Aktuálně: 4 802 inzerátů175 505 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů

Třetí víčko

Fikovnice
Fikovnice (4367 příspěvků) 24.04.2024, 09:02:07 xxx.xxx.61.118
»
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 24.04.2024, 08:19:54

Mě fascinuje, jak občas některé hotely, penziony, wellnessy píšou, že nabízí whirpool, anebo je to mnohdy napsané ještě mnohem hůř…😀

Bobca
Bobca (956 příspěvků) 24.04.2024, 11:00:56 xxx.xxx.236.173
kometa:

Vířivka. To není od slova výr.😉

Dolní Lomná, kraj mého dětství…


Jéva, samozřejmě🤭.. Nevím, proč jsem to napsala tak blbě. Dík Reni.. 

Jinak mně Jarus pozvala na tu pivní koupel 😎Budem se hodinu macet v pive. Ve 4 hodiny jden na to. 

Bobca
Bobca (956 příspěvků) 24.04.2024, 15:04:42 xxx.xxx.236.173

Mám to v plánu 🤭blikla jsem v poledne oběd.. Česnecku s tvaruzkem, klobasou a vajíčkem a DETSkOU porci smazene goudy s hranolkama.. Nevim, jak vypadá dospělá.. Ani tuhle jsem nedojedla.. A vyfotila jsem ty pivní tanky.. Pokračování příště 😎

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Buggyra
Buggyra (3248 příspěvků) 24.04.2024, 15:27:06 xxx.xxx.198.226
Bobca:

Buggyro.. Něco mi ušlo? Copak, máš kotník v čudu? 

My jsme s Jarus už v pyžu u telky… Hotel je pěkný, čistý.. bazén má 30 a vyrivka 36 stupňů… sauny necháme na zitra.. Na večeři jsme měly svíčkovou.. Byla dobrá. Pivko se jmenuje Lomnak..ho tu přímo vaří.. Plánujeme i koupel.. Hotel je u Dolní Lomne.. U Jablunkova.. Papa

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Néé, to jsem si jen dovolila ve vyprávěcím stylu zavést čas přítomný… Kotník jsem měla před asi 5 lety 🙂 Už je vcajku, díky za optání.

Buggyra
Buggyra (3248 příspěvků) 24.04.2024, 15:29:24 xxx.xxx.198.226
Bobca:

Mám to v plánu 🤭blikla jsem v poledne oběd.. Česnecku s tvaruzkem, klobasou a vajíčkem a DETSkOU porci smazene goudy s hranolkama.. Nevim, jak vypadá dospělá.. Ani tuhle jsem nedojedla.. A vyfotila jsem ty pivní tanky.. Pokračování příště 😎

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

No jooo, když vy jíte i polívku, to se není co divit, že se do vás nevejde poloviční sejra. To já si dávám moudře a předvídavě pouze ten poloviční sejra, na polívku kašlu, a stejně mám co dělat ho do sebe nasoukat! 😀

lesnizinka
lesnizinka (1566 příspěvků) 24.04.2024, 16:21:27 xxx.xxx.85.105

Jsem tuuu😛 Od rána nestíhám, hned po snídani přišel kámoš přepojovat telku, je stará a nechtěla s novým O2 spolupracovat. Musel k ní přidat nějaký bazmek. A místo jednoho ovládače ji musím pouštět dvouma, ale neva. Je v kuchyni a vyhrožovala jsem půl roku muži, že jestli mi tam nepůjde telka, se.u na vaření😛 Ano, super by bylo koupit novou, co spolupracuje, jenže Samsung malé televize nedělá a mě tam kvůli otevírání skříněk nevleze větší😕

