Aktuálně: 4 319 inzerátů190 583 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Třetí víčko

Canka
Canka (339 příspěvků) 12.09.2023, 19:01:54 xxx.xxx.215.178

Ahoj holky,

Já vám včera psala dlouhý příspěvek a všechno zmizelo včetně diskuze..ani příspěvek se mi nevložil😕Takže jsem včera byla naštvaná..

Takže to vezmu ve zkratce trošku🙂Víkend jsem měla takový cestovní..v sobotu jsme byli s jedním kamarádem na jednom hradě,potom večeře v místním vyhlášeném bistru a pak večer horor - čekala jsem na ten horor na ten druhý díl a těšila se,ale bylo to docela zklamání..jmenovalo se to Nun 2(Sestra 2) .A večer jsme zakončili nahou koupačkou o půlnoci na místním koupališti🙂Takže jsem se taky otužovala,protože voda teda vůbec teplá nebyla😂Doufám,že tam někde neměli kamery🙂

V neděli jsme jeli takovou lanovkou na vyhlídku u německých hranic a v restauracintam byli na obědě a pak lesem domů..taky super..odpoledne jsem strávila se zvířátkama,jenže v tom vedru se prostě nedá nic moc dělat..těšila jsem se,že vedra už budou pryč a oni se furt urputně drží..i když teda podle předpovědi by ty vedra zítra měli skončit…

No v pondělí návrat do práce po 14 denní dovolené nebyl nic moc..byla jsem úplně vypnutá😂Dneska už to bylo lepší,už jsem fungovala o něco líp🙂

Odpoledne jsem teď byla kamarádce pomáhat koupat jejího kocoura a ten zmetek mi prokousl ruku..ale teda fest🙄Tak doufám,že mi to nenatečw a nezanítí se to jako tobě Bobi..

Obrázek
Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 12.09.2023, 19:47:50 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Kilian z 12.09.2023, 18:41:33

Dík všem za pochvalu-potěší..motivuje mě to👍.. manželce a klukům se to líbí,ještě jsem došívala v ruce něco u garáže,takže prý se mu bude líbit..Další už budou doufám lepší..😊

Evi-chlupáči jsou boží🐱

Ráno jsme domluvené zas na houby..dnes sousedky prý donesly něco..Takže písnu až pak,jak dojedem🙂

Doron
Doron (2200 příspěvků) 12.09.2023, 22:31:36 xxx.xxx.7.152
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 12.09.2023, 19:01:54

Jéžismarjá, to není dobrý , oni mají kočky v hubě hrozný humusárny.. Navštívila jste doktora ? Řekl Vám, co s tím máte dělat?

Že jste se na na něj nevykašlala, na potvoru jednu..

No, za každým dobrým skutkem, následuje spravedlivý trest 😔.

Držím palce, ať se to dobře hojí !

Canka
Canka (339 příspěvků) 12.09.2023, 23:10:37 xxx.xxx.215.178

Dobře jste to Doron popsala😂Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán😂

Když on je ten kamarádky kocour tak tlustý,že si ani neumyje záda..a vypadal už fakt jak hegešák..museli jsme to udělat..jenže dal mi to náležitě sežrat..

Nemůžu teď vůbec usnout,ruka bolí jako čert..v celý tý ruce mi tepe..a mám to nateklý..ale k doktorovi nechci..to nějak dám..snad🙂Ale hned jsem si Bobi vzpomněla na tebe,co to s tebou udělalo..🤔Ráno to umyju a pořádně znovu vydesinfikuju..

Kilian
Kilian (1280 příspěvků) 12.09.2023, 23:56:58 xxx:xxx.853a:463d
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 12.09.2023, 23:10:37

…ale to je ráno hned na chirurgii a ATB….nehrajte si s tím, může z toho pak být otrava krve a pobyt ve špitálu na kapačkách…..před cca rokem mně kousnul osmak a za chvíli prst jak bakuli…naštěstí jsem šla druhý den na hematologii a doktor pravil, že ještě něco takového neviděl, okamžitě silná ATB a papír na příjem do špitál ,kdyby se ruka zhoršila, naštěst prášky zabraly, ale strach jsem docel měla…..   

