Aktuálně: 4 762 inzerátů176 574 diskuzních příspěvků17 781 uživatelů
Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 16.06.2023, 13:03:21 xxx.xxx.226.6

A ještě se rozšoupnu, není to sice fotka.... ale je to lepší než fotka, obdivuji umění svojí kamarádky, která mi takhle zvěčnila všechny moje psy, i ty, co už jsou za Duhou

Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 16.06.2023, 12:59:29 xxx.xxx.226.6
Quash:

Hovíci

    Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Neuvažoval/a jste někdy o tom, stoupnout si takhle s tímhle stvořením na Karlův most? Myslím, že za chvíli by byl klobouk plnej, na žebrání dokonalost sama! 🙂 ňuňu jsou.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 15.06.2023, 14:57:28 xxx.xxx.226.6
Bětka:

Jak můžu kočku odnaučit skákat v místnosti na okno ill použije k tomu jeden odraz od zdi a tu tím špiní, existuje způsob jak ji to odnaučit? Má dostatek svých hraček ale místo na parapetu s výhledem do ulice je pro ni nejatraktivnější. 


Já nejsem extra kočkař, zatím mám jen půlku kocoura :-) , ale - kočka žijící v bytě nemá mnoho nových podnětů, jako má náš kocour venkovní. A okno je pro ni jediný kontakt s venkovním světem. Tak bych nezakazovala, ale přizpůsobila. Vezměte si sebe - kdybyste žila v supr apartmá, měla byste k dispozici muziku, knížky nějaký, vana, bazén... ale co se děje venku byste nevěděla, nezažívala byste nic moc extra novýho. tak taky budete koukat aspoń z okna. Však nemusíme do zlatýho apartmá - stačí, když člověk zestárne a na tu ulici moc nevychází,tak koukání z okna mu to zastupuje.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 15.06.2023, 10:08:12 xxx.xxx.226.6
Buggyra:

Novinky, iDnes a Seznam vůbec neotvírám, nečtu, pokud občas na diskusi nedá někdo odkaz na článek, který mě přímo zajímá, a pokud je to něco pro mě zásadního, ještě si to křižmo ověřuji. Těmhle plátkům nevěřím ani (a především!) nadpis.


No však, taky jsem to neotevřela, ale potřebovala jsem otevřít emila.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 15.06.2023, 09:45:30 xxx.xxx.226.6

A to se ale musim smát, hodně smát. Jako první článek je na Seznamu momentálně :

Seznam těch, kteří v Česku vydělávají na strachu lidí. A to by mě fakt jako zajímalo, ešivá napsali sebe na první místo??????? Otvírat to nebudu, měla jsem moc dobrej zeleninovej salát, nechci se ho zbavovat.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 15.06.2023, 09:06:34 xxx.xxx.226.6

chvd:

jo chudak ridic


ježiš! to musí být hrozný, tohle mít pořád před očima. Mi stačilo, když jsem byla u nehody holky, co pod tramvaj vlezla.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 15.06.2023, 09:02:05 xxx.xxx.226.6

Ronja s motejlem:

No a přidám svojí novou zkušenost, mám teď psa na lécích, hodně pije a k tomu samozřejmě hodně čůrá. Tak mě v noci vzbudí, já rozespalá teda otevřu a ta bestie samozřejmě vylítne ze dveří a vyštěkává jak ďas na ticho teda přestal, ale stejně trénujeme klid před vypuštěním a ono to pomáhá. To jen, že třeba i takhle doma, budete muset cvičit, ať s tím třeba počítáte a že nejste jediní.


Jo naši Taliprdnici musím před jiným vypuštěním, než standardním nočním čůracím, taky nejdřív vyklidnit, jinak vyjede jak stóryje a řvala by jak prokopnutá - hned z první, bezdůvodně, ve stylu, bacha du ven, každej, kdo je tam, dostane do držky.......páč vona se totiž bojí, tak preventivně řve :D

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 15.06.2023, 09:00:01 xxx.xxx.226.6
Veruu:

Dobrý den, moje fena NO štěká v noci. Její štěkání je buď oprávněné na cizáka u jejího teritoria a nebo naprosto zbytečně. Ráda se baví (štěká) s ostatními psy na vesnici. Nedělá to celou noc, ale je to obtěžující. Je venku v kotci, pozornost ji věnována je. 

Moje otázka zní jestli s tím máte zkušenost? A jak jste tento problém řešili?

Můj nynější plán je koupit klec a dát si ji do baráku na noc, ale ráda bych si přečetla i vaše zkušenosti.


Mám psy tři, všechny vnitřní - tedy pobývající s námi v domě. Klec nemají, mají pelíšky a na těch spí. když se jim něco nepozdává tak blafnou, my houknem ticho  a oni ztichnou. Tohodle venku docílit podle mě nelze, pes je tam sám za sebe a štěká buď na podněty, když se mu něco  nezdá a nebo, jak píšete odpovídá ostatním. A pak jsou ti psi, kteří štěkají, protože jim je samotným smutno.Pro mě osobně je pes hlídající v domě větší jistota. Nikdo mi ho tam neotráví, a na případný  nebezpečí jsme dva.....a více :-) . jsem ten typ člověka, co tvrdí, že smečka má být pohromadě - a to pes, který je venku sám osamocen, pro mě nesplňuje. Takže já kdybych byla na Vašem místě, vezmu čubinu domů - třeba do předsíně, kde jí udělám místečko, kde bude chrápat a taky hlídat.

