Aktuálně: 4 833 inzerátů175 322 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

Třetí víčko

lesnizinka
lesnizinka (1557 příspěvků) 25.04.2024, 22:18:19 xxx.xxx.85.120

Jak tak na tu ,,výřivku" koukám, kurňa, nijak to do očí nebije, určo bych to naťukala stejně blbě. Ano vím, že výr je od ptáka, ale prostě tu mi to nějak nenaskakuje🙄

Na ostatní vlákna jsem nekoukala dlouho, tuším je na jedno ...nějak není čas😏

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 26.04.2024, 07:01:01 xxx.xxx.198.226
»
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 25.04.2024, 20:22:44

Reklamu vídám a je naprosto bezvadná, my máme děti větší, ale poníky taky takovéhle, tak mám hroznou radost, že se to takhle propaguje 🙂 Reklamy teda nesnáším, ale tuhle jsem vzala na milost. Jo a je to na nějaký finanční produkt nebo na poradenství nebo srovnávač, no, taky netuším, na jakou společnost.

lesnizinka
lesnizinka (1557 příspěvků) 26.04.2024, 07:29:18 xxx.xxx.85.120
»
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 26.04.2024, 07:11:22

Kruciš Bobi, ale vám to uteklo😟 To je hrozné, jak to nepříjemné je tu raz dva a to krásné je pryč, než se člověk nadechne🙄 Já si myslím, že za pár let ,vědci zjistí" to, o čem všichni mluví už dávno, že ten čas je nějak ,,pokazenej"a zrychlilo se to. Je jinovatka, byl mrazík, ale už svítí slunko a je +6st, takže zpětně nevím kolik. Včera jsem dělala tak nějak milion věcí a nic pořádně😎 Tam jsem ještě postříkala plevely, něco jsem vyplela, něco přesadila, odryla jsem si kus na ten obrubník, abych ho tam vyzkoušela strčit. Moc to nešlo a ještě musím dneska rýt, včera se mi už nějak nechtělo, respective bolí z toho záda. Ve skleníku jsem zachraňovala okurku. Pořád visela tak, že ji přesadím na druhou stranu, protože pod ní, už když jsem ji sázela, byla díra od nějakéjho hryzce. Teď ji vykopnu a ona totálně bez kořenů, ukousnutá. Zakopala jsem ji naležato víceméně a uvidím, jestli se chytne, pustí si kořínky, nebo tam půjde náhradnice. Přesadila jsem si balkonové přenosné, které ještě pořád živoří doma a zedník, který u nás momentálně bydlí v budce před barákem (má tam nastěhované nějaké věci)  mi nalepil konečně na překlad polystyren a zatáhnul to lepidlem. Nechalo se to tak, že tam půjde roleta, ale zatím tam není a vypadalo to jednak blbě, za druhé to ochlazovalo obývák…si myslím. V květnu mají přijít ohliníkovat ta okna, tak jsem to potřebovala udělat před tím. Mamce jsem k narozkám objednala ta kurníková dvířka konečně(pořád mě všichni odrazovali, že je to zbytečné) brácha tu bude, o víkendu slavíme, tak je ,,slavnostně"😉 namontuje. On dostane tu ,,montáž"😛 (my si nic nedáváme, jen sladkosti)

Bobca
Bobca (954 příspěvků) 27.04.2024, 08:19:38 xxx.xxx.20.192

Dnes ráno námraza dole na domečku,ale teď je na slunku už 28,8 stupňů..Venku Jadran..vyprala jsem druhou pračku,pověsím něco asi ven k sousedce..Jinak ses ptala,co bylo k večeři..nečteš pořádně,bo jsem psala,že Caesar a zeleninový krém..Na tom tabletu se fakt blbě píše..Takže jdu něco dělat,dokud tu mám sluníčko-kousek v rohu..Jen jsem to tu mrskla ,vybalila prádlo a šla do “okna”

Jó,ještě musím..Stavily jsme se v Lomňanském muzeu pro vizitky a magnetky atd…paní mi dala odkaz-pak musím čučnout..www.galeriePuntik.cz     tam mimo jiného výrobky z rifloviny..Něco úžasného👌Precizně udělané-je vidět,že i musí mít v té chráněné dílně na to šicí stroje,podle těch švů a silnějších nití…Jaruš si koupila kabelku,batoh a polštářek…Hned mi spadl kámen zodpovědnosti,že “musím” ušít i něco jí..Neměla jsem sebou tentokrát foťák(bylo toho víc,co jsem zapomněla doma😲)Tablet jsem měla v autě..takže fotky se nekonají..

