Aktuálně: 4 525 inzerátů178 466 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů
lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 15.05.2024, 17:52:14 xxx.xxx.90.145

Hlásím, že se mi právě na výhružnou SMS😛ozvala Bobča😀 že je doma, dospává, dojídá se a trénuje, počítač zapne až ráno a dá info😀

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 15.05.2024, 17:50:21 xxx.xxx.90.145
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 15.05.2024, 17:42:53

Jak neni? Všude píšou, že každá si své obdivovatele najde😉 Víš jak: vašu p…jsem taky neviděl a věřím, že ju máte🤪

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 15.05.2024, 17:45:00 xxx.xxx.90.145
kometa:

jí se to na lymfom nezdá, protože je nateklé nemá.

Lymfom může být i na vnitřních uzlinách… Ale to je méně časté.


Ano, ty nateklé měl(má) ale právě mi říkala, že by měl všechny. 

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 15.05.2024, 17:32:57 xxx.xxx.90.145
Fikovnice:

Ronjo, znovu děkuji za povzbuzení🌷…a právě jsem z bazénu vylezla. Voda (slaná) má neuvěřitelných 34 stupňů…a plavu…nahá!!!🤭


A celé osazenstvo penzionu v oknech😜 No šak ať, dokud je na co se dívat😜 Aha, až teď jsem to dočetla celé, tak dopisuju. Samozřejmě, že fandím. Sama. Tom je v Praze, ale pracuje, neteř (11letá) bydlí naproti Areny, takže šla s kámoškama do fanzony. Mamka volá co 5 minut, první třetinu, že se z nich zblázní teď už spokojená. Bratránek ze Sovenska neustále píše SMS, podle toho, jak se to vyvíjí. My si fandíme navzájem, my jim, oni nám. Chlapi, co jsou tu na ta okna, chtěli kafe, ale koukat na hokej si prý nemůžou dovolit. No ani ne, ještě toho mají celkem dost dodělávat nevím, jestli to teda stihnou, je tam moc, moc příček.

Jo, já narozdíl od kultivovaného Toma podle vývoje nadávám jak špaček, nebo řvu: hurá, gól! Teď mám otevřené dveře, tak musím držet hubu😊 Raděj😊 

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 15.05.2024, 17:12:51 xxx.xxx.90.145

Můžu se zeptat, které přesně granule teď má? Viktíkovi už asi tři týdny kupuju Kattovit gastro kapsičky, ty mu chutnají(tedy ta šťáva, kuličku sní jen omylem) Tak jsem mu přikoupila i gastro granule, malé, na zkoušku a mám si je strčit někam😏

Ten lymfom snad kvůli těm uzlinám, naše vetka Vikťovi hned uzliny prohmatávala a právě říkala, že jí se to na lymfom nezdá, protože je nateklé nemá. 

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 15.05.2024, 16:40:10 xxx.xxx.90.145

Bože Jani, do čeho jsi s Čeňkem majznula? Já si takhle odrala Fabku při vjezdu do garáže. Čuměla jsem po Workovi, abych mu nepřejela nožku a auto lízla o zeď, než jsem zastavila, byla to rýha půl metru😲

Po klíštěti je bulka a flek (prostě kousanec) vždycky. Záleží taky na době přisátí. Někde jsem četla, že ATB hned jsou k ničemu. Neptejte se mě proč, protože to jsem si nezapamatovala🙄

A to jsi Vikťu neviděla…👎Vůbec jsem si nemyslela, že to přežije, ani doktorka moc ne. Ale říkala, že všechny kočky co ví, to s tou léčbou zvládly i ty, co už nežraly několik dní vůbec a vlastně už jen ležely. Tak to zase Viktorek  tak hrozný nebyl. 

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 15.05.2024, 13:16:29 xxx.xxx.90.145
»
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 15.05.2024, 13:07:54

Janino ty si nedáš pokoj😉 Z jednoho srabu se vyhrabe z odřenýma ušima a už hlásí další🙄Ale ono se říká, že se ty průšvihy pěkně štosujou, už podle nás to vidím. 20let jsme si žili na růžovém obláčku a pak to začalo: umřel Berry, onemocněla jsem já, pak umřela Gucci I. atd…a nemá to konce👎

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 15.05.2024, 10:34:09 xxx.xxx.90.145

Čekám, že Bobča se nám ozve až z domu👍 Ona je po těch doktorech celkem zvyklá, i nějaké zákroky už měla. Ta se z nemocnice nehroutí jak já, já se teda hroutím jen, když tam musím jít někoho navštívit😊 Mám to jak Pavlovův reflex, začnu se klepat, začne mi být blbě od žaludku…

Hlásím, že jsem ráno napsala, kde doprčic oknaři jsou a do půl hodiny tu byli😉 Prý včera skončili ve Zlíně až večer, tak nepřejížděli už. Tvrdí, že to dneska zvládnou. No nevím mají toho strašně moc😲 Je mi to celkem šumák, jsem doma i zítra, jen Tom už odjel do Prahy. Původně jsem měla jet s ním, jenže s Viktěnkou tak stejně nemůžu. 

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 15.05.2024, 10:25:01 xxx.xxx.90.145
Canka:

Holky opét zahrádka v hajzlu..a to jsem to všude ucpala..co to sakra může být za zvíře?Musí to prostě přeskočit plot a hrabat

Obrázek Obrázek

Niki, rajčata stojí, až tak zdemolované to na fotce nevypadá, tak mě ještě napadá…bažant? Zkus hodit nějakou síť přes, síťku z balíků, nebo třeba starou záclonu. 

