Dobrá zpráva to není. Měsíční slepota může vést az k odstranění oka, což je nakonec velká úleva, protože nemoc bolí a často se vrací….ale pokud jsou postizeny oči obě, je to blbé…
Odpověď na příspěvek uživatele Repta-A-Repta z 28.05.2026, 07:34:17
A krucinál! Já z té první zprávy , kterou psala Horsana před časem nabyla dojmu, že to bude nějako dobrý. Jdu si počíst, děkuju. Ach jo, Brouček Zorankovitej, myslela jsem, že už bude mít vyhráno a jen si užívat svýho spratkování.
Takový střípky z pěkného týdne… teda kdybych měla zdravý koně.. takže to chudák schytal Cyril včetně procházky… kde potkal i autobus. Ale byl to pašák.
Odpověď na příspěvek uživatele Horsana z 29.05.2026, 09:25:51
Je mozne, ze som sa zlozila po celom semestri, Zorankovi, Leone a tak dalej.
Já bych řekla, že ne možný ale spíš jistý. a je fajn, že už se to lepší, nicméně - měla byste slíbit - na holej pupek 😀 - že na sebe budete dávat pozor.
A ten implantát - pomůže mu?
Ale veselo nici studentov nadalej, takze…
Nuž, tak to nejni špatná zpráva tohle, to zní velmi pozitivně. teda ne pro studenty, to ne 😀
Já jsem černého nějak na houpačce zradila, tak teď pracujeme na tom, aby vůbec chodil na pevné palety. Už celkem zvládá, tak teď učíme na paletách zastavit, a pak se přesuneme na malinkou houpajdu, aby se tak jen drkla, no a do konce roku snad postoupíme zase na tu standardní. Také momentálně funkční houpačku nemáme, musím opět vyrobit 🙂
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 01.06.2026, 08:00:33
Vzhledem k tomu, že včera pršelo, tak jsem chtěla v rámci dešťových podmínek trénovat vlající pláštěnku a velký vystřelovací deštník. Pff…obě ignorovaly obojí🙄, pláštěnku mi napřed chtěly sežrat a pak když zjistily, že je to jen kus igelitu, tak se na to vyprdly úplně, proces opakovaného vystřelení deštníku je nechal zcela chladnými, akorát ten malej zmetek přišel na to, že pod deštníkem neprší, tže aby jí neomokla krása, snažila se mi pod něj vecpat😄. Tže když jsme šly s mini ven, dala jsem jí svojí pláštěnku (přední nohy strčit do rukávů), sama jsem si nesla deštník a celkově si připadala jako kokot😄. Nevím, co bych je mohla ještě učit, ony tyhle běžné věci (vaky, pytle, plachty, různé nářádí i to hlučné) naprosto ignorují. A vlak nám tady nejezdí😄…
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 01.06.2026, 08:59:29
😄😄😄Jo, tak přesně takhle to reálně vypadalo😄! Výhodu to mělo tu, že v takovémhle počasí nikoho nepotkáte, protože to by se mě pak někdo mohl vyptávat na duševní zdraví, no a víte jak, dostal by deštníkem po hlavě a tak vůbec! Já jsem takhle v dešti chodívala i se starou begankou, když už jsem na ní nemohla jezdit a je to fakt fajn. Ta krajina je úplně jiná, jinak voní, nikde nikdo, prostě paráda! Akorát že beganka měla svojí úroveň, tadle malá věc prudí i v dešti🙄!
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 01.06.2026, 10:40:41
Jo tak tohle sedí, možná bych to mohla změnit na: Potkáte jen stejně naladěné, a ti vás neotravují, jako hromada “normálů” za běžného počasí! Já třeba na jaře a na podzim vyrážím s koňmi až za soumraku, jednak proto, že dřív to nestíhám, ale i ve dnech volna chodím stejně, protože nechci nikoho potkat. Máme to tady tak s jedním panem pejskařem společné, on už je v důchodu, tže chodí zásadně brzo ráno, kde ho potkávám na cestě do práce, a pak za soumraku, kde se míjíme někde ve křoví. On když má možnost se vyhnout, tak to udělá, když to nejde, tak se jen pozdravíme a jdeme dál. Chce klid a já taky, tže se vzájemně chápeme😉.
Hlásím návrat z dovolené a dnes první den v nové práci. I s nákupem jsem byla doma v půl pátý a to jen proto, že jsme se tam zakecaly s novou kolegyní. Sasrak!!
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 01.06.2026, 18:30:26
🙂 Ano, sasrak převeliký. Já si moc dobře pamatuju, když jsem přecházela z jednoho oddělení, kde jsem dělala na dvou stavech, do současnýho oddělení a jednoho dne jsem šla po chodbě a najednou vnímám, že……."Sakra? Něco je jinak!!" ….chvíli jsem přemýšlela a pak mi to došlo. JÁ DU! JÁ NEUTIKÁM! 😀
Tak si užijte toho, že jdete, domů přijdete normálně a podobný jiný sasraky.
Jé, efe, já myslela, že jdete do nějaké domácí práce, jakože třeba vlastní podnikání nebo něco, kde fakt nebudete muset do zaměstnání 🙂 Tak snad nová šichta bude i dlouhodobě tak dobrá, jaký je začátek 🙂 Blahopřeji a přeji již jen pohodu na pracovišti 🙂