Aktuálně: 1 894 inzerátů281 907 diskuzních příspěvků20 124 uživatelů

O všem a o ničem :)

Zrzavci
Zrzavci 28.05.2026, 07:21:58 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 27.05.2026, 21:04:58

Promiňte, promiňte, Buggyro, ale to prostě nejde vydržet:

pak sednu do auta, pokusím se ze sebe servat ještě i obočí,

😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣

vzhledem k tomu, kde parkuju dneska, tak až sednu do áftamobíla, tak bude silně škytat 😀

hm….. a to jsem ešče nečetla tohle:

Po druhé soutěži už nikdo netleskal dítěti, ale všichni ve stoje tleskali mně. Večer dole tři kila.

Už jsou zase zpátky.

Vzhledem k tomu neustávajícímu kašli co mám, byl nadlidský výkon smát se tak, abych si necvrkla do textilu 😀 A tleskám taky 😀

mám černého

ale je krásnej!! Krásnej!

Zrzavci
Zrzavci 28.05.2026, 07:25:12 xxx.xxx.226.6

Ženy odborné, ať neotravuju Horsanu - tohle co psala:

Nonak ma mesacku, uveitida sa vratila, teraz ma 40 °C horucku, vybrali mu kanylu, ci to nie je z toho.

Je to průšvih velký?

Zrzavci
Zrzavci 28.05.2026, 08:36:01 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Repta-A-Repta z 28.05.2026, 07:34:17

A krucinál! Já z té první zprávy , kterou psala Horsana před časem nabyla dojmu, že to bude nějako dobrý.  Jdu si počíst, děkuju.  Ach jo, Brouček Zorankovitej, myslela jsem, že už bude mít vyhráno a jen si užívat svýho spratkování.

edit - to není hezký čtení ☹️

Lenacia
Lenacia 28.05.2026, 21:16:19 xxx.xxx.4.230

Takový střípky z pěkného týdne… teda kdybych měla zdravý koně..  takže to chudák schytal Cyril včetně procházky… kde potkal i autobus. Ale byl to pašák. 

Obrázek Obrázek Obrázek
Horsana
Horsana 29.05.2026, 09:25:51 xxx.xxx.16.130

Zeny, dakujem ❤️

Zda sa, ze sa to zlepsuje, ale tych prvych 7 dni bolo velmi zlych.

Ja sa bezne nabijam spankom, no toto bolo…akesi obdobie temna. 

Je mozne, ze som sa zlozila po celom semestri, Zorankovi, Leone a tak dalej. 

Ale aspon uz sa nebudim skoro rano, hehe, nespavost si mozem skrtnut z repertoara.

Nonak-njn, vidim to na cyklosporinovy implantat casom. Zila sa mu samozrejme zapalila a to mal Seldingera, nie obyc kanylu.

Imunitne na tom vzdy bol divne. Ale veselo nici studentov nadalej, takze…

Zrzavci
Zrzavci 29.05.2026, 10:16:52 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Horsana z 29.05.2026, 09:25:51

Je mozne, ze som sa zlozila po celom semestri, Zorankovi, Leone a tak dalej.

Já bych řekla, že ne možný ale spíš jistý. a je fajn, že už se to lepší, nicméně - měla byste slíbit - na holej pupek 😀 - že na sebe budete dávat pozor. 

A ten implantát - pomůže mu?

Ale veselo nici studentov nadalej, takze…

Nuž, tak to nejni špatná zpráva tohle, to zní velmi pozitivně. teda ne pro studenty, to ne 😀

Buggyra
Buggyra 01.06.2026, 08:00:33 xxx.xxx.198.226

Já jsem černého nějak na houpačce zradila, tak teď pracujeme na tom, aby vůbec chodil na pevné palety. Už celkem zvládá, tak teď učíme na paletách zastavit, a pak se přesuneme na malinkou houpajdu, aby se tak jen drkla, no a do konce roku snad postoupíme zase na tu standardní. Také momentálně funkční houpačku nemáme, musím opět vyrobit 🙂

Saga
Saga 01.06.2026, 08:27:13 xxx.xxx.167.183
»
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 01.06.2026, 08:00:33

