Aktuálně: 4 571 inzerátů178 102 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů
Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 14.07.2023, 14:17:35 xxx.xxx.62.63
Odpověď na příspěvek uživatele Raketa z 14.07.2023, 10:40:32

Nejspíš ho to přejde. Dva ze tří mých psů to přešlo zcela. Nynější fenku jsem učila taky pusť a dost věcí pustí, ale dost často si pak kousla znova. Je jí přes rok a nikdo si s ní nechce hrát. Tak něco zahazovat hodně daleko, to jo, to se s ní dá hrát. Mám fenku, co se dostane snadno do tranzu, tak si holt dáváme pozor, aby se to nedělo. To vy ale řešit nemusíte, máte normálního pejska, který se chová úměrně svému věku. Učte ho pusť.  

Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 13.07.2023, 00:51:06 xxx.xxx.62.63
Doron:

Dneska jsme s Framem byli poprvé plavat, Dorouš mu byl vzorem 🙂. Uplaval tak dvacet metrů a měl toho dost, je přeci jenom ještě dítě…

Na zahradě jsem mu napustila bazének, vleze tam snad padesátkrát denně, střídá hrabání díry vedle bazénku a koupání, takže musím pořád měnit vodu.

Taky bysme potřebovali potůček jako má Rezzy 😊!

Obrázek

Já se té foky nemůžu nabažit. Je táák kouzelnej 😍

Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 12.07.2023, 14:57:00 xxx.xxx.62.63
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 12.07.2023, 12:57:36

Nechci se dotknout zadavatelky, ale asi jste na to kápla. Nějak jsem vycházela z toho, že úvodní příspěvek sem dala žena. Ale ono to bude asi spíš dítě, proto to zvláštní zadání. 

Jinak dítěti na zahradu s přístupem do určité části domu pořídili známí border kolii. Docela jsem nad tím kroutila hlavou, ale kluk se psovi maximálně věnuje. Předtím seděl pořád u počítače a hrál hry a teď prý i vstává brzy ráno, aby se psovi před odchodem do školy věnoval a ani víc jak po roce ho nadšení neopustilo.  

Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 12.07.2023, 02:57:36 xxx.xxx.62.63

Tak chrousty jsem neviděla fatk spoustu let. Myslela jsem, že už asi ani nejsou. 

My minulý týden nevenčili. Byli jsme na Dunaji v Maďarsku a protože jezdíme na nafukovacích lodích, tak jsme si Malinu sebou nevzali, aby třeba neprodrápla loď, ale jeden z party si to lajsl a vzla sebou psa, border kolii. Úžasňák, mazlík a pohodář. Až jsem si začala říkat, že příští pes bude bocka. Rozhodně by se páníček měl věnovat canisterapii, ten pes měl talent.

Malinu nám hlídal brácha a ten je ranní ptáče, tak chodili spolu ráno a prý to zvládala dobře. 

Já ranní ptáče nejsem, tak jsem s ní šla dneska večer do lesa. Šlo to, ale čekala jsem lepší osvěžení, Malina ale vypadala, že ona je v pohodě.

Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 12.07.2023, 02:40:24 xxx.xxx.62.63
Odpověď na příspěvek uživatele Marta z 12.07.2023, 00:16:31

Stejně jsem to moc nepochopila ani na podruhé. Chcete malého psa k boudě? Proč má být pes u boudy malý? Já myslela, že malý psi si lidi pořizují hlavně proto, že je skladný do bytu.

Když už pes venkovní, tak určitě něco většího. 

Třeba chodský pes? 

Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 09.07.2023, 02:14:01 xxx.xxx.170.220
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 07.07.2023, 13:41:48

Ze začátku veterinu snášela dobře. Už trochu bojovala, když tam šla na kastraci a tak si to spojila, že se jí tam dějou hrozné věci. Nicméně oba předešlí psi byli bojacnější, ale takové rodeo tam nepředvedl ani jeden 

Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 07.07.2023, 00:27:43 xxx.xxx.165.117
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 06.07.2023, 14:57:00

Ježíš, to jsou oči. Hned bych jí brala, ale dva psy by mi asi nikdo nehlídal. 