V plánu jsem měla zkrátit si ty nové kalhoty, jenže muž ráno hlásil, že na odšťavňpvači nejak zalepilo pant, ať to umyju. Je blbě udělaný, když se zvedne ta páka lisu, tak zbytek po ní odkapává právě na ten pant a ne zpátky do nádoby. Prostě se otevře moc. Už jsem se dávno na to dívala, že by to chtělo něčím podložit, něco tam nalepit, aby se to o to opřelo. Jenže to nedrželo. Druhý pokus - nedrželo. Tak jsem se nasr…a normálně jsem tam zavrtala šroubek 😉 Zavrtáním, nebo vyšroubováním se to dalo vyštělovat na ,,akorát"😉

Přišlo mi nové zapínání na perlový náhrdelník, tak jsem si ho tam montovala. Vybrala jsem si a objednala nové plavky, abych pořád nemusela hned sušit jedny dokola. Měla jsem cuky koupit si ty co mám a mi perfektně sedí(ty modré, co jsem dávala tu fotku z Balatonu) že si je vezmu v jiné barvě a nebudu riskovat jiné, když to, jestli sednou je dost sázka do loterie😏 Jenže je měli v takové divně růžové, spíš starorůžové a nelíbily se mi. Tak jsem risknula úplně od jiné firmy a uvidím. Střihově ale dost podobné. No vybrat si plavky z milionu je děs a zabere to moře času🙄 Doufám, že narozdíl od Bobiny nezůstanu trčet doma, protože na dovču od koček…no nevím prostě🙄

Bobi, aby tě to neožralo prosáknutím🤪 Hele, ta česnečka, byla dobrá? Jako jo, všechno z toho mám ráda, ale ne teda k česnečce, celá ta kombinace se mi zdá podivná teda. Vajíčko do koprovky, klobáska do fazolové a tvarůžek…hm, to ani netuším, kam bych ho šoupla😏 Ten pokoj v hotelu je hezký, moderně zařízený, můj šálek kávy. Onehdá jsme byli v hotelu, drahém, ale zařízeném v tom barokním stylu, blééé, pro mě hnus, vůbec jsem se tam necítila a nikdy už bych do takového nejela, ani zadarmo ne😎 Výra jsem si vůbec nevšimnula a jak už jsem psala několikrát: rukou bych to blbě nenapsala, ale takhle naťukám taky perly. A jen některých si všimnu a opravím🙄 Jako by mozek s tímhle tiskacím automaticky nespolupracoval či co. 

Teď jsme doobědvali, já vařila dneska brokolicový krém z hovězím(rozmixovaným v něm) s krutonky a lžičkou zakysanky😉 Až odfuknu, budu muset vytáhnout tu mašinu na ty kalhoty. Koupila jsem si k nim i vestičku, která by se taky měla trochu poupravit, ale když se mi nebude chtít, nechám ji tak, nositelná je. Od rána prší a je 5st. Napršeno je na to, že prší od 9h teprve sice 10mm, ale pršelo dva dny zpátky, takže super, jsem spokojená. Jen ta zima je děs😲 Já vím, ještě na ni budu ve 40kách se slzou v oku vzpomínat a nadávat si, že jsem raděj nedržela hubu. Ale ani to ranní nevlékání si na sebe x věcí mě už fakt neba😏 Kočky si sedly mezi dveře, jako, že by šly ven. No po chvíli vyhodnotily, že ven asi těžko, že zůstanou na tom tepichu ve dveřích. V 5st?!? No to děcka ani omylem! Nejdete, zavírá se, čučte doma😉

Canka
Canka (292 příspěvků) 24.04.2024, 16:56:04 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Tak mám dneska za sebou po asi 4 letech preventivku u doktora…vzali mi krev,změřili tlak,udělali EKG,změřili průchodnost tepen(to jsem nikdy neabsolvovala) a prošmatali od hlavy až k patě..do týdne bych měla mít výsledky,prý mi to pošlou do emailu..tak jsem zvědavá,jak dopadnu…

Z toho servisu se mi stále neozvali…takže skútr už tam je dýl jak měsíc..minulý týden jsem tam psala znovu a napsali mi,že tenhle týden..ale to už mi píšou dva týdny🤔Jako nepospíchá to furt,je venku furt zima a jezdit bych stejně nemohla,ale trochu už mě to štve…jo a s radostí hlasím,že sazeničky,co jsem si nakoupila na trhách,tak doma díky bohu kočičáci ignorují..hodně jsem se toho bála,že mi je zničí,ale je klid..tak snad do zmrzlých doma vydrží..

