy vrátí"😉

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 28.06.2024, 11:05:13 xxx.xxx.90.48

U nás se neochladilo, jen vedro a vedro👎 (takhle budu brblat celé léto…se připravte😛) Vstanu - horko, sejdu dolů a nějaký dement zase něco pálí, takže jak jsou dole na noc ventilačky, aby se ochadilo, tak má vyuzený celý barák😈 Na teploměru 22st a ještě zadýmeno všude kolem👎 Teď je 27 a dle předpovědi bude jen hůř😟 Večer to bylo super škoda, že není bez toho slunka delší. Ostříhala jsem ty dvě tisové obr koule a trochu pokrátila vistárii ve vchodu - už se tam nedalo pořádně projít😏 Vchod jsem ještě pozametala, kolem koulí se ohodlávám teď, no na to slunko se mi nechce👎 Jasně jdu, než to bude ještě horší, musela jsem čekat dát tablety Viktínovi. Kočky jsou na tom stejně, neví kam se vrazit, venku je hnus, no tu o nic lepší🙄

Ronjo, u nás by vám brambory neuhnily, ani kdyby jste té trávy dala tunu😜 Po předevčírem bouřce, je konečně mokro i v nich🙄

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 27.06.2024, 17:59:03 xxx.xxx.90.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 27.06.2024, 17:25:09

Nevím, co jsou pro vás konkrétně blbosti, ale tak jako všichni ostatní: auta, zahradní techniku atd. V naší ulici máme dvorky bez plotů, co vím a chodím k sousedům ve staré zástavbě, málokdo zamyká branky.