Aktuálně: 4 664 inzerátů177 733 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Třetí víčko

Elisak
Elisak (45 příspěvků) 11.04.2024, 10:31:39 xxx.xxx.194.232

U nás včera sice 15°C, ale pocitově hodně studených. Ráno mi na běhání celou dobu pršelo. 

Dneska ráno necelých 5°C, ale bylo nádherně, byla jsem s Efíkem na koloběžce. 

Jinak rychlej souhrn, snad tím moc lidí nenaštvu. Váha přes Vánoce cca +2kg a tam už se drží, ale přes břicho -1cm. Mám 3 měsíce do svatby, chvíli jsem koketovala s myšlenkou jestli ještě něco nezkusit sundat (aspoň ty 2kg co jsem zase nabrala), ale asi to nemá moc smysl. Aktuálně to vypadá takhle… A foto pro porovnání, to už tu teda bylo…

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Saga
Saga (352 příspěvků) 11.04.2024, 11:07:35 xxx.xxx.167.183

Elisak👍Krásná smějící se ženská! Vypadáte ideálně, dolů už bych nic nedávala, ono se to taky pak může člověku lehce vymknout kontrole a zhubne až tam, kam se úplně dostat nechtěl. Vidím to sama na mojí nej kámošce, byla silnější, hubla pozvolna a správně, nyní je velmi štíhlá, velmi krásná a velmi unavená. Tělo nemá, co by mít mělo, chybí jí energie a to už je blbě. Tohle určitě nechcete! Jste fakt dobrá!!👍

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 11.04.2024, 11:24:25 xxx.xxx.119.6

Bobčo, přeju, aby vše dobře dopadlo.

U nás včera taky zima na bundu, den předtím jsem lítala v kraťasech a donesla si klíště. Za ochlazení jsem byla vlastně ráda, že aspoň dáme se psem chození, ale hodil mi do toho vidle, rozvalovat si pupík v peřinách je prý lepší. Taky střídavě pršelo, takže se aspoň nemuselo zalívat - ten založenej trávník má samozřejmě pěknou spotřebu vody, už se ale klube, tak snad budu brzy říkat “tráva, tráva, tráva” a ne “bahno, bahno, bahno.”

Přišla jsem o ropušku - myslím, že je to naše, asi se mladým přesouvali k lepšímu místu pro vajíčka, včera jsem našla na cestě u plotu mrtvolku, zřejmě jí pinklo auto. No jo no.

Elisak, ba ne, je to inspirující. A jestli můžu…před i po…krásnej obličej, milej, vlídnej.

Elisak
Elisak (45 příspěvků) 11.04.2024, 11:46:19 xxx.xxx.194.232
Odpověď na příspěvek uživatele Saga z 11.04.2024, 11:07:35

Děkuji. Energie přes den je, večer teda odpadnu, ale spí se mi mnohem líp než dřív. A ta fyzička, co teď mám mě neskutečně baví. Kdybych si dala jeden den volno tak vím, že bych další den dala z fleku půlmaraton.

A je fakt, že když šla váha ještě dolů, těch posledních pár kg, tak už jsem začínala být dost protivná, asi už moc dlouho deficit a tělo už se bránilo. Takhle si občas dopřeju i prasárničku k obědu nebo víno se sýry večer, s váhou to nic nedělá a já jsem spokojená.

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 11.04.2024, 16:12:54 xxx.xxx.91.148

