Aktuálně: 4 623 inzerátů177 820 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů
Daja
Daja (427 příspěvků) 28.01.2024, 14:56:20 xxx.xxx.69.39
Odpověď na příspěvek uživatele acher z 28.01.2024, 14:16:57

Koukám a pídí pes Chulik nemůže odtrhnout pohled, nekouká jen když je reklama.

Dája

Obrázek
Daja
Daja (427 příspěvků) 26.01.2024, 07:39:04 xxx.xxx.69.30
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 26.01.2024, 06:52:50

Dobré ránko 😉,

Sarah koukala ,nedalo se divat i když já byla na straně v právo a studenti byli super 👍, tak ta paní Džamila ta byla na palici a levá strana, hlavně ty dva lobisté….no přepla jsem program v pulce a nekoukala🤫

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 25.01.2024, 10:20:23 xxx.xxx.69.30
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 25.01.2024, 09:54:24

Chápu a taky vím, že u větších plemen se jidlo a pamlskování řeší.

Nepíšu , že by se nemělo zeptat i já se optám, ale mě někdy přijde, že lidičky nemají mozek a nechce se jim myslet. Nepíšu, že je to případ Kiliána 🙏, ale neustále se řeší maličkosti ani já neřeším a nepočítám co vlastně jím, jen přemýšlím. U pejsků to mám taky tak🤫.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 25.01.2024, 04:21:30 xxx.xxx.69.30

Dobré ránko 😉,

já to prostě neřeším. Pokud pamlsku ji snížim krmnou dávku. 

Nikdy jsem důkladně neřešila stravu u psů, prostě jedli co bylo a nikdy nic u psa se mi nezvrhlo na zdravotní problémy. Mám odjakživa psy popelnice a naučné jíst vše a to doslova vše. Prostě jsem stará škola ( fosil ).

Když tady kolikrát čtu jak se řeší strava u psů, tak fakt se opupinkuji🤫 ( pokud se řeší ohledně zdraví…. nedivím se).

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 21.01.2024, 07:44:51 xxx:xxx.8579:49fa

Dobré ránko 😉,

mám štěně kterému je 5,5 měsíců. Doteď jsem nevyžadovala nic po něm, ale před dvěma dny jsem začala s něčím malým a to přivolání “ ke mně” a “ sedni ”. Sem myslela, že to bude oříšek Chuliho naučit, je šílené torpédo, ale naučil se během dvou procházek. Zatím pilujeme protože vím, že nás čeká puberta, snad nebude potrefená. Využíváme toho, že Chuli je žíravina a za pamlsek udělala vše, tak pamlsku je me👍.

Tak zatím mám vysněné štěňátko Chuliho 🤩. Dokonce v pátek s námi šel půl procházky měšťák, dokonce se ani nezlobil, že mám mini psy na volno. Dokonce se vyptával na různé rady ohledně pejska páč má doma taky pídí psa😉.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 21.01.2024, 05:08:05 xxx.xxx.69.216
Nepřihlášená Varaxi:

Já si udělala nějakou specialitu - mangový s kurkumou. Není to nejhorší. Ale na čokoládovou klasiku to nemá. 
Zítra zkusím malinový. 
Preferuju teda bez piškotů, nemám ráda, když se rozpatlají. I tiramisu mám radši bez většího množství té kávové vody, protože pak ty piškoty jsou takové blem-blem. 
Babička tam dávala i kompot a oříšky, to mi nevadilo.
Ale nejlepší pudink dělá vždycky maminka. Trvá půl roku, než je hotov: začíná se v červenci trháním třešní a nakládáním do alkoholu, končí se vánočním pudinkem, po kterým nezůstane střízliv nikdo v rodině. Ale je to mňamka. 


Dobré ránko 😉,

Hmm a já chci recept, prosím 🙏 optejte se maminky jak je celý postup.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 21.01.2024, 05:00:59 xxx.xxx.69.216
Fikovnice:

A já myslela, že neřídíte…?😲

Jak jsme plánovaly ten sraz, myslím jste psala, že byste jela xy hodin vlakem/busem.


Dobré ránko 😉,

tak snad tento rok to vyjde. Plán by mohl zust prozatím ten sedmi měsíc. 

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 18.01.2024, 05:15:58 xxx.xxx.236.146
Trickyvoo:

No N napsal, že si nenašel ženu, protože nevěří něčemu, co týden krvácí a neumře to. Když jsem ten vtip slyšela v tom South parku, tak jsem se mu smála celkem dlouho a Doron má pravdu. Vlastně to ani není urážlivé. V podstatě by nám to mělo lichotit, jak jsme silné. Nezapomenu, jak kamarád popisoval, že měl hrozný zánět močových cest a co ho bolelo a jaká to byla hrůza a jestli si to s kamarádkou dokážeme představit a ta kámoška se na něj tak podívala s takovým despektem a jen řekla “dovedeme, my to máme každý měsíc”.  Na mužskou “rýmičku” je taky spousta vtipů a drtivá většina mužů si z toho dělá srandu sami.


