Aktuálně: 4 318 inzerátů190 578 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Třetí víčko

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 15.09.2023, 06:46:52 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 14.09.2023, 17:23:48

Ahoj Reni🙂..Já myslím,že je to jak u psů..mě kousl pes a naštěstí to byl veterinářův😊Se zjišťuje,jestli to zvíře bylo očkované..asi proti vzteklině,hm?

Jak jinak?jsem tě tu chvíli neviděla-byla nějaká dovča??😎Teď už jsi určitě v plném zápřahu👍

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 15.09.2023, 07:02:10 xxx.xxx.20.192

Já to odeslala🤫a chtěla jsem ještě podotknout,že vidím nádherný východ slunka,ale nad ním"koláč"jak z filmu “Den nezávislosti”..Dnes jsem si přivstala a jdu něco dělat..Pořád se někde flákám po lese a večer jsme s holkama grilovaly ty růžovky-jen tak sůl,kmín,poťapkat olejem..Byla to mňamka..k tomu špekáčky,zeleninka👌

Jo,včera se nám stratila Anička v lese..Vždycky radila kudy z lesa ven,tak jsme jí věřili(ještě s jejím chlapem),že trefí..Toho jsme s Petrou pak náhodou našly..taky šel někam sám,neozýval se,tak jsme chodily spolu..Naštěstí měla mobil,jenže jí v lese nefungovala navigace-slabý signál,nebo co.Potkala lesáky,tak jí navedli na cestu,já musela do zákazu vjezdu a jezdila po lese jí naproti..Byla teda dost daleko..Ale koše nám přetékaly😊Tak jsme se pěkně zdržely🙂

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 15.09.2023, 07:13:40 xxx.xxx.198.226

Tak tedy houby máte krásné! Já těch svých pár kousků ani nefotila, ale ROSTOU!! Vlítla jsem do lesa ani ne na hodinku (mezitím ve výběhu u koní sebrala dva hříbky) a v lese jsem posbírala takových 15-20 klouzků a když jsem se vracela, tak jsem našla sousoší takových těch krásných hříbků s červeným spodkem a světle hnědou hlavou (kovář nebo koloděj) a ty byly úplně čerstvé a krásné. Když se nám dnes povede dříve skončit u koní s přípravou závodů, třeba bych do lesa vlítla zas 🙂

Canka
Canka (339 příspěvků) 15.09.2023, 07:35:01 xxx:xxx.b4b4:281a

Ahoj holky,

Nebojte se,nejsem neuctivá vůči svému tělu,jen mi prostě doktor přijde zbytečný…už jsem přešla tolik věcí bez doktora a žiju🙂

Tetanus zkoumat nebudu,já myslím,že ten platný mám..to by mi doktorka určtě napsala,ať přijdu,kdyby byl neplatný..na gyndě mi taky posílají sms,ať přijdu na preventivku. Tak snad i obvoďačka by se ozvala..a já ani nevím,jak často se na prevenci chodí.no a měla jsem zjistit,jestli kocour je očkovaný..ne na tetanus,ale prostě očkovaný…to mi přijde zbytečné..je to domácí kocour,nikdy venku nebyl..možná kdyby to byla nějaká kočka z venku..ale je to domácí pecivál🙂

Akorát teď sedím na chirurgii a čekám na převaz..to bude zase na hodinu..ale hlásím,že je to mnohem lepší a bolí to míň..asi zabrali ty antibiotika..což mi připomíná,že si je musím zapít..jsem zvědavá,jak to bude vypadat,až sundá obvaz..ale myslím,že kromě toho největšího kousance to bude dobré…

Já chci taky vyrazit na houby!!Jenže u náš teď vůbec neprší a je jen vedro…myslíte,že budou,kdybych vyrazila někam nahoru na hory?

Jinak dneska ráno u nás jen 8 °C!!To je hnus!

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 15.09.2023, 07:37:33 xxx.xxx.198.226

Jak jsem se  v těch vedrech přes den vyhřívala a byla pamětliva toho, že za chvíli bude zima! A už to je tady, v noci už jedou teploty dolů. Snad bude ještě pár pěkných dní 🙂 Ty teplé noci by mi taky nevadily.

