Aktuálně: 4 798 inzerátů175 927 diskuzních příspěvků17 774 uživatelů

Jak ochránit psa před psem typu stafford

N (neregistrovaný) 15.02.2024, 22:06:53 xxx.xxx.242.38

Jinak ohledně původního dotazu bych volil cestu ochrany zhruba takto.😄 Nepraktické leč jediné spolehlivé řešení.

Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (4401 příspěvků) 16.02.2024, 20:26:20 xxx.xxx.177.249
Doron:

Souhlasím s Vámi a přijde mi to logický .

Kavkazanda Vás chránila před pyrenejkou, na to bych vsadila boty .

Když jste byla v sebevědomém módu, nebylo potřeba Vás chránit, když jste byla nejistá a v úzkosti měla Vás na starosti .

Ta “energie” není nic ezoterického . Pes prostě vnímá postavení těla, tón hlasu, stresový pot..Kavkazové jsou na to hodně citlivý.. Měla jsem jednou s Bengošem velkej problém, když jsem kulhala kvůli podvrknutýmu kotníku, nikdo ke mně  nesměl kromě dětí .

Viděla jsem video, byla na něm hromadná rvačka, sice ne kavkazů ale tuším SAO  nebo kangalů, prostě nějakých asiatů, vypada fakt hrozivě.

Zapojilo se do ní hodně psů a řada mužů, kteří se je pokoušeli oddělit.

Pak se tam objevila taková asi osmdesátiletá malinká stařenka, zahartusila,   jako by se zlobila na malý děti, a…, najednou byl absolutní klid. 

Bylo to nádherný. Ta teda měla autoritu a určitě ji nezískala  fyzickou silou, ti psi jí byli po ramena .


Doron, to video bylo tady. Já je taky viděla. Někdo je sem vložil a tipuju, že i přímo do tohoto vlákna. 

Jen teda…hledat zpětně se mi to nechce.😉

hmn
hmn (1053 příspěvků) 17.02.2024, 15:48:29 xxx.xxx.3.42

“Pak se tam objevila taková asi osmdesátiletá malinká stařenka, zahartusila, jako by se zlobila na malý děti, a…, najednou byl absolutní klid. Bylo to nádherný. Ta teda měla autoritu a určitě ji nezískala fyzickou silou, ti psi jí byli po ramena .”

tohle je jako na tom videu výše?
že to nějak nevidím……

megi-the-pes
megi-the-pes (2252 příspěvků) 17.02.2024, 15:54:45 xxx.xxx.124.6

Pes pustil, když ten druhý dostal klackem od toho ve fialovém oblečení, tamten překousl a tuten ucukl, pak dostal ještě jednou od té paní. Pusťte si to zpomaleně. 
Ten, co dostal, se hodně bojí, asi dostává často, dobře ví, co je klacek.
 

L.S. (neregistrovaný) 17.02.2024, 16:10:34 xxx.xxx.8.30

Já tam teda taky nic takového nevidím. 

Pes byl bitej prostě tak dlouho, že to zrovna v ten moment vzdal, a bylo jedno od koho a z který strany mu přiletí. 

Babka není žádná drobná stařenka, ale dobře stokilová ramlice, která evidentně pro ránu nejde daleko, a nemyslím si, že objevit se tam v půlce toho videa, že by rvačku ukončila, jen by do nich marně  rubala klackama jak ostatní. 

Fikovnice
Fikovnice (4401 příspěvků) 17.02.2024, 16:22:48 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele L.S. z 17.02.2024, 16:10:34

No je pravda, že asi ani není nijak stará. Možná paní ve středním věku.

“Ramlice”…🤣

Doron
Doron (1862 příspěvků) 17.02.2024, 18:12:25 xxx.xxx.162.21

To není  to video. 

Ono se mi na YouTube pořád něco nabízí, jak vědí, že se zajímám o psy .

Jenže já to neumím uložit a vložit. Ale se to teď naučím ! 

Videí s kangaly a babičkami jsem viděla opravdu hodně 🤣. Oni si asi v tom Turecku nějak na psy a matky potrpí . 😊

megi-the-pes
megi-the-pes (2252 příspěvků) 17.02.2024, 18:34:48 xxx.xxx.124.6
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 17.02.2024, 18:12:25

Vložit odkaz? Klik pravou myšou přímo do toho videa, do obrazu, a hned první volbu klik levou myšou “kopírovat url adresu videa”… to je celé… přijdete sem a do toho okna, kde píšete normálně příspěvek, uděláte jenom ctrl v. 
 

