Aktuálně: 1 905 inzerátů282 783 diskuzních příspěvků20 161 uživatelů

Příspěvky uživatele

lesnizinka

lesnizinka
lesnizinka 04.02.2026, 19:49:23 xxx.xxx.18.206

Holky, však víte, jakovou hrůzu já mám z doktorů, ale už jsme u pár za život byla, v pátek jdu na foniatrii pro naslouchátka na zkoušku. To ještě dám, gyndu a zubaře taky přežiju. Ale jak jsem pročítala vaše zkušenosti z nemocnice, nic hrozného, přesto nekecám, začalo mi být fyzicky tak hrozně, normálně mi začaly trnout nohy, asi nějaký záchvat paniky😲Fuj, nemůžu to fakt ani číst, prchám😏

lesnizinka
lesnizinka 04.02.2026, 10:48:54 xxx.xxx.18.206

Holky, nenapsala vám Bobča někomu? Pořád čekám, kdy se ozve a nic🙄Já vím, já vím, je ,oblbená" určitě..Ale sama jí psát nebudu, neb by mě zase poslala někam😉

lesnizinka
lesnizinka 03.02.2026, 16:18:44 xxx.xxx.18.206

Já, že Niki napíšeš, že Boženka rozumněla a odpověděla, že už bude 100% OK. Stejně jako ta naše😉 která asi ještě vyspává ,,vopici"😉protože zatím ještě neposlala nic. Pořád kontroluju mobil, když sem vysávala, nebo se sluchátky neslyším zvonění, natož pípnutí. 

Dáji, já jsem chlorellu jedla taky, ale jsem se po ní osypala a četla jsem, že to dělá potíže více lidem. 

Brouček…jsem moc ráda, že mu to tak pomáhá😍Vím jakový je to stres, když stonají a nevíte jak pomoct, nebo hůř, že už to nejde😢

lesnizinka
lesnizinka 02.02.2026, 15:42:44 xxx.xxx.27.109

Uvidíme co písne🙂 Dáji, co pejsa? V jakovém je to teďka stadiu, mění se to ještě, nebo se to na něčem už ustálilo?

lesnizinka
lesnizinka 01.02.2026, 14:05:14 xxx.xxx.195.26
Bobca:

Tak děvčata…finišuju-jde mi to pomalu..Byla tu holka,že mám sbalit i to co mi pak doveze do sanatoria..no nevím,co budu potřebovat. Doléhá to na mě..špatně spávám..Zítra do 11 tam mám být a v úterý snad hned ráno jdu…Ozvu se pak,jak to půjde..Beru tablet,ale když to nepůjde,napíšu Raduš aspoň smsku…Ještě ráno sem zajdu…


Uf Bobiško, to jsou nervy🙄myslím na tebe celý víkend, jak se to blíží…My budem nervní za tebe, ty už se hoď do klidu a říkej si, že už se jen ,,třikrát vyspinkáš"😛a budeš jak nová😜👍Piš, klidně volej, cokoli budeš chtít potřebovat probrat, napsat holkám sem, přetlunočím. Já volat nechci, do nemocnice se to ani moc nedá, pořád nějaké procedury tak nevíš, kdy má pacoš zrovinka volno😉

lesnizinka
lesnizinka 01.02.2026, 10:34:27 xxx.xxx.195.26
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 01.02.2026, 09:35:24

Přesně. Sledujem, ale jakmile to zavání pádem, třesu se hrůzou. Nechci nic podobného už nikdy v životě vidět😢Trochu už upravili přenosy, že pády nezopakujou v případě, že to s lyžařem nevypadá dobře, že je tam nějaké vážnější zranění. Tohle bylo dávno a upřímně…nikoho by asi nic tak hrozného ve snu nenapadlo😢Stejně to mám se Sennou v F1. A ke všemu se zabil na moje narozeniny a od té doby z nich mám trauma, pořád se podvědomě bojím, že se něco hrozného zase stane👎

lesnizinka
lesnizinka 30.01.2026, 22:29:51 xxx.xxx.195.26

Bodlinko, tahle slečna kupříkladu https://image.hm.com/assets/hm/91/f5/91f5a31bd33080a83237058d645b8ac8318f7282.jpg?imwidth=2160 vám přijde normální? Kde má pánev, kde má ruce? Triko jak nudle a ještě má ty rukávy prázdné. Dovedu si živě představit, jak vypadá vysvlečená, protože jako odrostlé dítě jsem četla několik knížek z druhé světové, např. o Mauthausenu…s fotkama🙄

lesnizinka
lesnizinka 30.01.2026, 16:35:51 xxx.xxx.195.26

Pamatuju si ještě manekýny ze 70. - 80. let. Ano, byly vysoké a štíhlé, ale určitě ne vychrtlé. Stejně tak top modelky naší generace Claudia, Naomi, Cindy, Helena Christensen, Eva Herzigová…To stejné, všem dokonce i normálně narostla prsa, protože nebyly totálně podvyživené. Ne, nemám ráda na lidech tloušťku(teď nemám ráda ani sebe🙄) ale tohle přece není normální. Už byly pokusy to zrušit a nějak to nevyšlo. Četla jsem, že proto, že v módním průmyslu hrají prim gayové a holka z křivkama není jejich šálek kávy. Lepší, když vypadá jako něco, co by klidně mohlo být kluk. Ano, vidím to tak i já, protože neznám chlapa, který by obdivoval tyhle ,,palice".