Komunita pejskařů není toxická, jen odpovídá na to, na co se ptáte. Však sama máte psa, tak jste taky přece pejskař, to byste byla toxická taky.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 15.06.2023, 07:59:18 xxx.xxx.226.6

zbynek:

. Z toho si myslím vyplývá, že si nechávají zadní vrátka, kdyby se nová verze neuchytila, tak mají možnost na návrat diskuze, ale to jsou jen moje domněnky. Naopak všechny články tam zůstanou zveřejněny.


No jo, možná jo, to máte pravdu. A to mám škodolibou radost, páč...........kdopak jim tam, mudrcům, bude asi tak chodit, že jo. Si zase budou psát sami se sebou.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 15.06.2023, 07:56:57 xxx.xxx.226.6
Trickyvoo:

Pěkně jste ho zmátla, nejdřív otevřený, pak to chcete zavřený. Taky jsem takhle zblba psa. Chtěla jsem po něm pravou packu a on mi podával pravou packu, ale já samozřejmě myslelala, že je to levá. Tak mi nakonec podal tu levou místo pravé a tím jsem ho definitivně zblbla. Zatím co zbytku rodiny packy podával správně, tak u mě velmi váhavě s výrazem "jako tahle je pravá, já to vím, ale co ty dneska, víš to taky? " teeth


Pravá - levá, to je prostě zkrátka čistě ženskej problém (zrovna ondynoj jsem se v debatě se sousedem v tomto ohledu vyznamela opravdu na vysoký úrovni, odcházel a smál se tak, že ho bylo slyšet i z lesa!!!!! ) proto v tomto případku používám prostě povel Tu druhou! a nespletu se :D

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 15.06.2023, 07:55:02 xxx.xxx.226.6
Doron:

Dobře jsem slyšela, že mu říkáte Gumo :)))

Nevděčnice !


No jako ano, Gumídek, Gumicuk, Guma. Protože ač správně je to hlavně Štajn a pak Rumíček, tak prostě, on je jednak takovej gumovej a hopíkuje a je taky hlavně roztomilej, jako Gumídek. No a protože my doma fakt zrasíme každý jméno, tak halt někdy Guma.

No nevděčnice..... vono, když člověk leze do linky pro něco vzadu a zničehož nic ho do makovice třísknou dvířka, protože je někdo agilně zavřel, tak to pak čék moc vděčnej nejni teda rolling-laughing

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 15.06.2023, 07:51:15 xxx.xxx.226.6

Doron:

Posílám :


A jediti!! To je pipínek. A souhlasím, že ta hlídací fotka je ňuňůůů. Je moc fajn, že má takhle velký kámoše, který ho šécko pěkně naučej, jak se správně má a .......někdy taky nemá 🙂

Já musím říct, že i když je to někdy náročnější, jak jich je víc a do toho stavíme, tak ale prostě je hrozně moc vidět, že smečka je moc důležitá. I tím víc na venkově, kde pes tolik sociálních kontaktů rozhodně jako ve městě nemá.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 15.06.2023, 07:48:17 xxx.xxx.226.6
assil:

Odkaz by asi přestal fungovat, až to na ifauně zruší.


No ale ten odkaz byl ne z ifauny, ale někam jinam, to pak nezmizí, když jsou to jiný stránky. jestli to dobře chápu, byl to v diskuzi odkaz někam, ne? 

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 15:03:51 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 14.06.2023, 14:40:00

No vida, kráčíte mílovými kroky. Fotka jako GDE?

 

Edit - právě mě napadlo - nešlo by sem ty tabulky nějak vložit, nebo odkaz? Aby se to zachovalo pro budoucno? P

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 13:04:10 xxx.xxx.226.6
balu:

To jsem psala obecně. Ferimu jsem k tomu nesvítila. A stejně jako vy ty ženy nechápu. 


aha, já myslela, že nějaký základ o tom víte. 

No já nejsem typ, co vidí nebezpečí za každým rohem, ale prostě jsou věci, kdy musím použít rozum, když to přenesu na ten přechod o kterém psala orionka, tak to je jako jít přes státovku se zavázanejma očima. Jako jo, může mi to vyjít a nic nepojede, ale když to tam posmaží někdo v bavoráku stovkou, tak prt a je po mě.  Znovu - neříkám, že si za to oběti mohou sami, ale nejde mi to pochopit. Je možný, že bych ale zase já neviděla nebezpečí v jiným místě. 

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 12:54:32 xxx.xxx.226.6

Sarah - jo, já už jsem to našla a je mi z toho špatně od žaludku.

 

edit - kdybych byla oběť jsou mi nějaký prachy u zadnice, chtěla bych toho šmejda vidět trpět.A hodně dlouho.

Zrzavci
Zrzavci (2902 příspěvků) 14.06.2023, 12:50:13 xxx.xxx.226.6
assil:

Bohužel co jsem četla jinde, je to míněno jako samostatný trest s argumentem, že jsou přeplněný věznice. Prostě obchod s bílým masem pod taktovkou státu. Stejně jako to, že znásilnění bude vždy jen u dítětě pod 5 let, takže šestiletý v klídku.


nene- že ne?

 

aha, tak jojo , to  je hrozný. 

A uvědomujou si ti zákonodárci, že když to hovado nebude pracovat, tak jako nic? Bože kde to žiju?