Aktuálně: 4 874 inzerátů175 147 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Třetí víčko

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 22.04.2024, 18:12:20 xxx.xxx.61.221
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 22.04.2024, 08:05:05

Buggyro, to je divné. I ty podpažky mají takové zástrčky a výškovou nastavitelnost. A už se dělají i z toho lehkého materiálu. Jinak dostal je jak můj táta (osteosyntéza po zlomenině femuru - meta rozsev v kostech, byla to nepopsatelná hrůza!😢), tak třeba teta po obou výměnách kolen. Oba (teta i taťka) už měli dost věk a říkali, že se to nenaučí. No, taťka moc ne, ale tam to bylo tou hroznou nemocí. Ale teta se naučila a až později přešla na francouzské. Jako mně jsou také francouzské sympatičtější, ale podpažní jsou prostě víc šetřící. Jinak já jsem dost vtipná: Chodím s trekingovými holemi, ale občas jen s jednou. A slýchávám narážky typu:"Kde jsi nechala lyže?" atp.😄

orionka-2
orionka-2 (474 příspěvků) 22.04.2024, 20:01:49 xxx.xxx.64.54
Ronja s motejlem:

Bobčo, ta kolečková židle je skvělej nápad! Pamatuju na sousedku, blbě spadla a snad měla v koleni něco zlomenýho, nevím už. Chodila jsem jí tam třeba nanosit dříví apod. No a jednou jsem jí načapala, jak se na tý židli odráží, v ruce mop a takhle si i tak nějak setřela😁. Užijte si pobyt, snad Vám vyjde počasí (u nás je od včera slunečno, to je hned jiný).


Židli rozhodně né. Taky jsem měla sousedku, špatně šlápla a zlomila si kotník. Berle prý né a tak po bytě postrkovala židli. Židle jí ujela a zlomila si obě ruce. Fakt nekecám !!!

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 22.04.2024, 20:31:10 xxx.xxx.61.221
Bobca:

Jani,já bych to brala jako fór🙏…že se jim prostě daří….👍neber si to tak😇.Každý máme něco..ty jsi dobrá zase ve svém oboru👌


Bobčo, možná jsem dobrá ve svém oboru a stejně musím odejít. Tak k čemu mi to je?

orionka-2
orionka-2 (474 příspěvků) 22.04.2024, 20:55:20 xxx.xxx.64.54
Bobca:

Raduš,snažím se to tu trochu uklidit,jedu zítra do pátku na to wellnes..zasekla jsem se tuhle v okně,jinak jsem byla vlastně 2x v Olmiku..Petra ještě výsledky neví..Chodím sem,počtu si,vím o vás,jak se máte,co děláte,neboj..chodím číst i jinam…Já jaksi nemám o čem…Došila jsem Zdence tašku na hřiště…Nevím,jestli jsem dávala tu druhou,tam jsem dodělávala uši..Nevím Raduš,jestli ji už máš v těch mejlech…ale to neva..A že začala jsem dávat růžový knoflík,jako moji značku🤗🤔To mně napadlo,když jsem udělala tu knoflíkovou…Ta druhá už ho má taky,ale tady na fotce je jenom ten modrý na kapse..Zkoušela jsem ty berle-hrůza…ale vymyslela jsem jízdu na kolečkové židli od počítače,že to kafe si v pohodě dovezu k počítači..a dojedu si i blíž k záchodu..Jste pilné jak včeličky,co se týče zahrádek a zvířátek👍👌

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Z celé práce na taškách bych uměla našít ty knoflíky 🙂)

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 23.04.2024, 05:58:53 xxx.xxx.119.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 22.04.2024, 20:01:49

Chudák Bobča, ruce si lámat nesmí. Rozhodně dobrá připomínka a hodně nemilá zkušenost. 

Bobca
Bobca (951 příspěvků) 23.04.2024, 07:04:26 xxx.xxx.20.192
»
Odpověď na příspěvek uživatele orionka-2 z 22.04.2024, 20:01:49

Orionko-já nebudu chodit u židle,ale odstrkovat se zdravou nohou na kolečkové židli od počítače,vsedě☝️..Bylo mi nabízeno jednou známou i chodítko,ale to asi by mohlo být až na to budu moct stoupnout(14dní nesmím)..Ta obyč.židle je nebezpečná,to jo..Ta moje váha na ty fr.hole je fakt síla..budu mít ty ruce zhuntované…tak aspoň jak to půjde,budu jezdit po pokoji na tom"křesle"..