Holky já bych tak potřebovala,aby bylo hezky..potřebuju začít jezdit na tom kole,protože jen kynu a kynu..sakra nemůžou existovat nějaký protitukový prášky?🤣🤣 

Jinak den co den má Bertík sežraný to jídlo😟A po kočičákovi se slehla zem a přes den nejde vidět..mám na zahradě připravenou přpravku,že ho chytím,ale vždycky chodí pozdě večer… 

lesnizinka
lesnizinka (1566 příspěvků) 24.04.2024, 17:41:58 xxx.xxx.85.105

Nikiš, však už jsou ty injekce, tablety myslím budou co by dup. Teda vlastně houby, tablety byly dřív, ale asi ne tak účinné, jak injekce. Pro mě asi ani jedno řešení. Injekce bych si 100% nepíchala(dneska jsem málem vyblila snídani díky reportáži z transfuzní stanice🙄) a prostě žádná dieta na mě nefunguje, protože já nevydržím nežrat, omezovat se v jídle. Já bych určo přežrala i bypass žaludku😜 Já bych přežrala i ty injekce. Jsem se musela usmívat, jak Bobča s Buggyrou napíšou, že nesní dětskou porci😲 V sobotu u tchánů? Polívka je vždycky, hlavní chod normální porce(teda ne se 6😉 knedlíky si dávám dva, ale třeba brambor sním hodně) Potom jsou buchty. Pokud jsou to nějaké kynuté vdolky apod, něco co miluju, jsem schopná stláskat klidně 8ks, polovinu jablkového štrůdlu atd) Je fakt, že domů se přežraná sotva vleču😏 Vím, že tohle je absolutně blbě, hlavně na ten můj pupek, ale já jsem prostě fakt nenažranec. Radši budu cvičit do zdechnutí, abych normálně vypadala, ale jídlo si neodepřu. Jak někde píšou, že s cvičením to člověka donutí stravovat se racionálně, střídmě…no jak koho teda🙄😜 No a v neposlední řadě: nepotřebuju dietu, abych vypadala vychrtle, já chci vypadat sice štíhle, ale sportovně, ne vyschlá zdechlina. Občas dost tvrdě pracuju, potřebuju sílu, svaly, což ty stejně. Máš akorát tu výhodu, že ti to cvičením dolů jde ještě mnohem rychlej, než mě, takže do dovči ty to ještě stíháš😉👍

Bobca
Bobca (956 příspěvků) 24.04.2024, 18:28:41 xxx.xxx.236.173

Z koupele jsem nelokala, dostaly jsme buclacek 11tecky Lomnaka.. Jestli se Jarus podaří mi přeposlat fotky z mobilu, tak pošlu tu cepici pěny.. Pretekala až na zem.. Jsme se prostridaly v pivni a bylinkové kadi po 20 minutach.. Pak relax na lehatkach při relaxační hudbě.. Super!!!! 

Fikovnice
Fikovnice (4367 příspěvků) 24.04.2024, 18:55:58 xxx.xxx.60.29
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 24.04.2024, 17:41:58

Raduš, tablet na hubnutí je pradávno habakůk. Ale asi bych do toho nikdy nešla…

Mimochodem ještě donedávna byla tzv. zlatá vejce. Neslyšel jste někdo o nich? Čile se s nimi obchodovalo i na netu.👎 Kapsle s fenterminem. Fentermin má téměř stejný mechanismus účinku jako amfetaminy, tedy i perník. Protože jej (logicky) lidi zneužívali, dali jej na rp. s modrým pruhem (tzv. opiátové recepty), no a někdy od listopadu mu byla zrušena registrace. Ale jsou jiné, nové, modernější léky…přesto - nee.

