Aktuálně: 4 319 inzerátů190 586 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů
Dafi
Dafi (161 příspěvků) 25.07.2024, 22:18:01 xxx.xxx.136.20

Ještě k flexinám-když jdu ráno na rychlovenčení před prací a v noci po práci-takový to vyčurat/vykakat a dom,tak mají oba mí psi flexiny,aby se mohli v klidu kus ode mě vyčurat/vykadit-Dafi na to potřebuje klid🙂a rozestupy,když s ní jsem v Brně-jedu za tatkem do Bk,tak jdu naprotu nádraží na trávník,a bud ju pustím na delším vodítku,nebo risknu a na chvilku pustím…ona by se nakrátko nevyvenčuila a v dědině nemáme chodníky a po silnici se tu jezdí dost často-blbý spoje a hodně rodin dělá na směny,

a v zimě kdy je ve 4 ráno tma a večer tam,tak se bojím jít za zahradu,takže do dědin na flexinách na rychlovenčení

a na normální venčení pak ty popruhový 5metrovky a 4 metrovky…

Dafi
Dafi (161 příspěvků) 25.07.2024, 22:08:15 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 25.07.2024, 15:48:33

Efe-přítelova máti používá celej život flexiny,

přítel koupil mým psům flexiny taky,pak zjistil,že se to motá..

takže naše 2 chodí na 5 metrovým 2karabinovým ušitým, a dvojka rodičů na 4metrovce ušité pro ně když jdou všichni 4,s tím,že stejně aspon Žeryka pouštím

fleXiny se mě motají

ono optimální počet na vodění jsou 3

4 už zaráz jsou moc,…

já bych vlastně nikdy už vác psů než 2 nechtzěla,chodit/cvičit ze 4 zaráz je mazec,

Betty je hujer,furt se cpe cvičit,ted je skoro hluchá,nedá se s ní domluvit….

Dafi
Dafi (161 příspěvků) 25.07.2024, 09:50:13 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Arosek z 25.07.2024, 09:09:21

tak na pobavení  je to dobrý😀

já,když jsem si vždy po letech pořídila štěně,tak strašněj šok pro mě😀

ono když má člověk štěně po 14,15 letech,je to skoro,jako mít ho prvně…🙂

Dafi
Dafi (161 příspěvků) 24.07.2024, 23:18:17 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 24.07.2024, 12:32:25

Efe nechtě mě vedle vás místo,jdu se zahrabat taky!!!!!!

Mě stačí domácnost,psi,andulky,páce…

je fakt,že teda mám fyzicky náročnou práci+psychicky-dělám s lidmi+hmotná zodpovědnost…

a zdraví od 20 v háji-záda,ruka,kolena,ale ve 30 mi řekli,že na důchod to není…tak dobrý no…🙂

Dafi
Dafi (161 příspěvků) 24.07.2024, 09:48:09 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 24.07.2024, 08:03:20

Pěkně to máte naplánované,Kalíšek jsme taky kdysi šli,jinak se vstáváním to máme roky nastavený s přítelem tak,že se vstane brzo ráno,jede se na výlet/vycházku,a pak s jde zase spát,nebo po obědě….

a dovči taky v 5 ráno….

Dafi
Dafi (161 příspěvků) 24.07.2024, 07:25:27 xxx.xxx.136.20

o.mě se tam líbí jít na Kozel-nejkratší trasa,když chci k něčemu dojít-akorát ten štěrk po cestě je blbej☹️,ale dá se,pak od Kozlu dolů je studánka Mísa,jinak pochopitelně od Křížku-parkoviště se dá jít na Cimburk,tam jsem byla kdysi s rodiči přítele a mým rodičem-občas jsme spolu jezdily na celodenní výlety-oběd/káva a mezitím vycházka,jen teda s mým Geroškem,a pak Dafi,rodiče psy na výlety/vycházky autem nebraly…

teda vzaly 2krát-když měl tatka čerstvě Žeryka po bráchovi,takže tak nějak 2 roky mu byly,a jely jsme ještě tenkrát i s Gerem-rodiče svý psi,já Gera,tatka tenkrát čerstvě Žeryka,zděděnýho,no a na výletě Žeryk s Maxem poblinkali auto…rodič měl auto jako plechový dětátko…dost zuřil tenkrát….:/

takže pak se jezdilo jen s jedním mým psem a oni se svýma psama jeli jednou na Větrníky,jenže tam bud je bláto,nebo fučí a bláto,nebo vedro,měli vedro a Betty nechtěla jít,musela se nést….