Bobca
Bobca (951 příspěvků) 23.04.2024, 07:18:06 xxx.xxx.20.192
Fikovnice:

Bobčo, možná jsem dobrá ve svém oboru a stejně musím odejít. Tak k čemu mi to je?


Jani,netrap se nad tím..život není peříčko,ale pořádné "péro"-myšleno pštrosí.😇.já to s oblibou používám🙂..Ne všechno se nám musí dařit😟Tobě se to sype jedno k druhému,a ty to dost prožíváš🙏(ano,každý jsme jiný-nemyslím to zle)Včetně Čeňka..Ano,stalo se,asi se to nedá vyřešit,já bych nad tím už mávla rukou..Jezdí?-jezdí👍Hodně si asi věci zabíráš..Já beru Citalec…a proplouvám jaksi lehčeji tím životem😇..Natrápila jsem se už dost..Ty si něco najdeš…

No a ty holky? Prostě holky jsou mladé,zdravé,se vším si poradí..Ty jsi odkázaná na pomoc jiných lidí,aby ti ostříhali stromy atd....nejsi na tom zdravotně v pořádku..Nebylo to myšleno zle..Já to takhle pochopila..holt tam nebyli(y)smajlíci🌼🌷

Měj se pěkně a ber život s nadhledem..Víš jak je to s tou sklenicí napůl plnou??hlavu vzhůru🥰

lesnizinka
lesnizinka (1552 příspěvků) 23.04.2024, 07:38:17 xxx.xxx.85.105

Čau holky, jsem zde😉Než jsem přelouskala akce Buggyry😜už jsem nezvládala odepsat😜 Nééé😉 Ono to bylo jako vždy: přijeli jsme domů pozdě, naházeli do sebe mekáče, takže jsem se přežrala a odpadnula. Vzbudila jsem se v 19h. Ve 20h jsem se dokopala jít do posilky(do sklepa) a někdy po 22h jsem usnula znova😊 Ale veeelká motivace ke cvičení, se dokopat i když se mi fakt nechce - zkoušela a koupila si (konečně mám něco na jaro) kalhoty velikosti 34. Pravda, mám je na fest, ale je to ,,něco jako riflovina" (bílá) ony se trochu povolí. No a v tom pase stejně…ten špek ještě musí dopryč😉 Takže jsem si koupila zmrzlinku z mekáče (karamel-čokoláda) a burger a taštičku a nažrala se jako prase😛 No jo, dieta…ta mi nejde prostě😇

V těch 23h se probudím a venku jasno a -0,6st. Hned jsem volala mamce, jestli ještě nespí, ať si jde přikrýt kytky. Prý je má přikryté, ale naposled a už na to kašle. No já se na to vykašlala opravdu, nepřikryla jsem jahody a po půlnoci už byly -2st. Mělo se zatahovat, nějak nic, zataženo jsem viděla ve 3h, ale kolik bylo už v té době mínus…ani nechci vědět😟

Bobi, já jsem si teprve uvědomila, že jsem ti vůbec neodpověděla na ty maily doprčic! Jsem se na to chystala a pak mi do toho něco vlezlo, nějaké objednávky jsem řešila a tohle zazdila😲 Tašky super, všechny. A nejvíc ze všeho se mi asi líbí ten taburet👍 A ty knoflíky na tašku jsi všechny fakt rukou přišívala? Bléé, to by se mi teda nechtělo😏 Ale je to pěkné, to je fakt👍

Bobca
Bobca (951 příspěvků) 23.04.2024, 07:52:47 xxx.xxx.20.192

Raduš,to neva..to bylo jen,že jsem pro kámošku-chtěla vidět výrobky,,Tak jsem to poslala i tobě…

Jinak za chvíli odjíždím Pod Kyčmol..dojedu v pátek..papapapapapa🌼(koleno bolí,ale je to zaplacené půl roku..dám si ortézu a Jaruš se už těší,jak se budem placatit na pokoji nebo ona hlavně v bazénu a ve vířivce…sauně..Taky má obě kolena před operací(dvě invalidky na wellnesu)

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 23.04.2024, 08:06:07 xxx.xxx.198.226

Fikovnice: Buggyro, to je divné. I ty podpažky mají takové zástrčky a výškovou nastavitelnost. A už se dělají i z toho lehkého materiálu.

