Aktuálně: 4 954 inzerátů174 091 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Štěně kouše a dělá loužičky

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 22.03.2024, 17:03:00 xxx:xxx.1987:cd34

Pruhaté hlášení, koho zajímá vývoj mého vořecha, tak: 5,5měsíční “štěně”, váha 21,5 kg, výška zhruba 52? cm. Roste pozvolna, nohatí se. Eště nějaký ty neurony by mu mohly dorůst. 😀 
Jinak pohybově je na tom docela fajn, nejlepší gymnastikou jsou pro něj hrátky se svou psí tetičkou. Omluvte kvalitu obrazu, stalkovala jsem je za sklem. Měla bych jít umýt okna, jak na to koukám…

Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 22.03.2024, 17:11:52 xxx:xxx.1edd:d33c
Plaka:

Pruhaté hlášení, koho zajímá vývoj mého vořecha, tak: 5,5měsíční “štěně”, váha 21,5 kg, výška zhruba 52? cm. Roste pozvolna, nohatí se. Eště nějaký ty neurony by mu mohly dorůst. 😀 
Jinak pohybově je na tom docela fajn, nejlepší gymnastikou jsou pro něj hrátky se svou psí tetičkou. Omluvte kvalitu obrazu, stalkovala jsem je za sklem. Měla bych jít umýt okna, jak na to koukám…


pěkně ti to štěňátko roste… takový nohatec je to. A moje favoritka s ním má svatou trpělivost. Podrbej oba 

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 22.03.2024, 17:17:16 xxx:xxx.1987:cd34

Ráda vyřídím. 🙂 Favoritka mu taky umí dát řádnou čočku, ti dva si nemají co vyčítat.
Jinak doufám, že ty palce výše nejsou vyjádřením souhlasu ohledně mytí oken. 😀

Sardullah
Sardullah (962 příspěvků) 22.03.2024, 19:51:05 xxx.xxx.221.216
Plaka:

Ráda vyřídím. 🙂 Favoritka mu taky umí dát řádnou čočku, ti dva si nemají co vyčítat.
Jinak doufám, že ty palce výše nejsou vyjádřením souhlasu ohledně mytí oken. 😀


Tak s těmi okny buďte v klidu… já nevím jak to máte ostatní ženský, ale jak se takhle na jaře udělá hezky, tak nevím co dřív. Jestli se pustit do zahrady nebo se na to vyprdnout a jít raději se psy. Barák by taky zasloužil velkej úklid. Do toho ještě pofackovat domácnost mámy… vzít jí na nějakou prochajdu, dát si s ní kafíčko, no a do toho práce, nákupy, běžném úklid, vaření. No dřív jsem stíhala vše a to jsem měla na krku děcka, dneska jsou děti dospělé a tak nějak na všechno nemám elán. No a tak ty okna jsou to poslední co řeším. A to jsem si do nich koupila moc hezké dekorace.

No teď má kolegyně týden dovču, takže pojedu v práci 7 dní nonstop. V sobotu už máma hlásila, že jdeme uklízet na hřbitov… tak možná, když se zadaří, tak by to mohlo klapnout příští neděli.

Jako je mi padesát, takže mladá holka, ale přijde mi, že jak jsem léta letoucí jela jak parní lokomotiva, tak to začalo nějak dřít.😴

Plaka
Plaka (399 příspěvků) 22.03.2024, 20:20:32 xxx:xxx.1987:cd34
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 22.03.2024, 19:54:58

On umí být něha sama. Vůči lidem i fenkám. Jinak hrátky na videu mi přijdou také hezké. Jemné, zcela v rámci “pejskové se koušou”.

Sardullah
Mně špinavá okna žily netrhají, od toho mám vořecha. Navíc u nás je tak strašně prachu, že člověk něco přešmrdlá a druhý den by mohl znova. 

Eště dotaz do pléna. Pruhy byly dneska na prvním očko vztekliny, měl ten očko plán trošku rozložený radši. S vetkou jsme vedly diskuzi, zda mu dát první vzteklinu rovnou na tři roky, což byl můj plán. Ne kvůli ušetření peněz, ale ohledně menší zátěže na organismus. A že prý lepší přeočkovat po roce, byť tříletou vakcinou. Jak jste to měli vy u štěněte? Máte první očko vztekliny rovnou na tři roky? 

Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 22.03.2024, 20:29:57 xxx:xxx.1edd:d33c

u Nighta i Yody jsem očkovala na půl roce vakcínou s tříletou platností. Byla jsem veterinářkou upozorněna, že pokud bychom chtěli cestovat do států, kde je třeba nabrat titr protilátek, že u nepřeočkovaného štěněte se to ten třetí rok nemusí povést, že už hladina může být nízká. A že je možnost přeočkovat dřív. Ale vakcína je tříletá a platí to i u štěňat… Takže jsme NIghta přeočkovala až po třech letech a u Yody je to taky v plánu

Doron
Doron (1775 příspěvků) 23.03.2024, 08:25:00 xxx.xxx.12.168

My stejně jako Xerxovi. Kdyby se vzteklina nějak rozmohla nebo bych ho brala třeba do Rumunska, tak bych ho asi přeočkovat dala .