Eliško nenaštvete, moc vám to přeju, jste mladá, hezká holka a co teprve teď, po zhubnutí,👍 moc vám fandím, není dobré si v mládí tělo huntovat obezitou, ta přijde sama, po přechodu, jsem toho zářným příkladem🙄 Jako neééé, není to až taková katastrofa, ale letos v zimě jsem vlivem našeho covidu, pak jsem dlouho léčila Viktorka(kocoura) a byla jsem prostě tak na dně, že jsem kašlala na cvičení a žrala asi víc, než bylo zdrávo…a nejednou nahoře minimálně 5 kilo, to se mi nikdy nestalo👎Pustila jsem se se vší vervou do cvičení, je to lepší, tak dvě kila mám dole určitě, ale jde to pomalu a mám obavu, že té pneu v pase se jen tak nezbavím, ta se teda nehnula👎 Včera jsem ,,umírala" u cvičení a ano vím, že jsem čarodějnice…vzpomněla jsem si na vás!😲😲😲 Přiznám, že ne na jméno, jen jsem si říkala, jestli už ta vaše svatba byla, že jste nedala žádnou fotku a snad se ještě přijdete ukázat, pochválit, jak se vám daří. Tak jsem ráda, že daří, že je všechno OK🙂 Jóó…za dvě kila přes zimu bych byla tentokrát já vděčná😜Ty už bych teď měla dole😉 kdežto těch 5, to bude dřina fakt na dlouho. Jsem si říkala: no tak co, zabereš, zacvičíš…jenže v 50+, po celodenní práci v zahradě, se nechcééé😏 Bože jak já se musím nutit, ta energie tam už fakt není. Jo, včera jsem potkala švagrovou, se kterou jsem se neviděla půl roku určitě a ona: ježíš, ty jsi nějaká hubená, nezhubla jsi?? Říkám jí: kouzlo vhodného oblečení přes pneu(dlouhá volná mikina😉) Jo, nohy mám celkem štíhlé…

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 11.04.2024, 16:42:51 xxx.xxx.60.35
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 11.04.2024, 16:12:54

Raduš, podle profilovky jsi vyzáblina…

I podle toho, co zde psala Bobča…😉

Jinak ta věc stran mého zaměstnání…promiň…o tom ví jen ti nejbližší z nejbližších v mém reálném životě.

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 11.04.2024, 23:19:50 xxx.xxx.91.148
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 11.04.2024, 16:42:51

V poho, je samozřejmě na tobě, co kde kecneš, či ne😉 jen jsem byla zvědavá(já jsem zvědavá opice prostě) Však to napíšeš, až bude jisté, co a jak🙂

Vyzáblina…bejvávalo a Bobča mě neviděla 3 roky!🤪

Bobca
Bobca (993 příspěvků) 12.04.2024, 11:34:44 xxx.xxx.20.192

Raduš bude tlustá,i kdyby přibrala kilo..Ano,nohy má hubené,ale loni jsi posílala fotku z přehrady-sice zezadu,ale jestli ti trošku narostlo bříško,je po 50tce normální…Ty se strašně podceňuješ a já se k tomu prostě nebudu vyjadřovat…

Eliška je borka,že to dokázala👌👍..moc jí to sluší..Já jsem rezignovala..Nesmím si toho moc nakoupit pak,jak budu doma zalezlá s berlama-bo po těch schodech to bude asi obtížné,ale …sousedka mě určitě nenechá o hladu..😊

Ronjo,děkuji za povzbuzení..termín se ale dovím až 19,4,dám vědět..

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 12.04.2024, 17:25:30 xxx.xxx.91.148

Schválně jsem nepsala a čekala. Říkám si: Bobča je doma, tak ať kurňa píše i ona😜

Jo, mě nenarostlo bříško, to už mám pár let. Narostla mi v pase pneumatika, bohužel z náklaďáku😏 Včera jsem si dala cvičící pauzu večer, nějak jsem byla hotová. No jenže to nepomohlo ani za mák, ráno jsem při obchůzce nemohla, prostě nemohla. Nohy jsem sotva táhnula, nechtěly šlapat, píchalo mě kdesi pod bránicí a nějak do ruky, tak jsem si zrovna říkala: aha, máš infarkt, tím se to raz dva vyřeší, nebudeš už tlustá, ba ani stará😉 Hm, nevyšlo to, možná příště😉

