Aktuálně: 4 319 inzerátů190 586 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Třetí víčko

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 11.09.2023, 08:12:04 xxx.xxx.20.192

hezké ránko☀️

Zapomněla jsem napsat,že v sobotu měli vedlejší sousedi opět oslavu narozenin(jaksi čím dál častěji,jak jsem jim řekla,že se mi  cikánská hudba líbí😊)..jenže..Zdokonalili tu hlasitost obrovskou reprobednou🤔..Basy mi “drněly”v žaludku jak na zábavě..Měli snad jen jednu přestávku..A pořád stejný rytmus..Pokoušeli se do orig.zpěvu zpívat-spíš hulákat-ale jo,to dělají všichni na oslavách..Do toho pes, děcka troubili na klakson a houkačku od autíčka..Od půl 4 do 9 večer-naštěstí(upozorňoval mě,že max.do 10-bývá i o dost dýl)..Možná je někdo utnul,nevím..Já telku na 30.😠.Proč to píšu..Kdyby takhle “oslavoval”tady někdo na dvoře-jakože tak hlasitě určitě né-tak by to určitě mělo odezvy u policie..Tady s nima se nic neděje..Majitel na upozornění-dřív se to řešilo-pes,cirkulárka-řekl,že na svém dvoře si může dělat každý co chce😏…Ale v centru města??😲

Hezkou neděli..🌷

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 11.09.2023, 08:26:54 xxx.xxx.20.192

Buggyro.psaly jsme současně🙂,takže..to jsem nevěděla,že je pod zemí…tak na to radu nemám,jen to čerpadlo..

A co se týče punčoch..a co tak našít na ně šlapky-u ťamanů za pár korun-v téže barvě..Nebo vůbec,jen zakrýt jimi ty díry…?Nebo chodíte v lodičkách do práce?nebo v otevřených botech?..asi né,když pak šupnete nohy i do gumáků(nebo jezdeckých bot)..Na tepláky by bylo dobré našít-nevím jak to popsat..Na jezdeckých kalhotech je to vyztužení pod zadelí snad kožené,tak našít ze starých pevných riflí,a budete frajerka..

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 11.09.2023, 09:15:34 xxx.xxx.198.226

Jj, chodím do práce v létě v různých sandálech a podobných (asi i lodičky se mezi nimi najdou), tak potřebuji, aby punčochy zvenčí vypadaly ještě “jedle” 😀

Tomu vyztužení se říká “sed” 🙂 Býval kožený, ale dnes se dělá z různých materiálů. Já zase taková švadlena nejsem, ono to má nějaký střih, musela bych to nějak sešít, a to už je nad moje schopnosti. Navíc vše šiji v ruce, už dva roky si říkám, že si koupím na tohle nějakou tu jednoduchou mašinku… Já můžu nosit na ježdění přímo rajtky, ale chci nejdřív sdělat ty vietláky, ty mám asi dvacatery, a pořád točím ty čtvery nejhorší, abych to mohla konečně vyhodit (jedny už jsem rozstříhala na záplaty!) 😀 Až vyhodím poslední vietláky (asi v důchodu, počítám), tak teprv investuji do nějakých nových kalhot na cajdání u koní. No, je mi líto to vyhodit, když to ještě můžu nosit, že. A není mi líto to ušpinit, oválet, utřít do toho třeba ruce od barvy a tak. To bych u placených kalhot měla zábrany (vietláky jsou poděděné). No a takhle já si tady žiju. Benzinu za 40/l do nádrže mi líto není, tepláků za stovku mi líto je, a radši je budu hodiny zašívat, a pak chodit po vsi s holým zadkem 🤣

Nemám kde vzít staré rifle. A navíc nemám ráda nepružné materiály, tak by mi to vadilo. Ono do těch řídkých vietláků už by se to asi ani nedalo pořádně našít…

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 11.09.2023, 10:11:54 xxx.xxx.16.181
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 11.09.2023, 09:15:34

Buggyro, teď už jsou vesměs všechny rifle pružné, když nejdete vyloženě po klasice, která se asi ještě koupit dá, ale nevím, kdo by to kupoval😉

Tím šitím, záplatováním, jak to máte promakané, jste pobavila😀 Budete muset napsat Ježíškovi o nějakou tu, alespoň tu sranda mašinku, by ste si ji zasloužila(a už jste na ni za ta léta spravování našetřila😉) Zkušenost s tím ale žádnou nemám, jestli to vůbec šije. 