lesnizinka
lesnizinka (1557 příspěvků) 27.04.2024, 10:58:03 xxx.xxx.85.120

Bobi, já ale tu večeři nemůžu najít, naposled jsem našla nějakého jeleňa😜😲 U nás bylo dneska v noci 8st! Tak snad konečně ruším topení ve skleníku😏 Včera jsme byli večer na Slovensku na koncertu děcek s Cikánskýma diablama. Našich školních děcek tedy. Zpátky jsme jeli před devátou a…co kdyby jsme to vzali na nějakou dobrotu přes hotel? (poslední slovenské město, někdy tam jezdíme) Ve 21h!?😲 Ta tam moje dieta, cvičení…🙄 No dobře, tak vyjímečně. Dali jsme si předkrmy(měli chřestové speciality) a dezert s kapučínem😉 Domů je to přes hory, takže jsme jeli doslova krokem, protože momentálně máme jen muže auto, nemohli jsme si dovolit nějakou srnku zase🙄 Poslední vesnice před hranicí, první domky a…tři obr laně v příkopu u silnice😲 Asi vyšly vedle z lesa, přešly přes cestu, jenže tam plot, takže naštěstí! zůstaly stát v příkopu a asi přemýšlely, kudy dál.

Když jsem ráno vycházela na obchůzku, bylo už 12st. Dala jsem si jen nátělník a triko s dlouhým. Jenže doproti fučel studený(jižní😜 - u nás to tak je) takže moc vedro mi nebylo, než jsem těch 800m proti přešla. Do zad je to už pohoda, nakonec se to dalo. Pak mi volá mamka, že chodí s Mandy za humny a uhrnuje botama bláto, aby svedla vodu z cesty do příkopu(teče tam potůček a někteří lidi to rozjedou autem tak, že to do příkopu neteče a valí po cestě, polňačce) A že už si musela i rozepnout bundu. Ty máš bundu, jakovou prosim tě bundu? (vím, že jarní nemá) Tak normálně prošívanou zimní, však ještě fučí ten studený vichr. Mamko, já jsem šla v triku!😲 Však už jsem si ji rozepnula, už je celkem teplo😛

lesnizinka
lesnizinka (1557 příspěvků) 28.04.2024, 12:29:44 xxx.xxx.85.120

Pořád čekám, říkám: ne, nenapíšu, dokud někdo jiný…hmm a prd🙄 Včera jsem měla ,,úžasný den"🙄 Před obědem jsem si vysadila hortenzie do nového živého plotu(buxusový šel👎) Chyběla mi zemina na dosypání, tak jsem si sbalila kolečko a nářadí a vyjela před barák na ,,hnojiště" Do toho zavolá Tom, že je 15h pryč a on má hlad a jedem na oběd. Tak jsem to zase sbalila, bez zeminy s tím zajela za branku. Včera fučelo jako kráva, branku mi to skoro zabouchlo, než jsem projela, takže aby nepráskla do kolečka, vrazila jsem tam honem ruku. Blbý nápad, reflex, no. Takže mi to seklo nevím čím, asi zobáčkem od kliky do hřbetu ruky. Mám to seklé, bouli, bolí to…ale ono to přejde. S nadáváním jsem šla domů. Ještě jsem to chtěla zalít, ale to už jsem nestíhala doufájíc, že nepřijedem a nebude to viset, bylo sluníčko. Na obědě jsem se chytla s tchánem o politiku, následně vypěnil Tom a seřval ho, protože mu pořád opakoval dezinfo kecy starých dědků. (a to mi vždycky říká, že se s ním dohadovat nebude, že je senilní a nemá to cenu😎)Přijeli jsem domů a letěla jsem zalít ty hortenzie. Natáhnu jednu hadici - krátká. Odhážu krabic0e na spálení z vozíku, abych se dostala k dalším hadicím…ta nejdelší je zaházaná úplně vespod. Tak vezmu další, připojím, táhnu to k hortenziím, zadrhne se mi o živý plot, tak to nadhodím, aby se to oháknulo (jak jsem vzteklá, tak pořádně😏) vyletí koncovka a parádně mě trefí přímo do rypáku, do té kosti uprostřed nosu. Myslela jsem, že ho mám rozseklý, zlomený…byla to pěkná prda. Myslím, že ten řev a nadávky slyšeli až na druhém konci vesnice. Na razanci tomu přidalo to, že mi chybělo dalších asi 10m hadice😛Dotáhnula jsem nadávajíc další(kupodivu jsem ještě pořád měla spojky) slavnostně to pustím, zaliju první a vystřelí hadice z objímky. To už jsem ale vzteky nevěděla, s čím praštit😏 Házela jsem hadicí, skákala po ní(jako, že zadupu hada🤪) a řvala nadávky a to prosím asi 4x po sobě…se opakovalo🙄 Neměla jsem daleko od toho, aby mě trefil šlak😛 Jestli mě někdo sleduje…normálně groteska😎 Přišla jsem domů skoro ve 20h, na Toma zavrčela, ať na mě raděj ani nemluví a šla veslovat do sklepa😛