Makám v zahradě, ořezala jsem ještě suché větve na vrbičkách, nebylo to pěkné. Vykopávám, přesazuju, říkám si: pak musíš ještě sem navozit kompost, tyhle suché vřesy vykopat, objednat někde nové a dosadit, vypleju záhon kavylů(okrasných trav) Takových úkolů jsem si dala už asi 10, samozřejmě už si nepamatuju, co byly ty první🙄mezitím mi přivezl kámoš objednaný nový sušák na prádlo, tak vymýšlím, jak ho upevnit, aby se neviklal a při sečení hlavně nazavazel. Pak vylezu na terasu, umýt skleněnou pergolu nad vchodem, protože už přes ni nebylo vidět👎Zametu před vchodem, co jsem tam zhora naházela z té pergoly(větvičky a suché listí vybrané ze svodu) Stejně se terasa musela pozametat, bylo tam suché listí nafoukané, ještě od těch větrů, ale to jsem zase čekala, až se odklidí v pondělí velké kusy polystyrenu do svozu. Do toho volá domluvený oráč, že nám malotraktorkem přijede zrotavátorovat pole, to zrovna ve chvíli, kdy bylo 14.35 a sedla jsem si ke compu, cosi hledat a čekala na Toma, že jdem obědvat. Takže jsem se zase oblékla a šla do zahrady čekat, přijel pár minut po 15h, jak poslal v SMS. Poobědvali jsme a přemýšlím, kde všude jsem naházela nářadí a za jakovým účelem - ten musím postupně plnit😉

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 12.04.2024, 18:02:16 xxx.xxx.177.249
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 12.04.2024, 17:25:30

Raduš, můžu se zeptat něco osobnějšího (odpověď záleží na Tobě). Ty jsi mnohokrát psala, že jsi vyučená švadlena…ale asi jsi to povolání dělala jen krátce…? Onehdá jsme v jiném vlákně řešili, jak to mají lidé tohoto typu (prosím Tě, to není absolutně nic proti Tobě, vyžijete z platu manžela, tak proč ne, že…👍) pak se starobním důchodem. Budeš mít nárok? A Ty si tedy sama platíš sociální a zdravotní? Pokud se Ti na to nechce odpovídat, tak kašli na to.

Bobca
Bobca (993 příspěvků) 12.04.2024, 20:07:20 xxx.xxx.20.192

Raduš,já jsem a nejsem doma…sem vlezu ráno,počtu,kouknu i jinam…jinak se snažím něco po něčem dodělávat,než budu vědět termín..Mám to tu roztříděné,rozházené,tak poschovávám,co se dá odložit,a priority musím dodělat..Pak už toho moc neudělám..

Raduš,pošlu ti na mejl všechny moje šité výrobky..sesumírovala jsem to všechno pro kámošku-chtěla to vidět..Tak mám vytvořenou složku.😊

Leithian
Leithian (580 příspěvků) 12.04.2024, 23:05:44 xxx.xxx.51.111
Odpověď na příspěvek uživatele Canka z 10.04.2024, 22:28:00

Niki my davame psum bravecto prasek. Drzi asi 4 mesice. Vim ze se mel davat ted nekdy a pak este jednou. Jestli celej pul nebo kolik bylo podle vahy. Na psiska mi to zabralo luxusne. Neda se to pouzit i na kocky? Zkus se zeptat veta. 

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 13.04.2024, 10:49:07 xxx.xxx.91.148
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 12.04.2024, 18:02:16

Nikdy jsem jako švadlena nepracovala, už bych se tím neuživila, protože po vyučení jsem šla do fabriky pracovat jako tkadlena, tam jsem byla cca 4 roky a pak už jsem byla sekretářka  v různých firmách, Praha, Zlín…Takže pojištěná jsem byla cca 17let, od té doby, co jsem doma si pojištění platím  a pochopitelně na důchod nespoléhám, protože ten tím pádem bude nějaký základní. Máme našetřeno dost. Teď jsme řešili s mamkou sousedku, oni podnikali, ale nedozvíš se, jestli si platila či ne, nárok na důchod už by měla mít ale…nedostala ho. Proč a jestli třeba dostane pozděj ti neřekne. Jen odfrknula, že ho nedostala. 

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 14.04.2024, 17:53:12 xxx.xxx.91.148

