Aktuálně: 4 708 inzerátů176 636 diskuzních příspěvků17 781 uživatelů
Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 12:47:57 xxx.xxx.226.6

Ještě k tomu Ferimu - já o tom opravdu nic nevím, jen jak tu psala Balu, že to bylo jeden na jednoho někde v hotelovým pokoji...........to ale přijde dospělý ženský normální jít s neznámým chlapem na pokoj, bez toho, abych zauvažovala, že to může vzít sakra blbej švuňk- pokud s tím co může nastat nesouhlasím teda . Kde je nějaká brzda? Já ty ženy-pokud se to opravdu stalo - neobviňuju, že si za to můžou sami, to vůbec, ale naprosto to nechápu. Nejde mi to pochopit, jak ty ženy uvažují. Tohle je přece něco jinýho, než autoria v blízkosti, která zneužije svýho vlivu a kterýmu se špatně člověk může stavět. 

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 11:55:23 xxx.xxx.226.6
Gwaat-Hei:

Tak výchova je absolutní základ. Rodiče, školy, veřejné instituty. Násilník dříve či později dosáhne svého. Zvlášť když ho za to čekají směšné tresty.


tresty jsou z mýho pohledu obecně směšný.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 11:47:28 xxx.xxx.226.6
Kilian:

....ja si takhle naběhla s nošením prádla do pračky....občas spěchám, ale Keliš prostě nosí a nosí a nemůžu mu vymluvit, že dneska opravdu ne, protože spěchám, tak holt musím vyčkat až všechno nanosi.....


Znám, znám :-) . ono stačí i to, že je člověk naučí nosit si misku! Poté co mě už asi stopadesátej ohař pronásledoval furt s miskou, aby bylo krmení, mi konečně došlo, že na to jdu špatně a nutno naučit přinést misku až PO žrádle, jako že umyjeme. To funguje. blbý teda je, že v současnosti mám problém v tom, že Bubi tohle zatím neumí, a pak se její misky agilně a vychytrale zmocní Taliprdnice, aby si přivydělala  podruhý 😄

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 11:37:04 xxx.xxx.226.6
balu:

To je pravda, ale pokud je v bytě, na hotelu, žena s jední mužem, tak je to nasnadě. Jinak je to otázka dokazování a policejního vyšetřování. 


Jo jasný, já opravdu o tom nevím a netvrdím, že je , nebo není vinen. Je-li to jeden na jednoho, tak jako není o čem, to je jasný.

Jen ještě k tomu zveřejnění v novinách - dokonalej obrázek toho, že v těchto případech následně všichni vědí všechno a i to jak to bylo, protože u toho rozhodně byli  a na vlastní oči viděli ty satanistický rituály, který pravděpodobně doprovázely sex v šatně na stadionu. Určitě jim u toho celebrovali mši.

https://www.trencinak.sk/clanky/1248/veriaci-planuju-adoraciu-proti-konaniu-satanistickeho-koncertu-kapely-rammstein-v-trencine

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 11:12:07 xxx.xxx.226.6
balu:

Když budete v bezvědomí a někdo na vás vykoná soulož, bude to sex s vaším souhlasem nebo to bude znásilnění? Pro mě znásilnění. A že jste měla sex, to snad na svém těle poznáte, když přijdete k sobě, ne...


No jasně, že znásilnění a nechutný, to je bez debaty, ale jak může člověk v bezvědomí vědět, kdo byl ten, který ho znásilnil?

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 11:10:15 xxx.xxx.226.6

Za mě by v takovýchto případech a nejde jen o známý osobnosti, týká se to i lidí běžných - mělo být totální žurnalistický tabu, protože jakmile dotyčnýho protáhnou novinářským bahnem, je mrtvej. Společensky, rodinně, pracovně - totálně.  A i když se pak ukáže, že to bylo vymyšlený, tak je naprosto KO.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 10:59:45 xxx.xxx.226.6
Gwaat-Hei:

Argument otázkou, zavádějící otázkou? Feri je obviněný ze zneužití nezletilé dívky a dvou žen. O případu taky moc nevím ale vy to vyloženě zlehčujete. Tvrzení proti tvrzení to bylo vždycky, co s tím?