Fikovnice
Fikovnice (4367 příspěvků) 24.04.2024, 18:59:45 xxx.xxx.60.29
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 24.04.2024, 16:21:27

Já jsem totál zamilovaná do “mého” penziónku a vždy jak idiot dělám fotky. Už tam znám všechny pokoje a líbí se mi, že každý je jiný…

Btw, foto č. 3 - ten mezonetový - můj oblíbený…😘

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bobca
Bobca (956 příspěvků) 24.04.2024, 19:33:14 xxx.xxx.236.173

Jo, a tu polívku nesnim celou,se necham vetsinou stahnout, Jarca je zvykla.. Ja polivky normálně nevarim.. Jako nekdy jo, ale hutnou a další k tomu nejim. A v polopenzi je v ceně, tak jsem ted vyjedla drzky, a další byla michana zelenina s grilovanym hermelinem.. Na zitra máme objednany na večeři César, k tomu zeleninová krémová polivka. . Ta cesnecka se Radus dela s temahle vecma.. Tvaruzek je naspodu rozpusteny, misto syra.. Opranceny chleba na kosticky.. Vajicko rozkvedlane úvarene.. Pár kosticek klobasky.. 

Snídani nebudu ani popisovat… Ten raut.. Úžasný 🤗

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 24.04.2024, 19:39:30 xxx.xxx.119.6

To je paráda, že si to takhle užíváte, Bobčo! 

 S jídlem jsem na tom podobně jako Žínka. Doma teda většinou dělám jen hlavní jídlo, vždycky mám pocit, že je ho jak pro regiment ale kdepak. Nandám si víc než přítel, přidám si a většinou dojíždím jestě jeho zbytky. No a u rodičů sním i tu polívku, dojím přítelovo zbytky, dezert si teda nedám, ale pak zase nejvíc svačím a když odjíždíme hlásí se hlad. Máma mi dělá svačinu do auta🐷.  

Musím jet bílkoviny, jinak jsem schopná vrhnout se i na sladkosti, moc je nemusím, vlastně jsou pro mě ukazatel, že už jsem to přehnala. Diety už jdou mimo mě, já bych hlady (pardon ten výraz) zdechla. Na škole holky v těch zlatých vejcích, myslím, jely. Teda říkaly, že ne nebo moc ne…Jedna na tom pak byla blbě, tam to bylo spojený i s poruchou příjmu potravy.  

To radši ujít 20 km se psem (už to nedá teda), než nějaký pilule, injekce a drinky…prostě berličky.

Jo, zmrzly dvě rostlinky jahod, to je myslím hodně dobrý. Stromy zatím vypadají dobře, prý se to ale může ukázat i po pár dnech. Zeleninový záhonky taky vypadaj, že žijou, ale to by se semínka kdyžtak rozhodila znovu.

lesnizinka
lesnizinka (1566 příspěvků) 24.04.2024, 20:06:43 xxx.xxx.85.105

A copak já vím, jakový účinek mají amfetaminy? Jediné co beru je antikoncepce😛 A pozor, td jsem to hooodně rozšířila. Ascorutin - hodně mi praskají cévky a trochu křečáky - máme to rodové. A momentálně ještě rybí tuk, kvůli cholesterolu. Protože mamka ho má vysoký, brácha ho má vysoký, já jsem ho měla vysoký už v 18ti a 45 kilama🙄 takže jsem si řekla, že jako stará, bych měla začít s nějakou prevencí😉

Jani vím, že ti tam v penzionku dávají super slevy a tak, ale i bez toho: je to tam pěkné a já jsem taky konzerva která, když si zvykne na nějaký hotel, těžko jde jinam. V Maďarsku jsme se v zimě přesunuli právě do jiného, hezčího, lepšího a hlavně proto, že tam mají ten plavecký krytý bazén. A taky je to dojezdově skoro o 100km blíž👍 Prostě samá pozitiva, jenže mám prostě takový blbý pocit, že jsme hotel, ve kterém už jsme byli zvyklí, jako doma, bylo nám tam dobře a hezky a okolí je suprové…zradili😔