tak pejsky nebraly

jo ještě se tam dá jít ke Koryčanské kapli,taky jsme byly,taky pěkná vycházka přes ty louky,ale to by na Betty asi bylo dost…..

tak jsme to včera nešly….  fotky.před pár lety u Koryčanské kaple

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Dafi
Dafi (161 příspěvků) 23.07.2024, 22:36:38 xxx.xxx.136.20

dnešní výleteček-měla jsem volný den

dnešní výleteček-na Moravanské lúky,

od parkoviště od Křížku,lesem,

Dafi nadšená,že hooodně pařezů,furt hopala z jednoho na druhý🙂

cestou tam psi rodičů(no ted už jen máti)na vodítku

cestou tam jsme viděly vyjíždku sedmi koní,tak se pejsci pokochaly,zase pro psy změna🙂

u rozcestníku jsme daly pauzu,Bettnku jsem dala na pařez,ona furt jen chodí,když je na vodítku,tak at si odpočne,cestou zpět byl i Max na volno,a byl boží hezky si cupital,dostaly piškotky několikrát po cestě,mí psi moc ne-Dafi 2 ždibce,protože dieta,a Žeryk protože nevolnosti v autě,

myslím,že psi si to moc užily,počmuchaly si,proběhli se,měly změnu,nebylo vedro,cesta měká,žádnej štěrk jak v neděli na Kozel,žádnej asfalt,

pohodička,ani moc kopce,paráda prostě

celej den do večera chrněly,Maxíkovi jsem zanesla maso až do pelíšku🙂

myslím,že jim to,že nemají ted doma paničku,že je na dovči,že jim to vynahrazujem…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Dafi
Dafi (161 příspěvků) 21.07.2024, 22:01:26 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 21.07.2024, 21:46:07

Doron,tvl-to není na vás!!!ale,ted jste mě fakt mega dostala🙂

taky my budíme lidi v 6,40minut v lese

vy za vlahého večera ničíte romantiku🙂

bože,s těma pejskařema se všude roztrhl pytel,že?

Dafi
Dafi (161 příspěvků) 21.07.2024, 21:29:08 xxx.xxx.136.20

tak dnes ráno kousek za skálou Kozel-celá 4

pod Kozlem spali lidi,o kousek dál spali i ze psem,tak jsme se kousek posunuli,a když jsme šly zpět tak nikde nikdo,

psi si počuchaly,zahorolezily…🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Dafi
Dafi (161 příspěvků) 21.07.2024, 16:45:00 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele acher z 21.07.2024, 11:16:10

já zas dumala,co děláte za práci-že mezitím nemáte víc volna..

ale pochopitelně mi do toho nic není a odpovídat nemusíte🙂ehmmm-ještě taková teda vsuvka-k tomu,že mi do toho nic není-jeden z našich zákazníků pořád chodil strašně špinavý/černý-jako ruce..taková zažraná špína,jakože mi bylo jasný,že to je z práce,ale pořád jsem dumala z jaké??kominík?

pokrývač?su od kovovýho řemesla-obráběč kovu z pravěku,tak vím,že třeba ocel a tak z ruk neumyjete,no líná huba holý neštěstí🙂

tak jsem se ho zeptala a on to umělecký kovář,kterýho jsem následně vytočila dotazem na kovovou růži🙂

Dafi
Dafi (161 příspěvků) 21.07.2024, 09:51:15 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 21.07.2024, 09:47:06

děkuju 🙂

tak já doufám,že dlouho nic neztratím,ne jak dnes-ježíš já nemá to nově ušitý vodítko!

