Aktuálně: 4 798 inzerátů175 935 diskuzních příspěvků17 774 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (1574 příspěvků) 26.03.2024, 07:33:19 xxx.xxx.81.160

Niki, už jsem se chtěla x krát zeptat a vždycky zapomenu: ještě běháš či skáčeš přes švihadlo? Já se musím přiznat(Bobča ví, té jsem to psala soukromě) že jsem se letošní zimu neskutečně vyžrala👎 Už pár let ta váha hapruje, holt stáří mě dobíhá, ale vždycky to byly tak dvě tři kila a zase jsem je rychle shodila. No jak jsem si dala onehdá do Maďarska plavky, úplně jsem se zděsila, jak jsem nakynula, jak bublanina😲 Tipla bych, že tak 5-6kilo jsem přibrala. To jsou samé elesťáky, tam se toho vleze🙄 Ano, cítila jsem, že kalhoty mě začínají řezat v pase, ale pak jsem zjistila, že ty jsou XS, tak mě to nějak výrazně nevarovalo😏 Až ty plavky, to byl hrůzostrašný pohled😲 Prostě celkově jsem se obalila tukem, svaly zrosolovatěly, či úplně zmizely👎 Takže jsem dumala co s tím, začala cvičit, ale to by nestačilo…a našla, že nejúčinější je ,,veslovací trenažér" protože posílí takřka celé tělo. Asi 3 týdny mi trvalo ukecat Toma😉 zlomil ho až pohled na ,,krtečka v kalhotkách" - protože přesně tak v těch plavkách vypadám🙄Takže nějakých 14 dní vesluju. Věděla jsem, že tohle mě bude celkem bavit, je to silové s jako bonus - prý mě přestanou bolet záda😉Budu dělat cololiv, jen ne právě běhat a skákat, ale přece jen už na sobě pozoruju, že se musím hodně přemlouvat, jít veslovat, už jsem taky prostě stará, tlustá a líná😜 Tom mi dneska, jak jsem z toho slezla, sotva se plazila říkal: zvesela, musíš být nadšená! ,,Běž doprdele s těma reklamníma kecama, tohle na mě neplatí" A uvažovala jsem, že u mě se nikdy…nikdy ta euforie a adrenalin nedostaví - asi ho nemám!😲 Já jsem jen ráda, že ještě žiju😛 A kondice - ta se mi asi taky nezlepšuje, jedu stejný program už 14dní a můžu čím dál tím míň👎

lesnizinka
lesnizinka (1574 příspěvků) 26.03.2024, 07:39:36 xxx.xxx.81.160

Jo a psala jsem to večer, jenže jsem u toho vytuhnula před koncem - jak jsem byla unavená. Včera jsem ale jen umyla pár oken - dneska mě čeká většina. A vyházela na kompost to, co se na to vysr..brigádník.  A tak to tu ráno rozepsané najdu, odešlu a koukám, co kdo, hlavně ta Nikča vždycky psala večer…a tu nikdo😏

Saga
Saga (338 příspěvků) 26.03.2024, 08:09:26 xxx.xxx.167.183

Tak holky hlásím, že dneska už konečně progres! Skoro nechrchlám, skoro nesmrkám, jen pořád huhlám. To už je na dobré cestě! Včera u nás strašná kosa a fučelo jak prase, snažila jsem se venku moc nezdržovat. Blbý je, že dnes nebudu mít u koníků pomocníky, všici jsou fuč, tak to musím nějak zvládnout, to mě úplně netěší, ale modlím se, aby už se oteplilo a trochu svítilo slunko, pak to zvládnu ošolichat všecko! Už aby bylo volno! Velikonoce neslavíme, tže nějakou výzdobu, slavnostní tabuli či tak, neděláme, ale volno si chceme užít, tak doufám, že už nám všem bude dobře. Moje drahá tříčtvrtka ještě posmrkává, ale snad už ho to taky přejde! 