lesnizinka
lesnizinka 30.01.2026, 13:07:19 xxx.xxx.195.26

Čau holky. Tělo odvádí pozornost od modelu? Hmm, já jsem dospívala v době nekorektních reklam, kdy všechno, od kapesníku po auto předváděly nahé slečny😉 Co mi pomůže s mýma prsama, že hadřík ,,krásně" visí na slečně, která má prsa -1? Když si ho objednám, vzápětí jim ho pošlu zpět, protože já v něm budu(a každá normální holka, ženská) vypadat naprosto jinak a budu silně zklamaná(jasně, umím si už představit, že tohle na mě ne, ale třeba moje sousedka je v tomhle naprosté jojo) Takže nevím, k čemu je tenhle klamavý způsob prezentace dobrý😏

lesnizinka
lesnizinka 29.01.2026, 15:13:16 xxx.xxx.27.109

Výraz “barokní tvary” je mi velmi sympatický! Jestli ho nezapomenu, začnu používat 🙂 - mě hned naskočili ti naducaní andělíčci😛Kecá, beztak tak nevypadá😏

lesnizinka
lesnizinka 29.01.2026, 11:51:47 xxx.xxx.27.109
Sarah01:

To je právě tím, že dnes je ta móda Onesize nebo co. Já si loni koupila ve výprodeji košili XS, fakt nekecám, a to normálně nosím L. 😄 Všechno je hrozně široké, do svetrů v Takku bych se vešla dvakrát.


Oversize🙂A pak se budem hrozně divit, až se to vrátí do normálních velikostí😛jak nám nic nebude😏

S těma podprdama Jani. Pořád mám stejnou velikost, už asi 15let. Jenžééé🤔Koupím si vypasovanou košili pod něco…a najednou M sotva dopnu a celý život jsem měla S🤔Špéčky!🙄i na zádech a tam nejsou vidět😜

A Bobi jsi dobrá👍Dvoudílné plavky bych si neoblíkla ani omylem😏Se podívám na své břicho a ..chce se mi blejt, velebnosti"🤭Miluju svoje jednodílné plavky, už jsem si je koupila potřetí, ty samé😛Vypadám v nich jak normální člověk😉

lesnizinka
lesnizinka 29.01.2026, 11:25:11 xxx.xxx.27.109
Daja:

Hezký, ale nevěřím, že klučina modely dodělal až do konce bez pomoci někoho kdo ho naváděl, dospělák.


Mám to stejně. Já jsem nevěřící tak nějak od přírody, o všem pochybuju a nejvíc o tom, co nevidím zoči voči. Sledovala jsem pozorně to video a třeba ty šaty z ,,pytloviny" vyšly nakonec jinak, než to tam přikrádal. 

lesnizinka
lesnizinka 28.01.2026, 20:06:21 xxx.xxx.27.109

Niki, co ta Boženka?Trochu mě děsíš😔Nevím, v čem to spočívá, že se ti nezdá nevím, jak dlouho ta její změna trvá. Božka by potřebovala zhubnout, aby si něco neuhnala. Já vím, že mám nejmíň co mluvit, s tlustýma kočkama. To jen úvaha…třeba ji ,,jen"pobolívají klouby.

Sem ti říkala, že si s tím nemáš komplikovat život, až se k tomu dostaneš, tak to bude😛

lesnizinka
lesnizinka 28.01.2026, 19:57:02 xxx.xxx.27.109

Ahoj holky, jsem doma🙂Zkoušení…ani nemluvte😏Myslím, že my starší ročníky jsme na tom tak nějak stejně. V hlavě máme sebe..jen před pár lety😉A to tělo se pomalu, plíživě mění. Nemusí to být výrazná změna váhy, bych to nazvala spíš přesunem hmot. To, co bylo na bocích, je najednou na břichu a proporce se změní. Najednou vám nic nesedí všechno, co jste nosily a slušelo vám, ten styl vám slušel, je najednou divné. Tak to vnímám já😎