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 15.05.2024, 10:10:13 xxx.xxx.90.145
eva:

Myslela jsem toto:

Jj, a on ten zvuk, který BY MĚL nastat při “správné interrupci” je fakt typický…😟☹️


Chodí sem lékařky, veterinářky, takže oceňujem, když se k načatému tématu vyjádří, dají vlastní zkušenosti. 

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 15.05.2024, 10:07:59 xxx.xxx.90.145
Kilian:

…škoda Sago, že nejste poblíž Prahy, seno bych vám zlatem platila…..


Evi, na co ty potřebuješ seno? 😲 To nebude nijak moc, ne? Můžu ti nasušit a po bráchovi tašku poslat.

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 14.05.2024, 22:32:38 xxx.xxx.90.145

Začnu od konce. Dneska jsme jeli k vetce o něco pozděj(nebyla doma) Viktík si asi myslel, že už se to nekoná😏takže se přišoural za mnou z venku do pracovny, když jsem doletěla od zadu. Tak jsem ho tam pěkně přibouchla a půl bylo hotovo, následně už ho jen dostat do přepravky😉 Nevím jak to, ale dneska to zvládnul bez řevu, bez problémů👍

Takže od rána čekáme ty oknaře, nikdo se neozval. Říkala jsem si, že až to někde dodělají přijedou, tak mi to bylo řečeno. Prd. Jsem tedy móóóc zvědavá, jestli se ukážou zítra. Kdyby sme si kvůli tomu museli brát dovolenou, tak bych jim nakopala. Na toho, co mi volal ohledně termínu jsme si neuložila telefon, takže jsem nemohla zovolat, kde je jim konec. No ne, že bych neměla co dělat, však jsem se nezastavila. Po obědě v 16h jsem vytuhnula a vzbudila se skoro v 18h😏 Rajčata se přes den sadit nedala, tak jsem to měla v plánu právě takto k večeru. Jenže jak jsem zachrápala, vysadila jsem polovinu. Zítra musím druhou.

Viktíka jsem vyfotila teď, akorát je placatej😜 A Gucci jak onehdá se mnou pokládala ten obrubník(mimochodem, práce se zastavily, nestíhám, ještě mám dělat druhou polovinu) A vyfotila jsem onehdá, jak jsem šla vepředu vykopat jamku na kytku. Byly tam japonské sasanky a neprospívaly, ze tří zbyla poslední, takže jsem ji vykopala, i když v blbou dobu a napadlo mě, co by tam mohlo růst, tak jsem to tam chtěla kousek vedle vysadit. Začala jsem dloubat rýčem jamku a jen jiskry létaly. No nechtělo se mi kvůli takové jamce velikostí na rýč, letět nahoru pro krumpáč. Tady názorná ukázka, do čeho já tu sadím a proč mi to neroste, jak by mělo👎 Tohle je kamení z té jamky. Je to s hlínou tak jedna k jedné, možná ani to ne, vede kamení 🙄

Obrázek Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 14.05.2024, 21:52:21 xxx.xxx.90.145

Buggyro, teprve jsem přečetla váš víkend i následující návrat slepiček, holky šikovné👍 A koníček…ha, taky jste nefotila, fotku toho šikuly máte kde?😉

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 14.05.2024, 10:33:58 xxx.xxx.90.145
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 14.05.2024, 09:25:38

Ha, ha blbý, ale je😉 Chtěla jsem Reni napsat totéž. Otevřu vlákno, vidím něco, o čem nechci slyšet a už nečtu, už nikdy neotevírám. Vyřešeno. 

Holky, u nás všechno OK, ale po obědě mají přijet chlapi na okna a brutálně nestíhám, ještě jsme chtěli nachystat ďolíky na rajčata, zatlouct roxory, no nestíhám já, nestíhá ani Tom věci do práce, tak si nejsem jistá, jestli tohle klapne. Letím, ozvu se až bude chvilku klid🙄

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 13.05.2024, 23:29:59 xxx.xxx.83.210

Niki, mě málokdy napadne je fotit. Onehdá, když chodil do zahrady jsem si říkala, že už je to dobré, že chodí po zahradě a jak tak šli spolu, napadlo mě je vyfotit. Leč fotka proti slunku, je tam vidět prd🙄

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 13.05.2024, 23:20:35 xxx.xxx.83.210
Odberryho:

Je neuvěřitelné, jak rychle se dokážou z naprosto zoufalého stavu vyšvihnout. 

My teď máme očividně po dlouhé době hezké období. Sice stále řešíme kašovitou stolici, ale Klífa je mazlivý, hravý, očividně ho to netrápí…dokonce má dost energie vysírat zbylé dva kocoury. 

Tak třeba zase i někdy trochu zaroste, i když musím říct, že mu to bez té brutálně husté podsady sluší 🙈

Obrázek

Nahatý pupíček teď máme taky😛 Neva, na léto dobrý😉

lesnizinka
lesnizinka (1636 příspěvků) 13.05.2024, 21:07:24 xxx.xxx.83.210

Jitrocel používám také, ale tedy hned po píchanci, přestane to bolet. Na otok nevím, to vyzkoušeno nemám. Včela mě za život bodla nesčetněkrát, ale pamatuju si, že jsme byli na dovče v Luhačovicích a tam mě bodla do ruky, položila jsem ji nechtě na ni. Měla jsem ruku nateklou až po loket jak nafukovací Michelin😛 Tehdy snad ani nebyla v lékárně nějaká antihistaminika, i kdyby byla, u nás v rodině se léky takřka neužívaly, na všechno byl acylpyrin😉 Takže se prostě chladilo a čekalo, až ruka splaskne. Od té doby mi to nikdy neudělalo.