Jinak teď měl u nás přednášku ten kluk co šel pěsky se dvěma koňma a třema psema do Španělska. Ten tvrdil, že každý vozka by měl mít ve voze sekeru, víte na co.
Kuba Toulaví vlci?
Sledovala jsem tu jeho cestu na FB, sekeru naštěstí použil pouze na klestění cesty 🙂
Možná to sem nepatří, o koních nic nevím. Ale od kamarádky pes měl nádor na slezině, pes se choval celou dobu úplně normálně, takže o nádoru se nevědělo. Až nádor praskl a obsah se vylil do dutiny břišní, tak naráz pes lehnul a už nevstal, rychle na veterinu a už bylo pozdě. Tak jestli to u těch koní není podobný.
Odpověď na příspěvek uživatele bassrock z 22.06.2026, 12:01:33
Ano, ten. Přivezl koně i psi, v rámci tříhodinové přednášky 😀
V některých příspěvcích působil trochu namachrovaně až mačisticky, ale není to tak. Je to fakt sympaťák, který si na nic nehraje. A hlavně to, co dokázal s tolika zvířaty, to je až k nevíře 🙂