Nemyslím, si, že to zlehčuje, ani nepopírá, ani nestraní - jen vidí nelogičnosti- stejný, jako třeba vidím teď já u těch Štajnů

 

 Nebo to popsaly ty divky, co u toho byly v tom bezvedomi? - jak může někdo v bezvědomí  či zfetovanej vědět, co s ním dělo

Nebo to bylo public a to okoli proste prehledlo, ze to bylo proti jejich vuli?

Takže chápu, že tomu nerozumí, já totiž taky ne. buď nebyly v bezvědomí a nebo prostě něco je jinak. Stejně jako nerozumím tomu, že - beru případ Štajnů, neb se o to logicky zajímám - se do novin po čtyřech letech potřebuje vyjádřit pipina, která tedy sex s frontmanem kapely rozhodně neodmítla ale jaksi jí nebyl příjemný (neb rychlovka) ale!! praví tam, že na policii tehdy nešla, řekla to jen přátelům? E???? S čím by jako měla jít na policii? že souhlasila se sexem, ale nebylo to vono??? a řekla o tom tedy přátelům?A najednou s tím jde do novin? ???? 

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 10:25:06 xxx.xxx.226.6
kometa:

No, ono březí zvíře by nemělo jít na jatka hlavně z etických, ale taky ekonomických důvodů.

Zdravotní důsledky to pro konzumenta nemá. Maso vysokobřezích samic je jenom více prosáklé vodou a tím pádem méně kvalitní. Ale neotrávíte se.winking


Díky , etické důvody jsou jasné, to chápu, myslela jsem právě - blbě pochopeno, že by to jako v další části gravidity mělo nějaké důsledky zdravotní a to mi přišlo zvláštní, protože v přírodě predátor taky neví, co uloví. Děkuji za osvětlení.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 09:22:44 xxx.xxx.226.6
kometa:

To se stane i v lepších rodinách. Už jsme na pitvě měli několikrát březí kravskou dělohu. (já jsem divná a naopak jásám, že děti něco uvidí)

Na začaátku gravidity je maso normálně poživatelné. Gravidita není nemoc.


Můžu se kometo jako Neználek zeptat? Když je zvíře gravidní - co  způsobuje, že se nesmí sníst, co je tam špatně? A jen pro lidi, nebo - což mi přijde , že nejspíš ne, i pro zvířata dravce?

Jsem čistě jen zvědavá, že bych někdy něco doma porážela, krom nábytku,  u mne nehrozí 😄

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 08:49:41 xxx.xxx.226.6

Jak psala Sarah01. Mám-li psa ovladatelného, poslušného, kterého přivolám, zastavím a udržím ve svém okolí, je na něj spoleh, tak jde bezvodítkově. Mám-li psa, kterého nezastavím, nepřivolám, není na něj spolehnutí že je ovladatelný -a to nejen u zvěře, ale třeba i u jiných psů apod, tak dokud nedocílím toho, abychom se dobře domluvili, tak chodí na stopovačce. Nechci aby ublížil jiným, ani sobě.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 08:02:12 xxx.xxx.226.6

JanaJanaJanaJana:

 

Jinak pohled z druhé strany-zaznamenala jsem, že teď chtějí popotahovat hlavního zpěváka z kapely Ramstein, to mě celkem pobavilo. Mezi velmi blízkými známými mám letité skalní fanoušky, kteří se v rámci cestování za touto kapelou kolikrát dostali i na after party a co tam ty holky prý vyvadely, jen aby se dostaly Lindemannovi do postele...skoda slov.