lesnizinka
lesnizinka 27.01.2026, 13:01:07 xxx.xxx.154.234

Honem jsem to tu přelousknula a trošénku jsme se v tom ztratila. Bobiš, co je špatně, však jsme si psaly, že teda budem ,,nastupovat" zároveň😉já pro sluchátka a ty do nemocnice…6tého ne? A ty nastupuješ dokonce už 2. tak to máš ještě líp, ne? Uf, to je hned teďka v pondělí😲To už ti klepe na dveře😏Jak psaly holky, se ani nestihneš nachystat😜To já se vždycky chystám, myslím si, jakový mám předstih, že mám všechno sbaleno a pak to vypukne: ježíš, já si neumyla boty, co v nich jedu😲Drapnu boty, letím je umýt do pracovny. Mezitím mi uteče do haly Gucci a nechce se nechat ,,vyhodit" z baráku, lítá po schodišti, že ona nejde. Když odlovím Gucci všimnu si, že jsem zapomněla zalít ty kytky, jak jsem se tři dny na ně chystala🙄 Tak letím ještě polít ty. Když konečně vlezu do garáže, spustit kočkám automatické krmítko, nechce se připojit k síti, hlásí problém. Nevím, jestli je správně natočeno kamerou, abych viděla na dveře a misky. Tak sedím v autě, nadávám já, nadává Tom, než se to konečně připojí. Tak zjistím, že trochu doleva, znova to letím ještě pootočit. 15 minut zpoždění. A tak je každý náš výjezd😛

lesnizinka
lesnizinka 26.01.2026, 22:06:41 xxx.xxx.154.234

Ronjo, mlha částečně byla, ale nic hrozného. Akorát kol Prahy sice 2st+, ale chumelenice😏

Nejsme na výletě🙂škola má výstavu v Senátu, takže jsme tu pracovně s ,,dětma", co tam vystupují. 

lesnizinka
lesnizinka 26.01.2026, 22:02:25 xxx.xxx.154.234
Orionka:

Ty šaty jsou krásné, určitě nebudete “out”. Ať si každý jde v čem libo. ( Na jednom “věnečku” byly slečny rozmanité, většině to slušelo, u některých jsem si říkala “ta snad nemá matku”. V Liberci bude Erotický ples. V čem byste šly na ten 🙂)?


Četla jsem to muži v autě a pěkně jsme se nasmáli při představě, že taky pošlete fotku, v čem tam jdete🤪

lesnizinka
lesnizinka 26.01.2026, 22:00:37 xxx.xxx.154.234
Ronja s motejlem:

Včera tam byla nechutná mlha, tak přeju, ať máte lepší počasí a výlet si užijete. 

Myslím, že kotník je horší než kostrč, je přeci jen namáhaný. Předpokládám dobře, že Vy si na něj nějaký Voltaren nebo něco takovýho nedáváte?


Nedávám, bo to doma ani nemám, nějak jsme to nikdy nepotřebovali. Jednou muž vyvalený kotník, tak jsem koupila octanový krém a když tak máznu ten. Ale samozřejmě: x krát jsem si říkala, že bych si to na noc mohla zkusit máznout a 100x jsem si na to vůbec nevzpomněla😏 takže ne, nemažu to ničím. Teta si nějakou tou mastí mazala bolavé koleno a vyrobila si růži. Doktorka jí pak říkala, že není první. Ale nebyl to žádný z těch gelů, byla to mast, jen na název si nevzpomenu😏

lesnizinka
lesnizinka 26.01.2026, 10:47:19 xxx.xxx.80.201

Jéé, to jste mi připomněla, že u nás přesně naopak. Obleva až teď, třetí den je. Včera ráno jsem ještě jezdila na ledu, na pěšině byla namrzlá silná vrstva a jak na to namrholilo, bylo to včera o zabití. Odpoledne bylo pak skoro 8st, tak to slezlo všechno, jsem se až dneska divila, že tak rychle. Pro změnu jsem jezdila na blacku. Já jak jsem mezi svátky práskla a zabolelo mě v kotníku, tak od té doby mě pořád bolí, asi nějaká šlacha natažená, natržená, to bude asi na dlouho. Bolí to při chůzi, hlavně za schodů a taky na omak. Ale noha je jinak funkční, dá se s tím chodit, vydržet to, není to strašná bolest. Tak doufám, že jste jen dotlučená, loket, kostrč, to taky bude nějakou dobu bolet🤔Budem v Praze teď dva dny, taky jste si to mohla naplánovat na pozděj😏

lesnizinka
lesnizinka 26.01.2026, 10:26:59 xxx.xxx.80.201
Buggyra:

Tak jsem objednaná k ortopedovi na středu. Bolest se od páteře nastěhovala do kyčle, odkud k té páteři vystřeluje. Chlap o víkendu říkal, že od pasu nahoru jsem nakřivo, a když se pokusím narovnat, páteř mi dělá esíčko do strany. Takže jsem usoudila, že to asi “nerozchodím”… no tak uvidíme, jak moc se pan doktor bude smát, až mě uvidí. Nerada bych si uhnala něco chronického.


Jo, něco takového, co mám já👎Určitě běžte, nestojí to za to🙄Pár dnů se mi to zdá lepší a pak to začne nanovo. Pořád si myslím, že přijdu na to, co s tím, ale za tu dobu, co to řeším…sama asi těžko. No, fyzioterapeut objednává tak za půl roku a ještě jsem to ani nezkoušela🤔To tady budu raděj denně skuhrat👎