Aktuálně: 4 574 inzerátů178 218 diskuzních příspěvků17 805 uživatelů

Třetí víčko

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 22.03.2024, 08:04:06 xxx.xxx.198.226

Chození k zubařce mi nevadí, vadí mi, že tam člověk nepokecá😛
No baže! Naší zubařky dcera jezdí na koni, a vždycky probíráme, co nového, co zase s koňmi dalšího provádíme (její dcérka teď začala zapřahat….), no neskutečně zdržujeme další pacienty (naštěstí většinou moji rodinu, chodíme hromadně 😀), protože to musíme vše probrat! No a pak tam ještě nakráčí máti, ta začne o poníkách, a to je konec, jsem myslela, že mi mezitím odezní oblbovák a budeme vrtat už do živýho, než si to dopovídaly 😀

lesnizinka
lesnizinka (1634 příspěvků) 22.03.2024, 10:52:21 xxx.xxx.83.242

To já jsem se snažila kecat jen ve volných chvílích, abych právě nezdržovala😉

Bobi: A já měla nostalgii,kde bych mohla být,kdyby…hele a ty by jsi byla ta slavná country zpěvačka a nepřišla by jsi nikdy sem, protože by jsi ani neměla kocoura a…a co my ha? Co mám by z toho došlo, byly by sme tu jako kůl v plotě, žádnou Bobču by sme neznaly, jen tu slavnou zpěvačku v televizi, jako ty všechny ostatní, kterým jsme ale my, se svýma zvířatama ukradené😛 No uznej, že je to blbost😜😄😄

Musím makat, všechno sepíšu, až po obědě😉

Buggyra
Buggyra (3329 příspěvků) 22.03.2024, 11:57:53 xxx.xxx.198.226

Mno, tak po dlouhých měsících od ledna mám poprvé volný jeden den víkendu - jsem fakt nemocná, takže zítra ležím (a vysávám, peru, myčkuju, vařím, koriguju texty, připravuju fotky na propagaci klubu a závodů, zašívám hromadu věcí na zašívání, a třeba se dostanu i k tomu (haha), ušít nějakou věcnou cenu do hobbyhorse závůdku). Osobního asistenta jsem odvolala, taky má zítra pršet (jen nešť), tak holt u koní s ničím nepohneme. Chtěla jsem sázet ty brambory, ale… počkají. Taky počká mrkev a cibule, no.

Canka
Canka (304 příspěvků) 22.03.2024, 21:47:15 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Ty jsi mi Raduš úplně připomněla,že já jdu vlastně taky k zubaři kurňa!!V úterý tam mám být..doufám,že to bude jen preventivka a bude to rychlý…potřebuju pak s autem zajet udělat tu technickou..28.3. mi ta technická končí..bude to jen tak tak…hlavně teda doufám,že to bez problémů projde..jako nebojím se po technické stránce,to se o auto pravidelně starám,ale spíš kvůli těm zrezlým pátým dveřím…půl roku marně sháním nezrezlé..nesehnala jsem..takže jsemv jednom specializovaném obchodě sehnala vše na to,aby se to opravilo a dokonce i barvu ve spreji přímo na moje číslo barvy auta..takže v neděli se do toho pustíme..můj bývalý se nabídl,že to udělá,tak proč ne..

Dneska jsem po práci jela na masáž a zase tam usnula😂..jak ráno prostě brzo vstávám,tak to nedávám😂Fakt potřebuju vyhrát ten Eurojackpot😂A nebo zbalit nějakého milionáře,abych už nemusela nikdy vstávat do práce😂Nevíte o nějakém volném?😂

lesnizinka
lesnizinka (1634 příspěvků) 23.03.2024, 11:00:27 xxx.xxx.83.242

No tak já Niki ani na preventivky jako takové nechodím, páč je pořád co opravovat a vzhledem k termínům(teďka nejbližší to září ) to znamená, že do té doby se jistojistě zase něco dalšího rozpadne😏 Ale já jsem měla zničené hned co my narostly, každá, tehdy ještě povinná školní návštěva zubaře bylo vrtání 3-4 zubů. Mamka to měla stejně a obě nemáme ani ty nehty, vlasy taky hrozné. Nějaký problém se vstřebáváním asi. Vápníku zřejmě ne, protože kosti se nám nelámou, mamka nemá ani nějakou osteoporozu, co by museli hlídat, v jejím věku. 