Mě muž dneska nabídnul vyhození na štěrku, že se mlžu naposled vykoupat. No nevím, fakt nevím, jestli já do toho vlezu, nejsem žádný mrož. Ale co jsem mluvila se sousedy, všichni si myslí, že to studené nebude, když jsou přes den taková vedra. Když tak se zavrtím na patě a nechám se zavézt na koupaliště😏 Nerada, ale někde bych to musela přečkat. Teda ukecala jsem i mamku, takže my obě. 

Bobi, ty tam máš neskutečně veselo😛pořád něco oslavujete, do toho i sousedi😉Z těch reprobeden by mi 100% je.lo👎 To nesnáším, ale fakt nesnáším, nikdy bych do toho dobrovolně nešla a jak se snažím být tolerantní, asi bych na ně vletěla, ať to stáhnou😠

Kilian
Kilian (1280 příspěvků) 11.09.2023, 10:22:06 xxx:xxx.7aed:cb3
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 11.09.2023, 10:11:54

….ale noci a rána už dost chladná, tak uvidíš jaké to bude…ale včera bych vlezla do vody ať by byla teplotně  jakákoli….

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 11.09.2023, 10:34:10 xxx.xxx.198.226

Včera se nám tu koupala jedna otužilkyně, až po krk se válela v řece, která teče přímo z hor, tak jako fujky, jen jsem na ni koukla, a hned jsem kýchala 😀

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 11.09.2023, 21:34:32 xxx.xxx.88.214

Takže hlásím: ačkoliv na stránkách psali, že otevřeno do konce září, dle počasí…no asi se jim počasí nezdálo😲takže ZAVŘENO😕 No nic, tak teda jedem do aquaparku, nějak to přežiju. V něm….venkovní bazény zavřeny(taktéž měli na stránkách do konce září, to je jak u blbých😏)Vnitřní plavecký se do konce září naopak rekonstruuje. Takže otevřený vnitřní ,,zážitkový", malý bazén s výřivkama venku na terase a pak otevřeli vevnitř jeden tobogán. Snížené vstupné. Byly jsme tam 3,5h a platily dohromady cca 580Kč. Byly jsme 4x na tobogánu na tom dvojtorpédu. Připomínám, že mamce je 72. Jely by sme normálně i vícekrát, bylo tam jen pár lidí v celém areálu a na tobogánu jsme byly samy, pak jeden pár a dvě slečny spolu. Jenže mamce by po víc jízdách bylo zle od žaludku, ona na to trpí. Ale bazény vyhřívané, výřivkový až moc, takže jsme se fakt zimou neklepaly, což bylo super. Když nám vypršel čas a jelikož Tom ještě nejel, zaběhly jsme nedaleko do Kaufu, koupit si Pribiňáky v akci na sobotu na palačinky a známé sladkosti k narozeninám. Mamka teda dost šílela, z mého úboru. Ona nemá zuby, já jsem šla s holou prdelí😜Nepočítala jsem s tím, že budem někde trajdat. Vždycky jsem vyplivnuta a naložena u koupaliště, takže si dám jen jednodílné plavky, nazouváky a průhlednou šifonovou tuniku. Takže jsem tak, mimochodem ve vlhkých plavkách a s mokrou hlavou, napochodovala do Kaufu. mamka vyřvávala celou cestu, že se proboha ke mně nezná😛

Celkově jsme si den užily👍taková dámská jízda to byla😀

Jo, brácha mi řekl, že jsme měli jet na volné jezero, ale tam za a) nic není, žádné zázemí, za b) jsme nevěděly, jestli by se do vody dalo vlézt a za c) by sme se tam museli pár km vracet a Tom měl nasmlouvanou schůzku., nestíhal. 

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 11.09.2023, 21:37:16 xxx.xxx.88.214
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 11.09.2023, 10:22:06

A rána jsou tu chladná…to byl nějaký film, ne? 😉

Takže nevím, nakonec nevím, jaková ta voda je. Jen jeden pán u toho koupaliště(zavřeného) co tam má restauraci říkal, že voda už je studená…tak možná to zavřeli proto. 

