Aktuálně: 4 886 inzerátů174 999 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů
orionka
orionka (531 příspěvků) 17.12.2023, 10:03:56 xxx.xxx.64.54
Anonymní:

Nevíte jestli by stafordšírský bulteriér dva psi dokázali zakousnout a roztrhat ovci? U nás na vesnici dorána jendomu chovateli něco roztrhalo ovci, měl  ji u stavení ve výběhu ne mimo obec takže nic divokého to nebylo. Podezření padá na dva stafordy kteří často běhají navolno. Udělali by to? Ve vesnici už pokousali i dva lidi. Majitel je nezodpovědný.


A proč ne? Důkaz ale budete mít těžko. Kamera? DNA ?

orionka
orionka (531 příspěvků) 17.12.2023, 09:44:06 xxx.xxx.64.54
Verun:

Venčí se úplně na prd, všude je plno hoven a to moje bulží trdlo je klidně vyšlápne…🙄


Můžu dodat jen vzpomínku. Když jsem žila se psy v sídlišti, po dobu tání odmítali sídištěm projít. Tak bylo zas…..! A to dokud mrzlo, tak tam děti sáňkovaly.

orionka
orionka (531 příspěvků) 17.12.2023, 09:40:09 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

To je naprosto marná osoba. Dlouho jsem hledala adjektivum, kterým ji popsat. A vulgární být nechci.


Vykopem ji ze svého života? Reálného, nebo virtuálního? 🤐 

orionka
orionka (531 příspěvků) 17.12.2023, 09:32:19 xxx.xxx.64.54
Rapotačka:

Tak šup, šup.

https://www.facebook.com/olga.piratka.richterova/videos/915503083624363


Moc by se mi líbilo, kdyby někdo měl tu moc a sílu, udělat inventuru zbraní. Minimálně rámcově by to šlo. Kolik se vybralo (investovalo), kolik toho odešlo a kde to skončilo. 

A chtít na Vánoce vybírat na stroj na zabíjení ( zbytečné zabíjení )……Vánoční dárek….. kdybych byla věřící…..snad ji pánbůh potrestá. Kdyby koupila “vagon” mandarinek, objela vánoční trhy a rozdala je dětem. 

orionka
orionka (531 příspěvků) 17.12.2023, 09:24:00 xxx.xxx.64.54

V reálu mám možnost člověka takových morálních kvalit ze svého života vykopat.

Jste šťastná žena! Mnoho lidí tuto možnost nemá. A z veřejného prostoru? Víte, co lidí bych ráda vykopala z veřejného prostoru? Mám vám dávat odkazy na jejich články? Vykopat nemůžu, mám jen možnost to nečíst. 

orionka
orionka (531 příspěvků) 17.12.2023, 09:16:46 xxx.xxx.64.54
kometa:

Můžete si ho najít, jestli chcete. Je dlouhé, ale stačí se začíst do období 20.10.-30.10. Pak možná pochopíte naši averzi vůči osobě, o kterou tu jde. Mmch, ve vlákně Velká pardubická taky předvedla své kvality.


Až za hrob?….Nenávist?….Ničíte si zdraví.

Proč by si 4xJana měla život zatěžovat těmi ošklivostmi. Rozpor- na 1 stranu, nereagujte, nečtěte - na druhou - vraťte se do října a všechny jeho jedusliny si přečtěte a vražte si je teď ve Vánočním čase do hlavy ! 

orionka
orionka (531 příspěvků) 16.12.2023, 22:14:45 xxx.xxx.64.54
balu:

S kým co je? 

Já se ho  snažím ignorovat už dlouho. Ještě na ifauně.  Ale byly situace, kdy to úplně nešlo. A víte, co bylo tady na chovu zvířat, co předcházelo jeho zablokování.


To byl jen všeobecný výkřik do tmy.

orionka
orionka (531 příspěvků) 16.12.2023, 22:12:48 xxx.xxx.64.54

Jinak Orionko, mně přijde, že svět je normální třeba tady!!!

A pak ještě v Globusu ! ( Pardon - musela jsem 🙂)

orionka
orionka (531 příspěvků) 16.12.2023, 22:10:56 xxx.xxx.64.54
Anonymní:

Jo vy myslíte to že nevěřím všemu co kdo píše na netu? Jo to byl hrozný prohřešek.🙂 Mimochodem na druhou stranu Balu, vás nikdy nenapadlo, že mnoho lidí bylo ze znásilnění křivě nařčeno a některým to mohlo i zničit život? Pozor na to, mince má vždy dvě strany. Mám taky jednu takovou nemilou zkušenost. Víc to rozebírat už nebudu. S těmito zkušenostmi se chodí za nejlepšími přáteli či policií a ne na veřejnou diskuzi.😐 Otázku koho mám rád a nerad na diskuzi neřeším. Nikdo mi tu nevadí a nikoho bych si nedovolil vyhánět. 