Dobré ránko 😉,

a ha “neumře to”  a tohle slovíčko takhle napsané mě absolutně nevytočí, ale od N je velice urážlivé.

Nemám problém s mužským prostředím, jejich reakce, vtípky, myšlení já dokážu v pohodě zakousnout, odpálkovat i navázat srandu. Nevadí mi ani drsnější vyjadřování, ale nesmí to přejít čáru, to pak odpalují a jedeme dál 

Jojo jsem s prostředí kde i ženy museli mít ostré lokty🤫 a klidně i já dokážu zajít i pod kůží 😉.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 17.01.2024, 17:09:02 xxx.xxx.236.146
N:

Dlouho jsem nic tak zábavného neviděl. 😀😀😀 A mně se pak diví Megi, že si nenajdu ženskou. Věřte něčemu co týden krvácí a stejně to nechcípne? 😀😀 Mám takový pocit, že zase dostanu vynadáno.. 😀😀


😀😀😀 A mně se pak diví Megi, že si nenajdu ženskou. Věřte něčemu co týden krvácí a stejně to nechcípne? 😀😀

A vy jako myslíte co? Že jako obrovská legrace? 

Podle mě moc smutné a ano jsem vztahovačná!

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 14.01.2024, 08:56:04 xxx.xxx.237.58
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 14.01.2024, 08:52:08

Aha, děkuji za vysvětlení 👍, tak že to číslo pak sehnat.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 14.01.2024, 05:49:18 xxx.xxx.237.58
Odpověď na příspěvek uživatele Romca z 13.01.2024, 22:06:24

Dobré ránko 😉,

mám teď doma taky štěně 5,5 měsíční, ale malou rasu a myslím, že je to normální, možná se mýlím, ale i když máte již 4 štěně tak každé je jiné povahově. Pokud nemá zdravotní problém ( což by mohlo mít, snih,mráz) tak podle mě je štěně 👍 v pohodě. Když se muj rarášek rozhodné ,tak taky dokáže vydávat zvuky které ještě neznamená 🤫.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 14.01.2024, 05:37:09 xxx.xxx.237.58
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 14.01.2024, 00:06:22

Dobré ránko 😉,

super 👍 Malina rošťák, i moje milovaná torpédo asi jednou něco podobného taky vyvede, páč on v letu dokáže u krás chlebíček od úst. Zažili jsme už. Jak říkám je to žíravina která žere 🤫 i bakelit. 

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 14.01.2024, 05:31:06 xxx.xxx.237.58
Odpověď na příspěvek uživatele lupus4 z 14.01.2024, 00:35:30

Pane Lupus super 👍 a tiše závidím, kdybych nečekala na výměnu kolena, tak taky bych šlapala. Snad po operaci se podaří . 

Vlastně všem Vám závidím ty vaše vycházky a teď bych dokonce měla i na to parťáka🙏no , snad pak.

Dája

Daja
Daja (427 příspěvků) 14.01.2024, 05:26:02 xxx.xxx.237.58

Dobré ránko 🙏,

no berušky co to píšete, jéje😢. Nechtěla bych být na místě běloušky. Srna měla vlastně štěstí v neštěstí, že když už se jí stala taková věc, že jste tam šla a snažila pomoct. 

Blbá otázka od černovlásky🤫, kdyby srna požila řepku a  takhle někde se uložila? Jestli se s mátoří sama a sama se s toho dostane do formy? Zajímá mě to, protože až se přestěhují na vesnici určitě budeme tohle v polích potkávat a jako pravá černovláska z města si nevím rady. Ještě tohle jsem nepotkala a proto se ptám, abych si teda sehnala číslo místních myslivců. Děkuji za odpověď 👍.

No a chození na volno , no to je teď otázka i unás . Vždy jsem měla štěňata pecivále a jak jsem se modlila, že chci živé, roztomilé, pobuchané štěně 👍 tak ho mám a silně uvažuji, že je čas na nasazení šňůry než vypilují přivolání na 200%. Zatím jako mimi se mě drží, ale rádius běhu se zvyšuje 😉.

Tak páč a pusu pro Vaše miláčky od Gigouška a Chuliho 🤩.

Daja
Daja (427 příspěvků) 13.01.2024, 05:14:25 xxx.xxx.237.58
Odpověď na příspěvek uživatele Koutak z 12.01.2024, 18:51:19

Dobré ránko 😉,

tak i my máme takhle na chalupě toulavý, už jsme tam dochovaly hlavně malých mimi a vždy se nám kočky postraceji, jen výjimečně se vracejí. Máme tam Šedivku nespočetně jsme ji v duchu pochovávali a ona vždy někde, nějak se objevuje. Kolikrát už měla hrozné rány co jsme léčili a vždy jsme tvrdili, že tohle nepřežije a ejhle 8,5 let se objevuje.

Obrázek Obrázek Obrázek