Aktuálně: 4 958 inzerátů174 117 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů
Dafi
Dafi (74 příspěvků) 25.04.2024, 08:55:49 xxx.xxx.136.20

tak to jste mě teda nepotěšily☹️

v BK,kde jezdím každý ,měsíc za rodičem a kamarádkami,a jezdím s Dafi-tak jsou nutrie u vlakové zastávky a ta má z jedné strany  cyklostezku podél řeky,kde chodíme ráno dělat naši hlavní vycházku,po levé straně cyklostezka kolem koupaliště,řeky,a na druhou stranu cyklostezka smě vlakové nádraží přes parčík,kde hned na začátku je vyšlapaný plácek jak tam rodiny s dětmi krmí kačeny…

je jen otázkou času?kdy se budou krmit i nutrie…jsou tam 3…

ještě jsem říkala tatínkovi-no aby mě tak spapaly Dafinku…

a vzhledem k tomu,že rodič má bydliště hned za kolejemi,tak stejněšvětšina vycházky vede přes most směr do centra města a někam-zámecký park,palava,nebo kolem řeky,miluju vycházky kolem řeky,dělávala jsem je tam denně,když jsem tam dřív bydlela,

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 22.04.2024, 20:34:41 xxx.xxx.136.20

nedělní vycházka se psama-zima,deštivo,větrno-z Kryčan od Křížku ke Kozlu,a zpět,pak po hřbitovech,ze psama se byl vždycky někdo projít Dafi si oběhla na zahřátí 2 krát auto🙂jinak skákala po šutrech a pařezech a Žeryk válel sudy v bundičce  listí🙂,díky velmi chladnímu počasí nikde nikdo,takže zbytek rodiny byl spokojený,jinak by patkoviště na hrad Cimburk praskalo ve švech

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Dafi
Dafi (74 příspěvků) 22.04.2024, 20:05:30 xxx.xxx.136.20

Aluško-hrozné,co se vám stalo,je mi to moc líto,ale hlavně,že jste všichni vyvázli,i když ne ze zdravou kůží…

tohle je i moje noční můra…chjo….

chudáček brouček jezevčíček….☹️

držím vám moc,moc palce a moc na vás myslím!!!!!!!!!!!!!!!

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 19.04.2024, 22:21:39 xxx.xxx.136.20

Efe-to je špica,že to není nic vážnýho!!!a jak dlouho trvalo trimování?

bohužel,moc salonů to fakt nechce dělat…je to pracný…

já se přiznám,že kvůli tomuhle uvažuju,že knírače už asi ne,miluju knírače,ale jestli neseženu nikoho na úpravu tak mě to trimování zabije-bolí mě z toho zápěstí,loket,záda…mám od 20 let problémy s klouby….

 bože dnes mi vrazil zákazník na pás 2 mulčovací kůry,jedna má 50kilo…

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 15.04.2024, 22:57:45 xxx.xxx.136.20

Ronja-děkuji vám,včera jsem česala,,a vypadá to,že zatím ani jedno,tak mžná to zabírá?

každopádně-česat hustým hřebenem budu-češu-drátěným kartáčem,+kartáčem štětinovým,hřebímek, spíš jen fousy a ofinu,tak ju budu brát celou

a veta se zeptám

Sutříku-vy jste tam byla někde u Křtin?

Sarah01-má pravdu Anet-jste kočka!Taky mě to hned napadlo u foteček

Impakte-bíglici jsou borci na chození to vím,od kamarádky,co s nimi chodila dogtreky,a jasně,vaši zachránění jsou mega šikovní rychlíci!🙂

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 14.04.2024, 17:36:57 xxx.xxx.136.20

děkuji za odpovědi,

pipetu jsem dávala ve středu,a od té doby má Dafča klíštata,možná teda byly nějaký už přisátý nevím,ale,asi by žádný mít neměla,ne?

je mastná,smrdí,drbe se a klíštata…

takže jsem dumala,že bych ju vykoupala a zkusila dát foresto obojek,

jenže mám strach,abych ju neotrávila,když má v sobě dávku asi na měsíc…,tak by vlastně měla být bez ničeho,i když to teda nefunguje,že,aby jako v sobě neměla moc těch chemických nesmyslů..