Canka
Canka (292 příspěvků) 24.04.2024, 22:36:38 xxx.xxx.212.25

No tak to já teda sním porci jako chlap a ještě si klidně přidám😂Já bych potřebovala tu pusu zašít,abych přestala jíst..a ta moje závislost na sladkým je něco,co kdybych si dokázala odpustit,tak věřím,že jsem hubeňour..a moje droga je i Cola..po Pepsi k jídlu se můžu utlouct..prostě mi to jídlo pak chutná víc…no prostě jsem prasopes😂

Jinak hlásím,že kocour dnes odchycen a odvezen!!!!Byla to teda akce a trvalo mi to asi třičtvrtě hodiny,než jsem ho chytla,ale dostala jsem ho do přepravky…hned tu přepravku ještě obalila dekou,aby byl v klidu a hned volala té známé…no kočičáka jsme vypustili ve stodole a hned zaběhnul za balíky se schovat..misky tam měl dvě s granulema,vodu taky..tak snad se tam zabydlí..jako ten černý..pry spí na seně a na baštu chodí,jinak se toulá po okolí…ale mě se ulevilo zase,že Bertík už bude mít klid…teda doufám..že už se žádný jiný neobjeví a těma dvířkama neproleze..

lesnizinka
lesnizinka (1566 příspěvků) 24.04.2024, 22:54:16 xxx.xxx.85.105

Aha úspěšná lovkyně Nikča👍😛 Tak to máš za sebou, teda oba😏 snad zase na nějakou dobu klid🙂

S jídlem nemlich to samé: k jidlu jen colu, jinak si ho nevychutnam a sladke ani nemluv, po obede musim sladke met, dneska pul nanukáča😊

Fikovnice
Fikovnice (4367 příspěvků) 24.04.2024, 23:27:18 xxx.xxx.60.29
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 24.04.2024, 20:06:43

Raduš, já to tam fakt miluju a přesně Ti rozumím…co píšeš. Taky jsem konzerva. A slevy…no ANO!!!😄

No a moje hlavní lákadlo je ten bazén se slanou vodou v soukromí. Tudíž tam zásadně s kámoškou plaveme nahé…🤭

Aleeee: Posledně mi tam nečekaně vrazil číšník!!!😄🤭 To jsem tam zrovna plavala sama, byla jsem na něj trochu naštvaná… ;-).

Fikovnice
Fikovnice (4367 příspěvků) 24.04.2024, 23:29:17 xxx.xxx.60.29

A ještě je dost hrozné, že my vždy zabereme dva pokoje…a oni to akceptují😲. Ať už tam jedu s kýmkoli, vždy se dohodneme, že každej/každá chceme svůj vlastní pokoj (ideálně vedle sebe). No a úplně nejblíž to taky není - cca 100km (necelých).

Bobca
Bobca (956 příspěvků) 25.04.2024, 07:28:46 xxx.xxx.236.173

Ono je to zavádějící.. Když si ráno dáme vydatnou snidani, včetně sladké tečky, plus kafe a džus , v 10 druhé kafe s margotkou, krátká prochazka.. O pul 12 jsem na ten oběd.. Já osobne bych tu cesnecku vynechala, ale jak jsem psala, Jarus takle jí denně v práci i s polivkama.. Tak te ukecava, ze jsme na dovolené, tak z trosky je skoro celá a tech hranolek bylo urcite 30 deka, poznám to už podle hladoveho okna.. Já hranolky moc nemusim, brambory, že buhvijake budou, tak prostě zvitezily hrancle.. Grilovaný hermelín byl vcelku.. Normálně bych to do sebe nacpala,nejsem nimra, ale par proste zustalo.. Neobhajuju, kolik toho snim, já jidlo nevyhoxim.. To bylo prostě zdůraznění, jaké tu jsou porce.. Jdem na snidani… A už to zase začíná 😇


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.