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 15.09.2023, 12:03:01 xxx.xxx.90.45

Čauky, čauky, jsem doma, ale ještě stále na ,,blbém" noťasu🙄

Niki, tak snad už bude všechno OK, včera jsem to všechno vyprávěla Tomovi v autě, aby nám cesta líp utekla. Jo, jelo se večer dobře, i když hodně provoz, tak žádné kolony. Stihnuli jsme to dřív, než za ty tři hodiny pravda, předpisově jsme nejeli😏 Říkala jsem: doufám, že kočinky budou nastoupené před dveřma a nebudu je muset někde hledat….a byli👍😀

Ráno v Liberci, že udělej si výlet na Ještěd, než dojednám. Měla jsem necelé dvě hodiny. Našla jsem si trasu, ne moc chození, jen cca km k lanovce, nahoru vyjet. No jo, jenže mrholilo, lanovka zavřená. Já oblečená tak na výlet do Prahy😏 bílé plátěné tenisky…Tak co, no tak půjdu pěšky. Cesta lesem po bahýnku…tak to jsem po pár metrech vzdala. Tak jsem šla po takové šotolinové zpátky. Nikdo nikde a koukám u cesty hnízdo malých klouzků, srdce mi trhalo je tam nechat, ale neměla jsem v malé taštičce žádný pytlík. Bože, já jsem kráva, proč si ho tam nestrčím!?😠 No co už. Jdu dál a pod svahem ještě větší skupina. Šrotovalo mi, co mám sakra dělat až: obětuju nákupní tašku! Ty první byly pohodlně na krajnici, k těmto jsem musela ,,slaňovat" a čekala, že sjedu po zadku dole(nevím, v čem bych pak byla v Praze, měla jsem už jen kraťasy) Povedlo se, já nadšená se vydrápala zpátky na cestu, prošel kolem nějaký starší turista a ty hříbky neměl. Hmm, sakryš, můžou se tu vůbec sbírat? Pod Ještědem? Zabočil na takovou spláchlou kamenitou cestu, já za ním koukla kam to vede a čumím…zase klouzci a nechal je být. Vlezla jsem pro ně a už jsem tedy našla i uřízlé stopky. Popošla jsem za ním a kolem cesty se tam různě draly malinké. Vylezu nahoru nad cestu do lesa, rozhlédnu se …a tam klouzci, tam klouzci, já lítala v tom dešti nadšeně po lese, nastrojená, boty už nebyly tak čisté😏ale chodila jsem víceméně jen po mechu a jehličí, takže pohoda. Pak jsem zjistila, že je za 5minut půl jedné a to jsem měla být na hotelu a balit. letěla jsem trapem zpátky, asi 500m to bylo, z kopce. Na recepci jsem si vyprosila pytlík, houby přesypala, slizkou tašku😉  vyprala v umyvadle, kde jsem očistila i boty, naštěstí víceméně jen podrážky. Tom se mi pak smál, že jsem pako. Já bych tam vydržela bloumat po lese půl dne, mrzelo mě, že jsem neměla čas a oblečení, příště se na to líp vybavím a vyrazím😛👍

kometa
kometa (5005 příspěvků) 15.09.2023, 12:48:13 xxx.xxx.224.101
Bobca:

Ahoj Reni🙂..Já myslím,že je to jak u psů..mě kousl pes a naštěstí to byl veterinářův😊Se zjišťuje,jestli to zvíře bylo očkované..asi proti vzteklině,hm?

Jak jinak?jsem tě tu chvíli neviděla-byla nějaká dovča??😎Teď už jsi určitě v plném zápřahu👍


Povinná vakcinace proti vzteklině je jenom u psů. Kočku má naočkovanou málokdo. Já teda ty stájové očkovávala, ale to je už hodně let tamu nazad. Od 2004 u nás vzteklina není, talk proč vyhazovat peníze. Navíc kočky trpívají na postvakcinační sarkomy.

Jo, jo, už druhý týden jsem v plném zápřahu. Dopoledne praxe, odpo výuka. Ale aspoň je venku hezky.