eva (neregistrovaný) 28.04.2024, 13:24:11 xxx.xxx.162.187

Mně to připomíná Pata a Mata🤪

Canka
Canka (291 příspěvků) 29.04.2024, 16:37:52 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

Já se omlouvám,že jsem se celý víkend neozvala,ale byla jsem vytížena😂

V sobotu vyjížďka s kobylkou,potom výlet do kontaktní zoo do Olešnice..byl to moc hezký výlrz..můžete si tam pohladit surikaty,velbloudy,lemury,velbloudy,kozy,prasátka..no bylo to moc hezký..pak na procházku Prahou a dobrou baštu do Yam Yam na asijskou baštu..večer ohýnek u koníků a opékání buřtů(Bertík mi ukradl buřta a utíkal si ho někam spapkat😂) a v neděli zase výlet,výšlap na jednu vyhlídku..a pak zase samozřejmě zvířátka..no večer jsem padla za vlast😂A samozřejmě jsem nevýletila sama😜

Dneska v práci frmol,ale jak jsem vylezla ven,tak jak když tě to nakopne..nádherný počasi,je 25°C..a já přemýšlím,že už bychven prdla rajčata a papriky..podle předpovědi má být už krásně..a zmrzlý jsou za chvíli..vím,že se říká,že ven až po zmrzlých,ale fakt má být hezky..  

lesnizinka
lesnizinka (1557 příspěvků) 29.04.2024, 17:44:41 xxx.xxx.85.120
»
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 29.04.2024, 16:37:52

Však jsem Bobče psala, že Niki na nás kašle, výletuje😉 Krásně jsi si užila víkend👍Niki, já jsem se dneska dívala ve skleníku na rajčata a taky mě napadla myšlenka, že je hodíme už ven, ale dobře si pamatuju pak ty strachy a manévry, jestli zmrznou či ne…dlabu na to, těch 14dní ještě vydržím😉mám je kde mít. Zapomněla jsem se zeptat, jak ti jdou ty lísky, co jsi vysadila, rostou, poporůstly? U nás by teda špekáček žádná s koček nežrala, vrchol je trochu šunky, co si občas vezme Viktín. Teď se chytnul na jogurt a zakysanku…v životě nic takového nechtěl, zkusila jsem mu onehdá dát na lžičku zbytek jogurtu a spapal to. Víc mu nedávám, jen občas malou lžičku. Ale jí i to masko, ne nějak jo moc, ale jí. Gucci skoro vůbec, ta si ale občas chytí myš. Večer šla ven, na spaní nepřišla. Přišla někdy v noci, měla jsem otevřené balkonovky. Co ta tam zase dělala za cirkus🙄 Asi chtěla dolů na jídlo, ale já jsem spala. Tak začala škrábat křeslo😠Zařvala jsem na ni, že jestli jí tam utekla myš, tak ji zamárním. Nakrkla se a asi šla do garáže. Nad ránem přišla znova, to už vyskočila na postel, řvala jak pominutá, jen jsem na ni houknula, že kuva spím a ať si doprčic někam lehne a spí taky😏 Ráno jsem ji našla spát v křesle. 

Bobca
Bobca (954 příspěvků) 30.04.2024, 10:29:54 xxx.xxx.20.192

já došla z předoperačního vyšetření..krev,plicní..EKG..U nás je taky krásně..Odpolko zajedem s peťou k zahradníkovi..chce dát už taky ven rajčata a okurky…tak uvidíme..

lesnizinka
lesnizinka (1557 příspěvků) 30.04.2024, 11:47:55 xxx.xxx.81.248

My jsme včera večer s mamkou a bráchou oslavili společné narozeniny, takže jsem se přežrala, necvičila a mám špatné svědomí😔 Dneska budu asi o vodě😜 Je tu vodo-topo na tu bezdotykovou baterii. Jel sem 100km, zjistil, že to, čím si mysleli, že to bude a vyměnil to…to není a budou z kolegy dumat, co s tím dál. No…jen doufám, že nevyhodnotí, že jistota bude nová baterie za 25tisíc. Tahle oprava měla být za 4. Jsem celkem nasr…, i když tenhle kluk za to nemůže, nerozumí té elektrice, má se to také nějak programovat a o tom vůbec nemá šajn.  Jsem tedy zvědavá, co konzilium vymyslí🙄