Bobca
Bobca (972 příspěvků) 26.03.2024, 08:15:19 xxx.xxx.20.192

Raduš-a co tak se smířit,že prostě tělo stárne,ty taky..a na tobě ty 4-5kg nemůže být až tak vidět🙂..chodit-chodíš,takže ten pohyb máš…ale trápit se veslováním?  no,ale jsi jinak dobrá..se donutit..😊Neumývala jsi ty okna nedávno?Dnes jsem měla opět zamlženo,bo musel být pěkný mráz..domeček dole byl celý bílý..teď je 5,5 stupně..a na nebi Jadran☀️Niki žije naplno..Má spoustu práce,však ona se ozve😀Já dnes budu finišovat s dodělávkama,pak to tu musím trochu poliskat,než zítra odjedu,abych tu neměla binec..Velikonoce nějak neřeším,nemám je ráda.Opilí chlapi mlátí ženský,co se do nich vejde..Teď už teda né,ale dřív to bylo hlavně o dětech,chystaly se balíčky pro kluky v rodině…ale to už je dávno..

Canka
Canka (293 příspěvků) 26.03.2024, 08:49:17 xxx.xxx.249.200
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 25.03.2024, 09:49:40

Buggyro já mám z kárky udělanou luxus lehkou sulku za malou ponici😀Klidně jsem vyfotímnjestli chcete..i se sedačkou😇

Saga
Saga (338 příspěvků) 26.03.2024, 08:53:50 xxx.xxx.167.183

Čanko, pls! Vyfoťte! To řeším já, Buggyra má epes ráres forichťnuk, já mám kulový, resp. díky Buggyře mám aspoň skijorging postroj!👍

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 26.03.2024, 08:58:41 xxx.xxx.119.6

Velikonoce neslavíme, ale chodí k nám sousedovic prťata, tak kvůli nim pár vajíček barvím a koupíme nějaký sladkosti - letos jsme jim sežrali už třetí pytlík bonbonů. 

Teprve včera jsem sundala vánoční ubrus, to je asi vše k mojí velikonoční výzdobě, tu si užívám u rodičů a taky ten velikonoční úklid😂. Ještě že nemám hodný sousedky, co by mi kontrolovaly umytý okna, nebo možná mám, ale do očí mi to neřeknou😂.

Canka
Canka (293 příspěvků) 26.03.2024, 09:02:33 xxx.xxx.249.200

Raduš přiznám se,že vůbec…prostě mě to úplně přestalo bavit..až bude hezky,radši vytáhnu kolo,to mě vždycky bavilo…jsem nějaká demotivovaná tím pohybem..i jsem docela často unavená..jak prostě přijdu z práce,pak zvířátka a do toho x dalších věcí,tak jsem prostě utahaná a jsem ráda,když mám volno,že sebou seknu na gauč a pustím si film…nevím..možná nějaká únava a hezkým počasím přejde,fakt netuším..ale drží se mě to takhle od Vánoc..i by bylo odhodlání něco dělat,ale únava vyhrává…zatím😂

Bobi taky jsem sem vlezla a nestačila se divit,kolik je tady toho popsanýho😂Jinak Bobi ty tašky,to je nádhera!!!Jsi neskutečně šikovná!

Jinak já jsem zatím v práci,ale za hodinku a půl vyrážím k zubařce a pak s autem na tu technickou..nevím,dávala jsem sem foto toho,jakou hrůzu jsme o víkendu opravovali?Ten můj rezavý kufr?Když jsme do toho dloubli,úplně díra jako do prd…ale naštěstí se to dokázalo opravit…a vypadá to po opravě,jako by žádná díra nikdy nebyla🙂tak mi držte palce,ať v pohodě projdu technickou..budu teda muset sundat samolepku ze skla(to by neprošlo,brání to výhledu),sundat sarapetičky ze zpětnýho zrcátka a fáborky z antény😂Mám takový veselý auto😂 

Obrázek Obrázek
Buggyra
Buggyra (3262 příspěvků) 26.03.2024, 09:18:23 xxx.xxx.198.226

To si s dovolením zkopíruju: Tak holky hlásím, že dneska už konečně progres!