Doron
Doron (1862 příspěvků) 17.02.2024, 19:41:31 xxx.xxx.162.21

Děkuju, ale já píšu na telefonu, tam mi to nejde. Příští týden hlídám vnoučata, tak ona mě to dcerka naučí, je skoro stejně šikovná jako Vy 🙂!

megi-the-pes
megi-the-pes (2252 příspěvků) 17.02.2024, 20:21:40 xxx.xxx.124.6
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 17.02.2024, 19:41:31

Pod videem je Sdílet. A pak “kopírovat” (kopírovat odkaz), jsou tam na to tlačítka, to nemůžete minout. 🙂 A nakonec místo kliku myší se dlouze mačká na displej, když chci “vložit”. 

Já tady prostě čekám na video! 😀

Doron
Doron (1862 příspěvků) 17.02.2024, 20:46:27 xxx.xxx.162.21

Zkopírovaný mi zůstane kde?  A jak se s tím pak dostanu sem?

Já stydím.🙈😔

Příští týden už to budu umět.

Já to video nemám, ono se mi to prostě nabidne na YouTube nebo Tik toku ( píšu to správně 😅?) nebo to vidím na Facebooku a zatím si to ani neumím nikam uložit..

Ostuda, ostuda, ostuda, jsem analfabet ! 😞

A jako s tím “intuitivním” ovládáním telefonu ať jdou taky do p…e!!!

Bobca
Bobca (970 příspěvků) 18.02.2024, 09:49:11 xxx.xxx.20.192

Tak jsem sem zavítala🙂a početla si.👍.Jestli můžu zareagovat-- toho člověka nemůže nikdo nahlásit,že týrá psa doma v kleci😲hladem a žízní?Poslat na něj ochránce zvířat?

Ohledně respektu,nebo sebevědomí..Do toho se vám asi nebudu plést..Co člověk-to jiná povaha,jiný názor,a platí to určitě i u zvířátek..Vycítí,když člověk není v pohodě,nebo,že se bojí,je nemocný..to nemusím psát,takže na každého asi platí něco jiného..😎Věřím,že psi(nevím už kdo tu psal)když nebyla v pohodě,se chovali jinak a pak,jak se dostala do pohody,všechno bylo jinak..👍

Nejhorší je asi,když si někdo veme plemeno,které pak nezvládá a nechá ho napospas osudu..Mám v okolí rodinku,mají 2 stafordy ve 2pokojovém bytě,s 3 letou holčičkou..Venčit chodí teda 3x denně,jeden je s košíkem,bo se psi mezi sebou porvali,dokonce snad napadl i babičku,malá se jich bojí-zavírají je snad v jednom pokoji...Nevím proč takoví lidé mají takové psy..žádné cvičení,jen vyvenčit a domů..tuším 8+12 let.

megi-the-pes
megi-the-pes (2252 příspěvků) 18.02.2024, 10:16:41 xxx.xxx.124.6
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 17.02.2024, 20:46:27

😂 Zkopírovaný zůstane ve vesmíru. Vakuově balený.
A pak přijdete sem a máčknete na displej dlouze a ukáže se vložit.
Hele, ale ono to ve vesmíru zůstává i přes počítač. Doron nikdy nedala odkaz? Hustý. 😀

Bobco, myslíte, že někdo bude řešit toho experta, když nejsou schopní potrestat někoho, kdo nechal chcípnout několik psů hlady a žízní a nebyl schopný ani odstranit mrtvoly?

Doron
Doron (1862 příspěvků) 19.02.2024, 09:41:26 xxx.xxx.162.21
Bobca:

pravda…ale je to “bordel”..👎


Já s Vámi souhlasím.

Ten Jaroš ( autor Psí bible) je podle mýho nebezpečnej člověk . Chce naučit lidi, jak týrat svoje psy a ještě z toho mít dobrej pocit.

Tak jo, podřídíme si psa, není to těžký, stačí s ním dvakrát vyběhnout před barák, a pak vzít dvakrát na dvacet minut ven zacvičit, pak přikrýt v kleci, nenadělá bordel ani škody. Dostaneme k němu manuál v podobě Jarošova evangelia .

Na to se sposta lidí chytí .

Množky, tyrani, špatný útulky, surovci.., tam aspoň každej ví, že je to špatně, ale tohle je vydáváný za lepší způsob , jak zacházet se psy.

Teda četla jsem jen rozhovor, tu knihu ne.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.