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 15.09.2023, 15:53:04 xxx.xxx.63.80
Canka:

Ahoj holky,

Nebojte se,nejsem neuctivá vůči svému tělu,jen mi prostě doktor přijde zbytečný…už jsem přešla tolik věcí bez doktora a žiju🙂

Tetanus zkoumat nebudu,já myslím,že ten platný mám..to by mi doktorka určtě napsala,ať přijdu,kdyby byl neplatný..na gyndě mi taky posílají sms,ať přijdu na preventivku. Tak snad i obvoďačka by se ozvala..a já ani nevím,jak často se na prevenci chodí.no a měla jsem zjistit,jestli kocour je očkovaný..ne na tetanus,ale prostě očkovaný…to mi přijde zbytečné..je to domácí kocour,nikdy venku nebyl..možná kdyby to byla nějaká kočka z venku..ale je to domácí pecivál🙂

Akorát teď sedím na chirurgii a čekám na převaz..to bude zase na hodinu..ale hlásím,že je to mnohem lepší a bolí to míň..asi zabrali ty antibiotika..což mi připomíná,že si je musím zapít..jsem zvědavá,jak to bude vypadat,až sundá obvaz..ale myslím,že kromě toho největšího kousance to bude dobré…

Já chci taky vyrazit na houby!!Jenže u náš teď vůbec neprší a je jen vedro…myslíte,že budou,kdybych vyrazila někam nahoru na hory?

Jinak dneska ráno u nás jen 8 °C!!To je hnus!


Taky nesnáším doktory…ale myslím, že na tetanovku přeočkování dr. nezve. Aspoň co si pamatuji, tak já byla vždy přeočkovaná tak nějak spíš náhodou. Jednou mě pokousal psoun, podruhé už ani nevím, pak jsem to i jednou měla propadlé. Co vím, vakcíny by měly držet 20 let.

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 15.09.2023, 16:06:06 xxx.xxx.90.45

Hurá. hurá mám svůj noťas, takže se mně zase jen tak nezbavíte😜

Reni a kde jste byla na dovče? A jak to, že jste se nám nechválila s fotkama a tak? 😕 Já bych se chválila jak divá, kdyby bylo čím a měla jsem na to mobil😛😉 mě musíte věřit i bez dokumentace😉 No…pomalu se blížím do bodu, kdy ten chytrý mobil asi vytáhnu ze šuplete. Protože třeba hledání tras by se občas hódně šiklo😉

Mimochodem. Minule jsem říkala servisákovi, že mi ta baterka vůbec nevydrží, tak mi to nějak přenastavil, ale za pár měsíců už byl problém ho i na šňůře rozjet, dvakrát vždycky chcípnul, než si nacucnul dost energie, aby utáhnul prohlížeč. Teď mi ho přinesl s tím, že stará baterka je normálně nafouklá, totálně kaput, ať ho ale teď nenechávám na šňůře, aby se nová neničila. Však by mě ani nenapadlo dávat ho ne šňůru, je to otravné, jenže to prostě bez ní už jelo asi 5 minut👎 

Tuším dva roky jsem už neočkovala na vzteklinu ani Worku, vetka mi to nedoporučila. U koček by mě to ani ve snu nenapadlo a to k nám chodí lišky. 

Na cestě, co po ní ráno chodím vedle do vsi (Bobi zná) jsem ráno našla rozjetou velkou ropušku😢 Byla jsem nars…😈

Jezdí se tu max 50, ropuchy jak dlaň pořádného chlapa si na cestě fakt nevšimnete😠 nebo co? Vletěla mu z ničehožnic pod auto?!😈

Koník se snažil přes plot načnout nový balík. Je tam ta síťka, ani mě se to nedařilo, musela bych mít nůžky. Posbírala jsem mu po zemi ještě dvě náruče sena a hodila mu to k tomu ohlému plotu. Minule se mě bál, zdrhal, teď se nechal pohladit po hubě, očichával mi ruce a pak udělal to ha, ha s otevřenýma pyskama zeširoka. Co to znamená? Bála jsem se, že mě to velkou hlavou majzne, až kecnu na prdel😏Řekla jsem mu, ať papá a klidila se😉

kometa
kometa (5005 příspěvků) 15.09.2023, 16:42:04 xxx.xxx.147.163
Fikovnice:

Taky nesnáším doktory…ale myslím, že na tetanovku přeočkování dr. nezve. Aspoň co si pamatuji, tak já byla vždy přeočkovaná tak nějak spíš náhodou. Jednou mě pokousal psoun, podruhé už ani nevím, pak jsem to i jednou měla propadlé. Co vím, vakcíny by měly držet 20 let.