Hlavně k dítěti alergikovi mi přijde trochu moc pořizovat další alergen a to moje dítě tu alergii na psa fakt má 😊. 

Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 02.07.2023, 14:29:23 xxx.xxx.132.165

Myslím, že je dobře, že jsi to sem napsala. Aspoň si může vzít někdo inspiraci na co si má dát pozor.  

Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 02.07.2023, 11:56:36 xxx.xxx.0.1

U nás venčí brácha, protože jsme jeli ke tchýňovým trojmístným autem a Malina se nám tam nevlezla. Na procházku jí sehnal kámoše. My se aspoň u tchýňových mohli mazlit s Číčou, který je normálně zalezlý, když jsme tam i s Malinou.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 02.07.2023, 00:27:05 xxx.xxx.132.165

Tak moje ani ne už štěně se teď u veterináře předvedlo. Malina měla klíště u oka. Nešlo nám vyndat, tak na veterinu. Blbý je, že náš veterinář má sice zlaté srdce, ale je to chlap a navíc zrovna takový, který se Malině ale vůbec nelíbí. Takže tam jsem jí jakžtaž dovedla, sice zkoušela vycouvat, ale nechala se tam dotáhnout. Tak prý ať jí dám na stůl, to už jsem trochu zápasila, ale šlo to. No a pak vzal pinzetu a ona na něj začala dost vrčet, tak že jí raději stáhneme tlamu. Malina se posrala, pak se skočila ze stolu. Tak jsme jí namáčkli do rohu. Malina se opět posrala a celkem vypadala, že pana veterináře sežere. Dostala fixační náhubek. Znova na stůl, veterinář jí chytl nohy jako ovci, ty jsem měla držet a hlavu si už přidržel a klíště velmi jemně a rychle vytáhl. No celá ordinace od hoven, moje tričko od hoven, kalhoty taky od hoven a mé nové boty jakbysmet a Malina výraz jako “jéé to je trapas, to jsem vyváděla kvůli takové kravině?” Na její obhajobu, když tam byla naposledy, tak jí dělal kastraci. Já pak šla zadní uličkou domů a doufala, že nepotkám žádného známého. Naštěstí nepotkala 😄.

Poučení, příště s ní budu courat tak hodinu po venku než tam půjdu, ať se dostatečně vyprázdní a vezmu si tam u něj oblek jako mají automechanici 

Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 27.06.2023, 19:49:36 xxx.xxx.62.63
mastnacekk:

Cely tohle okolo chovek je delani z lidi blbecky. At radsi snizej porodnost v africe, cine, indii a u naseho etnika.


Co je vaše etnikum? 

Jinak v Číně je porodnost snížená už dlouhé roky. Dokonce tak dobře, že je bude mít nejvíc obyvatel brzy Indie, pokud už nemá. 

Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 27.06.2023, 19:35:12 xxx.xxx.62.63
impact:

31.10.2010 - 27.06.2023

Necelých třináct.. Věřila jsem jí na víc. Její matka dožila šestnácti. Bohužel asi infarkt dneska. Jako blesk. 😥 Vyšly s máti z ordinace, podlomily se jí nohy a i přes bleskovou pomoc naší veterinářky už to nedala. 😥


Upřímnou soustrast. Taky jsem si s předešlým psem dělala velké plány, že se dožije minimálně těch 15 a on to zabalil v devíti a nejspíš taky infarkt. 

13 let není zas tak málo. Zase si říkám, možná lepší takhle, než přemýšlet nad nemocným psem, kdy je ta správná chvíle. Hodně síly přeji i mamince. 

Trickyvoo
Trickyvoo (400 příspěvků) 26.06.2023, 19:47:44 xxx.xxx.62.63
Aluška:

Když psí oči, tak Mireček :-D

    Obrázek

Aha, takhle vyhrává ty ceny. Když se porotci dost vynadívají, jak je krásnej a šikovněj, tak se na ně takhle podívá a vyhraje i kategorii NO 😄