pipety jsem na ni vyzkoušela všechny možný,tohle byla novinka,jinak jsem dávala tabletu,ta fungovala špicovně,jenže bere léky na játra a štítnou žlázu,takže se bojím dávat zase tabletu,i když mi před rokem veterinář říjal,že jako jestli si myslím,že pipeta je zdravější než tableta,tak že není…

obojek jsem ui ní nikdy nedávala,že se nedoporučuje u psů,co spí v posteli,a ona spí fakt natulená obličej na obličej-doslova,

ještě jsem si říkala,že bych jí obojek na noc sundávala..

u Žeryka používám obojek,a rodiče u psů taky,jen u té Dafči jsem se tomu vyhýbala,kvůli častýmu tulení-chování,+má tak pidi krk,že když jí dám odblešovák,postroj,obojek,tak je na mě moc přeobojkovaná🙂+řemének od náhubku…

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 10.04.2024, 12:00:47 xxx.xxx.136.20

Ajuško-tak jistě,povinností správnýho kynologa,je svýho pejska včas dopravit pod peřinku,to je jasný🙂

Žeryk má mucho fobii,tak ted leží u vany na předložce,tam mcha nedolítne,jinak se před nimi schovává do boudy…

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 10.04.2024, 09:43:21 xxx.xxx.136.20

kynologu s velkou pověstí🙂

odepíše ti kynolog ve výslužbě🙂

včera v noci-přítel-kde je malý?(Dafina)dlouhý chrnělo v budce,v molitanové budce,a šáhnout na něj není ve spaní dobrý nápad…

já-nevím,asi se s náma nebaví..

přítel-ona je nas..,ona si myslí,že jui nemá nikdo rád?že je na světě sama?

vylítne,jde pro ni a chudáčka malýho spícího nese ze sedačky do postele..nachystej jí deku!na mě

vyskočím ze židle,nachystám deku,překryju šedou rozmazlenou…ehmm co to melu,vycvičenou,vychovanou🙂tak přikryju tu šedou potvoru malou plyšovým pidi povlakem na polštář,načež slečna se rozvalí tradičně na záda,blaženě několikrát ufne,-proto jí říkám Ufo,a začne blaženě mlaskat,přitulí se a jde hajat…

s přilepeným kouskem čokolády na fousech-kterou ukradla ze spíže….

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 09.04.2024, 22:41:01 xxx.xxx.136.20

to se krásně čte ze stařešinama!!!

my byly v neděli na větší vycházce ze všema 4 a s máti,která chtěla jít okruh kterej dřív chodila s otcem,kterej už nikdy s nikým nikam nepůjde,leda by se rychle stihl převtělit do někoho…:-/,

no a furt jsem upozornovala,že Betty bude mít 15 a je teplo..ale zmákla to…

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 06.04.2024, 21:41:46 xxx.xxx.136.20

dudek u nás na dvoře asi před 3 lety.myslivec/ostraha v  práci z toho byl úplně vedle,mám ho i na papírové fotce-jednou za čas vyvolávám fotky

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 01.04.2024, 13:53:42 xxx.xxx.136.20

v neděli-Blansko zámecký park,Křtiny,Rudice,Jedovnice,dnes cyklostezka k rybníčku za Kučerovem-dnes všichni 4-slunko,větrno,včera jen 2-jely jsme celá rodina,a ze 4 by jsme se už nevešly🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Dafi
Dafi (74 příspěvků) 27.03.2024, 23:28:49 xxx.xxx.136.20

Efe-jestli se neurazíte,není ten obojek moc široký?

Vím,že jste takový chtěla-široký,ale nezavazí jí?

já teda celý život mám na prtavcích úzký obojky-Dafi má tak pidi krk,že mít tak široký,tak už nemá krk🙂

a když jdou na větší vycházku/výlet mají postroje,tak myslím,že když netahají tak ten široký ani není potřeba-úzký myslím 2cm….obojky

děkuji za odpověd,krásný fotky,jako vždy….🙂

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 20.03.2024, 10:09:34 xxx.xxx.136.20

takhle-máti přítele se mmohla zeptat těch doktorů-nezeptala

my se sice mrkli na net..

ale já říkám-písnu sem,pár lidí tady o zdraví něco ví…

Dafi
Dafi (74 příspěvků) 20.03.2024, 09:31:16 xxx.xxx.136.20

tak nějak vím,že to nepatří na psy…

ale tím,že tady pár lidí ví něco o zdraví,tak jsem to prostě napsala sem,že dotaz týkající se člověka nepatří sem,mi bylo tak nějak jasný,když jsem to psala….