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 30.04.2024, 15:05:40 xxx.xxx.198.226

Mno, nám se rozbila na chatce páková baterie na vodu, a vodo-topo říkal, že to se pákovým stává, že se ucpou nějakým bordelem a pak neotvírají nebo protékají nebo nepouštějí nějakou teplotu vody… Tak jsem to vyřešila výměnou za novou - s rozděleným závitovým kohoutem na teplou a studenou 😀 Byla za poloviční cenu a přežila už dvojnásobek zim, kdy se voda vypíná a vypouští, takže je tam prostor pro bordýlek, no a taky několik povodní (bordýlek dtto). Dobrá investice.

Canka
Canka (291 příspěvků) 30.04.2024, 18:44:24 xxx.xxx.212.25

Ahoj holky,

U nás dneska normál letní počasí..až mě to štve,že když je zrovna tak hezky,tak musím být v práci…každopádně po práci jsem jela ještě něco povyřizovat do města,nakoupit,odvézt kamarádku,protože jí exlo auto a teď jsem dorazila domů...tak se jen převlíknu a poběžím za zvířátka.a a pojedu na vyjížďku se projet..byla by škoda nevyužít toho počasí…

Ju a vysázela jsem včera ven všechny ty sazeničky,tak děj se vůle boží a snad to klapne a nebude už zmrznout..

A taky jsem byla kvůli tomu skútru..už je to měsíc a půl😠No přehazují si to tam jak horký brambor..protože každý mechanik se specializuje na něco jiného prý…takže vše je prý vyměněné,ale ještě řeší karburátor,protože to je prý poslední možnost,že je tam ještě ten problém se samovolným rozjížděním..zkusili prý všechno a tohle je poslední možnost..nooo…takže cenu stále nevím a prý tento týden se to už rozsekne a měli by mi ho dát..tý ceny se opravdu,ale opravdu bojím😠 

lesnizinka
lesnizinka (1557 příspěvků) 30.04.2024, 22:05:37 xxx.xxx.81.248

Buggyro jste dobrá, že tomu rozumíte, já jsem tedy u baterií mimo, nějak vůbec nevím, jak to uvnitř funguje, nikdy jsem právě u výměny nebyla😊 Jako, že se zanese, s tím mám bohatou zkušenost, to se na roháčku vyčistí sítko, to bych zvládala. Ale pokud by se zanesla někde uvnitř, tak jsem v pérdeli😜

Niki, s tím skůtrem je to stejné jako s tou naší bezdotykovou baterií: něco jí je, neví se co a neví se jak to opravit. Zkusilo se to a támhleto a nakonec to skončí novou baterií, v tvém případě skůtrem asi😏 A bude to stát podobně🙄

Dneska jsem konečně dorazila ten jeden obrubník. A ,,opravila" si rýč, který jsem u toho zlomila. Hodinu jsem se rýpala s ohoblováním topora, aby tam nově sedlo, tedy první jsem ho zaříznula a poté musela ošmirglovat flexou. Přivrtat. A po celé té anabázi, kdy jsem to x krát zkoušela a znova šmirglovala a znova narážela a znova přišroubovala (několikrát zalomila šroubek👎) jsem ho slavnostně postavila na zem a zjistila, že jsem toporo otočila opačně🙄 a rýč je opačně zahnutý…no tohle teda nepůjde😛 Takže zítra než začnu odrývat další úsek, si musím zopakovat toporovou anabázi🙄 Pako😎

Canka
Canka (291 příspěvků) 30.04.2024, 22:28:36 xxx.xxx.212.25

Raduš neděs mě!!!Já nový skútr nechci..chci svýho starýho mazlíka😂A jako já fakt nevím,jestli na mě vysolí nějakou mě se nezdající částku,co budu dělat..domluva fakt byla,že mi cenu zavolají,než se něco bude opravovat a domluva očividně nefungovala…

Jooo a jinak ty ses ptala na ty lísky…jako…beru,že to byli mini prckové,když jsem je kupovala,ale čekala jsem,že budou růst rychleji..ale jako jsou obsypané listím…ale než tam bude první oříšek,to asi sakra potrvá😂

Vyjížďku jsem si dneska užila a rovnou jsme si udělali venku fotečku u šeříků..našli jsme takovou alej šeříků..bože to byla vůně..miluji šeříky!! 

Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.