Nebabrejte už se v tom ! Nevracejte se k tomu !

orionka
orionka (531 příspěvků) 16.12.2023, 22:09:33 xxx.xxx.64.54

Já s dovolením odpovím za Fíkovnici. Ta osoba se přece nestydí. Ale jsou lidé, kteří se dobrem nechlubí, protože pak by to dobro ztrácelo na hodnotě. Podle nich. A pak se stane, že jim to dobro někdo ukradne. Nakonec jsme “na politice” a tam se to děje poměrně často. Někdo staví a někdo pak stříhá. Tak se do toho přestanu míchat, stejně jsem to asi nevysvětlila.

orionka
orionka (531 příspěvků) 16.12.2023, 19:24:11 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Úplně úplně odmyslím tento web, Neverenda apod., a jen napíšu, že v reálném světě zaznamenávám, že fakt jsou lidi víc zlí než byli. Alespoň já mám ten pocit.😢


A bude čím dál hůř. Jak bude stoupat počet lidí, kteří budou mít problémy, bude čím dál hůř. A bohužel, média to podporují a podtrhávají. Hajzli byli vždycky. Horší mi přijde, že i “normální” lidi začínají být ( nebo už jsou? ) neurvalí. 

orionka
orionka (531 příspěvků) 16.12.2023, 18:53:57 xxx.xxx.64.54
Zrzavci:

Orionko PARDON, HROZNÝ PARDON. Ten chorej mozek byl myšlenej na toho, kdo se tu občas za někoho vydává. 

heh, to jsem tomu dala. Takže POSLÓCHEJTE FŠICÍ! TO NEBYL CHOREJ MOZEK TO BYLA VORPAVDIVÁ ORIONKA, KTERÉ SE TÍMTO PŘEVELICE OMLOUVÁM. 

edit - tohle: protože kometa pamatuje, není ji bonzování ( pardón nahlašování) vlastní. to mi pak došlo, jak může být míněno, ale to jen v případě, že to nepsal chorej mozek. No a nepsal 😀 


V pohodě, jsem splachovací. Ta IP byla na telefonu. Chvíli v práci, pak ve vlaku. Nebo taky na mých datech. 

orionka
orionka (531 příspěvků) 16.12.2023, 18:47:56 xxx.xxx.64.54
balu:

Ale to vůbec není o jiném názoru. To je v pořádku, každý máme nějaký názor. Ale už na ifauně se ukázal jako baron Prášil a tady to korunoval mírně řečeno svým nevhodným projevem. Proto byl zablokován. Bohužel, se může přihlásit jako anonym, tak je zase zde. Asi bez zdejší komunity neumí žít.


Já bych navrhla, kdo chce, ať ho ignoruje. Dokud neprudí ( a přestane se přihlašovat na mě - jestli to byl on )……..prohlašuji, že nebudu bedlivě zkoumat IP, abych mu náhodou neodpověděla. Je mi celkem šumák. 

Na kočkách by Repta vyháněla Lesní ž. Lidi, co to s vámi je ?

orionka
orionka (531 příspěvků) 15.12.2023, 21:38:22 xxx.xxx.64.54
Saga:

Lucie noci upije, ale dne nepřidá. O slunovratu se sice sluníčko začne přibližovat k nám, to je pravda, ale mezi svátky je to sotva poznat, tma je tak nějak furt stejná. Až právě po Třech králích je vidět progres. U nás to je jak pod dekou, střídá se jen šero a tma. Na slunovrat se těším, už pomalu klepe na dveře 👍


Já vím, ale jen ten pocit, že už se otočilo, to je tak pozitivní!!!

orionka
orionka (531 příspěvků) 15.12.2023, 19:54:39 xxx.xxx.64.54
Zrzavci:

No jasně, že bude i po Vánočkách. Ale třeba  by se to i stihlo?? Muselo by se fofrem jednat.


Přece si nebudu kupovat dárek ! A prásknout rodině, kde trávím čas……"Jasně, proto máš umytý jen 1 ( slovy jedno) okno ! " 😇

orionka
orionka (531 příspěvků) 15.12.2023, 19:48:34 xxx.xxx.64.54

Období od sv. Lucie do Tří králů je to nejhorší v roce

Ba ne. Lucie noci upije. A 22. se Slunce otočí a začne se nám vracet 🙂)