Taky tak! 🙂 Včera jsem šaškovala u kamarádky u plotu, protože jsem opravovala, kudy zdrhá čuba, ale naštěstí nekrápalo a i docel slunilo, já nabalená, že když jsem přišla do domu, úplně ze mě lilo. Váhala jsem, zda to ze sebe stáhnout, ale nakonec jsem se svlíkla skoro do trika a sedla si, oni tam mají staříci přetopeno, tak jsem krásně uschla v “sauně” 😀 Poručila jsem si půllitr horkého čaje a pila ho hned, jak to šlo, a úplně jsem cítila, jak to ty hnusný bacily, co se zaradovali z venkovního vzduchu, zabíjí…

No a pak jsem přišla domů a umyla si hlavu. Tušila jsem, že to bude špatně, ale musela jsem.. no ale byla jsem chytrá horákyně, umyla jsem ji hned jak jsem vlítla do dveří, že to uschne než půjdu spát. Tak jsem aspoň pořádně vykloktala Listerinem. Zapla jsem si topení na plný koule, obalila se vrstvami oblečení a uvařila si vajíčkový salát s tím, že vejce jsem do toho dala horká a s cibulí 50/50. Slzavé údolí, ale bacily prosily o milost 🙂 Usínala jsem docela přesvědčená, že jsem neudělala dobře s tím pobíháním venku a mytím hlavy, ale co už.

V noci jsem se dvakrát vzbudila, v krku knedlík, kašel, no děkuju pěkně.

Ráno jsem se vzbudila čilá jak rybka, žádné zanesené dutiny, žádný kašel, nic 🙃 Tak asi už dobrý.

Teď to nezakřiknout. Potřebuji sednout na koně, ale musím to udělat nějak chytře, nespotit se a nebo spotit, ale pak hned odvlát domů nebo tak…

Saze (→ Saga třetím pádem mluvnickým) přeji brzké dotlučení bacila do stavu bez-vládného, aby si užila volno a mohla vyrazit s hérečkama do terénu!

Buggyra
Buggyra (3262 příspěvků) 26.03.2024, 09:21:59 xxx.xxx.198.226
Canka:

Buggyro já mám z kárky udělanou luxus lehkou sulku za malou ponici😀Klidně jsem vyfotímnjestli chcete..i se sedačkou😇


Taky jsme to měli i se sedačkou - na iF jsem to fotila, ale ty fotky už nemám, takže smůla. Ale jinak takhle na ty malé začátky je to super záležitost, žejo 🙂

Buggyra
Buggyra (3262 příspěvků) 26.03.2024, 10:05:52 xxx.xxx.198.226

Canko, no hezky pěkně, to jste dobří, asi si vás pozvu taky na opravu rzi na jeepu! 😀 Já už radši známým říkám, že jedu rat style, aby se mi nesmáli 😀 Ono to auto vypadá příšerně seshora (lak na střeše, haubně a vratech vylámaný až na plech), ale zespoda je vyvařené a ošetřené, že bych s ním mohla balancovat na traverze… Za dva měsíce půjde na technickou octavka, tak tam čekám nějaké překvápko, protože na tu jsem nesáhla za těch 10 let ani jednou, zatím procházela technické bez ztráty kytičky, ale teď v zimě haprovala se startováním, a prý to hlásí mrtvý katík, tak minimálně ten budu muset koupit, ale mám tucha, že tam bude zespoda taky něco rezlého…

Saga
Saga (338 příspěvků) 26.03.2024, 10:08:20 xxx.xxx.167.183

Buggyro super! Tak jsme si to odchrchlaly pěkně společně😄! Dokonce i kolega sem napřed strčil hlavu, pak obhlídl situaci a následně se vstrčil celý😄, asi už nevypadám tak infekčně! A s vlasama jsem to řešila ouplně stejně! To bylo dycky dilema umýt-neumýt, protože ve vaně se mi vždycky ulevilo, ale běda pak, když člověk vyleze ven. Mě to mytí hára čeká dneska, ale už nepočítám s tím, že by mě to složilo! Dnes už piju i obyčejné čaje, už ne bylinkové, ale mám tu ještě cucací pastilky. 

