Aktuálně: 4 571 inzerátů178 123 diskuzních příspěvků17 804 uživatelů
tetrivek
tetrivek (125 příspěvků) 12.01.2024, 17:50:05 xxx.xxx.113.171

U nás je síla ledu na bruslení tenká. Pár odvážlivců už jsem viděla. Jenže já na led vlezu jen pokud by měl sílu 15 cm. Říká se že stačí 10 cm, ale já se bojím. Na bruslích jsem už pár let nestála. Brusle mám dámské asi 25 let staré, ale vždy mi tam vadili ty zoubky. Kvůli nim jsem si namlela vždycky když jsem na rybníce potkala nějakou nerovnost. Letos se dočkám pánských bruslí protože synovi budou malé, máme teď stejnou velikost. 

tetrivek
tetrivek (125 příspěvků) 11.01.2024, 14:00:16 xxx:xxx.fedc:eab7

Někdy je lepší když štěně vyrůstá ve smečce, naše malá důležitě štěká asi od čtyř měsíců. V doprovodu ostatních psů.

Ale samozřejmě jí učím, že návšteva pohladí a může k nám na zahradu a do domu. V naší přítomnosti. Že na procházce potkáváme známé lidi a psy. Teď jsme ve městě aby si to osvěžila, no nadšená není, ale musí to zkousnout. 

tetrivek
tetrivek (125 příspěvků) 11.01.2024, 14:00:09 xxx:xxx.fedc:eab7

Někdy je lepší když štěně vyrůstá ve smečce, naše malá důležitě štěká asi od čtyř měsíců. V doprovodu ostatních psů.

Ale samozřejmě jí učím, že návšteva pohladí a může k nám na zahradu a do domu. V naší přítomnosti. Že na procházce potkáváme známé lidi a psy. Teď jsme ve městě aby si to osvěžila, no nadšená není, ale musí to zkousnout. 

tetrivek
tetrivek (125 příspěvků) 09.01.2024, 19:43:31 xxx.xxx.113.171

V noci už začínám slýchat výra, žije v nedalekém lese

A v létě mi dělá radost holub doupňák hnízdí u nás na velkém dubu. Stehlíky jsem taky na podzim zahlédla. A největší radost mi udělalo několik králíčků, kteří nás doprovázeli na procházce v lese. 

tetrivek
tetrivek (125 příspěvků) 09.01.2024, 09:24:13 xxx.xxx.138.240

Tak já mám na krmítku pravidelně hejno vrabců, létají sem brhlíci, sýkorky koňadry, modřinky, babky i parukářku jsem viděla. Červenku. A na kůži z divočáka létá i strakapoud. A do krmítka kosáci a hrdličky. 

tetrivek
tetrivek (125 příspěvků) 08.01.2024, 17:39:55 xxx.xxx.113.171
megi-the-pes:

Magnusson jsou tvrdé. Suché a tvrdé. Díky za připomenutí, dlouho jsme neměli jejich sušenky. A Bubeck dělá taky takové a má hrozně hezké obaly. 
K masu je to výborné. 


Děkuji, tak je zkusíme. 

tetrivek
tetrivek (125 příspěvků) 08.01.2024, 15:12:05 xxx:xxx.fe5b:af49

Zkoušeli jste granule Magnusson jsou Švédské. Té naší princezně, granule essential přestali chutnat, tak se poohlížím po jiných. Jinak nekrmíme jen granule, dostává maso, vnitřnosti, kuřecí křídla, zeleninu, ovoce, vejce, tvaroh, sýr. 

tetrivek
tetrivek (125 příspěvků) 08.01.2024, 14:18:05 xxx:xxx.fe5b:af49

Tak já Vám to popíšu u nás. Krátkosrstá jezevčice doma. A teď ty mrazy moc nemusí, i když s oblečkem venku řádí jak černá ruka. Doma na gauči je jí dobře. Čuvačce mráz nevadí, spíš vyhovuje. Domu chodí na návštěvu, ale za chvíli by se upekla. Venku má k dispozici zateplenou, vystlanou boudu, nebo světlou teplou kotelnu a stejně chce chrápat na sněhu. Ale to jí nedovolím. Nejšťastnější je se mnou venku při krmení a obstarávání zvířectva. S beranem Bonifácem dnes nadobro zakopali válečnou sekyru a dávali si pusinky. Škoda že jsem neměla sebou mobil. Tak hodně záleží na plemeni a psu jako takovém.

tetrivek
tetrivek (125 příspěvků) 04.01.2024, 20:25:09 xxx.xxx.113.171

Taky půjdeme na operaci. Máme jít v 11:00 dopoledne. A večer před tím má dostat poslední jídlo do šesti večer. Venčit jí budu muset i na zahradě na vodítku, aby někde něco nesežrala. Ostatní psi si občas i nějaké maso zahrabou, nebo schovají. 

tetrivek
tetrivek (125 příspěvků) 31.12.2023, 19:14:52 xxx.xxx.113.171

Tak už od odpoledne, slyším z dálky velké rány. Kdybych nevěděla že je konec roku, tak bych se bála že snad začala válka…. Jsou to teda nějaké hodně silné dělobuchy

tetrivek
tetrivek (125 příspěvků) 30.12.2023, 15:36:17 xxx.xxx.82.8
Ariska:

Mám už 2. shibu, první byla zlatá, to ani nebyla shiba. Hodná, bezproblémová. Kocoura jsme si přinesli, když ji byly 3. roky, občas si spolu hráli.

Teď mám 2. fenku, hodně jsem se jí věnovala. Přivolání jsem trénovala od prvního dne, chodíme na volno. Bohužel má své nálady a občas po kocourovi vyjede. Ale beru to jako své selhání. Jindy si spolu hrají. Jinak je to mazlík.  


Tak to je skvělý. 👍

Ne shibu jsem nikdy neměla. Jen jsem si párkrát popovídala na výstavě s majiteli tohoto pěkného psa.