Jo, přesně tak, tohle už vůbec nechápu, jediným cílem těch muzikantskejch Lidušek je hlavní skalp a pak jako co? Rozhodně tam nejde diskutovat o Kantovi, a pak vyrábí skandál?  Byli jsme teď v Mnichově na koncertu a bylo mi jich, hošíčků, fakt líto, když jsem je viděla. Veškerá ta energie, která na koncíku bývá byla na nule, bylo fajn, že publikum dávalo najevo svou podporu a bylo milý na konci od Lindemanna slyšet, že oni si váží toho, že při nich stojíme a i  prosba, abychom jim věřili. Ale bylo smutný vidět, co díky týhle aféře z koncertu zbylo. 

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 07:55:53 xxx.xxx.226.6
orionka:

Nebyla to děcka. Byly to mladé ženy. My jsme proti dnešním, byly úplná telátka. Ale nějaký instinkt byl. Dnes mají sociální sítě, samou sexuální výchovu, mobilní telefony a nevědí si rady? A neumí odejít, když nechtějí ?

Nechápu. Asi jsem nikdy nebyla mladá naivní dívka. Fakt je, že když jsme nestály o intimno, tak jsme se držely v houfu, nebo aspoň ve dvojici, či ve dvojicích.

Ne když šla k němu domů. Když včas neodešla.

Někde v tom článku jsem četla : Na vinně je vždycky agresor. Ano, to je pravda, ale té ženské je to prd platné !

To je asi jako když jsem zarazila před přechodem klučinu - prvňáka. Argumentoval tím, že přece je na přechodu a řidič ho nesmí přejet! 


Já jen načihuju, ale pod tohle se stoprocentně podepíšu. Zrovna tohle jsem skoro totožnýma slovama včera říkala v autě v rámci debaty, která se jak jinak - u nás - momentálně točí kolem níže zmiňovaných Rrrramštáájn. Rozhodně jsem nikdy nebyla holka, co sedává v koutě, ale používala jsem mozek a dávala si na sebe pozor, zatracenej pozor, protože jsem nestála o žádný komplikace.

A to s tím přechodem je dokonale popsaný, děti, mladý se od nějaký určitý doby chovají tak, jako kdyby žádný nebezpečí neexistovalo, byli nesmrtelní, nezranitelní a někdo nad nimi 24/24 držel ochranou ruku. 

Možná v tom třeba hrajou určitou roli i pohádky, který jsou dneska úplně jiný a neplní tu funkci těch původních pohádek, který malý děti učily, že ve světě číhá nebezpečí.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 13.06.2023, 15:17:44 xxx.xxx.226.6

co třeba košíky, když to máte takhle dramatický?

A má to vůbec smysl takhle venčit? Pro toho, kdo je napadaný to nemusí být zrovna výhra venčení. Vždycky je někdo kdo napadá a někdo, kdo je bit.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 13.06.2023, 14:36:16 xxx.xxx.226.6
Thielli:

Každý kus se počítá. smile


Jo to jo, takhle jo, každej kus a každej den, když ten dotyčnej má domov a je mu dobře se počítá. Co je navíc, je bonus. Myšleno pro lidi. Páč vidět tu bábrdli, jak metelí do kopce, až jí haxny ustřelujou, protože jí nestíhaj hlavu, to nikdo nezaplatí. I má drahá polovina konečně viděla, jak se změní pohled těch očí, když jim dojde, že mají zase svoje doma. Voni nic moc nepotřebujou.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 13.06.2023, 13:56:26 xxx.xxx.226.6

Thielli:

Vy máte staříky z útulku hushed hushed angel 


V klidu, jen po jednom, tedy po jedný, zatím to byly dvě feňule, ve větším to budu moct rozjet, až se víc usalašíme a bude lepší zázemí. I současnou Bubinku jsme vzali dřív, než by to bylo vhodný, protože rekonstrukce je v plným proudu, ale protože ona věděla, že musíme fungovat, aby to šlo, tak prostě funguje. Nehádá se s Taliprdnicí, nezabíjí kocoura, žije s námi tak, jako kdyby tam nebyla rok, ale celej svůj život. Je úžasná.