A očkovali jsme navíc i tetanus .

Ph (neregistrovaný) 23.03.2024, 08:25:18 xxx.xxx.36.53

Tady je to “prouzek kam se podivas” 🙂

Obrázek Obrázek Obrázek
Ph (neregistrovaný) 23.03.2024, 08:28:47 xxx.xxx.36.53

Nekteri se tvari, ze prouzkati nejsou - ale jsou😀

Obrázek Obrázek
Ph (neregistrovaný) 23.03.2024, 08:33:54 xxx.xxx.36.53

k vztekline - u vetu je to 50:50 

i bez reci naockuji hned napoprve triletou i to nechteji udelat. Vakcina je oficialne platna hned na 3 roky. Je jedno jestli ji davam steneti nebo dospelemu. A vzhledem k tomu, ze se tu vzteklina nevyskytuje risknu, ze mozna nebude drzet celou dobu.  Zahranici pak asi zalezi kam se jede, preockovat se pes da vzdy

Doron
Doron (1775 příspěvků) 23.03.2024, 08:54:53 xxx.xxx.12.168

A ještě k tomu, jestli je hra nejlepší gymnastika..

U vás to vypadá, že ano, ale u našeho Frama si nejsem úplně jistá.

Hrají si s Doroušem celé dny, na honěnou to je v pohodě , ale hrajou taky hodně silových her, přetahují se o provaz, jeden se snaží druhýho stáhnout za obojek k zemi atd.

Teď jsme se viděli s chovatelkou a ona, že Fram je tlustý a že trpí klouby. Jenže on není vůbec tlustý, ve smyslu tučný, ale je opravdu hodně nasvalený, má při stejné výšce o takových pět kilo víc než jeho brácha. 

Ale pohyb má pěkný, klus takový prostorný , určitě ho nic nebolí…

Tak mám strach, jestli jsem něco ne poto..😔

Doron
Doron (1775 příspěvků) 23.03.2024, 08:57:49 xxx.xxx.12.168
Ph:

Tady je to “prouzek kam se podivas” 🙂

Obrázek Obrázek Obrázek

Neeee! To je opravdu nesnesitelná roztomilost ! 🥰

Ten hrošík na první fotce! Tohle mi nedělejte! 🤣

Sardullah
Sardullah (962 příspěvků) 23.03.2024, 09:32:30 xxx.xxx.189.104
Ph:

Tady je to “prouzek kam se podivas” 🙂

Obrázek Obrázek Obrázek

Jáko vím, že budu vypadat jako největší ignorant, ale prostě v podobných plemenech se ztrácím….co je toto za plémě ??? (jako soukromně samozřejmě ňuňu ťuťu)

Poněvadž včera jsme takového psa viděli s manželem a prý…co je to za psa?..zeptal se mě manžel jakožto kynologického odborníka v naší rodině…a já říkám “Nevim, já to nepoznám…??”…."Cože?? Ty nevíš co je to za psa??"…tak jsem tak nějak začala pátrach v mých znalostech…co by to asi tak mohlo býti??…no a nakonec čistě teoreticky jsem usoudila, že by se mohlo jednat o cane corzo…ale ruku do ohně bych teda za to nedala ani omylem.

Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 23.03.2024, 09:52:06 xxx:xxx.a459:8950
Ph:

Tady je to “prouzek kam se podivas” 🙂

Obrázek Obrázek Obrázek

gratuluji ke krásnému vrhu. Tak ať to mamina v pohodě zvládne a všichni jsou zdraví a najdou páníky, kteří ví, do čeho jdou a udělají korsátkům báječný život.

Ph (neregistrovaný) 23.03.2024, 09:52:18 xxx.xxx.36.53

budu vypadat jako největší ignorant

nebudete. Nejde to poznat v tomhle veku 😀

 A jo, jsou to male Tkanicky. Naše 4.generace

Hroch je jejich druhe jmeno. Jeste nemaji 2 tydny a uz jsou na trojnasobku porodni vahy 😍

Fikovnice
Fikovnice (4285 příspěvků) 23.03.2024, 12:13:55 xxx.xxx.60.208
Plaka:

Pruhaté hlášení, koho zajímá vývoj mého vořecha, tak: 5,5měsíční “štěně”, váha 21,5 kg, výška zhruba 52? cm. Roste pozvolna, nohatí se. Eště nějaký ty neurony by mu mohly dorůst. 😀 
Jinak pohybově je na tom docela fajn, nejlepší gymnastikou jsou pro něj hrátky se svou psí tetičkou. Omluvte kvalitu obrazu, stalkovala jsem je za sklem. Měla bych jít umýt okna, jak na to koukám…


Plako, Pruhatec je úžasnej…ale ta psí dáma!!! Nemám slov! Úžasná, nádherná, trpělivá!👌


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.