Hele, víš jaké já jsem nafasovala v hypermoderní nemocnici “na kraji vesnice, kde lišky dávaj dobrou noc”? Tak hleď na obrázek 😀 Výškově stavitelné podle mě nebyly, protože mi tam ze skladu vybírali vhodnou výšku, zkoušeli jich na mě několik.

Jinak mně auto ráno hlásilo -7, na přehledu z meteostanice to vypadá, že nekecalo, tak jsem zvědavá, co za překvápka najdu na polnostech 😀 

Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (1552 příspěvků) 23.04.2024, 10:21:45 xxx.xxx.85.105

Fuj -7😲 Kristepane, by mi už jeb.ulo👎 U nás ,,jen" těch -2 a vypadá to, že jahody(tedy květy) to daly. Ono bylo hodně mokro, napršeno, to taky asi pomohlo. Jak jste psala Buggyro, že brambory kaput…tu to bývá skoro každý rok, že ti co spěchali a vysadili brzo, si nijak nepomohli, protože jim je sejmuli Pankrác, Servác a Bonifác😏Brombory si vyženou nová očka, jen pak budou zpožděné o něco oproti těm, co vyraší až po mrazíkách. Trošénku se dere ven sluníčko, tak snad to bude příjemnější než včera, už je 7st. Včera taky svítilo, ale bylo 5st. celý den. Aha, koukám na radar, tak ještě na nás nějaký mráček posílají, ale i tak má být dnes 9st. Asi vyrazím i tak pracovat ven, zítra má pršet celý den. 

Bobi, byla jsem ráda, že jsi mi to poslala, díky😀 jen jsem si vymyslela tu akci s novým záhonem a řešila a řešila kytky😇 A teď si uvědomuju, že mi měli posílat hortenzie, už týden a ticho, jestli nebude avízo zítra, musím to zaurgovat(psali, že odesílají každé úterý.

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 23.04.2024, 11:30:06 xxx.xxx.198.226

Mno moje brambory jsou v cajku, ty jak říkám šly do země nenaklíčené. Kaput jsou ty známého, ten je válel doma předpokládám od podzima, dal mi je už se zelenými klíčky, a ty vyrašily hned jak šly do země. Ty mě tak netrápí.

Já totiž chci v červenci ty rané brambory sklidit a šoupnout další sadbu do země, proto jsem je dala tak brzy. Ale zatím žádná škoda 🙂

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 23.04.2024, 11:32:51 xxx.xxx.61.0
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 23.04.2024, 08:06:07

Jo jo, já si myslela, že myslíš tyto. Mám je ve sklepě… Jsou dost hrozné. Ty novější se už nastavují na výšku postavy.

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 23.04.2024, 11:37:13 xxx.xxx.198.226

… a teď jsem se na nich zhoupla zavěšená na ramenou z toho prvního schodu, a řvala jsem “jééé, já letíím”, a letěla jsem, jako vlaštovka! To je na zlomeném kotníku vážně bžunda, taková věc. Rovnou z nemo jsem jela za kámoškou invalidkou, která mi půjčila fofrklacky, s těma jsem pak už neměla problém, tam si výšku podpěru určím pokrčením loktů, ale co pokrčím, když za ta ramena visím na holích? Měla jsem skrčený leda tak anus, v strachu o bílé prádlo. To byl opravdu zážitek.

Bobca
Bobca (951 příspěvků) 23.04.2024, 20:04:37 xxx.xxx.236.173

Buggyro.. Něco mi ušlo? Copak, máš kotník v čudu? 

My jsme s Jarus už v pyžu u telky… Hotel je pěkný, čistý.. bazén má 30 a vyrivka 36 stupňů… sauny necháme na zitra.. Na večeři jsme měly svíčkovou.. Byla dobrá. Pivko se jmenuje Lomnak..ho tu přímo vaří.. Plánujeme i koupel.. Hotel je u Dolní Lomne.. U Jablunkova.. Papa

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.