Tento víkend máme vyjímečně těžce pracovní, hm a koukám, že asi všichni😉 Nestíhám, protože si i sama vymýšlím další a další práci už proto, že dneska má být poslední den hezky. Včera jsem ještě lítala s chemii, abych vymítila ostružiník a ještě jeden sviňský plevel, co se mi ve velkém začaly šířit záhony. Když už jsem v tom byla, tak jsem vyřezala a namazala i nálety, velikosti pořádně vzrůstného keře, který jsem náhodou objevila za jedlema (z naší strany to nebylo skoro poznat) všimla jsem si, až jsem lezla podél plotu a stříkala divoký chmel🙄 Pak jsem si vzpomněla, že jsem chtěla vyrýt a prakticky zachránit krvavěnky, které už několik let jen živořily v hutné a suché zemině. Prozatím šly do velkých květináčů, pak jim najdu vhodné stanoviště(vhodnější, snad)  A to jsem právě našla😉 Ještě jsem přesazovala od potůčku náletový tis, protože jsem tam chtěla zkusit namnožit vrby hakuro nishiki, které mi odcházejí. První jsem zkoušela vysázet si větvičky, nezadařilo se, tak jsem teď jednu skloněnou větev zkusila zakopat. Měli jsme v pátek sekáče(jednoho kluka ze sousedství) i vloni Tomovi obsekával to, co nemůže traktorkem. Jako třeba kolem potůčku. A jak tam vyrůstaly velké plevele, co běžně samy rostou kolem vody(kypreje, sadce atd) tak jim postupně sekačkou uhýbal, až se rozrostly metr od potůčku. Nevypadalo to zle, bylo to nakonec hezké, ale když se to po zimě ostříhalo a vyhrabalo, tak jsme zjistili, že tam nejmíň ten metr je holá zem, vyhubená tráva. Tak jsem tak včera na to koukala, že tam prostě odryju záhon, hodím obrubník, aby se to vymezilo a sekalo jak má. Tak jsem to ještě včera poměřila, objednala obrubníky(plastové jen na zakopání) takže jsem si zase hodně přidělala práci…no a muži ubrala sečení😏 Dneska to ještě musím postříkat na plevely, sem tam tam nějaký leze, abych s tím pak roky nebojovala v tom záhonu. Ještě jsem procházela trvalky do vlhka co nemám a teď bych mohla mít😉 Pak jsem si uvědomila, že do rajčat ven ještě daleko a mě už živoří ve skleníku v malých kelímkách, takže jsem hodila péct krůtí křídla a šla nakopat kompost a přesadila je do větších. Nepočítala jsem je, ale cca 30ks, něco ještě mám pro mamku a tchýni. A ještě v tom skleníku pro ně musím vyrobit ohrádku, aby se mi nepřevracela až trochu povyrostou. To počká do zítra, má prý pršet, což ve skleníku nevadí😉Pak jsem ještě musela navozit z hromady posekanou trávu do řádků na brambory - včera jsme od tchánů navečer přivezli teru a udělali ty řádky. První jsme to tedy šli ještě rotavátorovat, ale bez šance, nakonec jsme to nechali tak. Tak jsem tam navozila tu trávu, na to hodíme sadbu a terou zahrneme. To musíme ještě do večera. No a když už jsem se odplazila obrátit krůtí v troubě a dát dusit rýži, tak jsem si uvědomila, že mi tchýně včera strčila sáček s přísadou kedluben, takže jsem to ještě letěla vysadit a zalít. Natáhla jsem si tam hadici, protože máme asi 30 kedluben😏(nevím, kdo to sežere😛) hadice mi asi třikrát vystřelila ze spojky, takže letět to 20m vypnout, zpátky spojit hadici, 20m zapnout, nahoru chytit hadici, cvrk a vyletělo to znova a tak asi třikrát…ku.vy lítaly na všechny strany😜 A než jsem to tu sesmolila, už bych měla minimálně ten plevel postříkaný😉 Zítra bude asi pršet, tak budu ležet a probírat se e-shopy s kytkama😉

Bobca
Bobca (993 příspěvků) 14.04.2024, 20:41:42 xxx.xxx.20.192

Já jsem byla včera a dnes od rána do 3 na brigádě..odpolko jsme u sousedů dávaly s holkama novou plachtu na párty-stan..a dávaly ještě jednu navrch,zpevňující..jsem utahaná,jdu dnes dřív spát,včera jsem zalehla taky brzo…Vedle měli zas oslavu,ale po 9 to už naštěstí vypli..Jinak není o čem😎papa

lesnizinka
lesnizinka (1623 příspěvků) 15.04.2024, 13:09:19 xxx.xxx.91.148

Ha vidíš Bobi, taky jsi měla pracovní neděli, alespoň si může člověk říct, že ten den jen tak nepromrhal (u nás běžně ano)