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 12.09.2023, 07:43:04 xxx.xxx.90.45

Nějak nám nefunguje diskuse, našla jsem ji zpětně, jako často navštěvovanou, tak to zkouším takto, ale normálně se nezobrazuje. Tipuju, že jsme překrčily nějaký limit. A dál? To je dotaz na Zbyňka. 

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 12.09.2023, 07:46:49 xxx.xxx.198.226

Mně se zobrazuje tahle diskuse normálně. Ve výpisu vláken, já si témata netřídím, takže se zobrazuje pěkně aktuálně ve výpisu nejnověji komentovaných vláken - bez problému 🙂

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 12.09.2023, 07:53:45 xxx.xxx.20.192

“a rána jsou zde tichá” Raduš🙂Myslím s Chýlkovou a tím polským hercem..Vkrádají se mi do mysli"Želary" s Gaislerovou a asi Krobotem? Hm?

Včera jsem se dověděla-potkala jsem celé ženské osazenstvo před domem,že v sobotu bude pokračování..30té výročí,čico😕Nepomohlo prosit,jestli by nemohli zrušit ten reprák, žeprý to “mají povolené od majitele”..Ale majitel neví!!!Jak bysme mohli změřit decibely,nevíte??Policajtům je to jedno..A že budou do půl 10 a budou jim tam tentokrát hrát klávesy…tak uvidíme..

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 12.09.2023, 08:01:34 xxx.xxx.198.226

Bobčo, si to naplánujte a do té půl desáté si běžte někam posedět 🙂 Třeba k nějaké kámošce na dlouhé “kafe” nebo na gril k někomu na zahradu.

kometa
kometa (5005 příspěvků) 12.09.2023, 08:19:47 xxx.xxx.224.101
lesnizinka:

A rána jsou tu chladná…to byl nějaký film, ne? 😉

Takže nevím, nakonec nevím, jaková ta voda je. Jen jeden pán u toho koupaliště(zavřeného) co tam má restauraci říkal, že voda už je studená…tak možná to zavřeli proto. 


Limonádový Joe?

kometa
kometa (5005 příspěvků) 12.09.2023, 08:22:51 xxx.xxx.224.101
Bobca:

“a rána jsou zde tichá” Raduš🙂Myslím s Chýlkovou a tím polským hercem..Vkrádají se mi do mysli"Želary" s Gaislerovou a asi Krobotem? Hm?

Včera jsem se dověděla-potkala jsem celé ženské osazenstvo před domem,že v sobotu bude pokračování..30té výročí,čico😕Nepomohlo prosit,jestli by nemohli zrušit ten reprák, žeprý to “mají povolené od majitele”..Ale majitel neví!!!Jak bysme mohli změřit decibely,nevíte??Policajtům je to jedno..A že budou do půl 10 a budou jim tam tentokrát hrát klávesy…tak uvidíme..


Mně se vybavilo akorát - a jitra jsou zde tichá, ruský snímek. A v Želarech Krobot nehrál, si myslím.

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 12.09.2023, 11:24:31 xxx.xxx.90.45
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 12.09.2023, 08:22:51

Je to tohle, už mi to cvaklo, díky Reni👍

Tak jsme si po ránu procvičily mozkové závity…😛

Bobi, decibely myslím umí měřit i chytré mobily, nevím jestli všechny. Jinak si budeš muset sjednat nějaké hlídání třeba, Čenda už nepotřebuje?😉 Nebo děda tam má ticho, houby, co??

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 12.09.2023, 15:30:13 xxx.xxx.20.192

Děkuji za návrhy,ale nic z toho neklapne…musíme vydržet..V sobotu jsme seděly u garáže,rádio jsme musely vypnout,bo se to "bilo"…je to pořád stejný rytmus.dus-dusdus..

Došila jsem taštičku,Petřinýmu muži k narozkám…Neptejte se,kolikrát jsem co párala a předělávala,ale na výstavu nepůjde a funkci to splní..Ještě jsem mu šila do kamionu kapsičku(sešila jsem 2 zadní kapsy z riflí-dala zip),a má to na drobné 👌tu jsem zapomněla vyfotit,i ten měšec mladému k narozkám..

Obrázek Obrázek
Kilian
Kilian (1280 příspěvků) 12.09.2023, 18:41:33 xxx:xxx.853a:463d
Odpověď na příspěvek uživatele Bobca z 12.09.2023, 15:30:13

…..moc se Vám to Bobi povedlo, určitě bude velká radost z originálního a ručně vyráběného dárku….


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.