Doron
Doron (2200 příspěvků) 13.09.2023, 00:05:55 xxx.xxx.7.152
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 12.09.2023, 23:10:37

Radši běžte. Běžte určitě !

Ona ta rána by se měla držet nějakou dobu  otevřená a proplachovat třeba betadinou, aby se nezavírala .

A nasadit antibiotika. Jestli je to horký a nateklý, už tam je zánět. Jako, máte to krásně zavázaný tím modrým obinadlem , ale to fakt nestačí 😅.

Dávejte na sebe pozor a dobrou noc.

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 13.09.2023, 06:31:53 xxx.xxx.20.192

Doron-holky to tu pamatují..🐈

ATB dostal kocour a mě dali na chiře višňák a sádru..Kocour při druhé injekci utekl a měsíc jsem ho -miláčka hledala…Stejně pak “šel”..🐈..asi ve 2 letech..K babičkám do Brodku u Prostějova na dvorek a zahradu…Na garsonku to byl velký divočák..Což by nevadilo,ale já už byla natolik vyčerpaná nevyspáním se v noci,že jsem ho darovala se vším všudy a dala mu volnost…Ještě půl roku jsem tu ruku cítila..

Kafe dopitý,tak se obleču,stavím se pro sousedky a vyrazíme na ty houby🙂

lesnizinka
lesnizinka (1889 příspěvků) 13.09.2023, 07:23:05 xxx.xxx.90.45

Tak ono za chvíli po úrazu to reaguje vždycky, Niki určo uvidí, co ráno, podle toho se rozhodne. Taková zranění, ať už jsou to zuby, či trn, se snažím co nejvíc vycucat a vymačkat, až pak desinfikuju.

Koukám Niki, že nevíš, co dřív😉 hezky si to užíváš👍a na rozdíl ode mě jsi i v jezeře byla😛

Včera mi servisák odvezl noťas, že mi tam vyměni baterku, protože výdrž už nula, nula nic, vlastně jsem ho měla už pouze na šňůru. Píšu to na Tomově a jde mi to jak koze pastva, neumím na tom(má úplně jiný) Takže dneska dopíšu tohle a nevím jestli kdy ještě něco, protože mě to prudí🙄

Já jsem asi taky nenapsala, že jsem si srpem v sobotu ukrouhla prst, kus🙄 Tak tak, jak Niki - chtěla jsem tchánům pro králíčky nasekat trochu jetele. Je to už sem tam, trsy, tak to srpem jde líp, dávám to rovnou na travnici a nemusím to hrabat. Už jsem to měla, vemu ji, že odnesu a jak jsem se pro ni ohnula….pod ořechem vidím ještě dva hezké trsy. A jak už jsem se na to nesoustředila, myšlenkama už na odchodu, tak jsem si hezky strouhla prst. Nadávala jsem jak špaček, prst do teďka lepím - bylo to hodně, tak aby to srostlo. A to jsem si ani nevzala rukavice, které to mohly zmírnit protože - na tu trochu trávy to nestojí za řeč😏

hmn
hmn (1117 příspěvků) 13.09.2023, 08:07:17 xxx.xxx.33.9

“nehrajte si s tím, může z toho pak být otrava krve a pobyt ve špitálu na kapačkách….”

přesně tak jsem skončila já 😎

ten višněvského balsám je základ, ale to už mělo být…..
vyřešila jsem s tím všechna (mínus to jedno) kousnutí

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 13.09.2023, 10:11:43 xxx.xxx.20.192

Houby rostou❗

Holky měly i kováře-vlezly do jiného lesa ještě,zatím,co já kolem cesty našla asi 20babek s hezkýma hlavama..Pak jsem je šla hledat(holky),a cestou narazila na ty žluté..Jak v Rusku.tam jeden trčel,opodál další,a asi 6-7jich bylo,a kousek od cesty..A ta bedla..