přítel-a kde je?

já nahoře u toho šutru……

no bylo tam…🙂

Dafi
Dafi (161 příspěvků) 21.07.2024, 09:42:24 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ph z 21.07.2024, 09:35:10

děkuju,u nás jak na potvoru,ne🙂

a jo,vím,že si můžu objednat na internetu..

a děkuju vám za odkaz,to jsou ony…

Dafi
Dafi (161 příspěvků) 21.07.2024, 09:39:58 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 21.07.2024, 02:20:58

Doron-no,my třeba několik hodin denně nechodíme…….

rybník je maga kus-z dědiny do města a do další dědiny-pěšky tam a zpět 3 hodiny???nevím a zpět-kopce+asfalt furt…..,+mě Dafi v teple chodit nechce-takže já dělám několik kratších vycházek denně-s tím,že se snažím at na nich něco nosí+obíhá stromy,na zahradě nakonec-ráno v rose,mokru..

když jedeme kousek na výlet tak dnes ráno 06,40 jsme byly v lese a v 8,00jsme byly zpět v Koryčanech,a kdybych nezdržovala🙂focením a objímáním obřího šutru a sosáním enerie,jsme zpět dřív🙂a to jsme s Koryčan doma za 15 minutek..a heč Žeryk se nám nepoblinkal!:-()

a v autě říkám-Dafi mám pro tebe dobrou zprávu!!

nikam už dnes nemusíš!!!

včera třeba jsme byly v Olomouci-bez psů-odvézt tam máti-vlakem,ona pak jela už sama dál,my si daly výstavu motýlů a já 4 galerie-obrazy,šperky,keramiku,sochy,a pak jsme jely dom,zase vlakem

bez psů

takže včera měly 3 vycházky-v 5 ráno,pak ve 3 oddpo,a večer-3krát 15,minut….

Dafi
Dafi (161 příspěvků) 21.07.2024, 09:29:46 xxx.xxx.136.20
»
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 21.07.2024, 05:56:23

Impact-jop,tyhle vodítka mám na mysli!!!!!!!!

j.před letama jsem měla černočerný na Gera metrový,pak na Dafinu to modročerný,to jsem po 8 letech ztratila,tak jsem koupila to modročerný z toho tenkýho lanka,to jsem ztratila před týdnem…

a přestože jsem doma měla a mám 3 krátký jednokarabinový--jedno popruhový z tlapičkama,Žerykovo,další to hnědý z fotky,další kulatý asi přes 25let starý za 20kč ve výprodeji🙂ale drží dobře i karabinka,i provazy-ze dvou je to.

+tu pětimetrovku a jedno 2karabinový,

tak jsem nutně -já totiž musím mít všecko tééd hhned🙂

potřebovala to dvoj,jak máte vy na fotce-a to nikde!!!

ani u nás tu,ani ve Vyškově,ani v Olomouci…..

no tak jsem si ve středu teda ušila,

protože když jedem jak dnes se všema 4 kousek někam na pidi výletečk-dnes brzo ráno na Kozel

tak nahluchlá Betty,která furt,furt,furt jde-ta nejstarší-má to dlouhý 5metrový i v autě,

Maxík krátký hnědý-to pak spojím s Betty

a mí psi musí mít každý 2karabinový-jedno vrazím příteli,jedno si nechám já

on je část vycházek,výletů furt někde v prčicích,kus od nás i ze psama-ti jdou za ním,tak at je má na co připnout kdyby tam šel někdo ze psem..

naše výletečky se odehrávají v tomhle duchu-kde seš?chcu něco vyfotit!

kde zase deš?

se tady sama bojím!!-jo to fakt říkám🙂🙂

su hrozná hysterka po Dafině,nebo ona po mě🙂

tam nejdu-je to vysoko!🙂

ježíši-nelez tam,spadnou tam psi!!!

pojede auto,chytej je,…ne tak to bylo letadlo…

kam tu Dafinu cpeš?dyt spadne…

no prostě veselý to je🙂🙂