Vzhledem k tomu, že včera pršelo, tak jsem chtěla v rámci dešťových podmínek trénovat vlající pláštěnku a velký vystřelovací deštník. Pff…obě ignorovaly obojí🙄, pláštěnku mi napřed chtěly sežrat a pak když zjistily, že je to jen kus igelitu, tak se na to vyprdly úplně, proces opakovaného vystřelení deštníku je nechal zcela chladnými, akorát ten malej zmetek přišel na to, že pod deštníkem neprší, tže aby jí neomokla krása, snažila se mi pod něj vecpat😄. Tže když jsme šly s mini ven, dala jsem jí svojí pláštěnku (přední nohy strčit do rukávů), sama jsem si nesla deštník a celkově si připadala jako kokot😄. Nevím, co bych je mohla ještě učit, ony tyhle běžné věci (vaky, pytle, plachty, různé nářádí i to hlučné) naprosto ignorují. A vlak nám tady nejezdí😄…

Buggyra
Buggyra 01.06.2026, 08:40:20 xxx.xxx.198.226

Já jsem taky na závůdkách doufala, že deštníky budou mít větší “úspěch” 😀

Prýže nuda, takže na dalších závodech zvedáme level a bude úkol deštník rozevřít 😀

Obrázek
Zrzavci
Zrzavci 01.06.2026, 08:59:29 xxx.xxx.226.6

sama jsem si nesla deštník a celkově si připadala jako kokot😄.

……….hm……..

🤣

Obrázek
Saga
Saga 01.06.2026, 10:14:23 xxx.xxx.167.183
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 01.06.2026, 08:59:29

😄😄😄Jo, tak přesně takhle to reálně vypadalo😄! Výhodu to mělo tu, že v takovémhle počasí nikoho nepotkáte, protože to by se mě pak někdo mohl vyptávat na duševní zdraví, no a víte jak, dostal by deštníkem po hlavě a tak vůbec! Já jsem takhle v dešti chodívala i se starou begankou, když už jsem na ní nemohla jezdit a je to fakt fajn. Ta krajina je úplně jiná, jinak voní, nikde nikdo, prostě paráda! Akorát že beganka měla svojí úroveň, tadle malá věc prudí i v dešti🙄!

Zrzavci
Zrzavci 01.06.2026, 10:40:41 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 01.06.2026, 10:14:23

ikoho nepotkáte

no my třeba jo, my déš´t rádi a moje kamarádka taky. Všichni chodíme z toho důvodu, že nikoho nepotkáme 😀😀 

Saga
Saga 01.06.2026, 11:02:11 xxx.xxx.167.183
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 01.06.2026, 10:40:41

Jo tak tohle sedí, možná bych to mohla změnit na: Potkáte jen stejně naladěné, a ti vás neotravují, jako hromada “normálů” za běžného počasí! Já třeba na jaře a na podzim vyrážím s koňmi až za soumraku, jednak proto, že dřív to nestíhám, ale i ve dnech volna chodím stejně, protože nechci nikoho potkat. Máme to tady tak s jedním panem pejskařem společné, on už je v důchodu, tže chodí zásadně brzo ráno, kde ho potkávám na cestě do práce, a pak za soumraku, kde se míjíme někde ve křoví. On když má možnost se vyhnout, tak to udělá, když to nejde, tak se jen pozdravíme a jdeme dál. Chce klid a já taky, tže se vzájemně chápeme😉.

efe
efe 01.06.2026, 18:30:26 xxx.xxx.64.15

Hlásím návrat z dovolené a dnes první den v nové práci. I s nákupem jsem byla doma v půl pátý a to jen proto, že jsme se tam zakecaly s novou kolegyní. Sasrak!!

Zrzavci
Zrzavci 02.06.2026, 07:38:15 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 01.06.2026, 18:30:26

🙂 Ano, sasrak převeliký. Já si moc dobře pamatuju, když jsem přecházela z jednoho oddělení, kde jsem dělala na dvou stavech, do současnýho oddělení a jednoho dne jsem šla po chodbě a najednou vnímám, že……."Sakra? Něco je jinak!!" ….chvíli jsem přemýšlela a pak mi to došlo. JÁ DU! JÁ NEUTIKÁM! 😀

Tak si užijte toho, že jdete, domů přijdete normálně a podobný jiný sasraky.

Buggyra
Buggyra 02.06.2026, 08:11:33 xxx.xxx.198.226

Jé, efe, já myslela, že jdete do nějaké domácí práce, jakože třeba vlastní podnikání nebo něco, kde fakt nebudete muset do zaměstnání 🙂 Tak snad nová šichta bude i dlouhodobě tak dobrá, jaký je začátek 🙂 Blahopřeji a přeji již jen pohodu na pracovišti 🙂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.