Micinka nás vítala..🐈

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kometa
kometa (5005 příspěvků) 13.09.2023, 12:53:34 xxx.xxx.224.101
Canka:

Dobře jste to Doron popsala😂Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán😂

Když on je ten kamarádky kocour tak tlustý,že si ani neumyje záda..a vypadal už fakt jak hegešák..museli jsme to udělat..jenže dal mi to náležitě sežrat..

Nemůžu teď vůbec usnout,ruka bolí jako čert..v celý tý ruce mi tepe..a mám to nateklý..ale k doktorovi nechci..to nějak dám..snad🙂Ale hned jsem si Bobi vzpomněla na tebe,co to s tebou udělalo..🤔Ráno to umyju a pořádně znovu vydesinfikuju..


To nestačí, tohle chce fakt doktora.

Buggyra
Buggyra (3788 příspěvků) 13.09.2023, 14:51:50 xxx.xxx.198.226

Jak jsem byla na táboře vedoucí, tak se nám tam promenovala takhle liška. Jmenuje se Marko. Pak tam ještě chodí druhá liška, kterou jsem ovšem neviděla, a té říkají Polo 🙂

Obrázek
Canka
Canka (339 příspěvků) 13.09.2023, 18:26:52 xxx:xxx.8474:32ae

Moc na ty doktory nejsem,ale poslušně hlásím,že už sedím v čekárně na pohotovosti a čekám..přede mnou snad 20 lidí🙄

Ale usoudila jsem,že ruku budu kvůli zvířátkům potřebovat,takže mi nesmí upadnout😄Každopádně teda dneska fakt bolí,bolí mě i hýbat prsty..takže jsem teda šla no🙂  

Bobca
Bobca (1222 příspěvků) 13.09.2023, 18:41:26 xxx.xxx.20.192
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 13.09.2023, 18:26:52

Niki,přesně vím,o čem mluvíš😲bolest obrovská..Jsem zvědavá,jestli ti dají i ta ATB,kromě višňáku…

Buggyro-tady nepršelo,taky tam bylo sucho..přitom v jednom lese samé bílé-plesnivé..I klobouk pěkný a vespod plíseň..no a na kraji jsem narazila na takovou úrodu..Všichni chodí dozadu a kraj jen projdou..

Canka
Canka (339 příspěvků) 13.09.2023, 22:12:31 xxx.xxx.215.178

Taaak to bylo teda výživný zase ta návštěva doktora..na pohotovosti jsem se dostala na řadu až za hodinu..aby mi řekli,že oni mi nepomůžou,že to je na rozříznutí a vyčistění,že musím na chirurgii.. takže jsem šla na chirurgii a tam čekala další hodinu🙄A když jsem přišla na řadu,hned mezi dveřma jsem řekla,že jestli mi to budou řezat,tak odcházím😂Takže jsme se chvíli s doktorem dohadovali a pak mi řekl,že teda vydržíme do pátku..vyčistili mi to,dali ten višňák a pak něco,co vypadalo jako bahýnko..prý je to něco proti zánětu,protože už tam samozřejmě ten zánět mám🙄Zafačovali a v pátek ráno prý musím na převaz na chirurgii…a pokud to nebude lepší,že se to prý řízne..tak jsem ho znovu ubezpečila,že neřízne..prý ženská přestaňte se sakra dohadovat😂

No a dostala jsem antibiotika na 5 dní..mám brát 3 denně…a mám zjistit,kdy jsem byla očkovaná na tetanus a jestli je očkovaný kocour…ale na to prdím..jen mě ty antibiotika štvou,protože v pátek jedu na rozlučku s naším manažerem z práce a ani se nebudu moct napít🤔


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.