Dneska od rána lítám ještě jak hadr na holi. K večeru jsem hodila konečně do pračky, protože jsem čekala na Tomovi tenisové věci, až dohraje. Hochy to děsně bavilo, takže místo ve 14h končili skoro v půl čtvrté. Já hladová, morka přepečená😏 honem oběd a na pračku jsem zapomněla. Dávala jsem to tam až kdysi před tím sázením brambor, tedy věšela jsem to někdy v půl osmé. Pochopitelně to do rána nevyschlo, protože najednou…najednou nefučí🙄 Na dnešek hlášený déšť ve 13h, v 7.50 mrak, letím mrknout na radar a ano, mráček se žene na nás. Jdu zkusit prádlo, úplně vlhké, to nemá cenu sbírat. Spadlo pár kapek, ale kolem 10h šel další. Prý se mám na suše Te%d jsem si ní venku vysr…ať nejsem Bobi jako ti tví sousedi😉 šla jsem to sesbírat a hodit na zábradlí v hale😏 A to jsem si říkala, že konečně s tím tam nebudu svinit, jako celou zimu🙄 Tak příště😉 Kočky běžně celý den prochrápou doma a ven jdou až k večeru, dneska začne smoklit a Vikťa má hrůza práce venku😎 Ale obcházel kolem Macek, tak asi musel hlídat kolem baráku. Došoural se omoklý, Gůča si ťukala na čelo😛 Já omoklá taky, protože jsem ještě šla zkontrolovat skleník, přisypat zeminu k těm kedlubnám, protože těma hrudama jsem to sice přihodila, ale ke kořínkům se zemina nejspíš ani nedostala, kedlubny zvadle ležely. Nevím, jestli to ještě rozchodí. Pak jsem ještě rozhodila nějaká semínka kytek. Od včera se rýpu s dalším WC splachováním, zase nezastavuje👎 To mi připomnělo, že tento týden už by měl někdo přijet na tu bezdotykovou baterii(servisák) mělo to být tři týdny a to už asi je. Zatím ticho po pěšině. No já součástky z geberitu zase včera vyvařila v octu, dneska sestavila zpátky a …nic, nefunguje nadále👎 Ještě jsem doma přesazovala nějaké kytky a teď jsem si konečně od rána sednula🙄

Buggyra
Buggyra (3316 příspěvků) 15.04.2024, 13:51:21 xxx.xxx.198.226

Tak já jsem měla v pátek dovolenou, protože příprava na závody a nervy a tak, navíc měl volno osobní asistent, tak jsem využila, aby se něco málo udělalo. Výsledek víkendu tedy je: 

- absolvované jezdecké závody nejnižší úrovně. Ale absolvované, tj. nebyli jsme vyloučeni pro nedodržení trasy, a taky jsme se ani jeden nezrakvili! A to byl cíl akce, a byl splněn do puntíku, kdo o svých plánech tohle může říct :-) 

- poslední soubor balíků (válců) slámy, které mám jako cvičné překážky, zrenovován, následuje nudný popis renovace balíků: balíky nutno odkulit z palety, obalit další vrstvou síťky, protože ta stávající za sezonu doznala úhon, přemístit na novou paletu, pokud možno shnilou stranou navrch (aby hnití nepokračovalo), položení igelitu na balíky, aby moc nemokly svrchu (teď mám troje balíky a jedny jsou s šedivou, druhé s oranžovou a třetí nově s červenou plachtou :-) ) a převázat plachtu ze strany na stranu přes balíky provázkem, aby plachta hned neuletěla (a mohla uletět třeba až za rok, až provázky zpuchří...). 

- zaseto: salát letní ledový, ředkvička, lichořeřišnice, afrikán, hrachor, doma za oknem potom další ačokča a vyhrabala jsem někde semínka, a teď si nevzpomenu, co je to za kytku, ale má to semínka taková chlupatá, je to nějaká asteracka...eeee.... česky... no takové to co vypadá jako kopretina, měsíček... aster=hvězda, hvězdnicovité? Tak nějak. Kvetoucí kytky nesnáším, pěstím jen jako okrasu na závody. Ty ryché kytky (saláty, ředkvičky) jsem zasela do zvýšeného, kde budou posléze tykve, tak doufám, že ty rychlé kytky budou fakt rychlé. Saláty můžu později přepíchat, tak ty jsem dala do prostřed, zatímco ředkvičky jsou na nejbližším kraji bedny, kde nebudou překážet. No a na nejvzdálenější kraj bedny, kde budou tykve, jsem dala zakořenit lichořeřišnice, které se pak budou rozsazovat tak různě, podle toho, kde budou třeba. Snad to půjde. 