Tak můj praktik ano. I si hlídá termín preventivních kontrol.

kometa
kometa (5005 příspěvků) 15.09.2023, 16:44:35 xxx.xxx.147.163
lesnizinka:

Hurá. hurá mám svůj noťas, takže se mně zase jen tak nezbavíte😜

Reni a kde jste byla na dovče? A jak to, že jste se nám nechválila s fotkama a tak? 😕 Já bych se chválila jak divá, kdyby bylo čím a měla jsem na to mobil😛😉 mě musíte věřit i bez dokumentace😉 No…pomalu se blížím do bodu, kdy ten chytrý mobil asi vytáhnu ze šuplete. Protože třeba hledání tras by se občas hódně šiklo😉

Mimochodem. Minule jsem říkala servisákovi, že mi ta baterka vůbec nevydrží, tak mi to nějak přenastavil, ale za pár měsíců už byl problém ho i na šňůře rozjet, dvakrát vždycky chcípnul, než si nacucnul dost energie, aby utáhnul prohlížeč. Teď mi ho přinesl s tím, že stará baterka je normálně nafouklá, totálně kaput, ať ho ale teď nenechávám na šňůře, aby se nová neničila. Však by mě ani nenapadlo dávat ho ne šňůru, je to otravné, jenže to prostě bez ní už jelo asi 5 minut👎 

Tuším dva roky jsem už neočkovala na vzteklinu ani Worku, vetka mi to nedoporučila. U koček by mě to ani ve snu nenapadlo a to k nám chodí lišky. 

Na cestě, co po ní ráno chodím vedle do vsi (Bobi zná) jsem ráno našla rozjetou velkou ropušku😢 Byla jsem nars…😈

Jezdí se tu max 50, ropuchy jak dlaň pořádného chlapa si na cestě fakt nevšimnete😠 nebo co? Vletěla mu z ničehožnic pod auto?!😈

Koník se snažil přes plot načnout nový balík. Je tam ta síťka, ani mě se to nedařilo, musela bych mít nůžky. Posbírala jsem mu po zemi ještě dvě náruče sena a hodila mu to k tomu ohlému plotu. Minule se mě bál, zdrhal, teď se nechal pohladit po hubě, očichával mi ruce a pak udělal to ha, ha s otevřenýma pyskama zeširoka. Co to znamená? Bála jsem se, že mě to velkou hlavou majzne, až kecnu na prdel😏Řekla jsem mu, ať papá a klidila se😉


Tak 1) na klasické dovolené jsem nebyla, jenom navštívit tátu a sestru s rodinou + fajn víkend u kamarádky ve Vlašimi a 2) nefotím. A i kdyby ano, stejně bych to sem neuměla dát.😉

Otevřené pysky zeširoka - mohl třeba jenom zívnout. Těžko říci. Příště prosím foto.🙂

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 15.09.2023, 20:22:43 xxx.xxx.90.45
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 15.09.2023, 16:44:35

Jo tááák domácí dovča, já myslela nějaké móře😉 tak to jsme zatím Reni na tom podobně😀

Čirou náhodou jsem natrefila před baráku na sestřenku, která jela ke koním. Takže první si myslela, že to byl hřebec a cítil kobylu, když jsem vysvětlila, o čího koně jde, tak se divila, že to je kobyla😛 a asi mi z rukou cítila….no jedině kočky, s jiným zvířetem jsem ještě nebyla, pejsky mám na trase až spíše zpátky u nás ve vsi. 

Dneska jdu přes jídelnu, hodím okem k oknu a…co to je na té zácloně? Jdu k a je to kudlajz. Běžela jsem za Tomem pro mobil, udělala jí fotos 😀 a vynesla ji ven, aby ji neulovily kočky 🙄

Obrázek
Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 16.09.2023, 06:55:25 xxx.xxx.20.192

Teda Raduš,co ty doma nemáš za havěť🤭

Včera odpolko se za mnou stavila Zdenka s přítelem,seděli jsme na zahrádce “U Mozarta”,my si daly vínko,horké maliny-boží😇..Už začíná pofukovat studený vítr-bylo to v chládku..Ale jinak bylo včera hezky..