Já jsem včera po tom týdnu aspoň vykartáčovala cobku, ale málem jsem se u toho zadusila, z ní se úplně sněžilo bílými chlupy, člověk jednou přejel a to kovový hřbílko ucpaný, jsem pak ty hromádky musela posbírat, aby to neměla sousedka ve vypraným prádle, jak tu fučelo. Jako mě se úplně příčí tuhle zcela nekonzistentní kouli chlupů osedlat, ale začíná mě svědit zadel, od listopadu už je to dlouho předlouho, teď až do toho mého chcípu jsme společně pěkně proťapkaly terén a mě už se po svých thááák nechcééé😄 Asi toho koně obalím do bublinkový folie, vemu průmyslovým vysavačem, nebo já nevím. Línání je fakt prudný období a už líná i mini, tže je to jasný, ta když začne pouštět chlup, tak je se zimou amen! 

A ještě edit - musím pochválit za pěkné skloňování! Vážím si toho, když lidé umí hezky česky!😉👍

lesnizinka
lesnizinka (1574 příspěvků) 26.03.2024, 10:18:23 xxx.xxx.81.160

Sago tak super👍snad už jste marodění udělala pá, pá 😜 a bude dobře…vždyť je hezky👍 U nás azuro jak u Bobči, jen fučí tak, že mě to zastavovalo🙄 Bobi, na okna jsem se rozhodnula vyprdnout, bo v telce ráno hlásil saharský písek. Tak na to dlabu a umyju to někdy po Velikonocích. Nedávno ne Bobi, před Vánocema, děsně to letí😕K nám nikdo nechodí, Velikonoce vůbec neřeším. Výzdobu mám, ale nějak se mi vůbec nechce ji vytahovat z krabice…a za pár týdnů tam zase sklízet, tuším se na to vyprdnu. To je i pro Ronju - vánoční ubrusy(prostírání) a polštáře jsem odstranila před týdnem😉 a navlíkla zaječí😜 Tím asi ta výzdoba skončí, možná něco málo z té krabice dneska vytáhnu, když dlabu na ta okna. Protože ven do toho vichru, se mi teda moc nechce, i když to sluníčko…to mě teda láká😀 Půjdu vysadit asi do skleníku papriky, tam nefučí😉

Niki, však to nebylo žádné rýpnutí, dobře vím, kolik ti tím, že jsi na všechno sama přibylo práce…sama bych zdechnula, neumím si představit to všechno stíhat s chozením do práce😲 A ty to navíc nepotřebuješ, si mladá, tobě mizí kila prací ještě. 

Auto jsi nedávala, to bylo kde ta díra, pod značkou? Ty jo, to by mě nenapadlo, já mám trochu orezlé prahy. Mimochodem…Fabka tu pořád stojí před barákem, automechanik ani po urgencích pro ni nejede (říkal, že si to nastartuje kabelem) už mě to tu prudí, ale on tam má zase tolik nastavěných aut na opravu, že to vidím na svatého dyndy🙄 A Tom brblá, jak sem to domluvila. No co ho můžu nějak donutit? 

Ještě dopisuju, páč jsem teďka kouknula na předpověď a doprdele, u nás má fučet nejmíň 8 dní ještě☹️ Nejvíc zítra, pak trochu míň, ale ještě pořád dost. To bude zase práce protivná a ještě ke všemu jsem potřebovala pomazat herbicidy ostružiníky, co se mi rozlezli po několika záhonech, v některých místech, kde to není podsazené jsem si říkala, že si to dám do malého rozprašovače a normálně to postříkám, protože je toho strašně moc, výhonů👎 No v tomto vichru to nepůjde a mezitím se ta sviň rozroste zas mezi další kytky😠

Buggyra
Buggyra (3262 příspěvků) 26.03.2024, 10:45:56 xxx.xxx.198.226

To jste mi připomněla, musím zkusit na poníky vyčesávací kartáč od Kocoura, to bude sranda 🙂 Poníci jsou ještě v pohodě, ti se čistí několikrát týdně holčičkama, ale stařík by asi ocenil nějakou údržbu, ten pod sedlo mooc nechodí.