- zalila jsem si tu novou třešeň, konečně jsem si na ni vzpomněla. Nevím, zda jsem měla jahody od stařiny vyhrabané už před víkendem, ale každopádně je to hotové. A když jsem je zalila, tak vše vyteklo okolo skrz prkna zvýšeného, protože v krajích a rozích se mi propadla zemina. Takže o víkendu jsem šla doplňovat a doplnila jsem ji k své spokojenosti tak, že když zaleji, tak se voda pěkně vsákne doprostřed. - na záhon s bramborami jsem položila děravou hadici alá kapková závlaha, zatím teče jen z půlky, bylo to napojené na kubíkovou nádrž s nízkou hladinou vody, takže test byl úspěšný, ale vím, že buď to musím pustit čerpadlem anebo musím mít víc vody v nádrži, aby byl dostatečný tlak. Teď přes noc a dopoledne pršelo, tak tam napršelo víc než jsem nakapala 

- doufám, že bude pršet i zbytek týdne, páč teď jsem nechala spláchnout ten prach a pyl do vany, přehodím svod z okapu do nádrže, a budu se těšit, jak se ta nádrž pěkně naplní čistou vodou :-) 

- uklidila jsem trochu bordýlku okolo, tak to v tom našem chovatelském baroku vypadá o chlup lépe. Také jsme při sobotním ohýnku spálili nějaký ten dřevěný nepořádek obsahující hřebíky a vruty, to pálím, aby se to zmenšilo, a následně do hážu do popelnice, vybírat se s hřebíkama nebudu... (mohla bych to prohodit přes síto a vyhodit jen to, co zbude, ale kdo by se s tím....). Jak popálím všechen ten dřevěný odpad, pustím se do likvidace korby od avie, kterou máme už léta strašit ve výběhu, dřevěné součásti spálím, kovové nějak rozeberu nebo přijde zdatný řemeslník s akufrézou a zbytky pak rozřeže, abychom si mohli zase vydělat sběrem :-) 

Měli jsme taky úklidovou akci nedávno, takže jsme v rámci ní vysbírali plochu, kterou při likvidaci vzrostlých dřevin odhalili elektrikáři pod dráty - tam bylo nadělení! Tak máme do sběru ještě pár kousků, naši spoluobčané jsou k nám laskaví a rádi se podělí o své bohatství tím, že nám ho část uloží v přírodě poblíž, jsme vděční :-) 

- no, a už zase kejchám a je jasné, že jsem to nachlazení nedomlátila tak, jak jsem potřebovala - no to bych taky musela to nachlazení nějak řešit, že.

Canka
Canka (301 příspěvků) 15.04.2024, 16:09:38 xxx:xxx.8c40:aa4a

Ahoj holky,

Já teda víkend pracovní,lítala jsemu zvířátek - oprava ohrad,kůlů,přístřešků,zahrádka odplevelit,zalít,něco ještě dozasadit..do toho nějaké výletění..no večer jsem padala na hubu…takže teď bych pro změnu potřebovala wellness víkend sakra😂Jako opravdu si dovedu jet někam na výlet a jen se válet na masážích a ve vířivcr sakra😂

Teď jsem akorát s autem v pneuservisu a přezouvají mi to na letňáky…a skútr?Ten už je v servisu 4.týden a stále nic…proč já kráva říkala,že na to nepospíchám🤔No zítra tam brnknu..no a taky jsrm dnes volala doktorce,že potřebuju výpis z karty pro závodního doktora a hned jsem dostala vynadáno,že jsem tam nebyla 100 let a že musím na prevenci,jinak mi to nedá..takže jdu příští stredu ráno,nemám jíst a pít,nalačno 12 hodin,ráno žádný bonbon ani žvýkačku a ranní moč sebou..a že rovnou vezmou krev,udělají EKG a EEG a prý je zvědavá na můj cholesterol😂No s tím,jak žeru,tak bude asi hooooodně vysoký😂 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.