Vyzkoušela jsem radu od sousedky,naložit maso do trochy vody se solí a sodou..Plánovala jsem krkovičku-co jsem dostala za zkrácení záclon Petřiné mámě,dát do papiňáku,bo řízek minule byl jak podrážka..Ona mi tak platí služby😊-masem..Tak asi 2 hoďky jsem to měla naložené a normálně to maso bylo za chvíli měkoučké,jen tak na pánvě jsem na přírodno oprančila..Krása👌Jeden plátek mám ještě na dnešek..Z hub jsem udělala zase pomazánku..Zdenka říkala,že to dělá jen z těch růžovek-což jsem nevěděla,ale i z babek to nemá chybu👍Podělila jsem se s houbama i vedle v baráku,jak bydlí Petra -nemají čas na houby,mají 3 malé děti,však já si zase nasbírám..Spravila jsem si košík,co mi dala Anička,měl polámané ucho..blesknu ho..😎

Obrázek Obrázek
lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 16.09.2023, 11:12:22 xxx.xxx.90.45

Ha, ha, Bobča koumes😀 Taťka měl vždycky průpovídku: Jožo Koumes jméno mé…ani nevím, odkud to měl. Designový košík kurňa, jsi z toho udělala…no kdo to má?!?👍

Včera…začnu trochu složitě. Kousek od koníka bydlí jeden takový silný chlap. Často se se mnou dal do řeči, když jsem chodila s Workou, teď zase, že už chodím sama. Nevěděla jsem, kolik mu je, tušila jsem, že je jen o trochu starší(snad starší😇) než já. Jeho tchýně, které měl dceru a bydleli tam, pracovala léta s mojí mamkou, tak se dobře známe. No a včera siréna, hasiči, policajti, vrtulník…prostě povyk na vsi. Tu se všichni víceméně známe, každý je něčí rodina, takže se člověk lekne, komu se probůh něco nedobrého děje. Za hodinu volala teta, že to on odpadnul. Vrtulník tam byl dlooouho, už jsem tušila, že to dobře nedopadlo. Ne nedopadlo, nevskřísili ho😢 Ráno jsem šla kolem a…potkala jsem jeho švagrovou(což jsem ani nechtěla, potkat někoho z rodiny😟) tak jsem se zeptala, jestli je to opravdu pravda, jestli se to jen ,,nenadělalo".  Ne, je to pravda, bohužel😟 Prý měl pár měsíců nějaké zdravotní problémy. Uvědomila jsem si, že jsem ho tam delší dobu nepotkala a to tam býval kolem baráku skoro pořád. Oni jsou velká rodina a mají v podstatě část ulice, několik domů vedle sebe, naproti sebe a tak.

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 17.09.2023, 10:19:30 xxx.xxx.90.45

Nechci tu vypisovat pořád sama😟 kde sakryš baby ste? 😏

Večer jsem plela a vyplela kozlík tam, kde mi zavazel. Přinesla jsem ho domů, že ho usuším kočkám na zimu, no Gucci se na něj vrhla tak, že mi rozervala igelitový pytlík, hlína po celé pracovně, musela jsem ho vyhodit ven. Tam se na něj s Viktínem vrhli oba😛 Jenže: o půlnoci jsme šli spát a kočky celý večer nikde a nepřišli. Do ložnice nad ránem Gučina nepřišla. Ráno budím Toma s tím, že ti dva jsou asi někde sjetí, protože nepřišli ani, když jsem otevřela dveře od pracovny. Viktínek odněkud přišel až, když jsem se chystala na obchůzku, Gucci vyběhnula z kytek před garáží, že se jde ukázat. Bylo srandovní, jak se ta tlustěnka rozeběhla za mnou po cestě, že jde se mnou. No to teda nejdeš! To, že fááákt nevypadá, že by někam mohla ,,vyběhnout" jsem jí raděj neříkala😜

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 17.09.2023, 12:16:41 xxx.xxx.20.192