Saga
Saga (338 příspěvků) 26.03.2024, 10:54:40 xxx.xxx.167.183

Tak kočičí hřbílko by mě nenapadlo😄, taky mám, měli jsme dlouhosrstého. Momentálně jsem všechna gumová/plastová hřbílka prostě zahodila a používám buď umělohmotné prstové hrábě na trávník nebo kovové hřbílko. Nic jinýho absolutně nedává smysl, ten kůň jen když jde, tak se to z něj sype, natož na něj šáhnout!

Fikovnice
Fikovnice (4403 příspěvků) 26.03.2024, 12:22:24 xxx.xxx.61.209
Saga:

Tak holky hlásím, že dneska už konečně progres! Skoro nechrchlám, skoro nesmrkám, jen pořád huhlám. To už je na dobré cestě! Včera u nás strašná kosa a fučelo jak prase, snažila jsem se venku moc nezdržovat. Blbý je, že dnes nebudu mít u koníků pomocníky, všici jsou fuč, tak to musím nějak zvládnout, to mě úplně netěší, ale modlím se, aby už se oteplilo a trochu svítilo slunko, pak to zvládnu ošolichat všecko! Už aby bylo volno! Velikonoce neslavíme, tže nějakou výzdobu, slavnostní tabuli či tak, neděláme, ale volno si chceme užít, tak doufám, že už nám všem bude dobře. Moje drahá tříčtvrtka ještě posmrkává, ale snad už ho to taky přejde! 


Sago, teď má plno lidí záněty dutin. Pozor, ať Ti to na ně nesedne. Hlavně teplíčko, napařovat se třeba nad slanou vodou, jestli to zvládáš, Vincentku… 💖

Saga
Saga (338 příspěvků) 26.03.2024, 12:34:25 xxx.xxx.167.183

Fíkovnice, já doufám, že už budu good! Mě tyhle ucpaný dutiny vždycky děsily, tže já si dávám pozor, chodím pořád v zimní bundě a venku klidně s kapucí, i když vypadám jako kokotka, mě je to jedno. A v místnosti jsem v teple, doma i v práci. Během dneška cítím, jak se to lepší, i se mi lépe mluví a dýchá. Ale každopádně s holkama začnu až mi bude úplně dobře, ony to vydrží a o to víc si to pak užijeme👍

Fikovnice
Fikovnice (4403 příspěvků) 26.03.2024, 12:49:37 xxx.xxx.61.209
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 26.03.2024, 12:34:25

Tak to se hezky čte…že už jsi skoro OK. Já byla včera v lékárně a byla tam holka, ale ta tak huhňala, že to bylo hrozný. Že oba s přítelem jim to sedlo na dutiny. No a holka byla ke všemu těhotná…😕

Saga
Saga (338 příspěvků) 26.03.2024, 12:59:46 xxx.xxx.167.183

To víš, já po ránu vypadám normálně nenormálně, i když nejsem v zombie stavu😄! Proto ráno huhňám a odpoledne už mluvím. Já prostě fakt nechápu, jak může někdo vstávat v 5:00 ráno nebo dříve a být vyspalej? U mě to prostě takhle absolutně nefunguje. Jsem typ sova, tže když vstanu v 5:00, tak většinou kolem 10:00 začínám vypadat a vyjadřovat se jako člověk. Do tý doby je to holt těžký😄a huhlací😄. Celý život se mě systém snaží předělat na skřivana, ale ono to fakt nefunguje. Jednou budu mít na náhrobku napsáno “Zavraždilo jí vstávání”, protože vstát a jít do hokny je vražda😂!

Fikovnice
Fikovnice (4403 příspěvků) 26.03.2024, 13:07:12 xxx.xxx.61.209
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 26.03.2024, 12:59:46

My jsme si podobné v mnoha věcech, koukám!!!😉 Já, když můžu, ideálně vstávám vpoledne…což je reálné tak leda občas o víkendu!😄

Jinak ráno pro Fida chodím s polozavřenýma očima, rozcuchaná, v pyžamu a kabátu přes něj a modlím se, abych někoho nepotkala. A včera just! Sousedka před 5. ráno a hned:"Ahoooj, jak se máš???"🤣 Mně je navíc každý ráno hrozně blbě (bolesti), takže jsem jen něco dvěma slovy odpověděla a hned se pakovala pryč. Kdepak rozhovor v pět h ráno!!!😂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.