Včera bylo celkem hezky, hned ráno ne, ale pak se vyčasilo a odpoledne bylo 12st, takže jsem postupně shazovala svršky, nakonec mi bylo i v mikině horko.  OBI jsem si koupila pár kytek, dosadit na holá místa(že se třeba namnoží, ale leda prd) plamenek, co mi brigádnice urvala 🙄 a bílou magnolii, co jsem chtěla dávno (hvězdicovou, tu jsem neměla) Jo a pár jahod, co se nechytly. Takže jsem to včera všechno dosazovala, mezitím pálila další zbytky, co trochu vyschly od minula, mezitím lítala za brigádníkama, co mají, respective nemají🙄dělat. Dám mu vykopat 20 buxusových koulí, co je zabily housenky. Na volná místa jsem mezitím dosadila předloni zakrslé cesmínky jako, že zkouška, jestli je nahradí. Dám mu k nim tyčky. Přijde, že už to má, jdu to zkontrolovat, kouknu tyčka zlomená. cesmína taky. Doprdele, na co jsem ti tam dávala ty tyčky!!? ,,Ale já sem to nevykopal!" Ne, nevykopal, ale rozšlapal👎A tak je to pořád se vším: jednu věc udělá, tři zničí. Tom mi řekne: boha, má to IQ 30, musíš prostě stát nad ním! Jenže to bych si to taky mohla udělat sama, ale nemám tolik ruk, abych to všechno zvládla, nejsem chobotnice😏 Jsem z toho a toho, co pak zbytek dne po něm opravuju tak zničená, že zase usínám ve 21-22h. Nevíc, jak je dlouho světlo poobědvám v 15h a po 16h jdu ještě druhé kolo do tmy, dvoufázově😉 

Včera Niki vyšla na NETu fotka Jeffa Bazose, jednoho z nejbohadších lidí a jeho nastávající. Příšerná karikatura, jsem se musela smát. Říkala jsem Tomovi, že nechápu, proč si chlap, který si fakt může na sexi peníze 😉 vybírat pořídí tohle. Pak jsem se teda v článku dočetla, že ona není mladá, tak to plastikama dohání…ale teda příšernost. Tak tady bych pochopila, že když chce kočku, tak si pořídí tu 30letou, hezky vypadající holku a nemusel by se dívat na takového kyborga s umělýma kozama, vycpanýma rtama, lícema a nevím čím ještě, facelift, botox… Hele, nechceš mu napsat😜

Bobca
Bobca (1009 příspěvků) 23.03.2024, 12:36:52 xxx.xxx.20.192

já měla od rána fofry..asi do 10…ale pak jsem u garáže na sluníčku ostříhala vnitřní švy tašek…bude focení-mám je hotové🤗💪..Jen mi odpolko dojede Elza,půjdu s ní sednout na autobusák..tak pak asi..mám tu bines,ale prostě mě to bere a já musím…na chviličku😴

Bobca
Bobca (1009 příspěvků) 23.03.2024, 15:55:00 xxx.xxx.20.192

Jani,tak to jsem ráda,že to máš takhle…Píšu ti to sem,aby se tam nerozšiřovalo téma mimo “rady a nápady”😇..Jen jsem se bála,aby se to nějak neobrátilo proti tobě a nebylas na tom ještě hůř…Jak to dopadlo v té škole??dobře?a s tím plesem??

Saga
Saga (358 příspěvků) 23.03.2024, 16:36:49 xxx.xxx.245.41

Holky, díky, že na nás myslíte! Nevím, jak Buggyra, ale já jsem ve stavu na chcípnutí 😢! Ve čtvrtek jsem šla z práce dřív jen o 15 minut, abych se vyhnula davu, ale včera jsem to musela zabalit už v 10:30, to prostě nešlo, kolega i vratná mi řekli, že vypadám jak smrt, úplně bílá. Doma jsem hned zalehla, s koňmi mi naštěstí bylo pomoženo, tže jsme pofackovali jen to, co se musí a fertig! Pak už jsem měla zimnici a horečku, tže noc byla fakt výživná, proklepala jsem jí pod elektrickou dečkou a ráno jsem vypadala, jak přejetá parním válcem 👎! Teď jsme přišli od koní, udělali jsme zase jen to nejnutnější a já jdu zas ležet, než začnu zase vibrovat. Držte mi palce🙏!

lesnizinka
lesnizinka (1634 příspěvků) 23.03.2024, 20:14:21 xxx.xxx.83.242
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 23.03.2024, 16:36:49

Cože!?😲 A já si myslela, že už budete OK😟 Tak to je ale nějaký fujtajbl, bože, co to na vás vlezlo!?!😲 Vždyť už je tak hezky, já už vůbec s žádnýma chorobama nepočítám, prostě s maroděním končím…nó, tak to doporučuju i vám😉 Dobrá rada, že?😉 Ležet, potit, fakt nevím, co doporučit, aby se vám ulevilo, já beru homeopatika. 