Já byla od 7 v lese..nic moc,ale 2 velké bedly a růžovky..a asi 4 babky..Tak jsem to hned zpracovala,najedla se a jdu si bucnout..byla jsem ve 4 vzhůru a už nemohla zabrat,a v 6 mě vzbudil zas z hlubokého budík..Tak dobrou noc😔😴

kometa
kometa (5005 příspěvků) 17.09.2023, 14:19:59 xxx.xxx.147.163
lesnizinka:

Jo tááák domácí dovča, já myslela nějaké móře😉 tak to jsme zatím Reni na tom podobně😀

Čirou náhodou jsem natrefila před baráku na sestřenku, která jela ke koním. Takže první si myslela, že to byl hřebec a cítil kobylu, když jsem vysvětlila, o čího koně jde, tak se divila, že to je kobyla😛 a asi mi z rukou cítila….no jedině kočky, s jiným zvířetem jsem ještě nebyla, pejsky mám na trase až spíše zpátky u nás ve vsi. 

Dneska jdu přes jídelnu, hodím okem k oknu a…co to je na té zácloně? Jdu k a je to kudlajz. Běžela jsem za Tomem pro mobil, udělala jí fotos 😀 a vynesla ji ven, aby ji neulovily kočky 🙄

Obrázek

Upřímně, mně se po móři ani nestýská.

Včera jsem dupala po Novohradkách - krása!, dneska dopo jsem byla u koní, navečer jdeme do kina - záznam koncertu ABBA.

Ke štěstí mi to úplně stačí.

Canka
Canka (339 příspěvků) 17.09.2023, 18:04:24 xxx.xxx.215.178

Ahooooj…Raduš už tu nejsi sama a nebudeš vypisovat sama,už jsem tu..měla jsem zase nabitý víkend,tak proto jsem nestíhala psát..

Takže..páteční chirurgie katastrofa..odmotali mi obvaz..ruka v jednom ohni a plná hnisu🙄A opět padloslovo rozříznout. To jsem kategoricky odmítla..a to jsem asi neměla dělat,protože doktor se mi asi chtěl pomstít za mojí prořízlou pusu..prý se to musí okamžitě vyčistit a že to mělo proběhnout už na tý pohotovosti..o tom,že mi to chtěli právě tam řezat,jsem pomlčela..no položili mě na lehátko..a doktor si vzal takovou železnou špachtli..sestra mi chytila ruku..a pevně držela..nechápala jsem,co s tím chce dělat..a on mi to narval do těch ran a vydloubával ten hnis!!!!Já brečela,říkala mu,že to hrozně bolí a že to chci umrtvit. A on že ne,že to zvládnu..holky to byl takový zmrd!!!!Já byla tak naštvaná..u tý poslední díry se mi udělalo fakt už zke od tý bolesti..udělali mi ještě proplach a nechali mě tam chvíli ležet,protože mi fakt bylo zle..doktor blbě čuměl,ale nic neřekl..no trpěla jsem jak pes celý pátek dopoledne,protože ta bolest vůbec neustupovala..

No odpoledne po práci jsem se postarala o všechny zvířatka a vyrazila hodinu cesty směrem Plzeň do jednoho kempu,kde jsme měli rozlučku s jedním managerem s práce,který končí..skvělý člověk a bude mi tam moc chybět..byl to krásný večer plný hudby(hráli na basu a kytaru),srandy,jídla a pití..já si teda večer nevzala antibiotikum,abych mohla taky něco popít..spala jsem v autě a byla si líná složit sedačky,takže jsem spala na zadních sedačkách..holky to byla noc..spát jsem šla ve 2 hodiny ráno…byla zima..celou dobu jsem spala zkroucená..v 5 hodin ráno jsem se vzbudila celá bolavá..takže jsem stáhla okýnko,nohy vystrčila ven a takhle spala až do 9 hodin😂Ale celá deka ráno mokrá od rosy a byla mi teda zima..kolem oběda jsem byla doma,zajela koupit krmení slepičkám,kočkolity kočičím klukům a šla ke zvířátkům..potom jsme odpoledne se ségrou vyrazili na houby. A i když je teda sucho..našli jsme..ale hodně červivých..ale i tak jsme byly rády…já si hned udělala smaženici..a večer jsem zase jela pryč a vrátila se až dnes odpoledne..teď teda doma lítám,uklìzím,peru…člověk by nevěřil,jaký za víkend ty kočičáci dokážou udělat bordel..všude chlupy☹️A to je každý den češu tím furminátorem..ale je to marný boj..neexistuje něco lepšího?Nemáte někdo zkušenost?Mám už chlupatý v bytě snad úplně všechno😄

Douklidím a běžím ke zvířátkům…ještě teda vypustím běhat morčátka,pověsím prádlo a pak hurá ke koníkům makat😀

Canka
Canka (339 příspěvků) 17.09.2023, 18:04:34 xxx.xxx.215.178

Ahooooj…Raduš už tu nejsi sama a nebudeš vypisovat sama,už jsem tu..měla jsem zase nabitý víkend,tak proto jsem nestíhala psát..

Takže..páteční chirurgie katastrofa..odmotali mi obvaz..ruka v jednom ohni a plná hnisu🙄A opět padloslovo rozříznout. To jsem kategoricky odmítla..a to jsem asi neměla dělat,protože doktor se mi asi chtěl pomstít za mojí prořízlou pusu..prý se to musí okamžitě vyčistit a že to mělo proběhnout už na tý pohotovosti..o tom,že mi to chtěli právě tam řezat,jsem pomlčela..no položili mě na lehátko..a doktor si vzal takovou železnou špachtli..sestra mi chytila ruku..a pevně držela..nechápala jsem,co s tím chce dělat..a on mi to narval do těch ran a vydloubával ten hnis!!!!Já brečela,říkala mu,že to hrozně bolí a že to chci umrtvit. A on že ne,že to zvládnu..holky to byl takový zmrd!!!!Já byla tak naštvaná..u tý poslední díry se mi udělalo fakt už zke od tý bolesti..udělali mi ještě proplach a nechali mě tam chvíli ležet,protože mi fakt bylo zle..doktor blbě čuměl,ale nic neřekl..no trpěla jsem jak pes celý pátek dopoledne,protože ta bolest vůbec neustupovala..

No odpoledne po práci jsem se postarala o všechny zvířatka a vyrazila hodinu cesty směrem Plzeň do jednoho kempu,kde jsme měli rozlučku s jedním managerem s práce,který končí..skvělý člověk a bude mi tam moc chybět..byl to krásný večer plný hudby(hráli na basu a kytaru),srandy,jídla a pití..já si teda večer nevzala antibiotikum,abych mohla taky něco popít..spala jsem v autě a byla si líná složit sedačky,takže jsem spala na zadních sedačkách..holky to byla noc..spát jsem šla ve 2 hodiny ráno…byla zima..celou dobu jsem spala zkroucená..v 5 hodin ráno jsem se vzbudila celá bolavá..takže jsem stáhla okýnko,nohy vystrčila ven a takhle spala až do 9 hodin😂Ale celá deka ráno mokrá od rosy a byla mi teda zima..kolem oběda jsem byla doma,zajela koupit krmení slepičkám,kočkolity kočičím klukům a šla ke zvířátkům..potom jsme odpoledne se ségrou vyrazili na houby. A i když je teda sucho..našli jsme..ale hodně červivých..ale i tak jsme byly rády…já si hned udělala smaženici..a večer jsem zase jela pryč a vrátila se až dnes odpoledne..teď teda doma lítám,uklìzím,peru…člověk by nevěřil,jaký za víkend ty kočičáci dokážou udělat bordel..všude chlupy☹️A to je každý den češu tím furminátorem..ale je to marný boj..neexistuje něco lepšího?Nemáte někdo zkušenost?Mám už chlupatý v bytě snad úplně všechno😄

Douklidím a běžím ke zvířátkům…ještě teda vypustím běhat morčátka,pověsím prádlo a pak hurá ke koníkům makat😀

Canka
Canka (339 příspěvků) 17.09.2023, 18:18:44 xxx.xxx.215.178

Chtěla jsem sem dát fotky hub,ale mě se to prostě nenačítá…

Mohu poprosit admina,jestli by s tím šlo něco dělat?Nahrávám fotky z mobilu a prostě to nejde..buď to trvá hrozně dlouho a nebo se to nenačte..


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.