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 23.03.2024, 22:54:59 xxx.xxx.60.208
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 23.03.2024, 15:55:00

Boži, na ples jsem nešla. Četla jsi, že mi nějaký vandal poničil Čeňka (= auto)??😟 Takže já jsem položená z toho… Tím pádem (zatím) netuším, jak ples probíhal ani jak dopadla nominace. Ale pro mě byla i ta nominace výhra…😉

Fikovnice
Fikovnice (4570 příspěvků) 23.03.2024, 22:55:51 xxx.xxx.60.208
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 23.03.2024, 20:14:21

Raduš, v sousedním baráku vím o celé větší famílii, co má právě Coviďáka, takže ještě to řádí.😕

Daja
Daja (431 příspěvků) 24.03.2024, 05:00:22 xxx:xxx.5c48:de7a
Bobca:

já měla od rána fofry..asi do 10…ale pak jsem u garáže na sluníčku ostříhala vnitřní švy tašek…bude focení-mám je hotové🤗💪..Jen mi odpolko dojede Elza,půjdu s ní sednout na autobusák..tak pak asi..mám tu bines,ale prostě mě to bere a já musím…na chviličku😴


Honééém ukázat, jsem baba zvědavá😉.

lesnizinka
lesnizinka (1634 příspěvků) 24.03.2024, 07:29:46 xxx.xxx.83.242
Fikovnice:

Raduš, v sousedním baráku vím o celé větší famílii, co má právě Coviďáka, takže ještě to řádí.😕


No toto už snad ani není možné👎Nestraš mě, protože dalšího covida už  nesnesu, to se zase budu bát vystrčit rypák mezi lidi🙄Velikonoce, návštěvy…jsem zvědavá, kdo to přinese🙄

Buggyra doufám včera místo domácích prací ležela jenže…to by měla čas něco písnout!? A dneska má závody, tak jsem zvědavá, jestli ji to neskolilo úplně🙄

To už bylo ten ples atd? Já to nečtu, nevím nic a co se zase stalo Čeňkovi? 😲 Myslela jsem, že už se to uklidnilo…😟

Bobi, čekám taky na fotky, myslela jsem, že už tu budou😉

Bobca
Bobca (1009 příspěvků) 24.03.2024, 08:14:12 xxx.xxx.20.192

Raduš,promiň,já taky myslela😇jenže jsem byla pozvána v 10 na kafe ke garáži,bylo krásně..To jsem vlastně psala..Takže jsem využila,že jsem si vzala sebou tašky na ostřihování vnitřních tlustých švů,abych mohla našít šikmý proužek..Takhle dalece to ještě není..Jenže jsem někde ten proužek v tom binci tady zarabajznila,tak jsem ho hledala a začla jsem dělat cosi jiného🙂..Prostě mi to vypadlo z hlavy..Polepším se..😎

Čeněk má Raduš po sobě důlky-někdo se po něm asi prošel..Já mám důlky po obou stranách předních blatníků,jak někdo vycouvával kolem mého auta..Neřeším to,aspoň si ho zdálky poznám(ale jsem jednou letěla k úplně cizímu pažoutovi,který ten důlek měl taky😄)Navíc mě bylo doporučeno mechanikem,ať to nespravuju,že naruším tu"glazuru"čico,a mohlo by to dělat problémy…Mám to tam už asi 7 let..jeden a za rok druhý…Jani,já bych to asi neřešila..dej fotku prosím,hm?.Technickou procházím,tak mi to nevadí…

Canka
Canka (304 příspěvků) 24.03.2024, 08:35:22 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Taky je u vás tenhle víkend tak hnusně?😔Včera u nás ledový vítr,zataženo a přeháňky..ani jsem nejela ven s kobčou,protože to by jsme si vyjížďku neužili ani jedna..aspoň jsem si poopravila výběh,vyčistila jezírko a přepad a dala do kupy zahrádku..během takový chvíle od toho zorání zahrádky je už zaplevelená..tak jsem to včera všechno vyrýpala a zalila…protože ty přeháňky moc vody nepřinesli…odpoledne jsem vezla mamku do vedlejšího města do obchodu,kam dováží drogerii z Německa a Anglie..nakonec jsme spolu strávili fajn odpoledne..

Bobi ty máš taky někde rez na autě?A projde ti technickou?My dneska budeme dělat to moje auto..a to je ten rezavý flek fakt malý a řekli mi,že bych s tím technickou neprošla..tak nechápu

Posílám fotečky..Čikitku,jak mi každý den usíná večer u televize a Pčmeldu s Nikym při dnešním ranním probuzení..každý z jedné strany polštáře(nevšímejte si,že nemám povlečeno,jsem si dala prát povlečení a byla lína si to povléct už večer😄)   

Jinak všem marodům přeji brzké uzdravení!!! 

Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (1009 příspěvků) 24.03.2024, 09:45:43 xxx.xxx.20.192

Ten Nikouš má škraně jak křeček😊..Niki,né rezavé,jen důlky z obou stran,a asi aby to právě se nenarušil ten lak a nerezlo to,tak s tím prý nemám nic dělat..Nemá to vliv na funkci,tak to tam nechávám…👍


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.